|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
8.7.2009 19:12:53   
elevitka
Kje ste danes vse ???

Dobili smo izvide streptokoka.... ki je negativen, tako da lahko normalno rodim.

Klicala sem v P za CTG, pa me je natulila, kje sem do sedaj hodila (sem v 38 tednu, CTG delajo od 36 - a meni je moja G rekla kak tedenpred rokom naj grem), jaz pač ziheraš, sem htela prej poklicat da se zadnji teden pret terminom naročim - je rekla takoj jutri naj pridem ob 10 user posted image

V petek pa spet pregled pri G

Biba jaz imam do konca še 19 dni, pa te že prekašam v sitnosti ko si bila čez rok (jaz se dobesedno komaj premikam no z tem lampom - obseg 115 cm ). Upam da sta ujela ritem in se Timi zbuja takrat ko se mora in pridno papa.

Enako velja za Glorijo, upam da bo kmalu pridobila na teži in bo čimprej doma.

Maks in matcar .... jaz sem z vamiin držim že ceu dan pesti.

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
8.7.2009 20:10:00   
nebo
Biba halo komaj si rodila....jaz svojih hlač verjetno ne bom nosila kakšne pol leta....pa logično da je trebuh mehki. Počakaj 6 tednov potem pa trebušnjaki pa bo....user posted image

Glede kreme ti jaz ne bi znala kaj svetovati...žal!

Elevitka a ti meniš, da bi jaz tudi morala že na ctg (36t in 3 dni)? Sicer imam v petek G, pa bom vprašala.

Čakam Matcar da javi kako je z Maksom!!!


(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
8.7.2009 20:37:49   
elevitka
Nebo meni nič jasno več. Meni je moja G rekla naj kak teden pred rokom grem, razen če nebi čutila gibov in mi dala napotnico brez datuma.

Jaz pač ker sem ziheraš (ker so na CTG gužve) pač iz preventive pokličem med 14 in 15 uro da se naročim v 39 tednu. Sem rekla da sem dobila napotnico od G brez datuma za CTG, da sem v 38 tednu, pa da me pač zanima če se moram naročit ali velja napotnica brez datuma ? Pa mi reče kdaj sem dobila napotnico za CTG - jaz 1.7., pa reče, ki ste pa do sedaj bili ?!? da se dela od 36 tedna CTG (no saj potem sem rekla da sem že mela 4 CTG -je v času hospitalizacije v P, ko sem bila noseča 36 tednov) in reče kr prite lepo ju3...

Najbolje da pokličeš v P ti dam direktno št. za naročanje 02/321-24-23 (med 14 in 15 se naroča) pa boš vidla kaj bodo rekli.

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
8.7.2009 20:46:34   
nebo
aha dobro te no, jaz sem dobila napotnico od moje G že v tretjem mesecuuser posted image user posted image , samo se mi sanja ne, kaj je takrat rekla...bom jaz jutri kuj poklicala...hvala za številko...

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
8.7.2009 20:52:19   
matcar
Evo mene!
Ja,naš Maks je pravi mali osvajalec,vse po vrsti okupira,so ble babe tam v šok sobi čisto mehke.Pa samo sem poslušala,pa kak je cortkan,pa mehek,pa lepi,pa kak bi ga cartale,pa kr so ga po nagi božale....hehehehehehe
Ja,prestal je vredu operacijo,zamenjali so mu lečo,tako da moramo pazit,da si očke ne bo ribal,ker se mu lahko premakne,pa silikon so mu odstranli.Je pa mu dr.pregledal tudi zdravo očko,zakaj pa bom ju3 zvedla.Vglavnem,OP je trajala 3 ure-spet.Pa ful je bil siten ko se je zbujal,pa se drl ko žerjal,da ga nisem mogla umirit.Pol v sobi pa je zaspal nazaj,pol pa je bil ok.Večerjo pa je že jedo,ko velik,ker je bil,revež,lačen,seveda.user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
8.7.2009 20:59:08   
nebo
Super za Maksauser posted image samo, da je vse o.k. Pa kaj sedaj je v bolnici ostal?

