|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 10:05:38   
Picabo
IZVIRNO SPOROČILO: kepica

IZVIRNO SPOROČILO: Sarchi

še neki....vem da ste o tem že govorile, ma ne najdem kdaj.....bi pa mela
kako ste si naštimale v avatarju koledarček do PDP-ja. hvala user posted image



Najprej si ga urediš na kateri izmed spletnih strani...npr. http://lilypie.com potem pa HTML kodo, ki jo dobiš, kopiraj v tvoj profil pod dodaten opis in to je vsa umetnost.




Kepica - hvala lepa! Tudi meni si pomagala s svojimi izvrstnimi napotki in imam sedaj tudi jaz koledarček. Super si, hvala!

Glede vozička, midva pa bova kupila Hartana in lupinico Maxi Cosi (to lupinico mi izkušene mamice najbolj priporočajo, ker je varna in lahka).

Drugače pa sva šla po nakupih v Ikeo (Celovec) in sem po skoraj 7h urah  kruzanja po trgovini že skoraj omagala. Vendar sva kupila super stvari, tudi cenovno zelo dostopne. Edino previjalnih mizic je zmanjkalo (?!) in se bova še vrnila, kmalu... Kupila sva tudi en čudovit kopalni plašček in ko sem ga doma ogledovala me je kar zvilo, saj sem se zavedala, da bo v njem kmalu najin mali cukerček. In kasneje mi še moj pove, da ga je tudi zvilo (v pozitivnem smislu seveda) ob ogledu tega plaščka...

_____________________________

Človek je trši od kamna in krhkejši od jajca.
(hrvaški pregovor)

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 10:23:13   
Tanik
kakšne pa so cene previjalnih v Ikei?

jaz sem tudi razmišljala da bi šla malo na ogled. kako je delovni čas?


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Picabo)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 10:34:41   
jasmina in tadej
IZVIRNO SPOROČILO: baby blue

midva sva se v soboto v tega zagledala... jao sploh ne vem več
http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/vozicki-in-sistemi/jane-slalom-pro-formula-strata/051778420421131343





Jutro vsem!

Baby blue ta voziček je pa enkraten! user posted image user posted image user posted image Js mam takega doma! Je super! Ne bo ti žal če ga kupiš!user posted image user posted image

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 10:35:47   
Picabo
Ja previjalna je tam od 100-150€, delajo pa od 9-21h. Zelo odvisno, saj lahko pogledaš na spletu (http://www.ikea.com/at/de/store/klagenfurt/storeInfo)

_____________________________

Človek je trši od kamna in krhkejši od jajca.
(hrvaški pregovor)

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 12:21:37   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: altaja

Kepica, ti nam raj še kakšno tako lepo slikco nameni...

Glede košare...to veste da sem še čisti teleban kar se tiče opreme. No, ene mi svetujejo tako, druge drugače, ampak nekako se nagibam da bi mela košaro, se mi zdi kar praktična. Zdej gledam komplet od Chicco s3..se mi kar dopade.


user posted image





No ta voziček oz.komplet je bil všeč tudi meni in na italjanski spletni strani ga dobiš za 495,00 EUR + poštnina okoli 35,00 EUR, pri nas pa za okoli 750,00  EUR... tak da se ti ga splača naročit preko neta... baje da je varno!


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 12:27:20   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: baby blue

midva sva se v soboto v tega zagledala... jao sploh ne vem več
http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/vozicki-in-s
istemi/jane-slalom-pro-formula-strata/051778420421131343

altaja lep voziček pa vse je v kompletu



No ta voziček v zeleni barvi sva pa kupila midva in je res prva liga!!!user posted image user posted image user posted image user posted image Jaz sem po nsvetu deklet vzela samo voziček in zimsko vrečo... Jajčko sem vzela od drugega proizvajalca saj je Janejeva zelo mala in zelo težka, košare pa ne potrebujemo saj se špotni voziček izravna do ravnega...
user posted image



