|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 14:54:01   
srečka nosečka
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Dolenjka upam, da se čim prej pozdravite, pa ostali, ki ste bolni tudi.

jaz grem pa iz ene skrajnosti v drugo.

Sem bila v strahu, da mi bojo ukinli nadomestilo na zavodu, pa mi verjetno, ne bojo, je pa zakon, da če si bil na porodniški, da ti delodajalec( tudi bivši) vpiše kakšna bi bla plača, če bi delali in bo tako moje nadomestilo večje kot porodniška. porodniška je bla 580e, nadomestilo bo pa večje od 700euser posted image user posted image user posted image

ma več sreče kot pameti imam.user posted image


user posted image  user posted image  user posted image

In potem kje bi bila logika, da bi šla delat v KIK, da bi dobila pol manjšo plačo. user posted image


_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 15:04:15   
bamby
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

UUUU zobar, bljakkkk user posted image

A ste videle moje lepe tickerje user posted image  user posted image  Mal mi gre na otročje danes, namesto da bi počivala user posted image  user posted image


tickerji so super.
kako pa kaj buši? a se že kej pozna?user posted image


pa veš kolk! V zadnjih nekaj dneh je kar skočil ven user posted image  Če bo šlo tko naprej, bom kmal širša kot daljša user posted image  user posted image  user posted image

Sej se moram kaj slikat, pa enkrat kako slikco pripopat user posted image


le glej, da nas sproti obveščaš o poteku tovje nosečnosti. ti boš vedno najprej naša februarčica in šele nato nijhova septemberka. a ne punce? mi naše šefle ne damouser posted image user posted image


To sem se pa že jaz spraševala, kam se bo zdaj bolj nagnila: k septemberkam, ali bo še zmerom februarka user posted image

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 15:05:49   
bamby
blaža, tebi so pa super nadomestilo zrihtali. Kaj hočeš še boljšega. BTW koliko mesecev nadomestila na zavodu ti pa še pripada??

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 15:44:42   
blaža
bamby, pripada mi ksupno 6m, od tega sem 1m in pol koristla.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 15:46:21   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: srečka nosečka

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Dolenjka upam, da se čim prej pozdravite, pa ostali, ki ste bolni tudi.

jaz grem pa iz ene skrajnosti v drugo.

Sem bila v strahu, da mi bojo ukinli nadomestilo na zavodu, pa mi verjetno, ne bojo, je pa zakon, da če si bil na porodniški, da ti delodajalec( tudi bivši) vpiše kakšna bi bla plača, če bi delali in bo tako moje nadomestilo večje kot porodniška. porodniška je bla 580e, nadomestilo bo pa večje od 700euser posted image user posted image user posted image

ma več sreče kot pameti imam.user posted image


user posted image  user posted image  user posted image

In potem kje bi bila logika, da bi šla delat v KIK, da bi dobila pol manjšo plačo. user posted image




ja itak, ma sej veš, da ti morajo na zavodu čim prej službo posikat in se te rešit, no sej, če bo kej da mi bo usrezalo, bom sprejela.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 16:07:33   
Blacky*
dan,

berem da se je šefla javila... user posted image user posted image

za vse bolančke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi smo ok, čez vikend je Val sicer zakuhal, redko kaka, a to je lahko posledica zob. Sem klicala v ZD in baje spet razsaja rota, pa neki virusi z visoko vročino... V sredo gremo v bolnico... če bo seveda zdrav... kar bo... mora biti

Danes sem ostala doma, ker me boli grlo za znoret, pa iz nosa mi teče. Dragi pa tudi ni olimpijski... Vala pa nisva dala v vrtec ker ne bi rada da kaj pobere do srede.



(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 18:19:27   
Februarka08
Dan.

