|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčice 2009 2. del
9.12.2008 21:22:05   
khurde
Snikolina, meni o porodu ni rekla ničesar, je pa žena od polbrata od mojega rodila (vaginalno, z EA) skoraj 5 kilskega poba... mene so poslali samo enkrat na test, zdej se pa veselo špikam trikrat dnevno. Danes imam povišan sladkor, razen enega obroka, ko sem jedla čokolade user posted image , valim krivdo na včerajšnji pregled in na današnji klic ginekologinje o pregledu v porodnišnici. Ker stres tudi vpliva na cukr.

Za seznam pa imam tudi jaz nove preglede:
- 17. 12. - porodnišnica Ljubljana,
- 22. 12. - redni pregled pri G, edino če mi v P ne rečejo, da je kaj posebnega, potem imam prej.

Kmetije pa ne gledam, mi ti reality šovi ne dišijo kaj veliko.

(odgovor članu snikolina)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Januarčice 2009 2. del
9.12.2008 21:25:52   
uršika***
Ni naše Niie, da bi nam prinesla seznamčekuser posted image
Ma bo že jutri. Jaz imam naslednji pregled 16.12.
Zdaj pa počasi potujem proti spalnici- saj to je zapleten proces, ki lahko traja kar precej časa. nočko
user posted image

(odgovor članu snikolina)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Januarčice 2009 2. del
9.12.2008 21:35:28   
uršika***
user posted image

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
9.12.2008 22:42:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu uršika***)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
9.12.2008 22:52:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Januarčice 2009 2. del
9.12.2008 23:03:22   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: niia

No seznam sem naredila, pa mi je vse pobrisalo. Za znoret.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image žal mi je...poznam to...ponavadi sem tako huda, da se mi pol nič več ne dauser posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Januarčice 2009 2. del
9.12.2008 23:14:26   
Zvezdica
No takole, ta moja prjatlca je rodila.
S tamalo je vse ok, je v inkubatorju, ona pa je kritična, tko da ta preeklampsija ni zajeban.cija.

Punce, pazimo nase, če in kar  G rečeje zakon...upoštevat in bit pridne.

Nočka




_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 6:23:06   
khurde
Dobro jutro!!!

Danes pa jaz ne morem spati, ne vem, ampak vedno spim dobro, samo zadnje tri noči s torka na sredo nekaj ne gre. Sem pa na 34-ih tednih danes! user posted image

Niia, ja, sej jaz tud večinoma tako jem, kot piše v knjižici, samo obrokov sem imela vedno nekaj manj, ne 5+1, pa ponavadi je bil eden ogromen, ker faks pač ne dopušča, da bi res jedla tako, kot je treba. Samo meni so pa rekli, da mi ni treba ničesar omejiti ali stran dati, naj se kar držim svojega jedilnika, pa naredim par sprememb pri obrokih, jih bolj razdelim in oblikujem kot je napisano v knjižici (kar se mi ni izšlo, sem že pisala na stari temi, ker mi je bilo čisto preveč hrane). Mi je tudi rekla, da komot jem piškote, samo naj naenkrat pojem tri in ne več, pa da lahko enkrat dnevno pojem zeleno frutabelo (sem vprašala, ker mi je dobra, s tem da običajno jaz pojem eno na dva tedna ali še manj) in da lahko jem npr. potico (ker je tak čas), samo da naj se pa ne najem z njo. Tako da bi po tej logiki jedla še več sladkarij kot jih sploh jem običajno, kar ne prakticiram, seveda, ker mi niti ne paše, razen izjemoma, kot včeraj, ko sem imela en sladkoren obrok, pa namerila najmanj sladkorja v krvi po tem obroku in ne po kakšnem drugem v celem dnevu. user posted image Samo mi je pa res ful zapasalo, pa po testu glukoze mi je rekla, da sem bližje hipoglikemiji kot hiperglikemiji... Tako da mi pol stvari ni jasnih glede te sladkorne.

Mi je pa rekla, naj ne spreminjam prehrane, ker že prej nisem kaj preveč sladkorja pojedla, npr. belega itak že kar nekaj časa sploh ne uporabljam, prav tako ne jem izdelkov iz bele moke, samo izjemoma kdaj kakšno sirovo (sedaj je nisem že ene dva meseca), enkrat tedensko krof, ki ga prinese tašča, sama nič ne cvrem, mesa itak ne jem, riž običajno uporabljam rjav, običajno kupujem posneto mleko, za prilogo imam ponavadi ajdovo kašo ali pa kakšne pirine vlivance,..., preberem vse, kar piše na deklaracijah itd.

Je pa sestra v posvetovalnici tudi povedala, da je sicer odvisno od prehrane, ampak pri nosečnicah pa bolj od občutljivosti telesa, od tega, koliko trebušna slinavka, ki se je razvila pri otročku, moti delovanje trebušne slinavke mame.

Kako so pa tebi našli sladkorno? Ker meni je posumila zaradi velikosti otroka.

