|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
3.7.2009 13:10:32   
elevitka
Boga Biba... mene bo kap... jaz ne grem rodit user posted image user posted image (katastrofa da si počez in poprek zašita - torej lulanje in kakanje je prava umetnost)

Upam da boš čim prej bolje res!

Zdaj sem šele prestrašena in ˝posrana˝ user posted image

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
3.7.2009 14:07:24   
biba14
ah daj elevitka,saj takoj pozabišuser posted image .....
jaz sem čist obupana..mali se že 6ur dere,ne joka,ampak prav histerično dere...pa ni ne lačen,ne polulan,ne pokakan...ne vem več. kaj naj grem kako drugo mleko kupituser posted image in katero...ko pa je tolk vsega na tržiščuuser posted image

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
3.7.2009 14:07:31   
matcar
Biba,če ima mali krče,mu menjaj za Novalac IT,je proti kolikam pa bolj sitosno je.
Boščika,HB po eni strani,da sem s CR-ji rodila.Saj bo!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
3.7.2009 14:09:30   
biba14

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

(katastrofa da si počez in poprek zašita - torej lulanje in kakanje je prava umetnost




vse gre stoje pri meni oz.kar v vložek,ker vode sploh ne morem zadržat....ne se bat,mislim,da sem že jaz vse pokasirala-zate ni nič ostalouser posted image

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
3.7.2009 14:13:09   
biba14
hvala matcar, bom mojga poslala ponj,ko pride domov...

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
3.7.2009 14:16:46   
matcar
Ni za kaj!user posted image
Kaj že imaš izbranega pediatra? Če ga že imaš,idi tja,ko bo imel posvetovalnico in dobiš recept.Zakaj bi kupovala? Pa takoj daj noter za otroške,ker moraš odločbo nest,ko jo dobiš.

< Sporočilo je popravil matcar -- 3.7.2009 14:18:09 >


_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
3.7.2009 14:34:55   
ly117
Biba lepo da si se oglasla. Saj bo bolje. Nekaj user posted image user posted image user posted image zate.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
3.7.2009 19:52:22   
christiana21
Jaz bom popuser posted image , zadnjič so malo dali domov, kao da je prehlad ok, samo malo ji še pač teče iz noska in naj ji ga čistim z NaCl(prehladili so jo itak oni, ker so imeli vrata na balkon iz sobe kjer je bila mala odprta, ta čas, ko so zapirali žaluzije, da jaz ne bi videla, da na balkonu sestre kadijo). Včeraj so jo zadržali v bolnici, kao, danes bo verjetno lahko šla domov, če bodo trombociti ok. Danes sva pa klicala z B. in so rekli, da trombociti so ok, ampak mala še ne more domov, ker prehlad je še vedno malo prisoten, kar se kaže, da ji teče iz noska in, da se ne ve, kdaj bo lahko šla. Ko sva šla domov z njo zadnjič, sva morala po vsej sili kupiti Aptamil, ker ga bo tako rabila, kasneje pa še Kokodex, Maltodex in glukozo, in, danes so nama povedali, da tega ne rabiva več, ker dobi mala novo hrano (ki je mimogrede blazno draga in najverjetneje ni na recept, dodajala pa bova neko olje), torej, lahko vržem 100eur, za nekajkrat uporabljeno hrano stran (praktično še polne škatle).

_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
3.7.2009 20:07:38   
matcar
Pa prodaj jih,sigurno jih kdo rabi.Na RR je forum dobrodelnost,pa daj gor.Sigurno se bo kdo najdel,ko jo rabi. Pač daš malo ceneje,kot si ti dala.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
4.7.2009 7:08:23   
matcar
Jutro!
Danes pa bo spet en lepo dan!user posted image Pa ne vem,če ne bom bazena Maksu naredla,da bo lahko čofotal noter.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
4.7.2009 8:14:38   
tasa_m
Dobro jutro user posted image .

biba super da sta doma. Glede krčev in UM pa je verjetno res najbolje da ga menjaš. Velikokrat sem slišala, da prav Aptamil dela krče user posted image .
Christiana .. user posted image da tud pri Klari Glorii prehlad čimprej mine..
Rubin .. user posted image user posted image user posted image user posted image za tvoji dve mali princeski.
elevitka.. saj ni tako hudo, verjetno pa je res Biba skasirala vse kaj se je dalo. user posted image Sicer pa je na blato tud meni še zdaj problem it pa je že 4. mesece od tega..tile hemeroidi so razred zase ja..user posted image
nebo.. user posted image za zatekanje.
Ly in matcar.. lepo bodita in pocartajta svoje zakladke.

