|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
3.3.2009 6:59:35   
ella79
jutro user posted image
mary pa sem mislila da bom prva user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zakaj nisi šla buhteljnov pečt, men se danes ful luštajo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
3.3.2009 7:25:24   
blaža
jutro!user posted image

Spali kar ok, Matija še spi, še malo pa dam Blažu jest, še prej pa kavico spijem in pol šibamo za deveto v vrtec. oz. nič ne šibamo- con calma.user posted image



_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
3.3.2009 7:51:49   
Janey
Jutro

Spali spet za en k***

grem delat, mam že zdaj vse naloženouser posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
3.3.2009 8:15:10   
mary_lou
IZVIRNO SPOROČILO: ella79

jutro user posted image
mary pa sem mislila da bom prva user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zakaj nisi šla buhteljnov pečt, men se danes ful luštajo user posted image user posted image user posted image



ker mi dobri buhtelni še nikol niso uspel in sm obupala user posted image


_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
3.3.2009 8:20:58   
Februarka08
Jutro.

Danes sem se pa celo malo naspalauser posted image zdaj grem pa tamali zajtrk narest, zase pa še ne vem kaj bomuser posted image vsem en lep delavni danuser posted image mene čaka popoldan.


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
3.3.2009 8:24:51   
pina-1
Jutro.

Evo mene zopet tuuser posted image .
Bolančkom želim čimprejšnje okrevanje.
Stipe, tvoje pupice so pa fajn uboge. Ampak to ni kriv SLO zrak. Po moje je to zato, ker bosta šli brez tebe v Evropo.... Fajn jih pocajtaj dokler sta še tuki....

Grem neki nardit pa nazaj pridemuser posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
3.3.2009 9:08:16   
mala_pikica
Jutro punce!

kaj zdaj to berem, da so februarčki zopet bolaniuser posted image .

Tara in dolenjka želim vama, da sta čimprej popolnoma zdraviuser posted image . Boga Tara, da je mogla zboleti in to še ravno na rojstni dan, dolenjka ti pa lepo počivaj in se čuvaj. Pa user posted image user posted image  za atija, ko tako lepo skrbi zdaj za svoji bolni princeski.

Val in David tudi vama želim, da se čimprej pozdravita. Listek teh bronhitisov pa se ful težko rešiš,  jaz sploh ne vem več kolikokrat ga je že Luka prebolel. Je pa malo boljše od kar sva na Singulair-ju, to imava že zdaj skoraj 4mesece in sicer namesto flexsotida, je pa preventiva za preprečevanje astme. Sicer še zboli za bronhitisom, vendar pa bolezen poteka v blažji obliki in hitreje okreva. Jaz upam, da ti bodo porodniško podaljšali, a vi se boste pa kar na morje selili, super. Mi pa gremo poleti najprej za dva tedna na morje, potem pa takoj v gore, pa upam, da nam bo tudi to kaj pomagalo.

Mlavla zelo lepa tortica, pa Neža je zelo lepa punčkauser posted image . Zdaj pa malo izpreži in počivaj.

Februarka upam, da te slabosti čimprej minejo, a v prvi nosečnosti pa slabosti nisi imela? Ja pa trebuščka nič ne skrivaj, ampak ga kar raje pokažiuser posted image user posted image , tehnico pa za 1leto kar pospraviuser posted image .

< Sporočilo je popravil mala_pikica -- 3.3.2009 9:10:00 >

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
3.3.2009 9:26:36   
itata
jutro, ful mal časa, da kej napišem. prečitam vas pa sproti - niti niste v neki top čvekaški formiuser posted image user posted image user posted image  skratka vikend fajn, soboto sva sama z mulčkom okol laufala in kofetkala, v ned smo bili pri tašči in tastu... fajn smo se imel. včeri sva šla pa z mojim v savno. ma je blo fino mal čvekat in švicatuser posted image  sam jakob je imel pa cel kup problemov ponoč, skoz se je zbujal, vroče mu je bilo verjetno tud mal... pa praskal pa kaj vem kaj. mah čudn vse skupi. mogoče mu ni blo glih prav, da ga je moja mama dala spat (sva šla mal pred 19h in prišla ob 21:30 res nisva bila dolgo...), ne vem. upam, da bo danes kej bolš. mal je pa smrkat začel, tko da spiranje nosa na polno že takoj v štartu! šibam delat naprej. pa paaaaaaaa