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
8.7.2009 21:02:20   
matcar
Ja,ju3 bom vidla,kdaj bo lahko šou domov.Mi je pa glavna sestra rekla včeraj,sem bila pri njej 1 uro,zaradi onih sester takrat,da če bom želela,mi ga lahko v MB tudi premestijo.Ko bi vidle,kak je skakala okoli mene,pa sestre na oddelku tudi,po rokah me nosijo skoraj.Pa zdaj je naenkrat lahko vse ok,pa v svojih oblačilih,ker takrat pa ni smel bit,pa flaško mu naredijo zjutraj in zvečer,brez problema....Kaj ena pritožba naredi,ne?user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
8.7.2009 21:12:05   
elevitka
bravo za Maksa user posted image user posted image

Itak da se morš zdret vse po spisku ok*rcat če ne delajo kot je treba ker drugače nič ne dosežeš. Dandanes nič več ne gre na lepe oke, samo z galamo.

Pa ti nebi blo potem lažje če bi Maksi bil v MB? Pač zarad poti sem in tja vsak dan.

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
8.7.2009 21:15:58   
ly117
Čer! user posted image

Bravo za Maksa user posted image user posted image . Matcar ti si pa itak carica, ki vse porihta.

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
8.7.2009 21:20:05   
elevitka
Čer Ly ... kaj zaj ti frajerka, bi se medve lahko zmenle da greš namest mene rodit, ker ti to obvladaš po hitrem postopku user posted image

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
8.7.2009 21:28:40   
ly117
IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

Čer Ly ... kaj zaj ti frajerka, bi se medve lahko zmenle da greš namest mene rodit, ker ti to obvladaš po hitrem postopku user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
8.7.2009 21:30:33   
ly117
Elevitka pa saj pri tebi bo tudi tak. Greš tja neobremenjena tako kot jaz, ker itak ne veš kak bo, pa bo Tai hitro veni.

(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
8.7.2009 21:41:16   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

bravo za Maksa user posted image user posted image

Itak da se morš zdret vse po spisku ok*rcat če ne delajo kot je treba ker drugače nič ne dosežeš. Dandanes nič več ne gre na lepe oke, samo z galamo.

Pa ti nebi blo potem lažje če bi Maksi bil v MB? Pač zarad poti sem in tja vsak dan.



Bom ju3 vidla,kako dolgo še bo moral noter bit.Če bo že v petek lahko šou domov,mi je brez veze ga prestavlat v našo bolnico.Če pa bo še moral bit dolgo noter,pol pa ja,ker nima dnara za benz.Moram vsak dan za 30 čukov tankat,da pridem tja in nazaj.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
8.7.2009 21:42:03   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: ly117


Bravo za Maksa user posted image user posted image . Matcar ti si pa itak carica, ki vse porihta.




Pa veš,da se ne pustim nobenemu,niti papežu!user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
8.7.2009 21:43:52   
ly117
IZVIRNO SPOROČILO: matcar


IZVIRNO SPOROČILO: ly117


Bravo za Maksa user posted image user posted image . Matcar ti si pa itak carica, ki vse porihta.




Pa veš,da se ne pustim nobenemu,niti papežu!user posted image


Ja itak. user posted image user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
8.7.2009 21:51:31   
nebo
Superca!!!user posted image user posted image user posted image

Elevitka, tako kot je ly rekla, greš tja in rodišuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Kaj Lukec spi??

Daj povejte vedve kdaj moramo me user posted image  začet hodit na ctg-je? Tam nekej v 42t, če mene vprašaš ..)))user posted image user posted image user posted image  ne res vprašam?

(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
8.7.2009 22:00:11   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: nebo

Superca!!!user posted image user posted image user posted image

Elevitka, tako kot je ly rekla, greš tja in rodišuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Kaj Lukec spi??

Daj povejte vedve kdaj moramo me user posted image  začet hodit na ctg-je? Tam nekej v 42t, če mene vprašaš ..)))user posted image user posted image user posted image  ne res vprašam?




Jaz sem imela prvega v 36 tednu.Sicer v P,ker sem bila naročena,da se dogovorim za CR.Pri svoji pa tudi bi isto imela,samo sem potem v P skozi hodla,do poroda.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
8.7.2009 22:03:04   
ly117
Nebo lukec spi od osmih dalje. Je to njegova ura. Pa upam da bo čim dlje.