Se slišimo ko pridemo domov.. user posted image

< Sporočilo je popravil tasa_m -- 4.7.2009 8:15:18 >

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
4.7.2009 8:35:52   
matcar
Tasa,fajn bodite,lepo se mekte in uživaj še za mene!user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
4.7.2009 13:17:17   
elevitka
Ijee tasa je še kaj placa pr vas (magari ventilček - jaz bi šla tudi) user posted image

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
4.7.2009 14:16:39   
tasa_m
elevitka ti sam pridi te bomo že nekam stlačli user posted image user posted image




(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
4.7.2009 14:51:47   
christiana21
Danes sva bila pri mali, govorila sva z njeno zdravnico, ki pravi, da se mala ne redi. Ko sva vprašala, če so ji zamenjali mleko, ni vedela nič, vprašala je sestre, ki pa tudi niso imele blage. Mala ima spet kateter v roki, zakaj in od kdaj ne ve nihče.

_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
4.7.2009 15:19:09   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: christiana21

Danes sva bila pri mali, govorila sva z njeno zdravnico, ki pravi, da se mala ne redi. Ko sva vprašala, če so ji zamenjali mleko, ni vedela nič, vprašala je sestre, ki pa tudi niso imele blage. Mala ima spet kateter v roki, zakaj in od kdaj ne ve nihče.



Pa kaj delajo z vajino pupo? Zakaj se ne razkuriš orng tam? Jaz bi se drla,da bi šipe pokale.user posted image Bošček maliuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
4.7.2009 16:08:09   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: christiana21

Danes sva bila pri mali, govorila sva z njeno zdravnico, ki pravi, da se mala ne redi. Ko sva vprašala, če so ji zamenjali mleko, ni vedela nič, vprašala je sestre, ki pa tudi niso imele blage. Mala ima spet kateter v roki, zakaj in od kdaj ne ve nihče.
ohjoj, pa saj to ni res.
Mislim, da bosta vidva mogla malo tam glas povzdignit al pa jih kam malo naprej dat, ker pa to ni več normalno. Ne vem, mogoče se samo meni tak zdi user posted image ampak jaz zagotovo vem, da bi se tak drla, da joj. Bi takoj imeli vse odgovore na moja vprašanja.

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
4.7.2009 17:01:16   
Nattasha

IZVIRNO SPOROČILO: christiana21

Danes sva bila pri mali, govorila sva z njeno zdravnico, ki pravi, da se mala ne redi. Ko sva vprašala, če so ji zamenjali mleko, ni vedela nič, vprašala je sestre, ki pa tudi niso imele blage. Mala ima spet kateter v roki, zakaj in od kdaj ne ve nihče.


Oj!

Kaj so se zdaj zmenili? Tvoja pupa se ne redi kljub temu, da i.v. dobiva hrano, al je kanal samo preventivno nastavljen pa ji še vedno dajejo flaško? Dobiva Pergomin? Tega namreč potem, ko dobiš odobreno od konzilija, dobivaš na zelen recept, 60 škatel na mesec, oz. celo tako je, da vsako mleko, ki je dietno predpisano s strani dietetika, lahko po odločbi konzilija dobivaš na recept.

