|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septemberke 2009
1.1.2009 20:16:07   
Nončika
A mi ga hitro posodiš? pošlješ po hitri pošti?user posted image user posted image .

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Septemberke 2009
1.1.2009 20:17:56   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: *csaje*



Barika, moj nick pomeni v madž. punca-deklina. ma pa tudi tvoj vzdevek nek pomen v madž. zato sem mislila, da si mogoče kje z mojega konca.


a res, sej mi lahko povešuser posted image , upam, da ni kej slabega.

a misliš, da bi prišel test jutri zjutraj, če ga dam zdejle na poštouser posted image

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Septemberke 2009
1.1.2009 20:26:47   
Nončika
Pomeni ljubkovalno ime za ovčico. v uporabi je predvsem pri malih otrocih. moja hčerka še zdaj pogosto reče ovčici barika.

mogoče bi šlo, a zdaj so prazniki. a sploh hitra pošta dela?

moj gre jutri v službo, a njemu ne gre preveč zaupat te stvari. bo še kje kaj drugega kupil. mogoče pa niti v dežurni lekarni ne bi dobil. plus tega bi me še full napizdil. seveda zaradi tega,ker sem neučakana. pri prvi sem pa lahko čakala celih 9dni, dok me nazadnje on ni opomnil naj grem končno delat ta test.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Septemberke 2009
1.1.2009 21:00:58   
barika
ha, ne verjamem, da danes sploh kakšen urad dela (razen dežurne lekarne)user posted image

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Septemberke 2009
2.1.2009 8:34:59   
zana21
Dobro jutro nosečke.
Sem včeraj pošinfala glede spanja,in sem danes spala kot angelček.

BARIKA,res je da glede dojenja nisem imela težav ne s sinim in ne s hčerko,je pa dojenje zame nekaj posebnega,ne glede na to da so si mnenja,kako dolgo dojiti otroka,različna.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Septemberke 2009
2.1.2009 11:07:02   
Nončika
Septemberke09, dijo, dijo. mene je danes obiskala tečkauser posted image .

Barika, testa ne rabim, mi je flekec na hlačkah dal odgovor. user posted image user posted image user posted image .
gremo v nove boje in mogoče še konec januarja zagledam user posted image .

zana21, ti le pridno doji. nič se ne oziraj na druge in na njihova mnenja o dojenju. jaz sem mojo hčerko dojila le slab mesec. pa sem jokala, ko je mleka zmanjkalo. jokala ko dež.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu zana21)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Septemberke 2009
2.1.2009 11:59:30   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image
user posted image  PDP / NICK (STAROST) / NOSEČNOST / OTROK-ANGELČEK / KRAJ 1. PREGLED
 
user posted image  28.8. / altaja (?) / 1. nosečnost / ?? / 26.1.
user posted image  30.8. / Anonimenuser posted image  (?) / 1. nosečnost / ?? / 23.1.
user posted image  30.8. / sarajan (?) / 1. nosečnost / ?? / ??
user posted image  30.8. / eva Ana (?) / 1. nosečnost / ?? / ??
user posted image  1.9. / Anonimen user posted image  (?) / 1. nosečnost / ?? / ??
user posted image  1.9. / Tanchy (?) / 2. nosečnost /user posted image / ?? / ??
user posted image  1.9. / vila MaLiNa (?) / 1. nosečnost / ?? / 14.1. 
user posted image  5.9. / Anonimenuser posted image  (?) / 1. nosečnost / ?? / ??
user posted image  5.9. / enaS (?) / 2. nosečnost / user posted image / ?? / 11.2.
user posted image  8.9. / *TaMiKa* (21) / 1. nosečnost / Maribor / ??
user posted image  ??.??. / barika (?) / 2. nosečnost / user posted image / ?? / ??
user posted image  ??.??. / pingi (?)2. nosečnostuser posted image / ?? / ??
user posted image  ??.??. / zana21 (?) / 3. nosečnost / user posted image user posted image / ?? / ??
user posted image  ??.??. / Anonimenuser posted image (?) / 3. nosečnost / user posted image user posted image  / ?? / ??
 


< Sporočilo je popravil *TaMiKaaaa* -- 2.1.2009 12:01:29 >

(odgovor članu Nončika)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Septemberke 2009
2.1.2009 12:05:31   
Anonimen
ti mast je tu na RR ozko ko pošlješ post.

No naredila sem nam en osnovni seznamček, lahko ga seveda tudi katera druga naredi če ta ni ok!
Drugače pa preglejte če je vse v redu in mi povejte kaj naj popravim/dodamuser posted image

Kako ste kaj drugače?? Jaz sem super, srečna in poluser posted image  samo zelo izostren vonj imam in mi VSE smrdiuser posted image  Pa nič zato, NOSEČKE SMO!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Septemberke 2009
2.1.2009 16:15:08   
pika_nogavicka

Se vam pridružujem...

