|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
6.7.2009 19:19:15   
elevitka
Ma Biba vidva bosta to vse not spraula user posted image .

Hvala bogu za Klaro Glorio, to bi lahko že prej naredili, upam da bo tukaj bolj deležna pravilne zdravstvene oskrbe, in bo zato čim prej z vama lahko šla domov... tokrat za vedno ne sam za kak dan.

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
6.7.2009 20:38:35   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: nebo

Ja super novice berem jaz tukaj danes...bravo Gloria...user posted image

Biba saj bo, še malo...mene pa še to čaka, če seveda Matcar ne bo šla namesto meneuser posted image user posted image user posted image





Saj sem ti že povedala,da rade volje prevzamem na sebe od vseh porode.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
6.7.2009 21:06:41   
ly117
Bravo za Glorijo. Pa za vaju tudi.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
6.7.2009 21:19:54   
matcar
Jaz pa sem se malo prej pogovarjala z njima pred B.Upam,da se bodo stvrai premaknile na bolje zdaj,resnično!

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
6.7.2009 21:29:49   
elevitka
Matcar... to z christiano?

Kaj ju3 ma Max operacijo ? držim pesti user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
6.7.2009 22:13:02   
Rubin.
Čer,

Ch21 - tega sploh ne bom komentirala. To lahko napiše samo nekdo, ki ni imel niti na daleč, kaj šele od blizu kakšnega nedonošenčka.

Sicer pa mi smo super. Dr. se je danes samo smejalo, ko je gledal Gajine rtg posnetke pljučk. Je rekel: samo tako naprej princeski. Jaz sem sigurna, da bosta najmanj fotomodela, ko bosta zrasli, kolkokrat so ju že slikali v teh rosnih 14 dneh user posted image . Ja sedaj se že smejem, bilo pa je zelo hudo in je še. Ampak smo pozitivno naravnani, ker drugače ne gre, sploh ko pomislim, koliko ljudi misli na nas in posebej na njiju. In pomaga. Junakinji mojega srca, se zelo dobro držita. Dr. predvideva, ker krvavitve niso šle v možganski reženj, da bosta brez posledic user posted image . Obe sta že brez drena, pljučka se dobro držijo. Po 14 težkih dneh je to pravo olajšanje. In daj, kdor koli si že, da tako tudi ostane.

Punce meni organizacija časa malce še šlepa, zato ne spremljam rr tako kot včasih, ker mi zmanjkuje časa na vseh frontah. Sedaj ima Mala miss tudi počitnice in se trudiva, da je vsak dan malce drugačen. Jaz poskušam hoditi 1-2x na dan v KC, potem pa še vso delo doma, pa črpanje na 3 ure, pa je že noč. Bom pa rade volje prišla na kavo, ko se boste zmenile. Mogoče bi mi matcar javila na z.s. - da ne sfalim. Hodim pa ob 11h na obisk, tako da če bo pred to uro, pa mogoče kje v bližini KC, rada pridem, da se vam tudi osebno zahvalim za dobre želje in misli. Še jih rabimo.

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
6.7.2009 22:20:44   
Rubin.
Biba nič ga ne budi. Pusti ga da spi. Ko bo laćen se bo že zudil. Jaz moje nisem nič budila, samo je imala svojo uro naštimano na 3 ure. user posted image

Ch21 - kje v Mb je tvoja princeska? Na EINT? Mogoče bi se lahko kdaj dobili pred pediatrijo pa greva skupaj na obisk? Javi mi. Ji pa seveda želim, da pride čimmprej domov v objem svojih zlatih staršev.

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 6.7.2009 22:21:31 >

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
6.7.2009 22:28:42   
ly117
Rubin  user posted image user posted image user posted image oz. za tvoji pupi. Pa še vedno bomo v mislih za  niju. 

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
6.7.2009 22:36:10   
elevitka

IZVIRNO SPOROČILO: ly117

Rubin  user posted image user posted image user posted image oz. za tvoji pupi. Pa še vedno bomo v mislih za  niju. 



evo se podpišem pod tole na kubik user posted image

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
6.7.2009 23:05:33   
nebo
Rubin že pa jočem...))) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa za vse tri borke...user posted image user posted image user posted image , mislim tukaj še Glorio zraven, ne mame!!!user posted image

Pa jutri za Maksa user posted image

Pa potem še ena za Lukeca, da bo pridno spal user posted image , aja pa še za Saša da bo malo mamo jezo, da ne bo kadila!!! user posted image , pa koga še aja za Lio, da uživa na morju user posted image KOGA SEM POZABILA???

Jojoj Timija, da bo spal danes ponoči...(aja jaz moje nisem ponoči budila, če se je normalno redila, saj ga boš sedaj tehtala, če pa ne bo pridobival na teži, pa ga boš začela budit) user posted image

Še kdo?

No pa še za Elevitko in zame user posted image user posted image  zakaj že? Da ne bo jutri vročeuser posted image

Lahko noč!!!

