|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.12.2008 15:25:44   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

Sori, ker bom morila tle, samo morem spucat iz sebe, čene mi bo težilo ... na 2. delu pa ne morem več pisat, ker je blokiran..
v glavnem...

Dali* : je bil tisti komentar mišljen kot zajebancija al si resno misnla?!
resno je mislilauser posted image user posted image user posted image tak kot vse ostale marčevkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.12.2008 15:26:52   
spps
drevozivljenja,še javiš KAm boš šla rodit? obseg si pa kar sama izmeriuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.12.2008 15:28:44   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Živjo!!!!

3.deluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ena je prej omenjala, mislim da ob prihodu lejce, da bi se dobile jaz sem za.Kak pa bo v ponedeljek spps???

A je katera kaj kupovala v Kiku, sem vidla da imajo okcijo za pajace, pa ne vem, kak roba je tam????

jaz imam injekcijo ob...,moram it pogledat  ob 11.30,tak da se lahk dobimo okol desetih?al pa prejuser posted image user posted image user posted image


Kik,mislim,da ima kar kvalitetno robo kolk sem opazla-sem kupla nekaj stvari za pupo od sestrične tam-men je všečuser posted image

< Sporočilo je popravil spps -- 10.12.2008 15:29:37 >


_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.12.2008 15:31:50   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

Sori, ker bom morila tle, samo morem spucat iz sebe, čene mi bo težilo ... na 2. delu pa ne morem več pisat, ker je blokiran..
v glavnem...

Dali* : je bil tisti komentar mišljen kot zajebancija al si resno misnla?!
resno je mislilauser posted image user posted image user posted image tak kot vse ostale marčevkeuser posted image user posted image user posted image user posted image


In samo name se nanaša? če je pa kira druga pisala pa vse ok?
in res se nebi dalo kaj lepše napisat??
mislim.. ne zastopim res...

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.12.2008 15:33:10   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

Sori, ker bom morila tle, samo morem spucat iz sebe, čene mi bo težilo ... na 2. delu pa ne morem več pisat, ker je blokiran..
v glavnem...

Dali* : je bil tisti komentar mišljen kot zajebancija al si resno misnla?!
resno je mislilauser posted image user posted image user posted image tak kot vse ostale marčevkeuser posted image user posted image user posted image user posted image


In samo name se nanaša? če je pa kira druga pisala pa vse ok?
in res se nebi dalo kaj lepše napisat??
mislim.. ne zastopim res...

uf,jasna,boš morala večkrat čvekat z namiuser posted image  ne jemlji  tako osebno,saj ni resno mišljenouser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.12.2008 15:35:29   
Pupa7
spps da te ne bo preveč bolelo hahahah user posted image pa da neboš ritnce stisnla k pol še bl boli hahahahaha

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.12.2008 15:38:00   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

Sori, ker bom morila tle, samo morem spucat iz sebe, čene mi bo težilo ... na 2. delu pa ne morem več pisat, ker je blokiran..
v glavnem...

Dali* : je bil tisti komentar mišljen kot zajebancija al si resno misnla?!
resno je mislilauser posted image user posted image user posted image tak kot vse ostale marčevkeuser posted image user posted image user posted image user posted image


In samo name se nanaša? če je pa kira druga pisala pa vse ok?
in res se nebi dalo kaj lepše napisat??
mislim.. ne zastopim res...

uf,jasna,boš morala večkrat čvekat z namiuser posted image  ne jemlji  tako osebno,saj ni resno mišljenouser posted image


Kaj čemo, hormončki nagajajo...Saj bo kmalu bolje...Jasna, poglej iz pozitivne strani, čeprav pojma nimam kaj si zamerila! user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.12.2008 15:38:34   
Pupa7
jjasna85 ma kdo te je zasekiral? ne si k srcu jemat, ker tu je sama zajebancija več al manj saj veš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa te mamo rade tko da veš !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.12.2008 15:39:32   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

jjasna85 ma kdo te je zasekiral? ne si k srcu jemat, ker tu je sama zajebancija več al manj saj veš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa te mamo rade tko da veš !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


aja pa še nisi mi povedla kako je blo kosilce user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.12.2008 15:39:57   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

Sori, ker bom morila tle, samo morem spucat iz sebe, čene mi bo težilo ... na 2. delu pa ne morem več pisat, ker je blokiran..
v glavnem...

