|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  111 112 113 114 [115]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrčki 2007
11.12.2011 14:20:44   
želva
Čav! Tud mi smo bili na miklavžu in parkljih in naša Manca z občudovanjem gleda parklje ene 2 min pol pa reče: Mami, a veš kaj bom jest za maškare?! PARKELJ!
potem je šla še gor na oder po darilo in je Miklavž sploh ni zanimal, ampak je parklju roko dala, pa petko..user posted image

Drugače pa danes praznujemo in moram še torto okrasit.naša si je zaželela barbie torto. Zdej moram pa vso svojo ustvarjalnost v roza volančke spravt.

LP


_____________________________

Vedno več nas je!

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2851
   RE: Decembrčki 2007
13.12.2011 6:58:42   
lana38
Čestitke tudi Manci. Je pa faca res, da je bil parkelj zanimiv.
Mi gremo pa danes na deka Mraza v šolo.
LP


_____________________________

lana38

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 2852
   RE: Decembrčki 2007
23.12.2011 12:20:56   
lana38
Lepe praznike vsem ter srečno in zdravo leto 2012!
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2853
   RE: Decembrčki 2007
28.12.2011 18:52:04   
soncek.djukelica
oj,

še jaz sem malo zavila sem! naše so v redu, mi smo imeli Fifi torto! bile smo na Miklavžu, pa so bili neki "čudni" parklji, ker niso bili prav nič hudi!user posted image Tako da tudi nekega strahu nista imeli!Ravno tako smo bile na dedku Mrazu v Ljubljani, in smo dobile cel kup bonbonov!user posted image

drugač sta pa pravi faci, radi se skrivate, pa črni mož je aktualen!

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2854
   RE: Decembrčki 2007
29.12.2011 18:06:37   
lana38
Tudi mi smo bili na dedku Mrazu v šoli. To MO financira, so dobili lepa darila. Predvčerajšnjim pa je bila v dvorani Center zabava za male in velike 2 uri igranja, delavnic in potem je prišel še dedek Mraz. Fajn tako za otroke.
Zdaj pa je leto že res pri koncu. Še 2 dni samo. Jaz sem ta teden imela tudi dopust, tako da kar malo uživam doma.
LP


_____________________________

lana38

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2855
   RE: Decembrčki 2007
5.1.2012 6:52:44   
lana38
Srečno in zdravo 2012!

_____________________________

lana38

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2856
   RE: Decembrčki 2007
29.4.2012 10:08:27   
soncek.djukelica
jutro,

saj smo čisto ven padle!user posted image
pa sem rekla,da nas malce dvignem! mi smo v redu!kar zdrave!user posted image
bile so z vrtcem v Kranjski gori, lušno jima je bilo!obiskale so Kekca....

lp vsem

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 2857
   RE: Decembrčki 2007
9.5.2012 7:12:09   
lana38
Sem parav presenečaen ugotovila, da smo spet na 1. strani.user posted image
Mi smo tudi OK.
Blaž se pripravlja na birmo, ki jo imamo to nedeljo.
Škoda, da nič več ne debatiramo. Bi imele kar za čvekati, ko pa se nam toliko raznih "bedarij" obeta...
Pišite kaj...
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2858
   RE: Decembrčki 2007
6.6.2012 21:36:55   
soncek.djukelica
spet jaz,

ubijajalski tempo, zjutraj služba, popoldne služba z otroci, in to je to! ena mi živce para, čista trma! "pa če jaz to rečem, ali prosi, mi moraš ustreči"!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image danes je kazen padla: ne greš ven! celo sranje, spet trma! pa sej dober,da nista dva otroka enaka!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2859
   RE: Decembrčki 2007
10.7.2012 10:04:59   
vetrnica
živjo

Ja, zdaj bi lahko res marsikaj napisale, saj imajo otroci kar naprej neke nove ideje.

Tudi pri nas je trma kar pogosta. Ko si ona kaj zaželi, bi moralo biti takoj, ko pa jaz kaj rečem, pa odvisno od njene volje oz zna preslišat.

Je bil pa zadnjič hec. Zelo jo moti, če ji kdo od sovrstnikov kaj reče oz jo zafrkava, pol pride takoj k meni tožit. Sva ji rekla, da naj se naslednjič naredi, da ni slišala, in s tem tudi drugim ne bo več zanimivo, da bi jo zafrkavali. Pol mi pa reče, da naj ji jaz nekaj rečem, da bo probala. Itak se je delala, da me ne sliši. Pol pa reče: "Mami, sej jst to doma že znam." Z možem sva se samo spogledala in se začela smejat.

_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, niti v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš koga rad." (Tone Pavček)

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2860
   RE: Decembrčki 2007
27.8.2012 20:25:38   
ursa1981
Zdravo!

vidim, da ste nekatere še kar aktivne:) Pridne, sama pa se oglašam, da vam sporočim, da smo v pričakovanju 3. otročička, PDP je trenutno še 10.2.2013, na nuhalni pa so mi rekli 5.2.2013, tako da čakam na morfologijo, da vidim končno odločitev:)

Anja tako hitro raste, tako, da sploh ne morem verjeti da bo 1.12. dopolnila že 5 let, mlajša Naja pa prav tako in bo 30.11. dopolnila 3 leta.

No, lepo se imejte pa se tipkamo.

Urša

(odgovor članu vetrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2861
Stran:   <<   < Prejšnja stran  111 112 113 114 [115]
Stran: <<   < Prejšnja stran  111 112 113 114 [115]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?