Evo mene iz službeuser posted image  upam da mi objavilo, ker do zdaj se nisem mogla prijavit, me je vedno ven vrglouser posted image  zgleda so RR zablokilari kle na šihtu, ampak danes delauser posted image

Dolenjka, naj se carica čimprej pozdraviuser posted image user posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 18:24:08   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

UUUU zobar, bljakkkk user posted image

A ste videle moje lepe tickerje user posted image  user posted image  Mal mi gre na otročje danes, namesto da bi počivala user posted image  user posted image


tickerji so super.
kako pa kaj buši? a se že kej pozna?user posted image


pa veš kolk! V zadnjih nekaj dneh je kar skočil ven user posted image  Če bo šlo tko naprej, bom kmal širša kot daljša user posted image  user posted image  user posted image

Sej se moram kaj slikat, pa enkrat kako slikco pripopat user posted image


sem te tud hotla vprašat kako je kaj s tvojim bušijem... meni se tud že poznauser posted image user posted image  včeraj ko smo mel še eno fešto, nisem več vedla kaj naj dam nase, da ne bo opazen... pa pride kolega, pa pravi, a ste naročili pri vaši bajtiuser posted image user posted image user posted image  ma sem rekla, kako si uganil?? user posted image  sploh ne upam na vago, ker ne vem kaj bo pokazalauser posted image user posted image user posted image  ampak saj user posted image  smo itak ponosne na svoje bušije, samo meni se tole zdi tu mač prezgodajuser posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 20:51:37   
listek1
čer
LARISA VSE NAJBOLJŠE ZA 1. ROJSTNI DAN
 
sicer malce z zamudo, ampak mi smo imeli spet pester vikend. David nam je spet totalno zakuhal, včeri je mel cel dan 40 vročine, tako, da smo šli v dežurno in so nam povedali, da imamo spet bronhitis. Spali nismo nič, ker sva mu na 3 ure dajala svečke, ker vročina nikakor ni padla. Tako, da imava spet vsak dan zdravnika.
 
Vsem bolančkom želim, da se čimprej pozdravijo.
 
Blacky -  v sredo bom pa fejst mislila na vaju user posted image . Ti se pa tudi čimprej pozdravi.
 
Februarka - ful lepe slikce in torta je resssssssssss lepa. Upam, da ste se imeli lepo. Ti pa pazi nase.
 
Dolenjka - upam, da se carica čimprej pozdravi in da se izognete najhušemu. Pa tudi ti pazi nase.
 
No zdej grem pa večerjat, je dragi naredu večerjo.
 
aja, pa ravno zdele sva mela na obisku par, ki se ukvarjata s čiščenjem in smo se super zmenili. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 20:55:18   
MetiLu
Čer!

Mi smo ok user posted image  user posted image  Janez je ful priden fantič, še ponoči zdej malo boljše spimo user posted image  user posted image  šiba k norc, pa zrsatu je, tako da sem mogla zdej en kup novih cotk nabavit user posted image  Jutri grem še po 2 pižamce in eno kapo za spomlad ...

Čez 14 dni dobim nazaj mojo best frendico user posted image  tko, da men še en čas ne bo bauhi rastu user posted image  pa frizerja mam v soboto končno user posted image  ga že nujno rabim!

sicer pa nič novega ...

Lepo se mejte še naprej user posted image

Mlavla res si nardila lepo tortico user posted image

Vsem bolančkom user posted image user posted image user posted image


_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 20:58:25   
Blacky*
IZVIRNO SPOROČILO: listek1

čer
LARISA VSE NAJBOLJŠE ZA 1. ROJSTNI DAN
 
sicer malce z zamudo, ampak mi smo imeli spet pester vikend. David nam je spet totalno zakuhal, včeri je mel cel dan 40 vročine, tako, da smo šli v dežurno in so nam povedali, da imamo spet bronhitis. Spali nismo nič, ker sva mu na 3 ure dajala svečke, ker vročina nikakor ni padla. Tako, da imava spet vsak dan zdravnika.
 
Vsem bolančkom želim, da se čimprej pozdravijo.
 
Blacky -  v sredo bom pa fejst mislila na vaju user posted image . Ti se pa tudi čimprej pozdravi.
 
Februarka - ful lepe slikce in torta je resssssssssss lepa. Upam, da ste se imeli lepo. Ti pa pazi nase.
 
Dolenjka - upam, da se carica čimprej pozdravi in da se izognete najhušemu. Pa tudi ti pazi nase.
 
