|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
4.7.2009 21:20:57   
Nattasha

IZVIRNO SPOROČILO: christiana21

Ma saj sva že zaropotoala, pa nič iz tega.
nattasha, mala ne dobiva pregomina, imela ga je v preteklosti, potem so pa šli na aptamil1, zakaj ne vem. Meni se zdi, da se je s pregominom boljše redila. Ni mi tudi jasno, zakaj ji ne dajo aptamil prematil , če je mala nedonošena in nima niti 2kg, pri 2 mesecih. Mala naj bi tam ostala zaradi preiskav zakaj se ne redi, o preiskavah pa ne duha in sluha. Zdravnici sva omenila, da je bil pregomin boljši, pa naju je vprašala : "a mislte?" In naju je spraševala, kaj bi lahko bilo?
Kar se pa tiče evidence, temperaturni list je bil tam, list zdr. nege tudi, ampak težava Ljubljanske nove Pediatrične klinike je ta, da jih malo dela s srcem, še manj jih dejansko dela. Preveč je osebja in ima čas za bedarije. Hranili naj bi malo ob urah, ampak pol ure, čez uro hranjenja še ni mleka, sestre  ne vedno kdo ima sobo v kateri je Gloria,... ko se pa razpiuser posted image , te pa gledajo k da si ne vem kaj rekel.


No ravno zato mi ni jasno, zakaj so vam ga ukinli, vem, da ga na veliko predpisujejo pri intoleranci. Kako pa mala odvaja?
Glede osebja ti težko rečem, jaz sem nekaj časa delala tam in mi je bilo fantastično. Je pa res, da se je vmes glavna sestra menjala in lahko, da so se stvari poslabšale. Posebej, če je težava v tem, da se ne ve, zakaj se je nek poseg naredil. Kar se tiče kreganja, res ne rabite skrbet, med. sestre smo večinoma tako nastrojene, da se ti zaamerijo starši, otrok pa tu ni nič kriv in je pri malem vse enako, konec dneva odgovarja za delo, ki ga je oz ga ni naredila. Kadar so težave pri pridobivanju teže, je delo sobne sestre, da stehta otroka pred in po hranjenju in da je otrok nahranen točno ob uri. Ne bo mi nobena rekla, da za to ni časa. Ne rečem 10 min ampak, da se čaka po pol ure in več. Ne vem no, zdaj ko bi moral bit vaš najlepši čas, se pa j***** z nekim osebjem na kliniki. Jaz bi zaropotala in to konkretno. Pupa je premala in prelahka, da bi se lahko tako igrali.
Glede Aptamila je tako, da je sicer Prematil boljši za nedonošenčke, predvsem zaradi krčev in težav pri odvajanju, Aptamil1 pa je bolj hranljiv in če je problem teža. potem so pač očitno probali s tem. Emm še to lahko rečeš, da če slučajno šparajo z Pregominom, da ga boš kupla, pa sama dala. mogoče jih bo zdrmalo. Ne vem kaj naj ti drugega rečem. Žal mi je samo tolko, da je veliko sester, ki bi z veseljem delale na otroškem, pa ne pridejo poleg, tam imaš pa take, ki so ali pregorele ali jim je pač vse rutina. In zato sem jaz vedno za to, da se starši zbunijo in povejo kaj jim manjka, če ne gre pri dotični sestri greš pač dalje.

Upam da bosta res čimprej doma

_____________________________

13022010146331538 (datum, število, lokacija)

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
4.7.2009 21:50:55   
*bubi*
user posted image