Če niso imeli blage kaje se dogaja, to pomeni, da ne zdravniki ne sestre ne vodijo evidence )teperaturni list, list zdr. nege), kjer se zabeleži, kdo je kaj delal in zakaj. Jaz tudi mislim, da je čas, da konkretno zaropotaš in naj ti povejo, kaj točno počnejo s tvojo pupo tam. Če bo spet vse bolj bledo, ti lahko vsaj za med. sestre povem, da zaropotaj pri oddečni sestri, da za polovico stvari, ki so bile narejene na tvoji hčeri, ne vedo in da ali slabo vodijo dokumentacijo, al pa imajo zanič predajo službe in rajši kofetkajo.

Kot sem rekla, če nič drugega, bodo drugič vsaj vedele, kdo je kaj naročil in zakaj.

Upam, da boste z pupo čimprej doma in lepo nabirali kilograme.



_____________________________

13022010146331538 (datum, število, lokacija)

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
4.7.2009 19:45:15   
matcar
Natasha,se popolnoma strinjam.Jaz se ne bi tak pustila,pa da ti nič ne povejo,itd...user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Nattasha)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
4.7.2009 19:49:18   
christiana21
Ma saj sva že zaropotoala, pa nič iz tega.
nattasha, mala ne dobiva pregomina, imela ga je v preteklosti, potem so pa šli na aptamil1, zakaj ne vem. Meni se zdi, da se je s pregominom boljše redila. Ni mi tudi jasno, zakaj ji ne dajo aptamil prematil , če je mala nedonošena in nima niti 2kg, pri 2 mesecih. Mala naj bi tam ostala zaradi preiskav zakaj se ne redi, o preiskavah pa ne duha in sluha. Zdravnici sva omenila, da je bil pregomin boljši, pa naju je vprašala : "a mislte?" In naju je spraševala, kaj bi lahko bilo?
Kar se pa tiče evidence, temperaturni list je bil tam, list zdr. nege tudi, ampak težava Ljubljanske nove Pediatrične klinike je ta, da jih malo dela s srcem, še manj jih dejansko dela. Preveč je osebja in ima čas za bedarije. Hranili naj bi malo ob urah, ampak pol ure, čez uro hranjenja še ni mleka, sestre  ne vedno kdo ima sobo v kateri je Gloria,... ko se pa razpiuser posted image , te pa gledajo k da si ne vem kaj rekel.

_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu Nattasha)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
4.7.2009 20:12:55   
matcar
Jaz bi se drla v eno na njih,pa še z kako tožbo al pa pijavo bi jim zagrozila.Veš,da sem se jaz tudi na očesni kliniki v LJ z eno spičla,pa sem takoj pritožbo napisala,pa poslala in so jo že obravnavali,sestro mislim.Tak,da v torek mi je kr malo muka it dol,ker bo itak tam.Bom pa šla še do predstojnice,ker ni vse držalo v tem pismu,ki sem ga dobila.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
4.7.2009 20:15:26   
christiana21
Že itak mi zarad banalnih primerov malo tam zadržujejo (npr, ko sva jo odpeljala je bila ful prehlajena, ko sva jo pripeljala nazaj, pa mi rečejo, da je mogla tam ostat zarad prehlada)...ne bi rada, da se mi zarad dretja maščujejo in jo imajo tam dlje, kot naj bi jo imeli. Povedala sva jim že svoje, pa še jim bova, če bo potrebno.

_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
4.7.2009 20:17:12   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: christiana21

Že itak mi zarad banalnih primerov malo tam zadržujejo (npr, ko sva jo odpeljala je bila ful prehlajena, ko sva jo pripeljala nazaj, pa mi rečejo, da je mogla tam ostat zarad prehlada)...ne bi rada, da se mi zarad dretja maščujejo in jo imajo tam dlje, kot naj bi jo imeli. Povedala sva jim že svoje, pa še jim bova, če bo potrebno.



Glej,če bo z njo vse vredu,ti je ne morejo zadrževat tam,ker jim pač je. Ne vem,no. Jaz se ne bi pustila tak.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
4.7.2009 20:24:04   
christiana21
Veš kak sem že utrujena od vsega tega, nimam več energije za nič.


_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
4.7.2009 20:38:10   
matcar
Ti verjamem.Jaz je ob vsem tem najbrž tudi ne bi imela,samo bi pa vseeno jemala moči iz otroka.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?