|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Od Vrhnike do Idrije
29.1.2009 7:48:10   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: gantar

Dobro jutro še iz moje strani. Danes ste pa zgodnje. Lepo to. user posted image

In kako ste? Jst sem kar v redu.

buksi... dobrodošla user posted image  user posted image  user posted image
dudica1... ti si pa še bolj firbčna kot jst user posted image  user posted image  user posted image

Lep dan vsem!

Aja, cveka, drži se danes!


ja ker je s teh koncev pa se skor sigurno poznava tako kot z janjouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Od Vrhnike do Idrije
29.1.2009 8:26:48   
Anonimen
evo mene! vse vredu, bolniška do nadaljnjegauser posted image

gantar si ti rekla da hodiš v Logatec k G.? če hodiš, a bi vprašala, zakaj ne uredijo materinsko šolo v Logatcu, vsaj enkrat na leto?

buksi: dobrodošlauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Od Vrhnike do Idrije
29.1.2009 8:53:09   
Anonimen
Ja, jst hodim v Logatec k G. Bom sestro vprašala, kam bom lahko šla v materinsko šolo in pol vprašala, zakaj jo ni v Logatcu (ker vemo, da bo rekla v LJ ali pa v PO, če se ne motim). Sam to bom lahko šele čez en teden, ko imam pregled.
super cveka, da je za enkrat vse v redu. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Od Vrhnike do Idrije
29.1.2009 8:58:26   
Anonimen
ja sam ne pozabit, ker sem danes vprašala sestro od  dr. likarjeve pa je rekla da se moramo obrnit na ginekologijouser posted image Med.ses. je rekla da bi res lahko bilo, ker nas user posted image je ful ratalouser posted image user posted image user posted image

l.p.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Od Vrhnike do Idrije
29.1.2009 13:01:50   
Anonimen
ja, kam smo pa zdaj padle, kaj ste vse v službi al se sončte zunaj k je tako lepouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Od Vrhnike do Idrije
29.1.2009 13:45:46   
Anonimen
joj Cveka, kolk bi bila rada zdej doma. Sem pa na šihtu, pa še bom do 15h. user posted image   Upam, da bom imela popoldan kaj časa za RR. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Od Vrhnike do Idrije
29.1.2009 14:11:06   
Anonimen
saj do 15h je pa še manj kot eno uro saj boš kmalu fertik, potem pa še jutri pa boš mela vikend frejuser posted image user posted image user posted image user posted image jaz bi pa raje delala da bi lahko kam šla tako pa gnijem tukaj doma, zato pagrem jutr čez dan mal k mami domov, pa še moj brat RD praznuje, tako da se bom spočla in še jedla, kaj sladkega, njami!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Od Vrhnike do Idrije
29.1.2009 15:27:07   
Anonimen
Ja super user posted image  user posted image  user posted image
Jst bi tud morala it v soboto k mojim domov, pa nečak praznuje svoj 6. roj.dan, sam mislim, da bom ostala doma v Logatcu, saj je nečak v torek neki zbolu in ima eno virozo in vneta ušesa. Tako da jst kar ne upam it na rojstni dan. Tako, da bom kar lep doma user posted image . Upam, da bodo prestavili in bomo praznovali drug teden.

Aja, sedaj še nisem doma. Ampak na šihtu pa tud ne. Sem pri možu v pisarni user posted image  user posted image  user posted image

Cveka, kolk je pa tvoj sine star?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Od Vrhnike do Idrije
29.1.2009 16:43:45   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: buksi

lep pozdrav, se z moje strani.
Sem tudi iz okolice Rovt in sem pa v 34. tednu.
Mislim pa da poznam janjo*. Smo se ze velikokrat videli, se posebej s tvojimi otroki.



buksi tudi jaz sem iz teh krajev,se mogoče poznavauser posted image Če hočeš pošlji Z.S.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Od Vrhnike do Idrije
29.1.2009 19:17:59   
Anonimen
ganter: ko bom rodila bo sinko star 3 leta in 8 mes. tako da komaj čaka kaj bo dobil! je čist neučakanuser posted image vsak dan sprašuje in gleda moj popek, če je že pršu venuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