< Sporočilo je popravil *bubi* -- 4.7.2009 21:57:46 >


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
4.7.2009 22:01:18   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

user posted image


Saj ni panike.Si pač povedala svoje mnenje. Zdaj pa bom še pač jaz svojega. Meni se ne zdi nič narobe,če dam otroku na dudo Daktarin,da se pomiri.Ga ne dajem vsak dan cel dan.To se zgodi enkrat na 2 tedna-mogoče. Ker moji otroci nimajo krčev,nimam nobenih kapljic doma.Tako,da si pač,ko je to potrebno pomagam s tem. Da pa je to protiglivično mazilo,pa še predobro vem,ker ga uporablja mama za noge.Tako,da upam,da smo zaključle s tem.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
5.7.2009 7:35:01   
matcar
Jutro,nosečke in mamice!
Kako ste kaj? Jaz sem bolj tak,me palec leve noge ful boli,že 2 noči nisem prav spala.Zdaj pa kavica,da k sebi pridem.user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
5.7.2009 7:58:06   
christiana21
Dobro jutro!

Mi tudi gremo kofetkat.

_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
5.7.2009 8:51:09   
nebo
Dobro jutro, mi tudi pijemo že kavico..

In drugače. Jaz sem tak slonovo ali kitovouser posted image

Christiana za Glorio user posted image


(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
5.7.2009 9:11:44   
matcar
Ooooo,Nebo! Ki pa se ti potepaš? Sem te pogrešala tu gor.Kaj si že bila v P na pregledu al pri svoji G?Kak si zrihtala kaj?

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
5.7.2009 9:38:06   
nebo
Ma samo nekaj bluzimo, sedaj pa gremo na piknik.

Ja zmenila sem se, da pridem 22.7. k Japlju v P in se dogovoriva KDAJ. Takrat bom noseča 38t in 3 dni. Če me ne preseneti kaj prejuser posted image user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
5.7.2009 15:06:53   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: nebo

Ma samo nekaj bluzimo, sedaj pa gremo na piknik.

Ja zmenila sem se, da pridem 22.7. k Japlju v P in se dogovoriva KDAJ. Takrat bom noseča 38t in 3 dni. Če me ne preseneti kaj prejuser posted image user posted image



A tako je to.No saj bo minlo ko šus,pa bo že 22.ti tudi.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
5.7.2009 20:33:14   
matcar
Spet nobene? Ajme,bože moj!user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
5.7.2009 20:48:53   
matcar
Da vidite našega vozača
" target="_blank">http://user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
5.7.2009 21:30:03   
nebo
O Maks je pa pravi frajer.

Jaz drugače umiram od vročine in zatečenih nog in odštevam dneveuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
5.7.2009 21:33:12   
matcar
Si mislim,pa še malo od vročine tudi zatekaš.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
5.7.2009 21:37:33   
elevitka
Kaki frajer je max user posted image

No nebo tud jaz zatekam kar naenkrat povsod sem prav kot balon (bemtiš pa sem mislila da jo bom bolj poceni odnesla)

Stanje dlje kot 10 min na nogah je zame umetnost, vse prstane sem dol pobrala, prste imam kot čevape user posted image

Pridelala pa sem že +17 kg lepo ne user posted image user posted image user posted image

Moj lampek je še kr visoko, tako da mislim da bomo otročeka čakalido avgusta in trpeli muke isusove user posted image

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
5.7.2009 21:39:44   
matcar
Ej,babike,se mi res smilite,da ste tak boge.user posted image user posted image user posted image
Malo še,pa boste vse rešene.Elevitka,mogoče pa bo prej,kaj veš!user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
5.7.2009 21:42:20   
nebo
No jaz sem prstane pobrala dol že pred tremi meseciuser posted image user posted image , drugače pa res zelo zelo zatekam, ampak to še ne pomeni, da ves dan ležim, ker mi je moja G rekla, da će imam normalen urin in pritisk in, če se na mesec ne redim več kot 4 kg pač tako je....sicer pa sem tudi prvič tako otekala...

Prav so mi samo eni natikačiuser posted image user posted image  dobra stran tega je: ne rabim hodit bosa!!!

Matcar sem gledala vaše slike s srečanja MB...ma super ste ni kaj...

