|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
2.7.2009 14:50:55   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

Christiana ... da si ji preveč travice dala za papat user posted image hecam se da ne bo kdo zameril.

Res imajo dojenčki zelen kakec????Da ne bo mene šokiralo



Ja,res.Če kakajo vsak dan,je tak travnato zelen,če pa kaki dan ne kakajo,pol pa je temnozelen.Čisto od rojstva pa je bolj rumenkastozelen.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
2.7.2009 14:52:52   
tasa_m
pa pravijo tudi če ima user posted image krčke da ima tudi zaradi tega zelen kakec. Na naši se je to pokazalo kot pravilna trditev. Ko so jo matrali krči je bilo blato zeleno, zdaj pa ima takega čudnega rjavega user posted image user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
2.7.2009 14:58:53   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

pa pravijo tudi če ima user posted image krčke da ima tudi zaradi tega zelen kakec. Na naši se je to pokazalo kot pravilna trditev. Ko so jo matrali krči je bilo blato zeleno, zdaj pa ima takega čudnega rjavega user posted image user posted image



Možno,ja.No,naš ima skozi takega zelenega,pa nima krčev.Pa odvisno je tudi,kaj je.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
2.7.2009 16:15:06   
matcar
Pravkar sem prejela sms od Rubin.Sporoča,da se stvari obračajo na bolje,krvavitve pri obeh pupah so se začele resorbirat,še posebej pa je vesela za Gajo,saj je Gaja imela največ težav.Tudi organi so BP.

Rubin,vse naj-naj za pupi in hvala bogu,da se je začelo stanje izboljševat.Mi bomo še naprej držali pestke in mislili na vas!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
2.7.2009 18:40:38   
elevitka

IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Pravkar sem prejela sms od Rubin.Sporoča,da se stvari obračajo na bolje,krvavitve pri obeh pupah so se začele resorbirat,še posebej pa je vesela za Gajo,saj je Gaja imela največ težav.Tudi organi so BP.

Rubin,vse naj-naj za pupi in hvala bogu,da se je začelo stanje izboljševat.Mi bomo še naprej držali pestke in mislili na vas!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



no hvala bogu... tudi jaz se pridružujem željam ki jih je napisala matcar.

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
2.7.2009 19:06:27   
matcar
Elevitka,kako pa se ti kaj počutiš? Še je vedno tako hudo z vrtoglavicami in slabostmi?

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
2.7.2009 19:38:18   
christiana21
Punce, danes, ko sem peljala Glorio na pregled in po odpustnico v Ljubljano, so mi jo zadržali tam. Pa je spet nimam doma, spet sem brez svoje pupeuser posted image , en dan sem jo samo imela pri sebi.

_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
2.7.2009 20:49:06   
nebo
user posted image user posted image Ej puser posted image ravno sem mislila napisat BRAVO RUBIN IN MOJI DVE DEKLICI A IN B (Rubin bi že vedela zakaj A in B)user posted image user posted image user posted image user posted image  

Pa mi ti Christiana rečeš, da je Glorija spet v LJ, pa zakaj???? Samo, da ti povem, jaz sem mislila, da boste vi dosti dlje časa v LJ, tako, da po moje malo še pa boste za vedno doma....user posted image

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
2.7.2009 20:53:35   
matcar
Hja,tak je to naše zdravstvo! Nebo,kak pa si ti?

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
2.7.2009 20:55:15   
Rubin.
Vidim, da vas matcar prijazno obvešča - hvala ti. Ja danes sta moji princeski imeli kompleten uz, ki je pokazal dobre rezultate. Naj tako tudi ostane. Vaše dobre misli in želje pomagajo!

Ch. 21 - šemnt no. Vem kako ti je, težko. Pošiljam ti en velik user posted image . Ampak jaz sem trdno prepričana, da bova naše princeske dobile v svoj objem čimmprej in takrat bova imeli praznik - počutili se bova kot pravi mami.

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
2.7.2009 20:58:13   
christiana21
Mala ima trombocitopenijo in ne redi se. Poje toliko, da bi se morala zredit, pa se ne, če se pa, ji pa kilaža že naslednji dan pade-

_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
2.7.2009 21:03:20   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Vidim, da vas matcar prijazno obvešča - hvala ti. Ja danes sta moji princeski imeli kompleten uz, ki je pokazal dobre rezultate. Naj tako tudi ostane. Vaše dobre misli in želje pomagajo!




Ni kaj hvalit.Saj nas vse zanima,kako je z vami.Še tolko bolj smo vesele,ko slišimo oz.beremo dobre novice. Še naprej bomo držale pesti in mislile na vas!user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
2.7.2009 21:04:28   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: christiana21

Mala ima trombocitopenijo in ne redi se. Poje toliko, da bi se morala zredit, pa se ne, če se pa, ji pa kilaža že naslednji dan pade-



Sranje! Bošček mali,je pa prava borka,ne vda se kr tak,kar je tudi prav.En velik user posted image za Glorio in 100000000user posted image !

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
2.7.2009 21:06:04   
ly117
Rubin hvala bogu za tvoji pupi. Mater si mi polepšala večer. Bravo pupi, bravo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
2.7.2009 21:07:52   
ly117
Christiana user posted image user posted image user posted image user posted image zate in za Glorijo.