No zdej grem pa večerjat, je dragi naredu večerjo.
 
aja, pa ravno zdele sva mela na obisku par, ki se ukvarjata s čiščenjem in smo se super zmenili. user posted image user posted image user posted image



joj Listek.... pa kaj je to zdaj... Davida pa ta bronhitis ne spusti... naj že gre stran user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

kako pa kaže s tvojim podaljšanjem porodniške

(odgovor članu listek1)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 21:01:52   
mlavla
čer..
hvala vam vsem za komentarje glede tortice..user posted image

ella..ja tud punčka je iz tičine..je pa bila kar precej težka..zato jo je bilo potrebno mal podložit, ker bi se drugače kar ugreznila v torto...


sem pa vmes, ko sem delala torto rekla ziher ene 5x, da nikol več..ker je bilo res velik dela...


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 21:03:15   
listek1
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

IZVIRNO SPOROČILO: listek1

čer
LARISA VSE NAJBOLJŠE ZA 1. ROJSTNI DAN
 
sicer malce z zamudo, ampak mi smo imeli spet pester vikend. David nam je spet totalno zakuhal, včeri je mel cel dan 40 vročine, tako, da smo šli v dežurno in so nam povedali, da imamo spet bronhitis. Spali nismo nič, ker sva mu na 3 ure dajala svečke, ker vročina nikakor ni padla. Tako, da imava spet vsak dan zdravnika.
 
Vsem bolančkom želim, da se čimprej pozdravijo.
 
Blacky -  v sredo bom pa fejst mislila na vaju user posted image . Ti se pa tudi čimprej pozdravi.
 
Februarka - ful lepe slikce in torta je resssssssssss lepa. Upam, da ste se imeli lepo. Ti pa pazi nase.
 
Dolenjka - upam, da se carica čimprej pozdravi in da se izognete najhušemu. Pa tudi ti pazi nase.
 
No zdej grem pa večerjat, je dragi naredu večerjo.
 
aja, pa ravno zdele sva mela na obisku par, ki se ukvarjata s čiščenjem in smo se super zmenili. user posted image user posted image user posted image



joj Listek.... pa kaj je to zdaj... Davida pa ta bronhitis ne spusti... naj že gre stran user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

kako pa kaže s tvojim podaljšanjem porodniške



žal še nič ne vem, ampak res upam, da mi podaljšajo. Ker potem misliva najet neko stanovanje na primorskem in it tja za ene 2 mesca. Pa da vidmo kako bo user posted image  Pa ti?

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 21:03:49   
Blacky*
IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

čer..
hvala vam vsem za komentarje glede tortice..user posted image

ella..ja tud punčka je iz tičine..je pa bila kar precej težka..zato jo je bilo potrebno mal podložit, ker bi se drugače kar ugreznila v torto...


sem pa vmes, ko sem delala torto rekla ziher ene 5x, da nikol več..ker je bilo res velik dela...



mlavla... res je bilo veliko truda, ampak lepa je pa tudi... noro... bravo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 21:05:05   
Blacky*
IZVIRNO SPOROČILO: listek1

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

IZVIRNO SPOROČILO: listek1

čer
LARISA VSE NAJBOLJŠE ZA 1. ROJSTNI DAN
 
sicer malce z zamudo, ampak mi smo imeli spet pester vikend. David nam je spet totalno zakuhal, včeri je mel cel dan 40 vročine, tako, da smo šli v dežurno in so nam povedali, da imamo spet bronhitis. Spali nismo nič, ker sva mu na 3 ure dajala svečke, ker vročina nikakor ni padla. Tako, da imava spet vsak dan zdravnika.
 
Vsem bolančkom želim, da se čimprej pozdravijo.
 
Blacky -  v sredo bom pa fejst mislila na vaju user posted image . Ti se pa tudi čimprej pozdravi.
 
Februarka - ful lepe slikce in torta je resssssssssss lepa. Upam, da ste se imeli lepo. Ti pa pazi nase.
 
Dolenjka - upam, da se carica čimprej pozdravi in da se izognete najhušemu. Pa tudi ti pazi nase.
 
No zdej grem pa večerjat, je dragi naredu večerjo.
 
aja, pa ravno zdele sva mela na obisku par, ki se ukvarjata s čiščenjem in smo se super zmenili. user posted image user posted image user posted image



joj Listek.... pa kaj je to zdaj... Davida pa ta bronhitis ne spusti... naj že gre stran user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

kako pa kaže s tvojim podaljšanjem porodniške



žal še nič ne vem, ampak res upam, da mi podaljšajo. Ker potem misliva najet neko stanovanje na primorskem in it tja za ene 2 mesca. Pa da vidmo kako bo user posted image  Pa ti?


