|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Od Vrhnike do Idrije
31.1.2009 8:03:35   
Anonimen
Dobro jutro!

Oj jej cveka...Tole tvojo svakinjo bi bilo pa treba čez kolene dat. user posted image  Jst bi ji že povedala ta svoje. Upam, da je danes že bolje in da te ne boli več. Sicer pa kar možu povej in mu reč, da če bo kaj narobe, bo svakinja vsega kriva. Sam Bog ne daj, da bi bilo kaj narobe.

In kako ste kaj spale? Jst sem se ene dvakrat ponoč zbudila, me je neki križ bolel. Zgleda, da sem bila predolgo za računalnikom včeraj. Sem morala ostati do 16.30 na šihtu. Se je tak direktor odločil. In pol je bilo treba nadure delat. user posted image  user posted image  user posted image . Pa petek je bil. No, ampak danes je sobota in super je to. user posted image

Sicer pa danes greva z možem domov k meni, saj gremo praznovat nečakov rostni dan user posted image  user posted image  user posted image . Če naju debi bilo, vem, da bi bil zelo razočaran. Nama je prav vabilo poslal in kako da se nebi potem odzvala. Čeprav pa me je strah, da ne bom kako virozo prinesla iz Zasavja. Saj ni noben bolan, ampak vseeno.
Sicer me pa nekaj zanima. Včeraj, ko sem prišla iz službe in sem se v kuhinji usedla na stol, mi je začel na levi strani trebuh trzat. Nič bolečin, ampak samo tak čudno prijeten občutek. Sedaj pa ne vem, ali je možno, da so bili to gibi od otročka, al samo čivčno tkivo user posted image . Upam, da je bilo prvo, ampak ne vem, ker še nikol nisem čutila brcik user posted image .

Lep dan vsem in uživajte.

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Od Vrhnike do Idrije
31.1.2009 8:08:26   
Dudica1
ja GANTAR možno je do so bili to otročkovi gibi ki jih na začetku čutiš kot neke metuljčke po trebuhu,kot da te nekaj žgečkauser posted image .
Spala pa danes super nič se nisem zbudila sploh in vstala prej ob pol 8huser posted image ko se je mali zbudil

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Od Vrhnike do Idrije
31.1.2009 9:32:53   
Anonimen
dobro jutro

danes je bolje, sem možeku povedala, pa je reku kaj pa naj saj ko kaj rečeš je glih tako kot da si bika za jajca prjeluser posted image pa na žalosti ima pravuser posted image , jo tast in tašča ful ujčkata pa 22 let bo februarja imelauser posted image user posted image user posted image mi ni jasno, sem danes povedala da ni prav, pa je rekla, da ne zna zakurituser posted image , saj bi mogla samo naložt na centralnouser posted image mislim, sem raje utihnila in šla, ker rata tako pametna da bi jo najraje zmlatlauser posted image user posted image user posted image user posted image sem ji pa dala vedit da če bo kaj narobe, bo kar ona krivauser posted image ker vsi vejo da ne smem dvigovat, včeraj pa sem, da sem bila lahko vsaj na toplem!
in potem prideš do ugotovitve, da če tašče ni doma, moram bit pa jazuser posted image mi ni nič več nič jasnouser posted image
no ja sam da je danes bolje in da z mojim user posted image ni nič narobe, me je že na vse zgodaj spolnil da mi ne bo dal miruuser posted image user posted image user posted image user posted image

lep dan želim!