čakala sva pa z možem tako dolgo zaradi tega ker je bil rojen z CR, potem pa se imela še slepič, tako so mi svetovali da 3 leta počakamuser posted image



(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Od Vrhnike do Idrije
29.1.2009 20:02:34   
Anonimen
 gantar: kdaj pa imaš drug teden pregled!user posted image no zdaj pa film pogledat pol pa spat nočko!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Od Vrhnike do Idrije
29.1.2009 20:08:26   
Anonimen
Jst imam v četrtek pregled. Popoldan. Upam da bo vse ok. Mislim (oz. kar vem) imam takrat ob enem morfologijo. Sem pa imela danes po šihtu prave prebavne motnje. Sem se že bala, da imam kako viruzo. Sam se zdej čist fajn počutim. Tud bruhala nisem, samo 4 v eni uri sem šla na wc.In takrat je kar lilo iz mene.

No, jst pa grem tud gledat TV in sicer Na kraju zločina. user posted image

Fajn spite!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Od Vrhnike do Idrije
29.1.2009 21:35:04   
Anonimen
Še nekaj, predno grem spat user posted image
Tale voziček mi je ful všeč. Kaj pravite o njem, gre pa se mi za model in ne toliko za barvo? http://soncek.si/si/page/detail/gitm/12996/mode/window/cmd/bigimage/

Hvala!

čaw

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Od Vrhnike do Idrije
30.1.2009 7:23:33   
Dudica1
gantar tale voziček je super zadeva ker maš vse v enem,ampak s temi koleščki na makedamu ne prideš nikamoruser posted image user posted image user posted image ,razen če se boš vozila samo po logatcu po asfaltuuser posted image Večja kolesa k ma lažje je vodljiv...odločitev je pa itak samo tvoja...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Od Vrhnike do Idrije
30.1.2009 7:28:32   
Dudica1
http://www.slikomat.com/slika/3534859.htm

gantar kaj pa tale trikolesnik,ali ne?

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Od Vrhnike do Idrije
30.1.2009 7:44:16   
Anonimen
Dudica1... tale voziček je zakon user posted image  Sam navadit se moram na tri kolesa. To me jezi. Ker se kar ne morem. Drugače je pa ful dober. Hvala! Sicer sva pa včeraj z možem gledala vozičke in on je rekel, da se je že navadil trikolesnike. In da njemu je vseeno, ali ima 3 ali 4. Zdej se moram samo še jst, pa s časom moram it naprej. Hvala za idejo in vem, da bom morala vse vozičke videt v živo in pol ugotovit, kateri je ta najboljši (zame). če boš še kakšnega našla, ti kar prilimaj sem gor. 

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Od Vrhnike do Idrije
30.1.2009 8:19:51   
Anonimen
dobro jutro user posted image

ja ganter tisti voziček ki ga je pokazala dudica je super, ampak samo če res nič nimaš in dobiš vse! jaz pa moram it še k kolegici da vidim kakšen voziček imauser posted image user posted image

no sam da si vredu, da ni nič narobeuser posted image user posted image user posted image user posted image

jaz imam pa v torek pregled, komaj čakamuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Od Vrhnike do Idrije
30.1.2009 8:30:02   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: gantar

Dudica1... tale voziček je zakon user posted image  Sam navadit se moram na tri kolesa. To me jezi. Ker se kar ne morem. Drugače je pa ful dober. Hvala! Sicer sva pa včeraj z možem gledala vozičke in on je rekel, da se je že navadil trikolesnike. In da njemu je vseeno, ali ima 3 ali 4. Zdej se moram samo še jst, pa s časom moram it naprej. Hvala za idejo in vem, da bom morala vse vozičke videt v živo in pol ugotovit, kateri je ta najboljši (zame). če boš še kakšnega našla, ti kar prilimaj sem gor. 