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
5.7.2009 21:45:24   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: nebo

No jaz sem prstane pobrala dol že pred tremi meseciuser posted image user posted image , drugače pa res zelo zelo zatekam, ampak to še ne pomeni, da ves dan ležim, ker mi je moja G rekla, da će imam normalen urin in pritisk in, če se na mesec ne redim več kot 4 kg pač tako je....sicer pa sem tudi prvič tako otekala...

Prav so mi samo eni natikačiuser posted image user posted image  dobra stran tega je: ne rabim hodit bosa!!!

Matcar sem gledala vaše slike s srečanja MB...ma super ste ni kaj...




Hvala,hvala! Je ena cvetka zraven,ki je pametna malo preveč.Pol pa še upa šimfat pri septemberkah.Elevitka pa je srkala,revica,ker je mislila,da je kaj na njo letelo.Boga! Saj si mogoče zasledila kako stran nazaj-o Daktarino se je šlo.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
5.7.2009 21:59:08   
elevitka
a to je mariborčanka napisala? bubi mislim da je bil nick.

Matcar jaz sem vedla za kaj se gre, mogoče je blo iz drugega posta bolj razvidno - beri tisto o pršutu in bifteku. (mi je pa tud drugač vseeno kaj si kdo misli o mojih dejanjih, jaz delam tak kot se men zdi da je prav)

vsakemu svoje pač user posted image

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
5.7.2009 22:03:48   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

a to je mariborčanka napisala? bubi mislim da je bil nick.

Matcar jaz sem vedla za kaj se gre, mogoče je blo iz drugega posta bolj razvidno - beri tisto o pršutu in bifteku. (mi je pa tud drugač vseeno kaj si kdo misli o mojih dejanjih, jaz delam tak kot se men zdi da je prav)

vsakemu svoje pač user posted image



Je mariborčanka,ja,pa pravi nick si napisala,samo je pri septemberskih sončkih,ne pri mariborčankah.Ja,pa saj ni sploh blo za tebe misljeno.Je včeraj nekaj pisarla tu,pa tačas,ko sem ji odgovorila,je zbrisala.Potem veš,kje smo,ne? Najbrž si opazla,da je samo smajli njen gor,pa moj komentar zraven.

< Sporočilo je popravil matcar -- 5.7.2009 22:07:35 >


_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
5.7.2009 22:09:48   
elevitka
Sem vidla ja ... tolk o tem koliko je prepričana v svoj prav, da stoji za svojimi besedami user posted image

krneki no

kaj ste delale danes? Jaz moram povedat da sem se pravkar napokala palačink ... spet bo kaka kilca več user posted image

< Sporočilo je popravil elevitka -- 5.7.2009 22:10:15 >


_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
5.7.2009 22:11:58   
elevitka
Aja še to... da ne bomo prešvicale s stranmi... kolk jih je lahko max ? 200 da se ne povozi? pol mormo novo temo odpret ne?

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
5.7.2009 22:12:58   
matcar
Nič pametnega.Zunaj na hofu smo bli večino dneva,no moj in tamaladva.Lea je pri tašči že od petka.Jaz sem kuhala vmes,pol smo malo počivali,pol popoldan se je Maks kopal spet,ker ko bazen zagleda,samo piči noter,kr oblečenuser posted image .Pa malo smo šli k tastu na obisk. Gre Maks na OP v torek,te pa da ga je še vido prej.Zdaj pa bluzim tu gor.user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
5.7.2009 22:14:01   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

Aja še to... da ne bomo prešvicale s stranmi... kolk jih je lahko max ? 200 da se ne povozi? pol mormo novo temo odpret ne?



Ja.malo še,pa bo 200!user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
5.7.2009 22:14:37   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

Sem vidla ja ... tolk o tem koliko je prepričana v svoj prav, da stoji za svojimi besedami user posted image

krneki no

kaj ste delale danes? Jaz moram povedat da sem se pravkar napokala palačink ... spet bo kaka kilca več user posted image



Ja,pa farmacevtka je,tak da....

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
5.7.2009 22:16:47   
ly117
Večer. user posted image

Nisem vedela da se tu tudi kaj dogaja.user posted image

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?