|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Od Vrhnike do Idrije
28.1.2009 11:08:24   
HM84
No, da se malo vrnem nazaj... Cesta..hja, sem se morala navadit, ker se dostkrat vozim, mi pa ni bilo težko, ker je cesta prov fajn, poleg tega se pa ukvarjam (no, sem seuser posted image ) z enim takim športom kjer brez ovinkov ne greuser posted image

Kar se vozičkov tiče, jaz imam že naročenega Mutsy urban rider, z veliiikimi kolesi za našega frajerja, da se bomo vozili po vseh možnih potehuser posted image
Ime pa lahko rečem, da je že koraj izbran (90%), lahko rečem da je slovenski, samo malo bolj modern, ima x notri:) Sem pa tudi jaz drugače za bolj klasična imena, in ne preveč moderna, ta s tremi črkami so prav lušna:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Od Vrhnike do Idrije
28.1.2009 11:39:59   
Anonimen
jaz imam pa najraje imena na tri ali štiri črke, pa brez šumnikov in sičnikov, ker mi niso všeč

jaz bom pa vidla kakšen voziček bom imela, se še nisem odločila!

(odgovor članu HM84)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Od Vrhnike do Idrije
28.1.2009 12:45:10   
Anonimen
HM84... nekaj mi ni jasno. Saj je vseeno, kakšno ime daš otroku (kakršno ti je všeč), sam kakor jst poznam slovnico in našo abecedo, X-a ne vsebuje naša abeceda. Lahko pa sem te narobe razumela. Sicer so pa tud meni všeč kratka imena. In tudi z X ali Y vmes. da ne bo katera mislila, da katero kritiziram. Res pa je, da pa mi ni všeč  ime, kot so Luna, Lin, Lilu, ta imena pa zame nimajo pomena. sam to je le moje mnenje in moje mišlenje. Vsak pa ima svoj okou in hvala Bogu, da je tako.  user posted image

< Sporočilo je popravil gantar -- 28.1.2009 12:53:36 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Od Vrhnike do Idrije
28.1.2009 13:59:59   
HM84
Huh ja... mogoče se nisem dobro izrazla. Bom še mal zakompliciralauser posted image Ime ja tako, kot naprimer Maks (lepo, slovensko:)), v bistvu je pa lahko tudi Max... no, ampak potem verjetno ni več slovensko user posted image
Hmmm... v glavnem, upam ,da razumete kaj mislim:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Od Vrhnike do Idrije
28.1.2009 15:17:51   
Anonimen
user posted image  user posted image  user posted image  Dobro si mi razložila. Lahko je slovensko, ker ima x je pa še mednarodno. Pa saj sploh ni važno al je Maks ali Max. Bistvo da bo zdrav. user posted image  

(odgovor članu HM84)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Od Vrhnike do Idrije
28.1.2009 18:07:11   
copka
jaz imam v imenu Y in mi je bil veckrat v napoto. Sicer je sedaj del mene in ga ne dam, samo razlaganje mi gre pa ze prav na zivce. In sedaj povdarim, da z Y, ce gre za uradne zadeve, za vse ostalo pa mi je ravno, ker se mi ne da razlagat zgobe.user posted image

V danasnjih casih pa ima ze vsak drugi otrok te crke v imenu, tako da ne bo problemov. Vsakic boo vprasali kako se napise in cav.user posted image

Moji otroci ne bojo imeli sumnikov in sicnikov, ker imamo stik s tujci in mi razne popacenke niso vsec. Ceprav so mi imena kot so Blaz, Matevz vsec.user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Od Vrhnike do Idrije
28.1.2009 18:12:06   
Anonimen
oj punce

kaj se ploh bodemo zarad imen, ker vsak bo dal svojemu otroku tako ime kot je njemu všeč, a ne!
moja kolegica je pred kratkim rodila in svojemu drugemu sinu dala ime ELIAS, men osebno ko sem prvič slišala to ime se mi je zdelo ful grdo, zdaj ko pa ga ponavljam pa je vedno lepše, tako da ne smemo rečt kero ime nam je všeč kero pa ne ker se vse spreminjauser posted image " STO LUDI STO ČUDI!"

l.p.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Od Vrhnike do Idrije
28.1.2009 18:15:20   
Anonimen
men pa ravno obratno šumnike in sičnike ne maram v imenu zato moji otroc ne bodo imeli le teh!!!!!!! saj ne da tu druge pol ne maram, kar ni res, sam........... bom drugič povedala zgodbo zakaj!!!!!!!!!!!

< Sporočilo je popravil Cveka30 -- 28.1.2009 18:18:12 >

(odgovor članu copka)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Od Vrhnike do Idrije
28.1.2009 18:18:24   
Anonimen
cveka... ne bodi huda user posted image . To kar si napisala je vse res. Sej sem tud jst napisala, da ni važn kako daš otroku ime. Ampak samo zanimalo me je. Vsak ima svoje. In hvala Bogu da je tako. Copka, ti tud neč zamerit, al pa HM84. Bog ne daj. Vsako ime je posebno, saj ga nosi posebna oseba. Je pa res, da včasih dajo nekateri ljudje res malo čudna imena. Pa sedaj res ne bom omenjala kakšno, da ne bom katero prizadela.
Pa brez zamere punce.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Od Vrhnike do Idrije
28.1.2009 18:20:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: gantar

cveka... ne bodi huda user posted image . To kar si napisala je vse res. Sej sem tud jst napisala, da ni važn kako daš otroku ime. Ampak samo zanimalo me je. Vsak ima svoje. In hvala Bogu da je tako. Copka, ti tud neč zamerit, al pa HM84. Bog ne daj. Vsako ime je posebno, saj ga nosi posebna oseba. Je pa res, da včasih dajo nekateri ljudje res malo čudna imena. Pa sedaj res ne bom omenjala kakšno, da ne bom katero prizadela.
Pa brez zamere punce.