Sem 1.1. naredila test, bila je rahla črtica, ampak vseeno mislim, da je user posted image
PDP imam po izračunu 13. septembra user posted image


Ker sem prvič user posted image , ne vem kaj zdaj sledi? Kdaj moram h ginekologinji? Kako zgledajo pregledi? user posted image


Hvala za odgovore :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Septemberke 2009
2.1.2009 17:22:35   
zana21
TaMiKaaaa zame na seznam dodaj PDP 09.09.2009,zana21,5. user posted image  ,2 user posted image  ,maribor,pregled 21.1.2009

(odgovor članu pika_nogavicka)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Septemberke 2009
2.1.2009 17:24:50   
zana21
Pika Nogavicka,poklici svojega ginekologa in povej da si noseca in da bi se rada narocila na pregled,pol pa ti pove datum in to je vse-zaenkrat.
Tam pa te sestra vprasa o vseh boleznih pri tebi in druzini,teza pred nosecnostjo,in ostalih pomembnih zadevah.

(odgovor članu zana21)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Septemberke 2009
2.1.2009 18:13:12   
barika
za na seznam. predviden pdp 5.9, celje, stara sem pa 24

(odgovor članu zana21)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Septemberke 2009
2.1.2009 19:41:11   
Anonimen
user posted image tu

Ojla!

Super za seznamuser posted image sem ga že pogrešala, sama pa glih nimam žilice za te zadeve.
PDP (po izračunu na RR) 9.9., starost 29, 2. nosečnost, datuma za 1. pregled še ne vem, v ponedeljek pokličem G in se naročimuser posted image , po pregledu se bom pa razkrila...

Drugače sem ok. Nič kaj se še ne počutim nosečouser posted image , edino malo več se mi riga.user posted image  V 1. nosečnosti mi ni bilo nič slabo in upam, da bo tudi tokrat tako.

Lepo se imejte!


(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Septemberke 2009
2.1.2009 19:43:40   
Anonimen
pika nogavička dobrodošlauser posted image


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Septemberke 2009
2.1.2009 19:51:18   
arabela*
vso srečo vsem novimuser posted image ,uživajte maximalno vuser posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Septemberke 2009
2.1.2009 20:00:35   
Lara Croft
Punceeeeeeeeeeeeee.... vsem želim eno prekrasno nosečnost in zdravega otroka.... user posted image

Jaz sem danes zvečer pred enim letom končno zagledala dve črtici.... komaj je bla vidna, ker sem čakala fešte 3. pa še zvečer, ko je manj hormona... ma se nisem mogla upret..... user posted image

Prow z nostalgijo pridem na ta forum... user posted image


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Septemberke 2009
2.1.2009 20:07:52   
barika
Jaz tudi nimam še (opa) znakov, razen lakote. ... pojedla bi vola, če bi lahkouser posted image , drug tedn bo pri meni kritičen, če lahko gledam na prejšnjo user posted image  (slabosti in še 1x slabosti ...upam, da se jim izognem).

pika_nogavička, dobrodošla!!!

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Septemberke 2009
2.1.2009 20:19:24   
Nončika
Barika, čim manj slabosti. pa ne da boš pojedla vola. user posted image user posted image

test si pa že jutri kupim, da bo na zalogi. jutri, ko bo pa že hitra pošta tudi delala.user posted image user posted image ti je pomen tvojega vzdevka všeč?

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Septemberke 2009
2.1.2009 20:31:07   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: *csaje*

Barika, čim manj slabosti. pa ne da boš pojedla vola. user posted image user posted image

test si pa že jutri kupim, da bo na zalogi. jutri, ko bo pa že hitra pošta tudi delala.user posted image user posted image ti je pomen tvojega vzdevka všeč?


sej ne, sem pa pojedla nekaj palačink in en par hrenovk user posted image user posted image  user posted image user posted image

ej Csaje, kaj pa če je bila vgnezditvena krvavitev??user posted image

ja pomen je pa kr vredu no, sem mislala, da bo kakšna čarovnica ali kej takegauser posted image

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Septemberke 2009
2.1.2009 20:32:07   
Anonimen
barika tudi mene ful grabi lakotauser posted image  non stop nekaj mečem vase, ampak ne vem, če je to ravno zaradi nosečnosti. Po moje je bolj krivo dejstvo, da kamorkoli pridem, je povsod polna miza dobrotuser posted image .