Upam, da nisem koga pozabila, drugače pa še kakšna user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
6.7.2009 23:15:32   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka


IZVIRNO SPOROČILO: ly117

Rubin  user posted image user posted image user posted image oz. za tvoji pupi. Pa še vedno bomo v mislih za  niju. 



evo se podpišem pod tole na kubik user posted image



Jaz tudi.me veseli,da se stvari obračajo na bolje.user posted image Pa še vedno bom držala pesti in mislila na vas,tudi na Klaro Glorio!user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
6.7.2009 23:17:04   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

Matcar... to z christiano?

Kaj ju3 ma Max operacijo ? držim pesti user posted image user posted image user posted image user posted image



Ja,Ch.21 in njenega sem srečala,pa smo se malo pogovarjali.Maks pa bo ju3 sprejet,operiran pa bo v sredo zjutraj.Upam,da ne bo kakih težav in da se bo vse izteklo,kot se mora.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
6.7.2009 23:17:31   
matcar
Zdaj pa šibam spat,ker moramo zgodaj vstat.
Nočka!user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
7.7.2009 4:16:18   
elevitka

IZVIRNO SPOROČILO: matcar


IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

Matcar... to z christiano?

Kaj ju3 ma Max operacijo ? držim pesti user posted image user posted image user posted image user posted image



Ja,Ch.21 in njenega sem srečala,pa smo se malo pogovarjali.Maks pa bo ju3 sprejet,operiran pa bo v sredo zjutraj.Upam,da ne bo kakih težav in da se bo vse izteklo,kot se mora.



Itak da se bo .... sploh ni druge varijante !!!!

Jaz spet ne morem spat, še dobro da imam mačko, ker medve sva nočni popotnici (obedve bajsi na kubik - redna relacija hladilnik - računalnik) po dnevi in ponoči samo papama user posted image

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
7.7.2009 5:42:22   
matcar
Jutro!

Se javljam,preden grem.Mi je kr muka,ko se spomnim,kaj me čaka vse.Ko pridem zvečer domov,se vam javim,da vam povem,kako in kaj se je dogajalo.Zdaj pa kafe spijem,otroka porihtam in krenem.Lepo bodite danes in mislite kaj na Maksa.

< Sporočilo je popravil matcar -- 7.7.2009 5:45:22 >


_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
7.7.2009 9:42:22   
Rubin.
Hvala punce.

Matcar user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za Maksa danes.

Moja dva sta se šla na Fontano kopat, jaz pa počasi na KC, popoldan pa gremo skupaj.

Pa pod to se podpišem.

IZVIRNO SPOROČILO: nebo

Rubin že pa jočem...))) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa za vse tri borke...user posted image user posted image user posted image , mislim tukaj še Glorio zraven, ne mame!!!user posted image

Pa jutri za Maksa user posted image

Pa potem še ena za Lukeca, da bo pridno spal user posted image , aja pa še za Saša da bo malo mamo jezo, da ne bo kadila!!! user posted image , pa koga še aja za Lio, da uživa na morju user posted image KOGA SEM POZABILA???

Jojoj Timija, da bo spal danes ponoči...(aja jaz moje nisem ponoči budila, če se je normalno redila, saj ga boš sedaj tehtala, če pa ne bo pridobival na teži, pa ga boš začela budit) user posted image

Še kdo?

No pa še za Elevitko in zame user posted image user posted image  zakaj že? Da ne bo jutri vročeuser posted image

Lahko noč!!!

Upam, da nisem koga pozabila, drugače pa še kakšna user posted image user posted image user posted image


Rubin.

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 7.7.2009 9:43:23 >

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
7.7.2009 10:45:23   
biba14
Ojla..
Najprej user posted image user posted image za vse user posted image in maksa ( on je že velik fant,saj vozi avtouser posted image ).
Jaz sm čisto boga..mali se je od 19-1.30 drl in nič ga ni umirilo..ne vem več kaj naj, ker tudi na teži ne dobiva ( v 1 tednu 50g), ker se toliko prejoče...Sploh ga ne upam zbudit zdaj, da ne bo spet histerije...ampak moram,da bo papal...Čist sem obupanauser posted image .

Imejte se lepo in bodite močne...tiste, katerih zakladki so še v bušiju in tiste, ki čakate,da jih lahko pocartate doma user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
7.7.2009 10:57:18   
nebo
Ej Biba pomira ga z kakšno dudo, pa nabavi si kapljice za pomiritev...par postov nazaj je Matcar napisala katere so najboljše - mislim da pokličeš v lekarno (Dravograd, Sloven. gradec) in ti jih pošljejo po pošti...nisem sigurna glede lekarne ...poglej par postov nazaj...pa menjaj hrano, si mu dala kaj drugega, nekaj proti kolikom...to pa je Tasa pisala, katera hrana je proti kolikom...pa kaj če bi mu kar v spanju poskusla dati jesti, enostavno ga primi in mu poskušaj dati jesti...probaj...ma saj bo...boš videla...se mi smiliš, še bolj pa user posted image , ker ne zna povedat!!!


Evo kapljice ki so baje zakon

VETROVNE KAPLJICE IZ KOROŠKIH LEKARN

KOROŠKA LEKARNA LEKARNA DRAVOGRAD Koroška cesta 47, 2370 Dravograd

Poskusi!!