Uf, sem se razpisala od te hrane. Grem mojemu čaj skuhat, ker se bo počasi zbudil. Pa še ena skodelica za vas: user posted image , nimam časa za iskanje lepe slikice, da me ne bo prehitel. user posted image

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 8:56:08   
lunica12
Dobro jutro punce...No evo ena kavica za vas pa nekaj sladkega....user posted image

In kako ste kaj  user posted image ?Js sem se kr dober razen da me je mal bolelo v spodnjem levem delu pod trebuhu oz.dimlje.

user posted image   user posted image za drugi del.... user posted image evo za vspodbudo da bi se tega hitro nafilale...user posted image

Joj Ulla kok lepo sem ti kr favsuser posted image

Snikolina nic prevec sekirat,sej se bo vse popravlo na bolse.... user posted image   user posted image   user posted image ti posiljam par angelckov za sreco....Drugace pa js tudi gledam kmetijo pa nimam besed...Nekateri so pac resi pravi tepci...

Ursika meni tudi skos mlekec ven tece,sam vcasih mi je ze prav cudno user posted image

Zvezdica user posted image   user posted image   user posted image za tvojo kolegico in njeno bebiko...upam da bo z obema vse ok.

Drugace mam pa jaz pregled v petek 12.12.na vse zgodaj.....Pa upam da bo vse kul da me ne bo spet v kako bolnico poslala ker tam pa res ni prijetno....Lepo je ze slisatko novorojencek zajoka pa tako,sam teh nosecnic k majo popadke pa to pa ni nic kaj prijetno user posted image


_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 8:56:27   
petra88
Dobro jutro in BRAVOOOOO ZA NAAASSSSS!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kolk ste ble face včeraj s tistimi slikicamiuser posted image ampak ja, smo pa včeraj kar načvekale par strani! če bo šlo tako naprej, bomo prišle še na 3.del user posted image In dobrodošli 2 novi user posted image kar javljajta se, naj vaju ne bo strah, saj samo od zunaj oglodamo, kar je notri pa pustimo user posted image
Niia ko boš premikala seznam, lahko še pri meni popraviš, naslednji pregled imam 29.12. hvala.

(odgovor članu snikolina)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 8:56:59   
sonček33
Evo, po dolgih nočeh zadnje tedne, sem se danes naspala. Nič bolečih kolkov. Jupi.

Zvezdica - držim pesti za tvojo prijateljico in njeno hčerkico. ja, ne smemo vseg avzet z levo roko, je treba kljub vsemu bit mal previden in poslušen.

Ulla - a si ti rekla, da uporabljaš namesto mehčalca kis?


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 9:03:12   
Anonimen
jutrouser posted image

midve že veselo razturavama, no, zdej se ula carta na joški, jst pa z eno roko tipkamuser posted image

zvezdica, držim pesti za kolegico, da bo vse ok..

sonček jst uporabljam kis, no, mehčalc tudi, za plenice pa sam kis.

take čudne sanje sem melauser posted image za crknt no....

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 9:04:59   
lunica12
Ulla kaksen vonj pa imajo potem pleniceuser posted image user posted image

_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 9:07:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lunica12

Ulla kaksen vonj pa imajo potem pleniceuser posted image user posted image


po opranemuser posted image
brezskrbi, nič po kisu ne smrdijouser posted image je pa res da ne dišijo tko kt cunje z mehčalcem...je pa čist normalen vonj....po prašku, pač po opranemuser posted image

(odgovor članu lunica12)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 9:15:50   
lunica12
aha potem pa tako kul user posted image  

_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 9:34:05   
Anonimen
ena BOŽIČNA pesmca za vas vse user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lunica12)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 9:36:43   
petra88
S kje pa te smejkote dobite?
Zvezdica držim pesti tudi jaz za prijateljico. Je bolje da so naredili sedaj carski rez kot da bi potem ko bi lahko bilo kaj narobe.
Kmetije pa nisem niti 1x gledala, lani se mi zdi da sem 2x, pa mi je bila brezveze. Midva niti nimava televizije, gledava filme na računalniku, je fajn ker vsaj reklam ni vme. No ja, saj jaz potrebujem samo prvih 5minut filma, potem sanjam svojega naprej user posted image
Ulla, kis dodajaš pri pranju? tja kamor naj bi dala mehčalec? to zato, da so plenice bolj mehke ko jih daš ven? a pa potem jih ve kaj likate še, al ne več? jaz za 1. rundo sem jih zlikala pa težko verjamem da se mi bo še kdaj dalo peglat. Mi je zadnjič dala mama še zapakirane plenice (10komadov) je rekla da so že stare.. potem ko sem gledala na listek je pisalo, da so bile narejene mesec dni pred mojim rojstvom user posted image user posted image Sedaj me prav zanima koliko časa bojo zdržale user posted image

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 9:42:29   
Anonimen
ja, kis se da namest mehčalca, mehča perilo, pa vodni kamen raztaplja in kake ostanke praška (unga v zrnih)....tko da ob redni uporabi kisa ne rabiš calgona al kaj je žeuser posted image

jst sem plenice zlikala sam prvo rundo, če bi slučajn blo treba na široko povijat, pol jih pa nisem več likala, ker sem jih itak samo za podlaganje in brisanje bruhcev itd uporabljalauser posted image