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Od Vrhnike do Idrije
31.1.2009 13:58:09   
Anonimen
kaj spet vse počivateuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Od Vrhnike do Idrije
31.1.2009 14:12:35   
buksi
ojla cveka.
Te cist zastopim, kako je to s svakinami!!! ampodoben primer.
Ampak se mi pa ne zdi smiselno druge kriviti, če je ali bo  kaj narobe. SAj to itak ne zaleže nikoli in ne moreš nič spremeniti.
Pazi se in počni samo tisto kar lahko in ne pretiravaj. Ti sama že veš kaj lahko delaš in kaj ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Od Vrhnike do Idrije
31.1.2009 14:27:46   
Dudica1
no še dobr da nimam nobene svakinje blizu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu buksi)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Od Vrhnike do Idrije
31.1.2009 15:10:08   
Anonimen
saj niso vse svakinje iste, a veš dudicauser posted image user posted image

ne saj nisem misenla resno, saj če bi se mi kaj zgodilo mi bi ona čist prvošla ker je pa tak tip! je zjutraj pršla mojga možeka morit da ji avto ne užge, moj možek pa gre probat in veš kaj ne vem je sprazenla akumolator, pa se sam ona voz krivi smo bli pa ostali sploh pa možek, njen brat, ker se je sam not usedu in pogledu kaj je narobe, in pol se upa rečt da je on spraznil akumolatoruser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Od Vrhnike do Idrije
1.2.2009 9:31:10   
Anonimen
dobro jutro

kaj smo spet na drugo stran padle, kaj boste danes počele na ta dan, k spet dol sneg letiuser posted image

jaz bom kar doma bila in gnilauser posted image

l.p.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Od Vrhnike do Idrije
1.2.2009 11:05:48   
janja*
Dudica1 zdaj se mi pa res sanja kdo si.Lepo,da si srečkauser posted image .Tokrat ti želim eno pridno punčko.
Punce a ni lepo zunaj?Kako lepo naletava sneg, me pa smo na toplem.Juhu!Najbolj pa se tega veselijo ortoci.
Kar se tiče pa spanja bi se pa dal o tem  govort.Spim super,samo grem na wc najmanj 4 krat na noč.Saj veste kako je, ko se bližajo zadnji tedni.
Lep dan vam želim.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Od Vrhnike do Idrije
1.2.2009 11:13:31   
janja*
buksi  midve sva pa zelo blizu z rokom poroda.Ti si v 34 tednu,jaz pa v 32 tednu kar pomeni,če boš rodila v Postojni se lahko tudi srečava.Jaz sem namreč vse otroke rodila prej.
Mislim,da vem kdo si.Če si povezana s šolo potem vem.

(odgovor članu buksi)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Od Vrhnike do Idrije
1.2.2009 11:15:43   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: janja*

Dudica1 zdaj se mi pa res sanja kdo si.Lepo,da si srečkauser posted image .Tokrat ti želim eno pridno punčko.
Punce a ni lepo zunaj?Kako lepo naletava sneg, me pa smo na toplem.Juhu!Najbolj pa se tega veselijo ortoci.
Kar se tiče pa spanja bi se pa dal o tem  govort.Spim super,samo grem na wc najmanj 4 krat na noč.Saj veste kako je, ko se bližajo zadnji tedni.
Lep dan vam želim.


no samo da me nisi zamenjalauser posted image user posted image user posted image .
Zunaj je pa res ful lepo,sm nikamor nemoreš ituser posted image

(odgovor članu janja*)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Od Vrhnike do Idrije
1.2.2009 11:29:48   
Anonimen
no bomo pa danes bolj družinsko, lenobno na kavču preživel danuser posted image user posted image user posted image

moj možek pa zdajle kosilo kuha, no ja sam kontrolira, ker sem že jaz vse prej naredilauser posted image user posted image je reku počivaj bom jaz, pa se uleže na kavč pa kot da ga ni kosilo bo pa svet peter nareduuser posted image user posted image no ampak se je vseno premaknil in tako da lahko jaz počivamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Od Vrhnike do Idrije
1.2.2009 14:42:50   
buksi
janja- si ugotovila, tako da mislim, da kar veve kdo sve. Bom pa rodila v Postojni in so mi ze rekli, da lahko kak teden prej.

sicer pa sem od juri naprej doma in kar nekaj časa ne bom videla sluzbe in kar je povezano  z njo. se bom morala navaditi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Od Vrhnike do Idrije
1.2.2009 15:19:22   
Dudica1
buksi tudi meni se zdi kdo si,pa še mislim da sva kar blizu doma.user posted image
No vidim da vse počivate da ni nobene nikjer...