Jaz sem začela hodit na CTG v 38 tednu. Samo jaz sem hodla k mojemu G. V B na CTG pa sem šla ko sem imel PDP.

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
8.7.2009 22:23:00   
matcar
Ti pa si pozno imela CTG.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
8.7.2009 22:25:10   
ly117
Nebi vedo. user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
8.7.2009 22:26:44   
matcar
Pa meni se zdi,da je ful odvisno od G,kakega maš.Samo pri Fenrichu sem jaz tudi začela v 38 tednu hodit,tam v Vošnjakovi,do PDP-ja,pol pa v P naprej.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu ly117)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
8.7.2009 22:30:29   
matcar
Nič,grem pančat.Lepo ajajte in vašiuser posted image tudi,katere jih že imate.
Nočka!

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
9.7.2009 6:05:28   
matcar
Jutro!
Smo že pokonci,je Saš že bil lačen.Zdaj pa kavico spijem in via la LJ,Lepo bodite danes,kljub vremenu.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
9.7.2009 13:59:13   
biba14
Ojla
Bravo Maksuser posted image user posted image user posted image .
Prijaznost sester : se mi zdi,da to ni odv.od bolnice,ampak od samega karaktreja oseb na oddelku in kolektiva. Jaz sem imela v P zlate sestre...so mi pomagale celo pri prepričevanju dr.da dobim dodatek...pa prijazne so bile..res 1a. Vem pa,da na enih odd.je katastrofa-ker se med sabo ne razumejo, so ena drugi nevoščljive..al pa je kak siten dr.pa so potem cele zatežene...No, v P so zakon.
Elevitka : ne se bat poroda...jaz se ga tudi nisem, pa sem se potem ful dobr držala v porodni-moj je rekel,da sem pridno predihavala, drla sem se le zadnje pol ure...vsem sem se opravičevala,ker se derem...ma prav smešna sem bila. Skos sem si vzglavnik pred usta tlačla,pol pa dihat nisem mogla, pa spet gor....ampak ne se bat. Vse bo ok.
Za ctg pa je odv.od tega kje imaš dr.-jaz ga imam v bolnici in me je v 36.t predal na P, tako da sem jih imela od 36.t naprej. Tam kjer sem bila prej, jih začno delat šele v 40t, ma ful je različno. Glavno da ti gibe našteješ...ker potem je že ok z bebijem.

Jaz pa si bom danes privoščila prvo pivo po porodu :-)), prej ga nisem upala,ker sem se bala,da bi mi zize začele nagajat( ker kao pospešuje delanje mleka)..no,sam je imela samo v 1 zizi 4 dni 2ml mleka,zaj pa so čist prazne-košarica A ( pred user posted image sem imela B user posted image -bogi moj user posted image user posted image ).

Gloria in dvojčiciuser posted image user posted image user posted image , pa še za maksauser posted image ...pravi frajer jeuser posted image

< Sporočilo je popravil biba14 -- 9.7.2009 14:12:27 >

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke ? 2.del
9.7.2009 18:03:51   
elevitka
Hehehe Biba si me nasmejala z tisto o zizah (torej nimaš več mleka in vdarlo je v minus)

Dans sem skor popizdla z CTG- jem sem bla 50 min notri (najprej je naš otrok spal, potem so ga zbudili z zibanjem, potem pa se je 7 x prestavil in smo iskali kako se je obrnil ker ni blo slišati nikjer srčka, da smo lahko posneli CTG) sestra je že skor popizdla, mali pa je dobesedno bežal pred njo. Ne pusti se šlatat user posted image

Tile CTG - ji so katastrofe, gužva kot da kaj zastonj talajo, luft nikakvi, stolov premalo, zmrdnejo pa se lih vsakih 40 min koga naprej vzet POPENIŠ!!!!!!




_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




sex v nosečnosti
tailor

kolikokrat na teden imate spolne odnose v nosečnosti?

3 (20%)

2 (13%)

1 (30%)

več (5%)

nič (32%)


Število vseh glasov: 566

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!