(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
2.7.2009 22:06:00   
elevitka
Rubin, nas veseli da gre punčkama bolje, in pesti bomo stiskali za njiju dokler ne bosta v tvojem objemu doma. Enako velja za Klaro Glorio in tebe Christiana. user posted image user posted image

Matcar, pri meni ni sprememb. Hica oz. sopara me ubija obliva me vsake pol ure- kot da sem izpod tuša in komaj diham-ne pridem do lufta. Vrti se mi tudi še vedno, le bruham več ne (hvala bogu, in upam da bo tako tudi ostalo).
Stanje se bo baje izboljšalo po porodu, saj zatekam v center za ravnotežje, (nekje v ušesu se nahaja) ker ni enakomerno prekrvavljen. Včeraj sem opazila da zatekam tudi v roke in noge. V glavnem kot da sem pijana 24/7. Včeraj me je ponoči ko sem šla na wc tak zasukalo da sem se jedva ujela in nisem zružla po ploščicah. Krneki user posted image

Pa hvala za pitanje o mojem počutju user posted image

Me zanima kak gre bibi in Timu kaj, če sta že doma, kak se mata, pa nebi rada bila preveč sitna z sms-i.



_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
2.7.2009 22:17:09   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: elevitka


IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Pravkar sem prejela sms od Rubin.Sporoča,da se stvari obračajo na bolje,krvavitve pri obeh pupah so se začele resorbirat,še posebej pa je vesela za Gajo,saj je Gaja imela največ težav.Tudi organi so BP.

Rubin,vse naj-naj za pupi in hvala bogu,da se je začelo stanje izboljševat.Mi bomo še naprej držali pestke in mislili na vas!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



no hvala bogu... tudi jaz se pridružujem željam ki jih je napisala matcar.
ja, in tudi jaz !! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
2.7.2009 22:17:15   
ly117
Boga elevitka. Te sem pa jaz misla da mam teževe. 

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
2.7.2009 22:18:33   
matcar
Saj bo,malo še.Je pa ziher ful sranje to,si ne znam predstavljat.Jaz sem res zgleda ena velika srečka,kar se nosečnosti tiče.Nikoli nisem zatekala,vedno sem se dobro počutla.Edino pri Maksu sem prve tri mesce nosečnosti imela vrtoglavico in slabosti,bruhala pa nisem nikoli.Boge ste,babike.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
2.7.2009 22:19:23   
tasa_m
Christiana tudi tebi pošiljam na milijone user posted image in user posted image za Glorio.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
2.7.2009 22:19:49   
matcar
Bibi pa kr pošlji sms.saj te ne bo pojedla.Več kot da ti ne odpiše,ne more naredit.Po moje bo vesela,da mislimo na njo.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
3.7.2009 7:05:18   
matcar
Jutro!
HB,da je lapo vreme,bomo s fročeki šli mali v park,baje se ful dogaja.user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
3.7.2009 8:11:19   
nebo
Ojla, dobro jutro.

Matcar baje je ful dobro v parku doživetij za te naše fročeke, samo jaz dvomim, da bi mi uspelo po tej hici gor prikrumpatuser posted image

Jaz sem ok, pač no, fffuuuuuuuulllllllllllll zatekam, vedno bolj imam občutek...še edini natikači, ki sem jih imela so mi sedaj premaliuser posted image pa saj bo....

Sedaj grema ven, ker je še hladno...čao kasneje

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
3.7.2009 11:06:13   
biba14
Ojla babike...
Samo da se na hitro javim...da povem,da sem živauser posted image . Mali je kar zahteven, ampak na srečo ( moram potrkat ) vsaj ponočo aja in se le 1 x zbudi za papico. Jaz sem pa druga zgodba...raje ne povem, da se katera ne ustraši...no,al pa bom malo pojamrala-porod je bil zgodba zase,ampak je že pozabljen ( še sreča,da je bil moj z mano cel čas, ker drugače ne vem,kako bi preživela 6 ur umetnih pop.na 1min-zadnjih 2 ur se razen tiščancev ne spomnim nič,ker sem po vsakem pop.skup padla in po rokah sem čist modra, ko sem se tok postelje oklepala ( drla sem se baje le zadnje 10 pop.) .Ker se nisem odpirala,sem zamudila tudi Ea oz.karkoli drugega. em zašita okrog in okrog, najhujši so šivi okrog zadnje luknje,ker grem ful težko na blato in še vedno krvavim iz njih. Sedeti kljub šlaufu ne morem in že 6 dni skup le stojim ali ležim. Da je vse še huje, mi noben sfinkter ne delain veselo lulam in k... v vložke ( no comment ). V bolnici nisem mela mleka,pa so ful forsirali dojenje( šele na odpustnici so napisali,da sem že v P imela mastitis ),meni pa sama kri tekla, tako da sem po 2 dneh znorel in se skregala z vsemi tam,da so mi dali umetno...no, vnete dojke imam še kar in si zdaj masiram in nekaj izčrpavam,da se spraznejo. Jemo pa umetno hrano....A še katera uporablja Atamil-a dela krče?

Rubin in Christiana1user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mislm na vaju in vajine sončke.

Vse ostale pa lepo se imejte...saj se kaj javim..ko pridem do račuser posted image

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
3.7.2009 12:29:10   
christiana21
hej biba!

me veseli, da sta ti in tvoj mali ok.
Spraševala si zaradi krčev, moja mala ima težave z krči zaradi aptamila, pa tudi prebavlja mislim, da ga bolj slabo, glede na to, da ne grejo gramčki gor, ampak dol.

_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?