(odgovor članu buksi)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Od Vrhnike do Idrije
1.2.2009 18:08:38   
Anonimen
Dober večer!
Se vedi, da je nedelja in da sneži zunaj, ko pa ste kar klepetale tu gor. user posted image  
Sicer pa hvala Bogu, da sva z možekom šla prej iz Zagorja kot ponavadi, ker ko sva prišla na Vrhniški klanec se je že sneg prijemal ceste. Ker do Vrhnike pa je zgledalo, kot da dež pada, ker se ni nikjer nič poznalo. Edino na Trojanah se je poznalo, da sneži. user posted image
Upam, da bo jutri kaj bolje, da pridem na šiht, ker imam ful dela.
Sicer pa se počutim fajn, edino mal bolj okrogla se mi zdi, da sem user posted image  user posted image  user posted image  user posted image . Kakšna šele bom na koncu, preden bom šla rodit user posted image  user posted image  user posted image
Cveka... tolo tvojo svakinjo bi pa kar za ušesa. Takih ljudi jst sploh ne maram. Kako se pa sicer razumete? Imam občutek da niste glih v dobrih odnosih. Kaj pa z taščo in tastom?

lp

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Od Vrhnike do Idrije
1.2.2009 18:19:20   
nena30
Da se še jaz mal pofočkam po dolgem cajtu! OOO kako vam zavidamuser posted image !! Zunaj sneži in ve veselo kukate skozi okno. Prava zimska idila! Ma, da se pohvalim- tudi na obali je okoli osme snežilo. Sem bila v službi in se smejala sodelavkam in stanovalcem k so vsi nalimani na šipe gledali to čudo! In sodelavke panične kaka bo cesta... meni je prišlo, da me raznese od smeha. Itak da se ni v tiste pol ure nič prijelo je pretopla zemlja. Mi notranjci k smo navajeni snega...ma itak da mi je blo smešno gledat te panične primorceuser posted image user posted image .
LP

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Od Vrhnike do Idrije
1.2.2009 19:04:55   
Anonimen
nena: saj primorci vedno paniko zaženejo če je centin snega ali pa sploh če samo ena snežinka padeuser posted image user posted image user posted image

gantar: ne drugače se super razumemo s taščo in tastom, samo svakinja si domišlja da je vse veda in da boga za jajca držiuser posted image user posted image
tast in tašča pa sta drugače super ne vem kaj bi če ju ne bi imela, ker mi tast vozi malčka v vrtec, ne da bi se kaj pritoževal in pomerkata mi otroka takrat ko rabim, komunikacija med nami tremi je super ampak samo takrat ko svakinje ni zraven, ko pa pride ona se pa jaz kar se da hitro umaknem ker je pametna kotuser posted image

lep večer!

(odgovor članu nena30)
  Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Od Vrhnike do Idrije
2.2.2009 5:49:29   
Anonimen
Dobro jutro!

user posted image

Smo se zbudili v čisto zasneženo jutro. user posted image  Upam, da bova z možem lahko prišla iz hiše. Sem ga nagnala kidat, sam mu gre počasi, ko pa je toliko snega. Od kar sem v LOgatcu ga še ni bilo toliko. Tu pa sem dve leti user posted image  user posted image  user posted image . Seveda, lani ga je malo več zapadlo glih za Veliko noč. V glavnem, želim si, da bi srečno prispela v Idrijo, ker imam na šihtu polno dela. Pa čeprav pridem z zamudo.
Cveka, še sreča, da si doma, v takšnem primeru si tudi sama želim, da bi bila. Ampak samo zaradi snega. Vem, da bi ti tud raje šla v takem vremenu v službo, kot pa bila doma,samo da bi bilo vse ok.