< Sporočilo je popravil oktavija -- 4.5.2009 12:35:42 >


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 12:36:37   
Sarchi
Živjo

oktavija, točno takega si ogledujeva midva ;). sem se čist ogrela za ta model Jane.
a lupinico boš vzela drugo, pa bo pasala na ogrodje vozička? kje sta ga kupila, ker večinoma jih majo sam v kompletu vsega trojega.

drugače pa vam povem, da sva bla danes na morfologiji, čudovito....wiiiii, naš malček je sicer pančkal in se nam malček skrival. pustil je le toliko da smo videli da je z njim ok, da so mere pravilne in da raste. oba sva lahko gledala pregled, kar sem tud ful vesela, ker do zdaj G.mojega sploh ni pustil zraven. kr neki. ampak dns je blo pa čudovito.

naslednji pregled imam 8.6., takrat  bomo imeli tudi 3D. bo cel dan za pikico user posted image user posted image user posted image

drugače pa evola, prazniki in počitnice so za nami, veselo na delo in upam .da je počutje ok. pridne bodte

< Sporočilo je popravil Sarchi -- 4.5.2009 12:38:16 >


_____________________________

Želi si, upaj in ujemi srečo!

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 12:45:07   
jullie
IZVIRNO SPOROČILO: *Angelina*

Pozdravljeneuser posted image

Sem se odločila, da je čas, da se pridružim klepetu septemberskih nosečk. Lansko leto sem bila julijka, vendar se je mojemu sinčku mudilo in je postal junijčekuser posted image .
Z mojim najdražjim sva se kmalu po rojstvu sinčka odločila, da želiva imeti med otročki čim manjšo starostno razliko, zato naš sonček pričakuje bratca ali sestrico okoli 15. septembra.
Lansko leto sem v 20. tednu že vedela, da pričakujemo fantka, tokrat pa bom že v 23. tednu, ko imam napovedano morfologijo. Mene pa že tako firbec matrauser posted image

Srečno nosečnost vsem sonosečkamuser posted image




..potem sva pa midve tu nekje user posted image  ..jaz imam julijčka 2008...

...kar se košar tiče... če se voziček res spusti v čisto raven položaj potem je verjetno res ni treba kupit..moj MC Mura se ne... drugače pa res priporočam košaro...sploh, ker bomo jeseni rodile in bodo dnevi že hladnejši... ne da se pa primerjati lupinice s košaro...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 12:54:36   
baby blue
oktavija lep voziček... tudi midva sedaj resno premišljujeva o tem da bi kupila Jane slalom ker je vse v enem...

Sarchi čestitke in me veseli za uspešno opravleno morfologijo... glavno da je vse OK...

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 12:59:43   
kepica
punce, hvala za pohvaleuser posted image  Ja, tale nedolžen nasmešek mojega navihančka včasih zna tudi živčke kravžljatuser posted image  Sem pa odklenila nekaj albumov, če katero zanimajo ostale slike, da jih ne bom tukaj lepila in zasedala prostor.

Zajtrk vam pa obljubim. Že jutri, če bom prvauser posted image

altaja jaz prvič nisem imela košare, pa sem si jo želela, ker so mi zelo všeč. Tokrat sem si jo kupila in komaj čakam, da jo uporabim. Ni pa seveda nujno, da jo imaš, če imaš takšen voziček, da se hrbtišče čisto položi. Mi smo brez košare zdržali brez problema, ampak je pa vseeno fino, če jo imaš. Meni so v glavnem košare prav cortuser posted image

sontschica uživaj na MFuser posted image  Pa poročaj čimprej..pa kakšno slikico nalepiuser posted image
 
Tudi jaz komaj čakam MF. Še malo pa bo sredauser posted image
 
Sarchi čestitke za pregleduser posted image user posted image  Joj, sem vam fovš punceuser posted image Pa kakšno slikico nalepiuser posted image

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 13:02:42   
baby blue
kepica sem ravno gledala tvojega princa...  ima tak nagajiv nasmešek user posted image saj bo kmalu sreda pa boš dočakala jst pa komaj četrtek čakam user posted image

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 13:04:14   
Tanik
naš voziček-hrbtišče se tudi spusti v raven položaj pa še ene podloge ima za športni del, da vse zapreš prav tako ima lupinica da jo čisto zapreš dve podloge.

a v lupinici ne smeš imet malega ko greš na sprehod? saj na začetku je itak v lupinici.