še nisem oddala vloge... maš zs

(odgovor članu listek1)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 21:09:38   
listek1
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

IZVIRNO SPOROČILO: listek1

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

IZVIRNO SPOROČILO: listek1

čer
LARISA VSE NAJBOLJŠE ZA 1. ROJSTNI DAN
 
sicer malce z zamudo, ampak mi smo imeli spet pester vikend. David nam je spet totalno zakuhal, včeri je mel cel dan 40 vročine, tako, da smo šli v dežurno in so nam povedali, da imamo spet bronhitis. Spali nismo nič, ker sva mu na 3 ure dajala svečke, ker vročina nikakor ni padla. Tako, da imava spet vsak dan zdravnika.
 
Vsem bolančkom želim, da se čimprej pozdravijo.
 
Blacky -  v sredo bom pa fejst mislila na vaju user posted image . Ti se pa tudi čimprej pozdravi.
 
Februarka - ful lepe slikce in torta je resssssssssss lepa. Upam, da ste se imeli lepo. Ti pa pazi nase.
 
Dolenjka - upam, da se carica čimprej pozdravi in da se izognete najhušemu. Pa tudi ti pazi nase.
 
No zdej grem pa večerjat, je dragi naredu večerjo.
 
aja, pa ravno zdele sva mela na obisku par, ki se ukvarjata s čiščenjem in smo se super zmenili. user posted image user posted image user posted image



joj Listek.... pa kaj je to zdaj... Davida pa ta bronhitis ne spusti... naj že gre stran user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

kako pa kaže s tvojim podaljšanjem porodniške



žal še nič ne vem, ampak res upam, da mi podaljšajo. Ker potem misliva najet neko stanovanje na primorskem in it tja za ene 2 mesca. Pa da vidmo kako bo user posted image  Pa ti?


še nisem oddala vloge... maš zs



nimam user posted image

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 21:09:40   
mlavla
evo pa še poročilo od današnjega pregleda..

Neža je težka 10,4kg, (velika oz. težka punca..a ne?) velika pa 76,5 cm...pa pikico je kar lepo prenesla...kri imamo ok,..
...zdej smo pa za nekaj časa rešeni tega..vsaj do jeseni so nam rekli...

upam,da bomo tud zdravi...

za vse bolančke.user posted image user posted image user posted image .da bi se čimprej pozdravili...


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 21:12:58   
Blacky*
IZVIRNO SPOROČILO: listek1

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

IZVIRNO SPOROČILO: listek1

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky*

IZVIRNO SPOROČILO: listek1

čer
LARISA VSE NAJBOLJŠE ZA 1. ROJSTNI DAN
 
sicer malce z zamudo, ampak mi smo imeli spet pester vikend. David nam je spet totalno zakuhal, včeri je mel cel dan 40 vročine, tako, da smo šli v dežurno in so nam povedali, da imamo spet bronhitis. Spali nismo nič, ker sva mu na 3 ure dajala svečke, ker vročina nikakor ni padla. Tako, da imava spet vsak dan zdravnika.
 
Vsem bolančkom želim, da se čimprej pozdravijo.
 
Blacky -  v sredo bom pa fejst mislila na vaju user posted image . Ti se pa tudi čimprej pozdravi.
 
Februarka - ful lepe slikce in torta je resssssssssss lepa. Upam, da ste se imeli lepo. Ti pa pazi nase.
 
Dolenjka - upam, da se carica čimprej pozdravi in da se izognete najhušemu. Pa tudi ti pazi nase.
 
No zdej grem pa večerjat, je dragi naredu večerjo.
 
aja, pa ravno zdele sva mela na obisku par, ki se ukvarjata s čiščenjem in smo se super zmenili. user posted image user posted image user posted image



joj Listek.... pa kaj je to zdaj... Davida pa ta bronhitis ne spusti... naj že gre stran user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

kako pa kaže s tvojim podaljšanjem porodniške



žal še nič ne vem, ampak res upam, da mi podaljšajo. Ker potem misliva najet neko stanovanje na primorskem in it tja za ene 2 mesca. Pa da vidmo kako bo user posted image  Pa ti?