jaz mam trikolesnik k mi na začetku tud niso bli všeč ampak sem se ga pol navadla k jih je blo tolk velik.Zdaj ti pa povem da ga ne zamenjam za nič ker gre kamor hočeš in zelo je lahek in vodljiv tko da ne rabiš nobene moči,sprednje kolo mora met vrtljivo in potem res ne rabiš prestavljat vozička kot pri 4-kolesnikih...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Od Vrhnike do Idrije
30.1.2009 9:05:26   
Anonimen
Jst bom res rabila vse, ker nimam nič. No ja, nekaj bom dobila, sam kar se tiče pa sedežev, vozičkov... tega pa ne bom dobila. Moj brat ima voziček, sam njegovga ne bom imela, ker je že kar zjahan (dva sta se vozila v njem in ne po asvaltu user posted image ). Lupinico si je pa on tud sposodil, jst si jo pa ne bom, ker si jo nimam od nobenga. Zato pa bova z možem kupila kar komplet. 

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Od Vrhnike do Idrije
30.1.2009 9:34:14   
Dudica1
sej je tud bolje tako kot rabljeno,nevem no jaz nisem pristaš rabljenih stvari sploh pa ne avtosedežev kjer je varnost ful pomembna,sej pa tej sedeži sploh niso več tko dragi da jih ne bi mogu kupit.
Ne vem no vsak ma svoje mnenje in jaz povem svojega...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Od Vrhnike do Idrije
30.1.2009 9:44:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

sej je tud bolje tako kot rabljeno,nevem no jaz nisem pristaš rabljenih stvari sploh pa ne avtosedežev kjer je varnost ful pomembna,sej pa tej sedeži sploh niso več tko dragi da jih ne bi mogu kupit.
Ne vem no vsak ma svoje mnenje in jaz povem svojega...



maš čist pravuser posted image user posted image user posted image

gantar, če so finančne zmožnosti, si kupi novo, ker nikoli ne veš kaj te čaka!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Od Vrhnike do Idrije
30.1.2009 12:27:55   
janja*
Punce tok ste načvekale,da vas nisem uspela prebrat.Neki se mi je pokvaru računalnik .Vidim,da me nekatere poznate.Meni se še sanja ne ,katera je še noseča tam blizu.Pa saj veste kako je ,če imaš že tri otroke ,niti nimaš časa za kej drugega kot za otroke.Sploh pa nisem domačinka in poznam bolj malo ljudi.Moje počutje je okej ,edino malo sem utrujena.Verjetno je krivo vreme.Lep vikend vam želim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Od Vrhnike do Idrije
30.1.2009 13:17:07   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: janja*

Punce tok ste načvekale,da vas nisem uspela prebrat.Neki se mi je pokvaru računalnik .Vidim,da me nekatere poznate.Meni se še sanja ne ,katera je še noseča tam blizu.Pa saj veste kako je ,če imaš že tri otroke ,niti nimaš časa za kej drugega kot za otroke.Sploh pa nisem domačinka in poznam bolj malo ljudi.Moje počutje je okej ,edino malo sem utrujena.Verjetno je krivo vreme.Lep vikend vam želim.


jah jaz bi lahko rekla da te poznam,sva pomoje še mal v  žlahti.A se ti zdaj kaj sanjauser posted image
No tudi tebi lep vikend user posted image

(odgovor članu janja*)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Od Vrhnike do Idrije
30.1.2009 18:55:43   
Anonimen
moram spet mal, ker nekaj napisat ker smo spet padle na drugo stranuser posted image user posted image user posted image

no jaz sem se nehala razvajat, zdaj sem pa spet doma, in ko misleš da bo vse vredu, pridem domov, bajta mrzla, vode ni, centralni pa nič ne goriuser posted image user posted image user posted image user posted image , pa svakinja je bla cel dan doma, pa ni mogla premakent tiste riti da bi saj malo naložilauser posted image so spet sami izgovori ni spala celo noč pa je zdaj spala cel danuser posted image kakšni čudni izgovoriuser posted image user posted image
no ja bo že bolje, sem zakurila kar sama da se bom lahko saj stuširala, sam zdaj me pa spet krči dajejo in me ful v trebuhu boli, jaz upam da bo vse vreduuser posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Od Vrhnike do Idrije
31.1.2009 7:31:22   
Dudica1
ja CVEKA30 TOLE NI FAJN,BI MOGL NAJT ENGA DA BI TI ZAKURUuser posted image user posted image user posted image .

Sicer pa dobro jutro

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?