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu mala_pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
3.3.2009 9:39:23   
lillchy123
danuser posted image

moj otrok pravi, da dopoldne ne bo več spal user posted image sej dokler je priden, nej mu bo user posted image

stipići, user posted image user posted image user posted image user posted image

listek in david, mislm, pa to ni več res no!user posted image user posted image user posted image user posted image  pa nočem bit pamrtna ( itaq nisem user posted image user posted image ), ampak moja mlajša sestra je bla tud non stop bolana, po odstranitvi žrelnice je blo pa velik boljš.

blacky, držim pesti user posted image user posted image

mesečnica, kako ste? javi se kaj!

mlavla, zdaj pa na izi uživaj še zadnje tedne!user posted image
februarka, joj, naj ti tele slabosti hitro mineji, da lahko začneš uživati v user posted image ! in kako je v drugo? drugače kot prvič?

itata, ma ti si pa itaq zaslužiš medaljo za najbolj potrpežljivo, požrtvovalno in delovno mami!user posted image

aha, zdej smo pa sitni user posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
3.3.2009 9:47:50   
Februarka08
Punce, hvala za lepe želje... moje slabosti v 1.user posted image so trajale do 5. mesecauser posted image user posted image ampak niti slučajno niso bile tako hude... zato upam da čimprej mineuser posted image upanje umre zadnjeuser posted image
Sem pa tud dons vsa prestrašena na vago stopila, pa je celo malo manj kot pred user posted image user posted image user posted image user posted image trebuščka pa ne mislim skrivat, ker ga ne morm, na šihtu vejo, doma pa tud, tako da....user posted image

Zdaj je pa že sitna, letiva ven na sprehod, da se mal zluftam.


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
3.3.2009 10:00:03   
katka37
Ojla!

Čestitke vsem preostalim februarčkom, ki so praznovali rojstni dan. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  za vse naše bolnike, čimprej se pozdravite.

user posted image , čimprej naj slabosti minejo. Dolenjka, ti pa tudi čimprej ozdravi.

Tara, user posted image user posted image user posted image  za ponovljeno praznovanje ki bo sledilo, vsaj to, ubožica.

Mlavla, svetovna torta, ti si ......ni za povedati. Iz moje kupljene tičine mase ne morem tako lepo oblikovati figur kot iz domačeuser posted image  Nimam pojma.

Včeraj je bil moj prvi delovni dan, se pozna, da ni več toliko časa. Bilo je super in nasploh smo se kar vpeljali.


(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
3.3.2009 10:44:03   
mlavla
dan..

upam,da ste bolančki že kaj bolje..??user posted image

naša Neža pa zdej samo še hodi..vse povsod jo je dovolj ...user posted image ponavadi ravno tam ko ni treba...user posted image

mene pa čaka zdej v marcu še kakšen izpit..

pa ravno zdele se odločam, da bom šla v sobo brusit stene..ker moj mož nima nič časa..pa bi rada čim prej zrihatala sobico za Nežo...upam,da mi bo sploh šlo od rok..ker je vse tko neki na višiniuser posted image

Nežo sem ravnokar dala pančkat, je bila že tko tečna..zdej pa čakam, da jo zmanjka..user posted image pol grem pa v delovno akcijo...:)


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
3.3.2009 11:04:40   
lillchy123
sem se že sprijaznila, da moj otrok ne bo zaspal n naju napokam za na sprehod. se oblečem in ga gledam, aj se spet gre v vozku, pa je mali zaspal! user posted image user posted image  tko da končno v miru pijem kavico in visim na rr user posted image

