|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  111 112 [113] 114 115   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrčki 2007
1.4.2011 7:16:15   
lana38
pikica*, nič nisi poročala, kako je bilo v NY.
LP


_____________________________

lana38

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2801
   RE: Decembrčki 2007
1.4.2011 13:05:02   
pikica*
Kaj čem rečt - lušno je bilo. Ne vem zakaj, ampak meni New York totalno nafila baterije. Tja sem prišla eno mičkeno utrujena, ko sva odložila kufre v hotelu pa sem dobila en tak energy boost, da sem kar skakala naokroguser posted image .  Super je bilo in prepričana sem, da bo naslednjič spet. Ampak takrat gresta otroka poleg. Zoja že dela planeuser posted image .

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2802
   RE: Decembrčki 2007
4.4.2011 13:03:25   
lana38
Včasih te vrvež in hiter tempo avtomatsko potegnata za sabo, zato pa postanes kar poln energije. Otroci pa sploh znajo planirat, to ni kaj. Sploh ni dvoma.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2803
   RE: Decembrčki 2007
28.4.2011 18:58:48   
soncek.djukelica
živjo,

vsi smo po svoje zaposleni,da se tok malo piše tule gor! kar je tudi v redu, če prideš pogledat po dolgem času!

moje so na morju, jaz pa gagam v kapitalu! bile so na rakitni, ni bilo jokanja, kar sem bila itak prepričana,saj nista vezani sam na dom in bi lahko tudi kje drugje prespali! ena je prišla potolčena, ker se je leže spuščala po toboganu in  je slivo na čelu dubla, pa še nos si je vsega podrajsala!user posted image
kupili smo jima trampolin, imata veselje skakat v njem; mene pa ne spustita gor, ker eno potem preveč poskakuje; tako da se zmenimo,da sem samo z drugo notri, ko bi tudi jaz skakala!user posted image

a otroške kopalke bi se že dalo kupit, pikica a ti kaj veš kje v btc-ju bi jih jutri lahko kupila?

to je to, lp

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2804
   RE: Decembrčki 2007
29.4.2011 18:21:30   
soncek.djukelica
živ,

vidim,da ni nobenega odgovora, pa sem že včeraj klicala v BC in jih že prodajajo, tako da sem jih danes že nabavila! upam, da ne bo preveč hude jeze, ker sem dve različni kupila in bosta hoteli imeli isto!user posted image

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2805
   RE: Decembrčki 2007
3.5.2011 8:02:50   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: soncek.djukelica



a otroške kopalke bi se že dalo kupit, pikica a ti kaj veš kje v btc-ju bi jih jutri lahko kupila?





Za praznike smo jo mahnili na morje in sem celo cel teden dala računalnik na offuser posted image .
Kot si že sam ugotovila, imajo kopalke zdaj že povsod. Mi jih ponavadi kupujemo v H&M, je pa res, da jih imata tamaladva bolj malo na ritki. Najraje sta namreč kar brez.

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2806
   RE: Decembrčki 2007
5.5.2011 6:41:22   
lana38
Tudi mi smo bili čez praznike odsotni. Smo šli malo k sorodnikom na Hrvaško na obisk. Je bilo pa tam lepo vreme, doma pa je baje vsak dan deževalo. Imeli smo se fajn. Zdaj pa spet stari tempo. Še malo pa bo tukaj poletje in potem seveda na user posted image . Komaj že čakam dopust sredi julija.
LP


_____________________________

lana38

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2807
   RE: Decembrčki 2007
14.5.2011 21:25:21   
soncek.djukelica
živjo,

tudi mi smo bili malce na morju, sem ju peljala v laguno bernardin se kopat in sem ju komaj ven dobila!user posted image res sta uživali, pa sta me vprašali, kdaj bomo spet ponovili!user posted image

naše so v redu,lepe dneve preživljamo zunaj! kupila sem jima še en par kopalk, in sicer v hoferju za 5€ enega,tako da sta za to poletje preskrbljeni!user posted image

lp vsem

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2808
   RE: Decembrčki 2007
16.5.2011 21:51:03   
soncek.djukelica
dober večer,

naše imajo ta mesec temo v vrtcu:Dojenček in zdej se vsi pogovori in igre vrtijo okoli tega! najbolj smešno mi je,ko ena igra mamico, druga pa dojenčka in se previjata...pa sprašujeta za dovoljenjeuser posted image ! pol mi pa ena reče,da bi ona imela sestico, pa ji rečem,jo že ima....user posted image pa kako se je ona igrala v mojem trebuščku...pa šla ven in pol nazaj noter...pa ji rečem,da je bila kar nekaj časa notri in na koncu stručno ugotovi,da bo tudi ona imela dojenčka,ko bom velika!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2809
   RE: Decembrčki 2007
19.5.2011 17:55:01   
soncek.djukelica
čao,

vidim,da ni nobene naokoli!mi smo v redu!