še nisem oddala vloge... maš zs



nimam user posted image


maš maš... sam sem dolgo pisala user posted image

(odgovor članu listek1)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 21:13:46   
Stipe air force
Ceeeeeeeeeer........... user posted image  user posted image  user posted image

Pri nas je pa ze kar neki cajta "Bolnica Franja".... user posted image  user posted image  user posted image  Zgleda da SLO luft ne pase caricini plavi krvi.... posredno pa tudi Sefli... Trenutno je Carica bolje user posted image .... Sefla pa je zavita v deko in oblecena v moj flis... user posted image  user posted image

Bo treba pocas nazaj v Bruselj user posted image  user posted image  user posted image ... pa za velko noc spet nazaj probat ce bo boljs...  user posted image

Carica je, na zalost, prezivela svoj 1. rojstni dan bolj zalostno ker je "gorela" user posted image  user posted image  user posted image ... bolani ucki so bili pa vseeno veseli obiskov in balonckov, ki visijo s stropa user posted image ... Prejsnjo noc se je koncno naspala (midva s Seflo tudi)... tako da danes ima malo manjse podocnjake... user posted image

Malo drobno bitje si res ni zasluzlo tak rojstn dan... zato bomo, ko bo zdrava... spet nazdravili, se lupckali in veselili... user posted image  Vsak njen nasmeh je moj praznik in ni bolj srecnega ocija od mene ko me objame svojimi malimi rokicami in se nasmehne user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Se enkrat hvala na lepih zeljah in cestitkah... user posted image ...


(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 21:40:00   
ella79
čer user posted image
listek in dolenjska familija user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sem hotla še kej napisat, pa sem čist žalostna, k so februarčki spet bolni
nočko


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu Stipe air force)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 21:49:22   
Blacky*
IZVIRNO SPOROČILO: Stipe air force

Ceeeeeeeeeer........... user posted image  user posted image  user posted image

Pri nas je pa ze kar neki cajta "Bolnica Franja".... user posted image  user posted image  user posted image  Zgleda da SLO luft ne pase caricini plavi krvi.... posredno pa tudi Sefli... Trenutno je Carica bolje user posted image .... Sefla pa je zavita v deko in oblecena v moj flis... user posted image  user posted image

Bo treba pocas nazaj v Bruselj user posted image  user posted image  user posted image ... pa za velko noc spet nazaj probat ce bo boljs...  user posted image

Carica je, na zalost, prezivela svoj 1. rojstni dan bolj zalostno ker je "gorela" user posted image  user posted image  user posted image ... bolani ucki so bili pa vseeno veseli obiskov in balonckov, ki visijo s stropa user posted image ... Prejsnjo noc se je koncno naspala (midva s Seflo tudi)... tako da danes ima malo manjse podocnjake... user posted image

Malo drobno bitje si res ni zasluzlo tak rojstn dan... zato bomo, ko bo zdrava... spet nazdravili, se lupckali in veselili... user posted image  Vsak njen nasmeh je moj praznik in ni bolj srecnega ocija od mene ko me objame svojimi malimi rokicami in se nasmehne user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Se enkrat hvala na lepih zeljah in cestitkah... user posted image ...



to si pa tako lepo napisal
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Stipe air force)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
2.3.2009 22:10:07   
Februarka08
Vsem bolančkom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image grozno je tole brat, naj se vsi pozdravijo/mouser posted image

Mi je spet vse ven vrglo, ne morm več pisat, ker sem že čist v podnu, se cele dneve borim s slabostmi ki so ratale nevzdržneuser posted image komaj stojim skupaj, nič ne pomagauser posted image upam da tole mine čim prej... no, samo da bo z user posted image vse ok...

Nočko


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
3.3.2009 4:56:04   
mary_lou
prva?

_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
3.3.2009 4:56:30   
mary_lou
ja itak....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
3.3.2009 4:58:18   
mary_lou
Sm včeri s Tai-jem spala popoldan skor 4 urce zato pa zdej ne morm...oz sm že naspana...Tai pa itak sladko spi no sicer kdaj pa ta otrok ne spi? Sam da ga položiš v pojstlo ga že ni več...

_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?