Dali* : je bil tisti komentar mišljen kot zajebancija al si resno misnla?!
resno je mislilauser posted image user posted image user posted image tak kot vse ostale marčevkeuser posted image user posted image user posted image user posted image


In samo name se nanaša? če je pa kira druga pisala pa vse ok?
in res se nebi dalo kaj lepše napisat??
mislim.. ne zastopim res...

uf,jasna,boš morala večkrat čvekat z namiuser posted image  ne jemlji  tako osebno,saj ni resno mišljenouser posted image


Pa sej lih to sm rekla: če je blo mišljeno resno... in je napisala JA.. in ti tudi... s tem, da je ona brez enega smajlija napisala tisto... sej če bi bil smajli zraven, bi zastopla... ma tako se mi res ni zdelo lih fajnuser posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.12.2008 15:42:44   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

jjasna85 ma kdo te je zasekiral? ne si k srcu jemat, ker tu je sama zajebancija več al manj saj veš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa te mamo rade tko da veš !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


aja pa še nisi mi povedla kako je blo kosilce user posted image user posted image user posted image user posted image



Ee pupica moja.. kaj bi js brez tebe... en sam pozitivček siuser posted image
kosilo je blo pa tako - tako.. lih za dat u usta... je pa res, da mi ni blo treba ne prat, ne posode pomivat tako da... vse ql user posted image  

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.12.2008 15:45:33   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

Sori, ker bom morila tle, samo morem spucat iz sebe, čene mi bo težilo ... na 2. delu pa ne morem več pisat, ker je blokiran..
v glavnem...

Dali* : je bil tisti komentar mišljen kot zajebancija al si resno misnla?!
resno je mislilauser posted image user posted image user posted image tak kot vse ostale marčevkeuser posted image user posted image user posted image user posted image


In samo name se nanaša? če je pa kira druga pisala pa vse ok?
in res se nebi dalo kaj lepše napisat??
mislim.. ne zastopim res...

uf,jasna,boš morala večkrat čvekat z namiuser posted image  ne jemlji  tako osebno,saj ni resno mišljenouser posted image


Pa sej lih to sm rekla: če je blo mišljeno resno... in je napisala JA.. in ti tudi... s tem, da je ona brez enega smajlija napisala tisto... sej če bi bil smajli zraven, bi zastopla... ma tako se mi res ni zdelo lih fajnuser posted image
ima smajlilja zravenuser posted image ,mene pa tud ne smeš jemat resnouser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.12.2008 15:47:48   
KOKICA32
Jaz grem domov...papa

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.12.2008 15:53:33   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

Sori, ker bom morila tle, samo morem spucat iz sebe, čene mi bo težilo ... na 2. delu pa ne morem več pisat, ker je blokiran..
v glavnem...

Dali* : je bil tisti komentar mišljen kot zajebancija al si resno misnla?!
resno je mislilauser posted image user posted image user posted image tak kot vse ostale marčevkeuser posted image user posted image user posted image user posted image


In samo name se nanaša? če je pa kira druga pisala pa vse ok?
in res se nebi dalo kaj lepše napisat??
mislim.. ne zastopim res...

uf,jasna,boš morala večkrat čvekat z namiuser posted image  ne jemlji  tako osebno,saj ni resno mišljenouser posted image


Pa sej lih to sm rekla: če je blo mišljeno resno... in je napisala JA.. in ti tudi... s tem, da je ona brez enega smajlija napisala tisto... sej če bi bil smajli zraven, bi zastopla... ma tako se mi res ni zdelo lih fajnuser posted image
ima smajlilja zravenuser posted image ,mene pa tud ne smeš jemat resnouser posted image


Dej nehaj me strašit ti... sm že misnla da si kaj jezna nameuser posted image
user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.12.2008 16:01:44   
lejca
Ojla...

sm si naredla tortiljo za kosilo, je bla njammmmmm... zdej pa se dolgcasim pa se mi nc ne da...vsake tolk case pridem pogledat kaj ste napisale...ma mogoc se bom spravla ucit...se vedn sm bolk tak tak volje in vesela ker nisem edina ko se pocuti ko ena spuzva...
Verjetn res vreme dons vpliva name ,k mamo tak turobno tu...



_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.12.2008 16:02:34   
lejca
Dali mi napises ,da mam 19.12. pregled pa zdej sm +13kg
thanks

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.12.2008 16:09:44   
Pupa7
oooo madam lejca, spust en dan učenja, ti nebo ušlo user posted image pa se malo sprosti pa spočij user posted image

jjasna85 - nevem kaj bi ti brez mene, hehehe verjetno bi se kako minuto dlje sekirala po nepotrebnem user posted image user posted image user posted image glavn da ste se zmenle pupe moje, al ste včas tud mal  trapaste user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.12.2008 16:13:50   
Lolita23

[/quote] user posted image user posted image user posted image user posted image  je LOLITA tamuser posted image user posted image user posted image  smo se tolk dolgo zaj...,da smo že skor na 201.straniuser posted image
[/quote]


si ti mislila, da sem še kar tam, kje pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.12.2008 16:21:19   
lejca
PUPA lej jo lej...msn mi ne dela...neki strajka dans...pa ves ,da se mi dons res nc ne da...