*csaje* držim pesti, da konec meseca zagledaš user posted image

user posted image

(odgovor članu Nončika)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Septemberke 2009
2.1.2009 20:59:43   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image
user posted image  PDP / NICK (STAROST) / NOSEČNOST / OTROK-ANGELČEK / KRAJ 1. PREGLED
 
user posted image  28.8. / altaja (?) / 1. nosečnost / ?? / 26.01.
user posted image  30.8. / Anonimenuser posted image  (?) / 1. nosečnost / ?? / 23.01.
user posted image  30.08. / sarajan (?) / 1. nosečnost / ?? / ??
user posted image  30.08. / eva Ana (?) / 1. nosečnost / ?? / ??
user posted image  01.09. / Anonimen user posted image  (?) / 1. nosečnost / ?? / ??
user posted image  01.09. / Tanchy (?) / 2. nosečnost /user posted image / ?? / ??
user posted image  01.09. / vila MaLiNa (?) / 1. nosečnost / ?? / 14.01. 
user posted image  05.09. / Anonimenuser posted image  (?) / 1. nosečnost / ?? / ??
user posted image   05.09. / barika (24) / 2. nosečnost / user posted imageCelje / ??
user posted image  05.09. / enaS (?) / 2. nosečnost / user posted image / ?? / 11.02.
user posted image  08.09. / *TaMiKa* (21) / 1. nosečnost / Maribor / ??
user posted image   09.09. / zana21 (?) / 5. nosečnost / user posted image user posted image user posted image user posted image / ?? / ??
user posted image   09.09. / Anonimenuser posted image (29) / 2. nosečnost / user posted image  / ?? / ??
user posted image  13.09. / pika_nogavicka (?) / 1. nosečnost / ?? / ??
user posted image  ??.??. / pingi (?) / 2. nosečnost / user posted image / ?? / ??
 
SKUPAJ: 206207 user posted image


< Sporočilo je popravil *TaMiKaaaa* -- 2.1.2009 21:06:27 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Septemberke 2009
3.1.2009 10:08:32   
pika_nogavicka

Hvala za doborodošlico in odgovore user posted image

bom poklicala ginekologinjo v ponedeljek, a te takoj naroči?


Mene pa ful boli trebuh user posted image , pa slabo mi je user posted image , ampak saj če je na testu user posted image je ziher user posted image , ne?


Kako pa drugače zgleda pregled? Najprej je vaginalni ultrazvok, ne?
Kdaj se pa lahko zve spol (sej vem, da zdej še ne user posted image )?



Fajn bodte, pa čim manj slabosti user posted image



(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Septemberke 2009
3.1.2009 11:37:05   
Anonimen
pika nogavička jaz sem v 1. nosečnosti naredla 4 teste, da sem končno verjela, da sem nosečkauser posted image user posted image . No zdaj sem pa naredila samo enega - če je user posted image , pol je to touser posted image . Čisto simpl.user posted image  
Moja G takoj naroči, 1. pregled je nekje v 7-8 tednu. Prvi UZ je vaginalni, za spol sem pa jaz zvedela... hm, saj ne vem več, enkrat po nuhalni. Se je pa vedno lepo videlo. Tokrat pa ne bova vprašala, naj bo presenečenjeuser posted image  - če bova seveda sploh zdržalauser posted image .
 

Lep vikend!

user posted image

(odgovor članu pika_nogavicka)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Septemberke 2009
3.1.2009 12:06:56   
altaja
TaMiKaaaa* user posted image
user posted image : ooooo fino, seznamček! Pridna, pa lepo si nardila. Pri meni lahko dodaš starost 27. Kako si si naštimala ta koledarček???

Punce, a je še katera fuuuul tečna? Jst sem čista katastrofa, pa si ne morem pomagat - sama seb sem tako tečna in mojga sekiram za brezvezne stvari. Sem tako jezna nase, njega pa občudujem da ne znori, je res tako lepo potrpežljiv. Čist banalne zadeve me spravjo iz  tira k me drugač ne bi niti pod razno, sem bla vedno ful flegmatik, zdej pa ne vem kaj se dogaja z mano. Tale trebušček ki raste me spreminja...

A faza tečnobe kmal mine????? user posted image Ker če z nosečnostjo narašča,..ne vem no....user posted image

Drugače me pa še vedno špika v spodnjem delu trebuha pa napihnjena sem kot balon.

Lepo pozdravljam vse nove nosečke, dobrodošle in čestitke!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Septemberke 2009
3.1.2009 13:11:19   
kepica
Evo, pa se vam še jaz pridružim. Veselo novičko sem izvedela danes, čeprav se mi je že par dni dozdevalo, da se nekaj dogajauser posted image PDP po RR 12.9., to je moja 4. nosečnost, za sabo imam dva ss, doma pa že enega razgrajača. Za uspešno nosečnost se trudiva že več kot tri leta, ampak tokrat upamo na najboljše. Stara sem pa (za enkrat še) 27, datum pregleda pa bom izvedela v ponedeljek.user posted image
Seveda pa še iz moje strani iskrene čestitke vsem, ki ste v teh dneh zagledaleuser posted image user posted image in upam, da vse prinesemo srečno naše kepice do koncauser posted image

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?