|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 10:43:41   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

spps .. nisem padla v hladilnik. Sem mogla še zlato lisico pogledat kak naše vozijo..

no,da bi si mogla v samokolnici vozit,..taka pa verjetno nebi mogla kr ratat..user posted image ali pač?

bla,bla,bla vsak izgovor je dober user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 10:46:03   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

dobro jutro tud od mene,

vidm, da sam da grem dol z RR začnete pisat... očitno sem vam tečna... user posted image tako da sem se odločila da ne bom več nič pisala... user posted image user posted image user posted image



Jutro;
pa ne dej.....kako si drugače.....a imaš še vedno strog počitek....najbrž ne, če pohajaš in nakupuješ za user posted image


sem že skorej vse nabavla, kar pa nism sm pa dobila... sem še vedno več al manj na počitku, samo lahko tud grem se poročit hahahah, čeprav se mi zdi da bo to še tako daleč da do takrat lahko spet obležim user posted image user posted image user posted image pa se izognem nakupu obleke hahaha pa bo res pižama party user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 10:46:49   
Lolita23
Seznam za dojenčka
(ko gre iz porodnišnice)

- 4-5tetra pleni,
- 1povijalno plenico,
- nogavičke + copatke
- kapico za na glavo (bombažno, volneno)
- 2xbenkico (oz. 2x body na preklop)
- 1x majčko
- bombažni kompletek (majčka + hlače = trenirkica)
- bundica,
- dekica,
- lupinica,
- duda (mi smo jo pri Žigcu potrebovali, ker je kričal kot sraka ko smo odhajali domov)


Kaj pa recimo, da imaš zimski kombinezon, a potem rabiš vseeno 2 ta bodija pa potem majčko, pa še  bombažni kompletek.Mislim, kaj pa če daš en body, eno majčko, bombažni kompletek, ter zimski kombinezon, ali je to premalo, mislim, jaz pač ne vem.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 10:47:57   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Seznam za dojenčka
(ko gre iz porodnišnice)

- 4-5tetra pleni,
- 1povijalno plenico,
- nogavičke + copatke
- kapico za na glavo (bombažno, volneno)
- 2xbenkico (oz. 2x body na preklop)
- 1x majčko
- bombažni kompletek (majčka + hlače = trenirkica)
- bundica,
- dekica,
- lupinica,
- duda (mi smo jo pri Žigcu potrebovali, ker je kričal kot sraka ko smo odhajali domov)


Kaj pa recimo, da imaš zimski kombinezon, a potem rabiš vseeno 2 ta bodija pa potem majčko, pa še  bombažni kompletek.Mislim, kaj pa če daš en body, eno majčko, bombažni kompletek, ter zimski kombinezon, ali je to premalo, mislim, jaz pač ne vem.



lolitka ti tak pojma nimaš kot jaz user posted image user posted image user posted image ga bom v dekco zavila pa v topel avto pa bo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 10:48:02   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

dobro jutro tud od mene,

vidm, da sam da grem dol z RR začnete pisat... očitno sem vam tečna... user posted image tako da sem se odločila da ne bom več nič pisala... user posted image user posted image user posted image



Jutro;
pa ne dej.....kako si drugače.....a imaš še vedno strog počitek....najbrž ne, če pohajaš in nakupuješ za user posted image


sem že skorej vse nabavla, kar pa nism sm pa dobila... sem še vedno več al manj na počitku, samo lahko tud grem se poročit hahahah, čeprav se mi zdi da bo to še tako daleč da do takrat lahko spet obležim user posted image user posted image user posted image pa se izognem nakupu obleke hahaha pa bo res pižama party user posted image user posted image user posted image

boš pa neki posebnegauser posted image  mogoč si še v kašne cajtnge prideš user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 10:48:52   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps
potem mi boš pa poročala,kako je bilo na ogledu.jaz sem bila 6let nazaj in v tem času so nekaj preurejali-upam,pa sam,da ne bo na dan D prevelike gužve,da  ne bomo na kakem hodniku ležaliuser posted image user posted image

v Mb. P. je bila v sredo nenormalna gužva in si nismo mogli pogledat P. tak da ko pa vidim kolko nas ima marca rok med 14-18 pa mene tud stisne..da bi ostala na kakem hodniku..user posted image user posted image