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.12.2008 16:23:34   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

oooo madam lejca, spust en dan učenja, ti nebo ušlo user posted image pa se malo sprosti pa spočij user posted image

jjasna85 - nevem kaj bi ti brez mene, hehehe verjetno bi se kako minuto dlje sekirala po nepotrebnem user posted image user posted image user posted image glavn da ste se zmenle pupe moje, al ste včas tud mal  trapaste user posted image user posted image user posted image



Oooo glej kdo se je zbudu user posted image
ma ja.. sej nism hotla prow nobenmu težit... bi pa rada vedla, če sm komu tečna... zato sprašujem... da vem, da raje utihnem, če je tako...user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.12.2008 16:28:20   
trezika
vau, smo že na tretjem deluuser posted image user posted image user posted image user posted image
Midva sva dans končno nabavla še zadnjo večjo stvar za našega pikeca: babyfon  z zvokom in slikouser posted image user posted image  ful mi je doberuser posted image
Zdaj pa se počasi odpravljava na ptuj...njegovega bratranca peljeva na coca-cola božičkauser posted image

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.12.2008 16:29:48   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

oooo madam lejca, spust en dan učenja, ti nebo ušlo user posted image pa se malo sprosti pa spočij user posted image

jjasna85 - nevem kaj bi ti brez mene, hehehe verjetno bi se kako minuto dlje sekirala po nepotrebnem user posted image user posted image user posted image glavn da ste se zmenle pupe moje, al ste včas tud mal  trapaste user posted image user posted image user posted image



Oooo glej kdo se je zbudu user posted image
ma ja.. sej nism hotla prow nobenmu težit... bi pa rada vedla, če sm komu tečna... zato sprašujem... da vem, da raje utihnem, če je tako...user posted image


ej jjasna85 pa ne bit tečna no user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tečna si loh edin če si tih user posted image user posted image user posted image user posted image tko, da govoooorriiii user posted image user posted image user posted image user posted image in prow res ti to povem user posted image user posted image user posted image user posted image

lejca tuki sm tuki, če se ti nič ne da, te pa nič ne delaj in je zadeva rešena user posted image user posted image user posted image frej dan...

ne tko k jst k sm dans garala, pa skidala celo parkirišče hahahaha ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.12.2008 16:31:47   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

vau, smo že na tretjem deluuser posted image user posted image user posted image user posted image
Midva sva dans končno nabavla še zadnjo večjo stvar za našega pikeca: babyfon  z zvokom in slikouser posted image user posted image  ful mi je doberuser posted image
Zdaj pa se počasi odpravljava na ptuj...njegovega bratranca peljeva na coca-cola božičkauser posted image


kaj zdaj to pomeni da smo razvozljali uganko??? hahahaha FANTEK ALI PUNČKA???...to je zdaj vprašanje... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.12.2008 16:32:08   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

ne tko k jst k sm dans garala, pa skidala celo parkirišče hahahaha ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Jeah right...user posted image
ej dej mi neki povej.. ti uspe normalno spat zvečer/ponoči, če greš spat tudi popoldan? ker js ponavadi če spim popoldan, pol mam ponoči full probleme.. pa me zanima kako je kej s tabo? al kakšno kamilco rukneš prej al kako??user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Marčevke 2009 - 3. del
10.12.2008 16:36:15   
trezika
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: trezika

vau, smo že na tretjem deluuser posted image user posted image user posted image user posted image
Midva sva dans končno nabavla še zadnjo večjo stvar za našega pikeca: babyfon  z zvokom in slikouser posted image user posted image  ful mi je doberuser posted image
Zdaj pa se počasi odpravljava na ptuj...njegovega bratranca peljeva na coca-cola božičkauser posted image


kaj zdaj to pomeni da smo razvozljali uganko??? hahahaha FANTEK ALI PUNČKA???...to je zdaj vprašanje... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image  ne, ne, nismo in ne bomo razvozlali uganke vse do konca...js pravim pikec tako na splošno...pač tisti dojenček-tisti pikecuser posted image user posted image  da ne rabim vsakokrat pravit pikec ali pikicauser posted image user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Komentar na anketo


Bi naredili anketo z največ komentarji pod njo?

da, že odgovarjam (62%)

da, zakaj pa ne (38%)


Število vseh glasov: 281

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!