lp

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2810
   RE: Decembrčki 2007
20.5.2011 10:16:38   
lana38
Moram pohvaliti Tima. Kak teden smo čez dan brez plenice. To je pri nas tako dolgo trajalo, da je zdaj že pravi podvig. Mnoge pa ste že čisto pozabile na plenice. Ponoči jo pa še ima.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2811
   RE: Decembrčki 2007
24.5.2011 19:41:57   
soncek.djukelica
živjo,

kaže,da se je poletje že začelo!user posted image naše so naredile razstavo na temo dojenčka, in so risale mamico z trebuščkom, pa hranjenje, pa previjanje in ko jih vprašaš, kaj mamica dela, ko rodi in kje rodi;povesta da pritiskauser posted image in kje rodi!user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2812
   RE: Decembrčki 2007
26.5.2011 7:58:26   
lana38
s.d.user posted image

_____________________________

lana38

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2813
   RE: Decembrčki 2007
30.5.2011 8:25:29   
lana38
s.d., kdaj boste pa vi letos v Izoli? mI gremo od 15.7. do 31.7. Morda se letos kaj vidimo.
LP


_____________________________

lana38

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2814
   RE: Decembrčki 2007
3.6.2011 20:47:49   
soncek.djukelica
dober večer,

naše bodo večino poletja na morju, jaz pa bolj ne!user posted image bom pa vikende preživljala na obali, tako da te kak vikend kontaktiram,da se končno dobimo!
že študiram darilo za njun rojstni dan, letos bosta dobili kolo, pa me mal bega, da pozimi jih glih nimajo na zalogi! sej veste, ni pogosto,da jih decembra kupujejo, pa sem mislila,da bi jih prej kupila in nekam skrila!user posted image (sicer mal težko,sploh dva) a ima katera kakšen predlog, kako narediti, ali čem vseeno počakat november?

je pa sreča, da je vikend pred nami, ker se je v vrtcu pojavil nek virus, in je kar nekaj otrok obležalo iz njune skupine, neki v vročino in bruhanjem, drugi z vročino in kašljem! naše so še v redu!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2815
   RE: Decembrčki 2007
4.6.2011 8:14:16   
lana38
Mislim, da so kolesa nekje oktobra ponavadi v kaki akciji. Počakaj. Lažje jih boš skrila za kak mesec ali dva, kot pol leta.
LP


_____________________________

lana38

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2816
   RE: Decembrčki 2007
22.6.2011 20:45:08   
TandJ
Če mogoče katero zanima poslikava otrošklh sobic ali drugih prostorov stanovanja: http://www.gugu.si/component/adsmanager/?page=show_ad&adid=7956&catid=316

LP

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2817
   RE: Decembrčki 2007
2.7.2011 14:39:55   
želva
Čav!
S.d. kolesa kar kupi, naša uživa v njem.se že kar nekaj časa vozi brez koleščkov!

smo pa grozn aktivneuser posted image , same zaposlene mame ni kaj. Naši dve imata ravno počitek jaz pa čas za neumnostiuser posted image .
No, saj človek po tako dolgem premoru ne ve več kaj bi napisal pametnega.

Mi se imamo fino, počasi že odštevamo delovne dni in se gremo potem malo namakat. Sicer se tamale že pridno namakajo doma v bazenu. Super je ko sta tamali zdaj že tako veliki, da lahko jaz notri kuham one pa zunaj ustvarjajo po svoje.

Tkole, da nas mal prestavim na prvo stran.

Aja, pikica, enkrat sem te nekje zasledila pa nisem imela časa, ne ne pričakujemo ta tretjega, sam bi ga pa mel.


_____________________________

Vedno več nas je!

(odgovor članu TandJ)
Neposredna povezava do sporočila: 2818
   RE: Decembrčki 2007
3.7.2011 8:29:13   
lana38
Jaz kar nisem mogla verjeti, da smo danes na 1. strani. Se mi zdi, da samo še jaz sem gor gledam....user posted image
Tudi mi že počasi odštevamo dneve do user posted image . Jaz delam samo še 9x. Naslednji petek 15.7. pa že čofotamo v morčku. Potem pa uživano kar do 31.7. Smo se pa letos že kar 4x kopali v termah. 2x v termah Ptuj, 1x v termah 3000 in 1x v Biotermah Mala Nedelja. Pa bazen tudi že imamo na vikendu in zelo radi čofotamo. Jaz imam najraje poletje in me ne moti tudi če je vroče. Se skrijem v senco.
Kupila sem tudi drug avto, rabljen VW Polo, letnik 2005, prevoženih 42000 km za 4520 eur, ugodno pri nas v službi. Zdaj imam pa 2. Mi je starega kar škoda vstran dati, VW Golf letnik 1995. Še nas lepo služi, pa zanj ne bi tako skoraj nič dobila.
Pišite kaj...
LP


_____________________________

lana38

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 2819
   RE: Decembrčki 2007
3.7.2011 20:05:05   
soncek.djukelica
živjo,

pri nas je pa ena dobila pljučnico! joj, kok je bilo hudo,še jaz sem bila bolana od vsega skupaj, čeprav je nisem dobila! druga pa nič, imuna! no vsaj nekaj dobrega! ko je končno dobila AB, ji je šlo na bolje!
sedaj pa sta že na morju, uživata z babico in dedkom!jaz ju pa pogrešam!user posted image

ENA PROŠNJA! iščem nekoga,ki bi delal za 2 uri na dan v trgovini vsak dan(upokojenko,študentko ali nekoga,ki rabi denar) vse bi bilo legalno! nič črnega dela!user posted image naj se mi javi!