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 13:05:54   
Sarchi
slikice pa nam ni dal nobene user posted image . pozabila sem ga spomniti, sam pa tud ni nič sprintal. tako da je blo lepo dokler je trajalo. bo treba počakat do junija, takrat pa ne pozabim rečt za slikco. pa sej tud težko bi danes kaj lepega blo vidt k je bil malči tak skrivač. 

_____________________________

Želi si, upaj in ujemi srečo!

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 13:33:40   
barika
Helow

se vidi, da je nov teden, ste zalavfale s polno parouser posted image user posted image

(še 4 strani, pa nas bojo zaklenli, bo treba seznam prekopirat, pa shranit za part. 2user posted image )

Kar se tiče vozičkov (a še nismo zaključileuser posted image ), jaz ne odstopam od mojega mnenja, da je pametno, da lahko sedež obrneš v obe smeri, ker pri nas zadnje čase ful pihauser posted image  in ima mali vedno čisto rdeče, že skor krvave oči, pa ne bi rada, da bo še drug tak revež, še posebej ne, ko bo čisto mali.

drugače sta pa moja izbira še vedno mutsy 4rider in quinny freestyle (oba imata možnost obračanja sedeža, oba gresta v ležeč položaj (čeprav prvi ni sml biti čisto v ležečem, ker je polival, tak da je imel malo naklona), na oba lahko dam lupinico maxi cosi ...) Kar se pa zlaganja tiče, me pa ne skrbi, ker imam še eno marelo, ki se na malo zloži in gre skoraj v čisto ležeč položaj, za v trgovino bom pa spet praktiricala lupinico ali sling.

btw. kje je betty, me malo skrbi, da ni kaj narobe.user posted image user posted image

(odgovor članu Sarchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 14:10:21   
kepica
IZVIRNO SPOROČILO: baby blue

kepica sem ravno gledala tvojega princa...  ima tak nagajiv nasmešek user posted image saj bo kmalu sreda pa boš dočakala jst pa komaj četrtek čakam user posted image



A nismo nestrpneuser posted image  Na koncu se bo pa spet za rokicami skrival, pa spet ne bomo nič videli.
Do MF še počakam, potem se bom pa še nekam na snemanje naročila. Tisto bo šele zanimivo.user posted image
Potem smo pa za nekaj časa zaključile z UZuser posted image

barika sem prav gledala v profilu Bety11, ker sem jo tudi jaz pogrešala in vidim, da se ni oglasila že od 18.4. Tudi mene skrbi, da ni kaj narobe...user posted image  Upam, da je vse ok z njo in si je samo vzela odmor od RR.

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 14:12:34   
jullie
IZVIRNO SPOROČILO: Tanik

naš voziček-hrbtišče se tudi spusti v raven položaj pa še ene podloge ima za športni del, da vse zapreš prav tako ima lupinica da jo čisto zapreš dve podloge.

a v lupinici ne smeš imet malega ko greš na sprehod? saj na začetku je itak v lupinici.



..lupinica je dejansko namenjena samo prevažanju v avtomobilu...  ampak jo imajo ene ves čas na vozičku kar pa ni dobro za dojenčka..mi smo jo prakticirali tudi po trgovinah (tako kot veliko ostalih), ker je pač najbolj praktična.. da pa bi bil otrok  na daljšem sprehodu v njej si pa ne predstavljam...

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 14:13:43   
baby blue
mah sej nestrpna sem zato da spet vidim mojega bebeja... če ne bo pokazal pa n ebo... prisilit ga ne morem user posted image mu bom pa zvečer lepo prigovarjala da naj se ne skriva ker ati in mami želita izvedeti kaj skriva user posted image user posted image

pa v četrtek prašam še kako je z šolo za starše?... bo treba počasi kar it...

kepica na kakšno snemanje? 3D/4D?...