Včeraj mi je glih sodelavka rekla, ko sem nesla bolniški list šefu, da je prejšni teden rodila punca v Mb. P, ki je zvedela da je noseča teden dni pred porodom. Ko jo je vse ščipalo in bolelo ter je šla os. zdravniku, ta pa jo je takoj poslal v P.
Ni vedela sploh da je noseča ker je baje imela M. normalno vseh 9 mesecev user posted image in vsak wikend je bila veselo zunaj ter seveda pila..
Jaz tega skoraj nisem mogla verjet ampak sem se spomnila da je njena mama vodja odelka v P. pol se verjetno že ni zlagala ??
KAj si nor..ni vedla da je noseča..user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 10:48:59   
Pupa7
spps kaj smo zastavle da pred kosilom odpremo 4 del al kako, za enkrat nam gre odlično user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 10:49:25   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

spps .. nisem padla v hladilnik. Sem mogla še zlato lisico pogledat kak naše vozijo..

no,da bi si mogla v samokolnici vozit,..taka pa verjetno nebi mogla kr ratat..user posted image ali pač?

bla,bla,bla vsak izgovor je dober user posted image user posted image

ja nekaj sem se mogla izgovorit.. user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 10:49:41   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: novo

a tvoj bo zraven med porodom?

user posted image user posted image user posted image user posted image Že zdaj ga je strah, bomo vidli, kako bo pol. Pustimo se presenetit! Sam mi bi zelo veliko pomenilo, da bi bil.

za mojga še bomo tud vidliuser posted image  si je pa včeraj nafilal baterije za fotoaparat user posted image user posted image user posted image
moj bo tam nekje blizu porodne,če mu ne bo ratalo prit do porodne user posted image user posted image


Si bosta lahk z mojim delala družbo, če me počakaš oz. če te dohitim.
Jaz bom pa kar kupila baterije za ziher, nikol ne veš.Prvo kar imam v planu, pa je it pogledat porodnišnico konec meseca, ker februarja nimava časa, drugače bomo pač vklopili navigacijo.user posted image user posted image




moj user posted image  pa bo tudi tokrat pri porodu in je reku, da greva ponovno v skupaj, no na tisto predavanje za očkote.....joooj, FOTOAPARAT, naš je crknu in zdaj moramo it novega kupit........ogled porodnišnice - jaz že vem kako zgleda tako da ne bom nič gor hodla, samo upam, da ne dobim tiste zelo prijazne user posted image  za babico oziroma atistentko......


Midva pa nimava izbire, on pozna slovenj graško porodnišnico, nikol bil še v Celjski, jaz pa nazadnje pred 16 leti, ko sem sestro dobila, potem se mi pa super zdi, da greva mal pošpejat, pa si bova mal izlet naredila.

potem mi boš pa poročala,kako je bilo na ogledu.jaz sem bila 6let nazaj in v tem času so nekaj preurejali-upam,pa sam,da ne bo na dan D prevelike gužve,da  ne bomo na kakem hodniku ležaliuser posted image user posted image


To bi bilo sicer noro, sam če ni druge, bi pač morala.Pa še najina se ne bi izognila, sam po mojem bi atiji v ravni črti dol padal.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 10:50:03   
spps
Pupa,drugač si pa omislite starorimsko  al pa grško poroko,pa ne rabiš drugega,kot eno plahtouser posted image


user posted image

< Sporočilo je popravil spps -- 10.1.2009 10:51:13 >


_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 10:50:40   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps

Pupa,drugač si pa omislite starorimsko  al pa grško poroko,pa ne rabiš drugega,kot eno plahtouser posted image user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 10:51:05   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: spps

