|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mirena pomoč..
21.1.2009 21:40:39   
katjandraž
IZVIRNO SPOROČILO: CLAUDY11

tudi jaz sem se po vstavitvi mirene zredila za 5 kil in se jih nikakor ne moram znebit!!!!! PA čeprav jo že nimam skoraj eno leto nikakor ne moram zanosit!!  pri ta prvih dveh nisem imela probleme sam da se mi je M uravnala že sem bla noseča!!!  zda jo mam že 1 leto (po odstranitvi mirene) na 28 dni pa ničuser posted image   upam da nam vseeno rata tebi pa želim čimmanj bolečin!!!



tebi pa da šimprej zanosiš!!!!!



Jaz imam eno malo "nevmesno" (pišuka, sploh ne znam te besede napisatuser posted image ) vprašanje. Tudi jaz razmišljam, da bi mogoče še enkrat zibali, tako da bo treba Mireno ven dat, če se odločiva. Ko mi jo je G vstavljala, me je ful bolelo (sem pa res bolj nežne sorte). Kako pa zgleda, ko ti jo odstrani, je bolečina približno enaka?

(odgovor članu CLAUDY11)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: mirena pomoč..
22.1.2009 9:17:18   
soncek&luna
jaz imam mireno 3 leta in 2 meseca..... sem pa na zacetku tudi jaz imela tezave... skoraj leto in pol je trajalo da se je telo res navadlo na zascito... imela sem pogoste krvavitve k so scasoma postajale vse manj izrazite.... no zdaj menstruacije nimam vec, edino takrat, ko bi morali bit ti dnevi me boli kriz in vcasih me prsa full bolijo.... 

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: mirena pomoč..
22.1.2009 20:07:57   
TinKiCa1
ja tudi jaz ti želim, da zanošiš čimprej..in da bo vse cool pri vseh:)jst mam pa še spotoma eno vprašanje:) kajti..okej..te bolečine že skor cel teden ni..ufff:) paše malo miru! sem pa mela neko kremo za spodi..beli tok..ker mi je neznosno teku..in k sem uporabljala kremo in tko je bil 7dan kreme(zadnji) sem pa menstruacijo dobila..:) okej..vredu..bilo je ni skoraj nič..zdej mam pa še za ph uravnavat neke svečke..in spet isto..upoarbljam porabljam..in jutri naj bi bila zadnjai n mi danes mal user posted image pride:) zdej pa ne vem...a ti lahko vse te zadeve vse skp zmešajo notr?:) joj jst:) hvala vsem..:)

_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: mirena pomoč..
28.1.2009 17:42:41   
brnkefca
Zanima me, če je to normalno, da imam že 9 dan user posted image ? Je prva po abraziji...mirena je bila vstavljena prvi dan krvavitve...nimam nobenih bolečin, razen občasnega špikanja...

(odgovor članu TinKiCa1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: mirena pomoč..
29.1.2009 12:03:52   
TinKiCa1
ja baje da je na začetku vse normalno..jst sm tud mela skoz menstruacijo..pol s časoma se je pa le ta umirila!! tko da mislm, da ni panike!!:)

_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***

(odgovor članu brnkefca)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: mirena pomoč..
30.1.2009 7:50:06   
Anonimen
Kdaj po odstranitvi se vam je pojavila 1.menstruacija in kdaj potem 2. ?

(odgovor članu TinKiCa1)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: mirena pomoč..
1.2.2009 15:18:09   
TinKiCa1
ne vem ker jo mam notr še:) heh..aja..za tolažbo..mireno imam od maja noter pa imam zdajle menstruacijo spet kar 10dni..:) pa sm jo mela že čisto normalno!:)

_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: mirena pomoč..
15.2.2009 18:27:53   
brnkefca
...spet jaz...dobila sem prvo user posted image  po vstavitvi mirene...je precej močna...moram pa še omeniti, da sem od vstavitve, pa do zdaj ves čas krvavela, mislim, da sem samo dva dni bila brez vložka user posted image ...po kolikšnem času se stanje stabilizira?....

_____________________________

...skrita kot lisičje so sledi...

(odgovor članu TinKiCa1)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?