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2820
   RE: Decembrčki 2007
4.7.2011 6:57:54   
lana38
s.d., morska klima bo najboljpozdravila pljučnico. lepo, da lahko tvoji 2 tako uživata. Ti pa še tudi boš, ko boš utegnila.
LP


_____________________________

lana38

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2821
   RE: Decembrčki 2007
4.7.2011 9:58:26   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: želva

Aja, pikica, enkrat sem te nekje zasledila pa nisem imela časa, ne ne pričakujemo ta tretjega, sam bi ga pa mel.



A veš, da se sploh ne spomnimuser posted image .  Pri nas je tudi parkrat že padla debata na to temo. Ampak se verjetno ne bova odločila. Zdaj smo ratal malo prekomotuser posted image . Pa v tem primeru bi morali menjat stanovanje (ali pa otroci ne bi več imeli vsak svoje sobe), mogoče tudi avto itd. Tako ostajamo pri dveh.

Drugače smo pa trenutno pri nas do vratu v prenovi stanovanja. Ravno ta vikend smo se začasno izselili, stanovanje izpraznili in razsuli, zdaj so pa not že delavci. Mene je v soboto kar malo panika zagrabila, ko sem videla vse razsuto - me je začelo skrbet, če bomo sploh uspel vse spravit v normalno stanjeuser posted image . Zdaj naju čaka še en "izlet" v Ikeo, da nabaviva kuhinjo, omare za spalnico, hodnik in kopalnico. Čez tri tedne pa upam, da se že začnemo počasi selit nazaj.

SD - če zvem za koga, ti javim. V katerem koncu pa je trgovina in kaj prodaja?

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 2822
   RE: Decembrčki 2007
5.7.2011 21:07:05   
želva
pikica, super za stanovanje user posted image kam ste pa zdaj ušli? za začasno v najemnino?

No, sej pri nas smo zdej tud zelo komot in razvajeni.ponoči spimo, ne rabim kupvat plenic, človk ma dejansko lahko že pol ure miru...
pol bi rabl pa še kakšno steno sper podrt, pa nov avto... mora hitr ratat predn si premisleva.

Jst ravno prebolevam ošpice, mislim ne morš vrjet, da to sploh še obstajauser posted image in da to dobim, ko sm itak cepljena... Pa še taka brzina so tam na infekcijski, da rabijo 4 dni, da nardijo teste.Uglavnem sm v osami in čakam, da me mine kužnost.POl mam pa cejt neumnost kvasit.

Ta micena mi neki toži, da jo uho boli, tko da gremo jutr k zdravniku.
lep večer in spet smo na prvi strani


_____________________________

Vedno več nas je!

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2823
   RE: Decembrčki 2007
6.7.2011 7:00:56   
lana38
Ošpice so se kar razpasle, ker se kar precej staršev odloči, da ne bo dalo cepit otrok po programu in potem se bolezen spet razbohoti. Ti pa si jih lahko dobila, ker po nekaj letih imunost po cepljenju tudi lahko oslabi. Če bi bila precepljenost takšna, kot bi morala biti in bi vsi cepili, potem ne bi razsajala. Žal je p tako, da mnogi več ne cepijo in potem je spet veliko bolnih in okuženih. Pred leti so v Veliki Britaniji kar množično izbruhnile, ker so starši opuščali cepljenje MMR pri enem letu.Odrasli jih seveda potem tudi dobijo, ker so prisotne pri mnogih otrocih.
pikica, vi ste potem v isti fazi kot bi se selili na novo. Boste pa kmalu uživali na novem.user posted image
LP


_____________________________

lana38

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 2824
   RE: Decembrčki 2007
6.7.2011 8:46:04   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: želva

pikica, super za stanovanje user posted image kam ste pa zdaj ušli? za začasno v najemnino?




Na srečo ni bilo treba it v najem. Samo na malce drugi konec LJ smo se preselili, v hišo mojih staršev (v kateri drugače živi moj brat, ki študira v LJ, ampak so zdaj počitnice in ga ni tukaj). Ampak je to bolj majhna hiša  in moram priznat, da se kar malo lovimo. Predvsem me ob živce spravlja to, da moram ves čas pazit, da tamaladva ne naredita kakšne škode. Moj oče je namreč ful občutljiv na te zadeve, poleg tega pa mu v bistvu ni čisto prav, da zdaj "bivakiramo" na njihovemuser posted image - ampak to je že druga zgodba.

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 2825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  111 112 [113] 114 115   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  111 112 [113] 114 115   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?