Pupa,drugač si pa omislite starorimsko  al pa grško poroko,pa ne rabiš drugega,kot eno plahtouser posted image user posted image


saj bi, če bi blo poletje, tak pa mi bo ferdante zmrznoooo hahahha user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 10:52:02   
mama_milchy
Punce se beremo več ksno, mi gremo do trgovine in mojih; da ne zgubim seznama, ker pol boste verjetno na 4.delu:
Seznam za v/iz porodnišnice
 
user posted image  v porodnišnico - mame user posted image

- potrjeno zdravstveno izkaznico,
- materinsko knjižico,
- napotnico od ginekologa,
- fotokopijo poročnega lista,

- potrdilo za očete iz MŠ in potrdilo o plačilu prisotnosti pri porodu
- toaletne potrebščine (pasto in ščetko za zobe, glavnik, kremo za roke in obraz, gel za tuširanje, ščipalko za lase....)
- copate (z gumo spodaj, da ti ne zdrsne v koplanici)
- bombažne nogavice (včasih zna zebst v noge),
- brisačo (za rezervo; v izoli so ti jih zjutraj prinesli 3kom),
- vložke VIR 80 (pri nas jih sicer dobiš v porodnišnici ampak za razervo)
- spodnje perilo (lih da imaš sicer dobiš v P spodnjice za enkratno uporabo)
- modrček za dojenje (za odhod domov)
- lanolin mazilo za prsa,
- piškote (če rodiš zvečer, ponoči se zna zgodit da si lačna)
- vodo, sokec
- telefon in polnilec
- oblačila za odhod iz bolnišnice (tista v katerih si prišla oziroma ti partner prinese druga) 

 
user posted image  Seznam za dojenčka user posted image
(ko gre iz porodnišnice)
 
- 4-5tetra pleni,

- 1povijalno plenico,

- nogavičke + copatke

- kapico za na glavo (bombažno, volneno)

- 2xbenkico (oz. 2x body na preklop)

- 1x majčko

- bombažni kompletek (majčka + hlače = trenirkica)

- bundica,

- dekica,

- lupinica,

- duda (mi smo jo pri Žigcu potrebovali, ker je kričal kot sraka ko smo odhajali domov)
 
Baby kozmetika in potrebščine
 
user posted image
 
*****pripomočki za nego otroka*****
 
1 banjica
2 skledici za umivanje
1 steklenička mandljevega olja
1 steklenička 70% alkohola
10-15 kom 5x5cm sterilne gazice
1 otroško trdo milo
1 škarjice za striženje nohtov
1 glavnik + 1 mehka ščetka za laske
1 zavitek palčk za ušesa
1 hladilno mazilo
1 praško pasto
fiziološko raztopino
1zavitek vate
1 telesni termometer
 
***** pribor*****
 
1 steklenička
1 duda
2 mali silikonski žlički
1 steklen strgalnik
1 čaj za krčke
 
***** postelja in posteljnina *****
 
1 otroško posteljico
1 obroba za posteljico
3 kompletki rjuhic (jogi)
2 odejici
 
**** ostali pripomočki *****
 
1 otroški voziček
1 lupinico
1 ležalnik
1 banjico ali čerbriček za kopanje
1 stajico - kasneje
1 ščetko za čiščenje stekleničk
1 flaško sterilne vode za flaške in dude
 
***** perilo *****
 
30 tetra plenic
10 povijalnih plenic
5 hlačk ali pajackov
5 kapic triko
1 bombažna debelejša kapica
5 parov nogavičk
3 pare copatk
paket ali sva plenic za enkratno uporabo
2 kvadratni brisači
bombažne krpice za umivanje
2-3 pajacka z dolgimi rokavi
hlače do pasu
majčke na preklop - benkica
bodiji na preklop - body benkica
bundico (za iz porodnišnice)
slinček
 