pa saj nisem huda, samo čvekam, a je blo tko vidituser posted image , oprostiuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Od Vrhnike do Idrije
28.1.2009 18:27:06   
Anonimen
cveka... tak se mi je zdelo ... mogoče pa sem tudi jst pretiravala. ne user posted image   user posted image

vsem user posted image  in user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Od Vrhnike do Idrije
28.1.2009 18:29:29   
Anonimen
o hvalauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Od Vrhnike do Idrije
28.1.2009 18:32:46   
Anonimen
cveka, kako je s tabo drugače? Je bolje? Se dobro počutiš? Jst upam, da si ful fajn user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Od Vrhnike do Idrije
28.1.2009 18:40:49   
Anonimen
nisem glih ful faj, ker moram ful ležat, ampak se pa bolje počutim, tako da jaz upam da bo v torek vse vredu, ko imam pregleduser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Od Vrhnike do Idrije
28.1.2009 18:43:50   
Anonimen
Upam, da mi boš sporočila, da je vse ok. Bom držala pesti, da se vrneš domov. Kdaj pa ga imaš? Popoldan, ali zjutraj?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Od Vrhnike do Idrije
28.1.2009 18:48:21   
Anonimen
imam ga 3.2. zjutraj ob 8:20 min, sam glede na to da moja G. ponavadi 2 uri zamuja bom pršla na vrsto tam okoli 10h user posted image pa preglede imam v LJ. v Lenišah! seveda bom obvestila, če bom sploh domov pršlauser posted image jaz upam!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Od Vrhnike do Idrije
28.1.2009 18:53:51   
Anonimen
itak, da boš prišla domov. O tem sploh ni debata. Če se slučajno pa to ne zgodi, pa vseeno sporoči.  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Od Vrhnike do Idrije
28.1.2009 19:02:06   
Anonimen
ja bom! zdaj pa grem ker so poročila, potem pa en dober film, potem grem pa spat!
se pišemo jutri!

lahko noč

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Od Vrhnike do Idrije
28.1.2009 19:23:51   
avgust09
hej punce


jaz sem tudi iz petkovca in imam rok 25.7.09. Tudi jaz nisem nikjer na forumu prej zasledila kakšno user posted image ki bi bila v moji bližini.

Imam pa ginekologa v idriji tako da mi tud niso všeč vsi ovinki ki jih moram preživet, amo raje to kot pa da bi v logatec šla k ginekologu.


se pišemo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Od Vrhnike do Idrije
28.1.2009 19:32:27   
Anonimen
dobrodošla avgust09 user posted image  user posted image  user posted image . Hja, jst sem pa kr zadovoljna z G v Logatcu. Je prijazen, je pa res, da je direkten in ne ovinkari. Imam pa dost ovinkov, ko grem na šiht v Idrijo.

Cveka... se tipkamo jutri. fajn spi!

(odgovor članu avgust09)
  Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Od Vrhnike do Idrije
28.1.2009 19:48:53   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: avgust09

hej punce


jaz sem tudi iz petkovca in imam rok 25.7.09. Tudi jaz nisem nikjer na forumu prej zasledila kakšno user posted image ki bi bila v moji bližini.

Imam pa ginekologa v idriji tako da mi tud niso všeč vsi ovinki ki jih moram preživet, amo raje to kot pa da bi v logatec šla k ginekologu.


se pišemo user posted image



no no sej nas je kr dost iz teh krajev,samo ugibam katera bi lahko bilauser posted image user posted image
No pa sej se mi zdi ampak raje ne bom nič ugibalauser posted image

(odgovor članu avgust09)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Od Vrhnike do Idrije
29.1.2009 6:31:52   
Anonimen
dobro jutro

 AVGUST09: dobrodošlauser posted image user posted image user posted image !jaz sem tud včasih živela na petkovcu zdaj sem pa že pet let omožena v Logatec, pa kar pogrešam petkovec! ja jaz sem istega mnenja za tega G. v Logatcu zato pa raje hodim v LJ. k
G.

no saj se nas bo kar nekaj nabralo ki smo iz teh krajev, bomo imel vsaj družbo in bomo lahko poleti šetale na sprehode in kofetkaleuser posted image user posted image user posted image user posted image komaj čakam!

no zdaj se pa moram it počas uštimat, ker grem na preglet k DR. likaruser posted image

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Od Vrhnike do Idrije
29.1.2009 6:39:41   
buksi
lep pozdrav, se z moje strani.
Sem tudi iz okolice Rovt in sem pa v 34. tednu.
Mislim pa da poznam janjo*. Smo se ze velikokrat videli, se posebej s tvojimi otroki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Od Vrhnike do Idrije
29.1.2009 7:35:30   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: buksi

lep pozdrav, se z moje strani.
Sem tudi iz okolice Rovt in sem pa v 34. tednu.
Mislim pa da poznam janjo*. Smo se ze velikokrat videli, se posebej s tvojimi otroki.



DOBRODOŠLA,se razkriješ kdo si ALI OSTANE SKRIVNOSTuser posted image

(odgovor članu buksi)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Od Vrhnike do Idrije
29.1.2009 7:43:09   
Anonimen
Dobro jutro še iz moje strani. Danes ste pa zgodnje. Lepo to. user posted image

In kako ste? Jst sem kar v redu.

buksi... dobrodošla user posted image  user posted image  user posted image
dudica1... ti si pa še bolj firbčna kot jst user posted image  user posted image  user posted image

Lep dan vsem!

Aja, cveka, drži se danes!

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?