< Sporočilo je popravil nebo -- 7.7.2009 10:59:43 >

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
7.7.2009 22:52:32   
matcar
Evo mene!
Biba,user posted image za tebe in user posted image za Tima.Probaj s kaplicami,al pa kuminov sirup je tudi vredu.Za hrano pa sem ti napisala,kaj je ful dobro-NOVALAC IT(proti kolikam),pa še kalorična je bolj.Saj bo,ne obupat.

Ja,Maks pa je bil sprejet in bo ju3 zgodaj zjutraj operiran.Ga je DR.Lumi pogledal,tako da mu bo zraven odstranitve silikona,zamenjal tudi lečo,ker se je začela meglit-beri siva mrena delat,kar pa se lahko poslabša.Zato bo kr ju3 vse opravil,da ga ne rabimo tolko mantrat.
Nič,grem spat,sem ful utrujena,pa ju3 spet vožnja v LJ.
Nočka!

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
8.7.2009 7:29:00   
christiana21
Dobro jutro!

Matcar, lepo, da si nam javila za Maksa, user posted image user posted image user posted image  zanj, da bo kar se da dobro prestal operacijo, zate pa velikouser posted image user posted image , da boš vse poti v Ljubljano čimbolje prenesla.
Biba, kako je s Timom danes?

_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
8.7.2009 8:48:21   
nebo
Ek Matcar sem včeraj cel dan hodila na RR gledat, če si kaj napisala za Maksa...torej, danes držimo vsi pesti za Maksa .. user posted image user posted image user posted image

Kako pa je Gloria?? Cristiana sem ti že povedala ne, da mi je fuuuuuuuullllllll všeč ime Gloria, vedno bolj.

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
8.7.2009 9:10:09   
christiana21
Nebo, mislim, da mi še nisi povedala, ali pa si, pa se od vse silne zmedenosti zaradi laufanja po bolnicah, ne spomnim...hehe, kdo bi veduuser posted image . Hvala vseeno za pohvalo.

Gloria je hmm...včeraj cel dan ni hotela prav jest, 20ml je popila, ostalih 40 ali 50ml je pa ven pljuvala. Pila je iz flaške, ampak je sproti spuščala po bradi na plenico, če sem ji pa dala samo za en požirek, pa tudi ni popila. Mislim, da je imela plenica več od tistega hranjenja, kotv pa Gloria. Danes imamo UZ trebuha, pa bomo videli kaj bo rekel izvid, je pa danes mala zaradi UZ tešča.
Mala ga biksa, že tako se ne redi, potem pa še ven pljuvauser posted image user posted image , vedno, ko se stanje z njo zelo izboljša, pride nekaj novegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , utrujena sem že od vsega tega.

_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
8.7.2009 10:04:13   
nebo
Cristiana verjam, da si že utrujena od vsega sračkanja, bedno kaj novega, ampak zdži in tudi verjamem da boš, zaradi Glorije.

Pi...user posted image  pa poglej kakšna borka je mala halo, iz tahudega je ven, če mene vprašaš. Vseeno malo napreduje, pač počasi, če mene spomin ne vara je pridobila na teži pol kg, halo pa veš kakšen želoček ima, kot orešček, ne pa tako kot mi, že donošen dojenček ima želoček kot oreh, kaj šele takšna mala deklica....

Ej drži se, danes je že vreme takšno depresivno, pa saj bo. VZTRAJAJ!!!! user posted image

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
8.7.2009 12:45:22   
biba14
Christiana21 in Gloria user posted image user posted image user posted image user posted image
Rubin in dvojčiciuser posted image user posted image user posted image user posted image
Maksuser posted image user posted image

Mi pa smo imeli včeraj krče le 1,5ure ( pravi balzam na 7 ur izpred 2 dni ), tako da je tudi mali danes imel 40g več...danes je tudi začel pridno papat...tako da držim pesti,da bo ok...sedaj ga po vsakem obroku masirava 15min po hrbtu,tudi če že podre kupčka..tako da potem niti ne poliva in hitro zaaja...bomo videli,če to pomaga.
Moji šivi so še vedno razred zase-največji šuser posted image so tisti okrog anusa, ko mam še hemeroide in pol je katastrofa zadaj...ampak moram mislit opt.,da bo vse ok...le čas potebuje telo,da se k sebi sestavi.
Me pa zanima, a je imela katera kakšne posebne hlače al pa kremo,da je koža šla skup...na bušiju jo imam ful odvečne...no pa tud nekaj špeha je ostalo na bokih in nogah, tako da gor niti 1 hlač ali krila ne spravim-tudi poletnih najširših neuser posted image .

Lepo se imejte

< Sporočilo je popravil biba14 -- 8.7.2009 12:47:31 >

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
8.7.2009 18:27:24   
christiana21
Biba, mene še vedno tiščijo kavbojke v pasu in težko jih zaprem, tako da, daj telesu čas glede hlač in špeheca, saj bo...počasi.
user posted image user posted image user posted image user posted image  za tvojega malega Tima.

_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?