***** za mamo *****
 
2-3 modrček za dojenje
blazinice za prsi
lanolin mazilo
nastavek za dojenje
vložki
čaj za dojenje
 
user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 10:52:05   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: spps

Pupa,drugač si pa omislite starorimsko  al pa grško poroko,pa ne rabiš drugega,kot eno plahtouser posted image user posted image


saj bi, če bi blo poletje, tak pa mi bo ferdante zmrznoooo hahahha user posted image user posted image user posted image

pa dolge gate odspod,a ne?v čem je problem?user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 10:52:19   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Seznam za dojenčka
(ko gre iz porodnišnice)

- 4-5tetra pleni,
- 1povijalno plenico,
- nogavičke + copatke
- kapico za na glavo (bombažno, volneno)
- 2xbenkico (oz. 2x body na preklop)
- 1x majčko
- bombažni kompletek (majčka + hlače = trenirkica)
- bundica,
- dekica,
- lupinica,
- duda (mi smo jo pri Žigcu potrebovali, ker je kričal kot sraka ko smo odhajali domov)


Kaj pa recimo, da imaš zimski kombinezon, a potem rabiš vseeno 2 ta bodija pa potem majčko, pa še  bombažni kompletek.Mislim, kaj pa če daš en body, eno majčko, bombažni kompletek, ter zimski kombinezon, ali je to premalo, mislim, jaz pač ne vem.



lolitka ti tak pojma nimaš kot jaz user posted image user posted image user posted image ga bom v dekco zavila pa v topel avto pa bo user posted image user posted image user posted image



Ja no, ker zadnjič sem gledala, ko je ena isto pisala pri febraurkah, pa  so ji vse rekle, da kao je v redu tak.

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 10:52:38   
Pupa7
kaj pa rajska poroka, samo figov list pa je zadeva rešena, kje se zdaj dobi to user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 10:53:14   
spps
MamaM,lepo se imej,za seznamček bomo pa poskrbele,da ga bomo prestavle na začetek 4.dela user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 10:53:39   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Seznam za dojenčka
(ko gre iz porodnišnice)

- 4-5tetra pleni,
- 1povijalno plenico,
- nogavičke + copatke
- kapico za na glavo (bombažno, volneno)
- 2xbenkico (oz. 2x body na preklop)
- 1x majčko
- bombažni kompletek (majčka + hlače = trenirkica)
- bundica,
- dekica,
- lupinica,
- duda (mi smo jo pri Žigcu potrebovali, ker je kričal kot sraka ko smo odhajali domov)


Kaj pa recimo, da imaš zimski kombinezon, a potem rabiš vseeno 2 ta bodija pa potem majčko, pa še  bombažni kompletek.Mislim, kaj pa če daš en body, eno majčko, bombažni kompletek, ter zimski kombinezon, ali je to premalo, mislim, jaz pač ne vem.



lolitka ti tak pojma nimaš kot jaz user posted image user posted image user posted image ga bom v dekco zavila pa v topel avto pa bo user posted image user posted image user posted image



Ja no, ker zadnjič sem gledala, ko je ena isto pisala pri febraurkah, pa  so ji vse rekle, da kao je v redu tak.



mislm, da marca vseeno ne bo tok mrzlo, da bi blo potrebno kupovat zimski kombinezon... edino to sm misnla...


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 10:53:54   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

kaj pa rajska poroka, samo figov list pa je zadeva rešena, kje se zdaj dobi to user posted image user posted image user posted image user posted image
sej bo kmal pust,tak ,da se bo dalo kaj dobit user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 10:55:17   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Seznam za dojenčka
(ko gre iz porodnišnice)

- 4-5tetra pleni,
- 1povijalno plenico,
- nogavičke + copatke
- kapico za na glavo (bombažno, volneno)
- 2xbenkico (oz. 2x body na preklop)
- 1x majčko
- bombažni kompletek (majčka + hlače = trenirkica)
- bundica,
- dekica,
- lupinica,
- duda (mi smo jo pri Žigcu potrebovali, ker je kričal kot sraka ko smo odhajali domov)


