|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Splav
7.4.2005 12:27:47   
Amoss
Prijateljica je noseča in si nikakor otroka ne more privoščiti.:(Prosila me je da vas vprašam ali je treba splav plačat, če nima dodatnega zdravstvenega zavarovanja in če katera ve koliko stane.:zmeden:
Zelo mi je hudo ampak mi je nažalost ni uspelo prepričati da nebi šla na splav.:((Prosim če katera ve koliko in če je za plačat splav.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Splav
7.4.2005 12:31:32   
Tada
če ima osnovno zdravstveno zavarovanje, je splav zastonj,....

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Splav
7.4.2005 12:35:14   
Čiračara
Brezplačen, če ima zdravstveno zavarovanje urejeno

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Splav
7.4.2005 12:35:51   
Amoss
Ja osnovno ma, samo dodatnega nima, ni plačevala pa so ji ga ukinli, tak da še za to nima denarja.:(
Mogoče pa mi jo še bo uspelo prepričati.
Vam sporočim

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Splav
7.4.2005 12:39:34   
Sara3
Mogoče pa ni pametno, da jo poskušaš prepričati v nekaj kar si ne želi. Otrok ni nič kriv. prepričaj jo naj se drugič zaščiti oz. naj ne :sloncek: brez pameti. :hudicek::hudicek::hudicek:

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Splav
7.4.2005 12:43:10   
Čiračara
Ja Sara3, mogoče imaš tud prav. Imet otroka, ki ni zaželen:zmeden2:. Sicer je pa velikokrat tako, da se mamice zaljubijo vanj ko ga vidijo:love:. Vprašanje je pa tud ali ga lahko preživlja:zmeden2:

Vso srečo za pametno odločitev:angel:

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Splav
7.4.2005 12:43:19   
Amoss
Ne saj ona si ga želi, ampak živi pri starših, pa še fant jo terorizira, da more na splav.Stara pa je 33 let tak da dosti možnosti več nima.Ona pa bi zelo rada imela.Fant je namreč mlajši pa govori da še ni pripravljen,...

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Splav
7.4.2005 12:47:26   
Sara3
Ja, žal prej nisem vedela za to Amoss, kar si sedaj napisala. Upam, da se bo prav odločila. Vsekakor pa bi jaz fanta nekam poslala. ja mislim, kdaj pa bi bil on pripravljen pri 50ih, malo verjetno:hudicek:.

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Splav
7.4.2005 12:55:59   
Čiračara
Hmmm "delanje" otrok ni zafrkancija:zmeden2:..Pa tud rosno mlada ni več.Upam, da se bo prav odločila:rozica:

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Splav
7.4.2005 13:00:09   
Erdbeere
Joj sam za tole se pa bojim, da ko bo fant pripravljen bo pa njej že vlak odpeljal.....groza :((

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Splav
7.4.2005 13:24:27   
Amoss
Sem se pogovarjala z njo, pa ni več čisto prepričana,:bravo:čeprav še vedno pravi, da kaj naj sama z otrokom, če slučajno fant gre.
Bolje sama z otrokom kot pa sama brez otroka.
Sicer pa še ma 4 tedne časa za razmislek,...
Tudi jaz upam da se bo prav odločila, ampak ne zato ker sem sama noseča, ampak zato ker sem nasplošno proti splavom, razen če je kaj narobe, ker danes je že toliko zaščite da res ni več potrebno nezaželjenih otrok!!!!!!!!!!

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Splav
7.4.2005 13:32:06   
Erdbeere
Joj ne vem no ne poznam je sam jest bi se na njenem mestu odločila raje za otroka kot pa za desca....ker ni lčih več rosno mlada...pa tud punce ki so same pravijo raje sama z otrokom kot pa da mam še enga "otroka" (dedca) zraven

tako da upam,da se odloči pravilo in da ji ne bo potem kdaj žal

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Splav
7.4.2005 13:34:01   
dory
Ce je tip nesiguren,ga naj bols prej ko kasneje brcne v rit in zastarta novo zivljenje..jest tud ne bi mogla ubit nedolznega bitjeca...

Vse se da,ce se le hoce :)

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Splav
7.4.2005 13:36:59   
Amoss
Saj to ji pravim jaz.Živi še pri starših pa ji bodo pomagali vzdrževat, če ne druga plenice pa hrano bo imel, cotike pa bo tako dobila od mene, če nebo imela, moj bo tako že 5 mesecev star,...

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Splav
7.4.2005 13:37:42   
tulipan
Otrok je darilo, ki ga dobiš, čeprav si ga nekatere zaman želijo...in to je hudo! Jaz bi se odločila za otroka, ta fant pa verjetno ne bo nikoli pripravljen!