Upam, da se vam še tekom dneva kaj javim, ker danes bo norišnica.

Čaw- bau

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Od Vrhnike do Idrije
2.2.2009 7:55:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: gantar

Dobro jutro!

user posted image

Smo se zbudili v čisto zasneženo jutro. user posted image  Upam, da bova z možem lahko prišla iz hiše. Sem ga nagnala kidat, sam mu gre počasi, ko pa je toliko snega. Od kar sem v LOgatcu ga še ni bilo toliko. Tu pa sem dve leti user posted image  user posted image  user posted image . Seveda, lani ga je malo več zapadlo glih za Veliko noč. V glavnem, želim si, da bi srečno prispela v Idrijo, ker imam na šihtu polno dela. Pa čeprav pridem z zamudo.
Cveka, še sreča, da si doma, v takšnem primeru si tudi sama želim, da bi bila. Ampak samo zaradi snega. Vem, da bi ti tud raje šla v takem vremenu v službo, kot pa bila doma,samo da bi bilo vse ok.

Upam, da se vam še tekom dneva kaj javim, ker danes bo norišnica.

Čaw- bau



dobro jutro

ja gantar raje bi bila zdajle v službi, kot pa da se morem mirkat in nikamer ituser posted image user posted image

drugače pa kar se tiče snega ga je spet po ene 10 letih orenk zamedlo! do zdaj ni bilo prav nobene zime ta praveuser posted image

lepo delaj in previdno, ker je verjetno cesta nikakva

lep dan!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Od Vrhnike do Idrije
2.2.2009 8:45:25   
Anonimen
danes ste pa vse v službi, al kajuser posted image a se vse grejete na toplem, jaz se lepo grejem in počivam, kolikor lahko, ker je ta naš frajer danes prov tečen tako kot že cel vikenduser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Od Vrhnike do Idrije
2.2.2009 8:45:56   
Anonimen
Se moram javiti, da sem prišla srečno v Idrijo.  Bilo je brez problemov, čeprav je pa cesta bila res obupna. Nič splužena. Še sreča, da ni bilo nobenega tovornjaka pred nama, ker drugače bi bila pa res kriza.
 
Zdej grem pa naprej delat. Da ne bom kregana, da delo ni narejeno. user posted image  user posted image  user posted image
 
se tipkamo!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Od Vrhnike do Idrije
2.2.2009 8:58:50   
Anonimen
no gantar, lepo da si srečno prispela v idrijo, upam da ne bo več medlo, da boš lahko pršla domovuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Od Vrhnike do Idrije
2.2.2009 10:50:04   
Anonimen
no se vidi da sem doma in nič ne delamuser posted image da se skojz na netuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Od Vrhnike do Idrije
2.2.2009 10:53:19   
nena30
Veš kaj cveka!? Po moje je tale tvoja svakinja ljubosumna nate - oo ke glupo!! Sram jo bilo!
Kaj gor še vedno pada. Ma ko se spomnim kako smo se mi vozili po vrhnškem klancu ko je zamedlo!? Ampak to ni nič v primerjavi z idrijskimi rajdami! Štala! Nič pridne bodite pa se čujemo. Se moram pripravit za šiht!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Od Vrhnike do Idrije
2.2.2009 10:56:45   
janja*
Dudica1mislim,da te nisem nič zamenjala,sploh pa ,če praviš,da sva malo v sorodu.
Buksi ,če sem prav seznanjena je tudi tvoja sodelovka noseča,samo manj kot ti.Kako bo veselo.Otrok bo dosti to leto.
Ja snega imamo na pretek,zato so naši otroci zelo veseli.Mojauser posted image pa tako veselo brca,da me včasih kar zaboli.Ta bo pa verjetno nogometaš?Bodite lepo in uživajte.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?