Kaj pa recimo, da imaš zimski kombinezon, a potem rabiš vseeno 2 ta bodija pa potem majčko, pa še  bombažni kompletek.Mislim, kaj pa če daš en body, eno majčko, bombažni kompletek, ter zimski kombinezon, ali je to premalo, mislim, jaz pač ne vem.



lolitka ti tak pojma nimaš kot jaz user posted image user posted image user posted image ga bom v dekco zavila pa v topel avto pa bo user posted image user posted image user posted image



Ja no, ker zadnjič sem gledala, ko je ena isto pisala pri febraurkah, pa  so ji vse rekle, da kao je v redu tak.



mislm, da marca vseeno ne bo tok mrzlo, da bi blo potrebno kupovat zimski kombinezon... edino to sm misnla...

jaz tud verjetn,ne bom kombinezona nabavljala,bomo vidli kaj bomo najdli,v vsakem primeru pa vem,da nobenga od naših bejbijev ne bo zeblo,ko bodo šli domov user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 10:55:46   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

kaj pa rajska poroka, samo figov list pa je zadeva rešena, kje se zdaj dobi to user posted image user posted image user posted image user posted image
sej bo kmal pust,tak ,da se bo dalo kaj dobit user posted image


hahah, najboljš da nudistično proko nardimo hahahah, samo nevem kako taščo do tega prpravit, ker je orto verna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moja stran familije nebi mela kej dost prot, sam fejst topl bi mogl bit user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 10:56:57   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: spps
potem mi boš pa poročala,kako je bilo na ogledu.jaz sem bila 6let nazaj in v tem času so nekaj preurejali-upam,pa sam,da ne bo na dan D prevelike gužve,da  ne bomo na kakem hodniku ležaliuser posted image user posted image

v Mb. P. je bila v sredo nenormalna gužva in si nismo mogli pogledat P. tak da ko pa vidim kolko nas ima marca rok med 14-18 pa mene tud stisne..da bi ostala na kakem hodniku..user posted image user posted image

Včeraj mi je glih sodelavka rekla, ko sem nesla bolniški list šefu, da je prejšni teden rodila punca v Mb. P, ki je zvedela da je noseča teden dni pred porodom. Ko jo je vse ščipalo in bolelo ter je šla os. zdravniku, ta pa jo je takoj poslal v P.
Ni vedela sploh da je noseča ker je baje imela M. normalno vseh 9 mesecev user posted image in vsak wikend je bila veselo zunaj ter seveda pila..
Jaz tega skoraj nisem mogla verjet ampak sem se spomnila da je njena mama vodja odelka v P. pol se verjetno že ni zlagala ??
KAj si nor..ni vedla da je noseča..user posted image

user posted image user posted image user posted image  jaz ne zastoopim,kak ne čutijo gibov otroka???razumem,da imaš krvavitve skoz,ne razumem pa,da ne registriraš gibanja dojenčka???

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 10:57:45   
tasa_m
jaz tud nimam zimskega kombinizona. No, mama mi je zaštrikala tak kombinizonček iz bolj debele volne, tak da bomo našo gospodično kr v tisto zamotali.. Saj avto pa bo itak topel in pred P. tak da mislim da nebi smelo bit problema.
Pa marca je že sonček.. upajmo..user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 10:57:53   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

spps kaj smo zastavle da pred kosilom odpremo 4 del al kako, za enkrat nam gre odlično user posted image user posted image user posted image
zgleda,da bo neki takega user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.1.2009 10:58:39   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

kaj pa rajska poroka, samo figov list pa je zadeva rešena, kje se zdaj dobi to user posted image user posted image user posted image user posted image
sej bo kmal pust,tak ,da se bo dalo kaj dobit user posted image


hahah, najboljš da nudistično proko nardimo hahahah, samo nevem kako taščo do tega prpravit, ker je orto verna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moja stran familije nebi mela kej dost prot, sam fejst topl bi mogl bit user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?