(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 14:15:46   
Anonimen
jaz mam šele drug teden MF,pa pol morm it še potrdilo zrihtat pa plačat da bo mir s temuser posted image
jaz morm pa en lekadolček vzet k me glava neki boli,pa križ,pa skoz sm na wc-ju čist isto kot sm mela pri tamalmu naslednji dan sm ga pa rodilauser posted image tko da sploh nočte vedet kaj si mislimuser posted image

(odgovor članu baby blue)
  Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 14:29:18   
altaja
Blagor tistim ki boste mele mf...jst bi šla še enkrat. Na 3D pa ne bom šla, čeprav me spol matra, ampak če ni hotel pokazat pa nič, bomo počakali. Sva pa že v 24 tednu, kar pomeni, da ma naš user posted image že teoretične možnosti preživetja izven maternice. Ampak se nikamor ne mudi, kar naj bo v varnem zavetju vse do konca.

Sarchi, tud meni je pozabila dat slikco, ampak sva hb snemala z mobitelom... Danes mi je končno uspelo naredit par slikc iz posnetka, vam prilagam eno, da boste vidle kako je najin user posted image zgledal v 21. tednu.

user posted image


Drugač pa super za uspešne preglede!




_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 14:30:49   
Tanik
IZVIRNO SPOROČILO: jullie

..lupinica je dejansko namenjena samo prevažanju v avtomobilu...  ampak jo imajo ene ves čas na vozičku kar pa ni dobro za dojenčka..mi smo jo prakticirali tudi po trgovinah (tako kot veliko ostalih), ker je pač najbolj praktična.. da pa bi bil otrok  na daljšem sprehodu v njej si pa ne predstavljam...


torej če je na kratko je v lupinici, drugače (na daljših sprehodih) pa v športnem delu pa ležišče čisto naravnost pa zadekan, a nekako tako? nimam pojma, ker bo prvo dete, zato pa sprašujem.


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 14:31:37   
baby blue
altaja... iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kak se mu že vse lepo vidi rokice nogice in glava... to bo korenjak ali korenjakinja... user posted image user posted image

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 14:42:09   
Sarchi
IZVIRNO SPOROČILO: baby blue

altaja... iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kak se mu že vse lepo vidi rokice nogice in glava... to bo korenjak ali korenjakinja... user posted image user posted image
]

res je, fulll lepo altaja!!  user posted image


_____________________________

Želi si, upaj in ujemi srečo!

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 14:46:54   
kepica
IZVIRNO SPOROČILO: baby blue

mah sej nestrpna sem zato da spet vidim mojega bebeja... če ne bo pokazal pa n ebo... prisilit ga ne morem user posted image mu bom pa zvečer lepo prigovarjala da naj se ne skriva ker ati in mami želita izvedeti kaj skriva user posted image user posted image

pa v četrtek prašam še kako je z šolo za starše?... bo treba počasi kar it...

kepica na kakšno snemanje? 3D/4D?...



Jaz ga vsak dan božam in poskušam našlogat, katerega spola je. Vprašala pa ne bomuser posted image user posted image  No, comment, a neuser posted image

Ja, na snemanje bom šla pa 3D/4D.

altaja user posted image  ful se dobro vidi user posted image Pravi korenjaki so že tile naši pikciuser posted image  Sploh ne morem verjeti, kako rastejo.

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 14:58:22   
Anonimen
Tanik v lupinici je lahko tm 2-3 urc,kar je več pa ni dobr za njegovo hrbtenico.
altaja prov luštna slikca user posted image zdej me pa še bolj dajeuser posted image

(odgovor članu kepica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 15:06:46   
baby blue
hi hi kepica ta je pa dobra user posted image

tud jst mojega božam pa mu govorim da naj bo v četrtek priden in da naj nam razkrije... bomo videli user posted image user posted image potihem sicer upava da je punčka ampak tudi če bo fantek ga bova vesela

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?