(odgovor članu petra88)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 10:04:45   
lunica12
Aha ulla.....je prakticno....Samo tako smesno se slisi pa sem zato vprasala kaksen vonj imajo potem plenice... user posted image

Js pa ne vem kaj bom kej danes pocela....Mi moj ne dovoli kaj prevec delat,ker morem bolj kot ne pocivat....Ulla a tebi je kdaj otrdeval trebuh pa a si imela kdaj bolecine v trtici?ce ve katera kaj o tem naj prosim pove s cim si lahko pomagamuser posted image user posted image


_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 10:12:36   
Anonimen
lunica men nonstop otrdeva trebuhuser posted image kt skala je, na 10, 15 minut....tri magnezije na dan morm spit, sam ni kakega profita od tega...pa ni važn, a delam kej, ležim....je pa mogoče za odtenek boljše če počivam, ni pa kake hudo bistvene razlike....je pa težko počivat z enmu malemu sitnežu domauser posted image

tko pač je...radosti nosečnostiuser posted image zdej da bi me glih v trtici bolelo, me ne....me pa komplet spodnji štuk boli, kolki, cela medenica, včasih še vstat ne morem, najbolj fajn je, k se mi to na wcju zgodi...ah ja...pač se telo pripravlja na porod, medenica se tud za več kot 8cm razširi, tko da nekje se more poznat in verjetno ni za pričakovat, da se vse te spremembe in priprave kar zgodijo, pa da nič nebi vedle za to....

tko da nič se ne obremenjuj, če lohk, počivaj, itak bo kmalu vsega konc....pol se pa nove radosti začnejouser posted image

lohk probaš kak lekadol vzet, če bo kaj boljše, samo ne upaj prevečuser posted image


< Sporočilo je popravil ulla80 -- 10.12.2008 10:13:15 >

(odgovor članu lunica12)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 10:13:26   
Ploha
superrrrrrrrrr na 2 delu smo,...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , to mi delajte,...to je bil za nas k vzpon na Mont everest,...ampak je uspel,....

dobrodošli 2 novi, pa mal večkrat se javljajta, da bomo na 3 del pršle user posted image


(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 10:13:36   
petra88
Lunica, če nimaš kaj delat te lahko jaz takoj zaposlim. user posted image Sedaj me je klicala mentorica zaradi praxe, ker je nisem opravila do konca in mi povedala kaj vse moram še naredit, da mi jo bojo priznali. in bom morala eno zloženko naredit (si moram izbrat temo s področja ginekologije), mi je pa dala še možnost da dobim 2ang članka in jih prevajam. to pa raje ne hvalauser posted image tako, sedaj moram napisat še prošnjo na referat, učit se moram za izpit, kar se mi reeees ne da. saj izpit je bil razpisan že prejšnji četrtek samo je odpadel. že zadnjič se nisem nič učila tako da se spodobi da se vsaj danes malo vsedem za knjige.user posted image
Ja tudi meni je smešno slišat da daš kis zraven. a potem bi to lahko tudi za ostale bele cunje? al rajši ne?

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 10:18:13   
Anonimen
petra za vse cunje lohk kis uporabljaš...tud za pisane, za vse ostale bele....jst ga za plenice skoz ( k jo v bombažne povijam), ker pač ni priporočljiv mehčalec, ker so manj vpojne pol. in če ne daš nič, so trde, pa ker so debele, včasih kak prašek ostane v tkanini, se ne stopi dobr al kej, pa so še bolj trde in smrdet začnejo itd. to vse kis reši. pa recimo za kake kavbojke al pa kake debelejše cunje, k je isto problem, če uporabljaš trdi prašek in se recimo ne stopi dobr, pol se pa spet nabira v tkanini...itd....tko da jst tud k ostalim cunjam dam vsake tolk kis, ravno zarad tega da mi jih "prepuca", pol pač dam še naknadno mehčalc in še enkrat program za mehčanje zalaufam.

(odgovor članu petra88)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 10:21:33   
uršika***
Helooo

Mene pa zdele tko Alen brca, da mi bo kar ven poletuuser posted image

Nč me ne uboga.
Kaj bo šele potem, ko pride venuser posted image
Hvala za kavico, pa tista sladica zraven tudi zeloooo prikupno izgledauser posted image

Ja, včeraj smo veliko naklofale, nam je končno kapnlu, da bi bilo dobr kakšne slikice nalimat, pa bomo prej na drugi straniuser posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Januarčice 2009 2. del
10.12.2008 10:24:47   
lunica12
Aha...No hvala za nasvete user posted image .Kaj ta magnesol lahko kr sam kupis v lekarni?

Petra88 ti samo dej bom vse nardila user posted image

Ulla je postala nasa mentorca v pranju oblacil user posted image ,nic vec kalgona ce imamo kisuser posted image


_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?