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Splav
7.4.2005 13:39:03   
Amoss
Jaz upam da se bo ona tudi in če ga fant nebo sprejel ko se rodi pač naj gre potem pa res ni vreden ne nje ne otroka!!!!!!!:hudicek:

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Splav
7.4.2005 13:39:07   
kofetek2010
moje mnenje - če si otroka želi in ima možnost, da ji starši pomagajo, potem naj ga kar obdrži, saj se nikoli ne ve, koliko časa bo kakšna veza trajala...;)

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Splav
7.4.2005 13:40:18   
Amoss
Po moje tak nebo, ali pač, mogoče pa bo potem ko bo rodila otroka sprejel,...Moški pač!!!

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Splav
7.4.2005 13:47:25   
Rozalija
Sam je pa brez veze da gre v to z upanjem, da ga bo sprejel.... ker mogoče ga pač ne bo. Naj se najprej sama odloči, ali ga bo sposobna sama imeti. Če se bo fant zresnil se pač bo, samo nikoli pa ne smeš upati in imeti zaradi tega mulca. Kaj pa če se ne bo sprijaznil.... ji bo potem žal da ga ima???

Fant ji je svoje povedal. Sedaj se naj pa sama odloča o otroku.

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Splav
7.4.2005 13:54:39   
PiaM
Ja, čist možno, da se bo skozi nosečnost ali ob samem porodu zavedel, da je dete tudi del njega in ga bo sprejel in vzljubil.Verjamem, da prijateljici ni lahko, ampak pri teh letih in ob podpori staršev in tebe, bi se jaz vsekakor odločila za otroka.Če je fant nima dovolj rad,da bi sad njune ljubezni sprejel, se bo slej ko prej to tudi pokazalo v njuni zvezi...Mogoče se motim, to je samo moje mnjenje, odločitev je vsekakor njena...
Lep pozdrav!:rozica:

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Splav
7.4.2005 14:09:34   
Teya
mislim, da so v taki situaciji možne vsaj 3 rešitve in po mojem mnenju, bi moral splav bit ta zadnja...
vsekakor bo odločitev njena, mogoče bi bilo edino fajn, da bi preden sprejme najhujšo, pomislila tudi na bitjece, ki ni nič krivo in si mogoče ne zasluži smrti, v istem trenutku, ko si je šele pridobilo življenje....
veliko veliko ljudi bi si ga želelo imeti rado!

srečno!

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Splav
7.4.2005 14:16:40   
babylove
Moje skromno mnenje, morda za kakšen okus preostro:

Ženska, ki pri 33 ne zna poskrbeti zase, se ravna po navodilih staršev (in fanta) in nima svoje pameti, si ne zasluži otroka.

Koliko je takšnih, ki bi vse dali za dojenčka, pa ga ne morejo imeti - eni pa kar brezbrižno seksajo, ko je dete na poti, pa se jim računica ne izide in grejo mamo vprašat, kaj zdaj... Ubogi otrok!

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Splav
7.4.2005 14:19:35   
dory
Ne babylove tole si dobro napisala...ne recem,da se naredi nekomu pri 18-ih...ampak pri teh letih lahko ze vsak sam poskrbi zase...ce ima se to moznost,da bi ji starsi vsaj malo priskocili na pomoc je toliko bols..sej se vse prej al slej postavi na prave tire..

Glede tipa pa..ce ni otroka sprejel zdej,je utopicno razmisljat,da ga bo po porodu...otrok ne spremeni odnosov,nic...kvecjemu poslabsa,ce so ze v fondamentu taksni...torej jaz sem vsekakor za otroka...klinc pa dedci..enga pametnega bo ze se loh dobila...

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Splav
7.4.2005 15:22:11   
sasna
Brez zamere, sam men se zdi tale tvoja prijatelica čist preveč nezrela, da bi mela otročka. Že sam podatek, da tebe prosi, da okol sprašuješ kok stane splav in da pr 33 letih ni sposobna dodatnega zavarovanja plačevat oz., da je tok neresna, da si ga ne plačuje.... s tem, da živi še pri starših.....
Če si ta prava prijateljica jo nehaj prepričevat, da nej ma otročka.....jej, jej

Jz mam 22 let pa še en tedn do roka; sej loh da mam napačno predstavo v glavi in se opravičujem, sam se mi tale njen dojenček kr mal smili, k pomislim, da bo mel tako mami.........pa sm jz mislila, da sm nezrela:(

P.S. Se opravičujem, ampak me je res razburilo tole vseskupaj:zmeden:

Pozdravčki

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Splav
7.4.2005 18:56:59   
SU
Da ne omenimo, da lahko naredi splav, pa potem fant vseeno gre! ... ... ...

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?