včeri smo meli kontrolo na ORL in se Luka super odziva na PV! user posted image  Mamo pa karmal srečo, da je tak karakter kot je, ker ga vse tok zanima. S trenutno nastavitvijo sliši določene frekvence že do 35 decibelov, se pravi, da govor po večini sliši. Predvsem visoki zvoki mu še delajo težžave, ampak zaenkrat gre vse tako kot mora it, oz.boljše sploh ne bi moglo bit. Že to je sam po sebi neverjeten občutek, ko vidiš svoje otroka, da sliši.user posted image Prav tako mi je pa neverjetno, da se tega skoraj tako kot jaz veselijo tudi defektologinje na ORL. Ga je prou posebej prišla pogledat gospa, ki jdrugače dela na Zavodu za gluhe in se še šola, in je mela privilegij bit zraven pri Lukatovi operaciji. Tko da so jo včeri obvestili, da mava kontrolo in ga je prišla pogledat. user posted image


ponoč se zbujamo na vsakih 15min.user posted image , ampak dokler sumim samo zobke je čist u redu. ga pol zjutri oči prevzame, da se jst malo naspim. pa če je kriza, grem
še popoldne z njim v horizontalo, pa je.user posted image  ma pa čist zmrcvarjene dlesni. user posted image

ne morem verjet, da je dva tedna nazaj Luka samo sedel in ležal! user posted image  zdaj gre čez celo dnevno po vseh štirih, sam spleza na kavč, hodi ob kavču...user posted image user posted image  noro! in zdaj mu že to ni dost in ga vidiš ko se na vseh štirih proba že na nogice postavit!user posted image  ga ne morš pustit niti za sekundo samga... ker mu kej ne uspe in direkt čmokne valjda po murphyju na tisto stran, ki ma vsadek.. k sreči, sem ga še vedno prestregla. Sam tko se pa tud ne bo nikol nauču, da mora mal pazit ..gremo dons še po eno airex blazino.je sicer za bankrotirat ker je 130 ojrov, sam se mi zdi vredno, ko ga vidim kako napreduje...

zdej grem pa mal hiško pospravt

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
3.3.2009 11:23:20   
lillchy123
IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

dan..

upam,da ste bolančki že kaj bolje..??user posted image

naša Neža pa zdej samo še hodi..vse povsod jo je dovolj ...user posted image ponavadi ravno tam ko ni treba...user posted image

mene pa čaka zdej v marcu še kakšen izpit..

pa ravno zdele se odločam, da bom šla v sobo brusit stene..ker moj mož nima nič časa..pa bi rada čim prej zrihatala sobico za Nežo...upam,da mi bo sploh šlo od rok..ker je vse tko neki na višiniuser posted image

Nežo sem ravnokar dala pančkat, je bila že tko tečna..zdej pa čakam, da jo zmanjka..user posted image pol grem pa v delovno akcijo...:)



user posted image user posted image  tole me spominja name, ko sem skoz neki delala.. brusila in barvala pohištvo za ta male, pomagala polagat izolacijo in gretje...

me prou zanima, če tko tile malčki vplivajo.. pol bo zihr fant! user posted image user posted image user posted image

zdej pa resno- ne pretiravaj!!!!!! vse bo počakalo, zdej sta ti in tvoj buši najbolj pomembna. če ne boš pridna, te bom tvoji mami zatožla, pol bo pa cel user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
3.3.2009 11:44:43   
listek1
IZVIRNO SPOROČILO: mala_pikica

Jutro punce!

kaj zdaj to berem, da so februarčki zopet bolaniuser posted image .

Tara in dolenjka želim vama, da sta čimprej popolnoma zdraviuser posted image . Boga Tara, da je mogla zboleti in to še ravno na rojstni dan, dolenjka ti pa lepo počivaj in se čuvaj. Pa user posted image user posted image  za atija, ko tako lepo skrbi zdaj za svoji bolni princeski.

Val in David tudi vama želim, da se čimprej pozdravita. Listek teh bronhitisov pa se ful težko rešiš,  jaz sploh ne vem več kolikokrat ga je že Luka prebolel. Je pa malo boljše od kar sva na Singulair-ju, to imava že zdaj skoraj 4mesece in sicer namesto flexsotida, je pa preventiva za preprečevanje astme. Sicer še zboli za bronhitisom, vendar pa bolezen poteka v blažji obliki in hitreje okreva. Jaz upam, da ti bodo porodniško podaljšali, a vi se boste pa kar na morje selili, super. Mi pa gremo poleti najprej za dva tedna na morje, potem pa takoj v gore, pa upam, da nam bo tudi to kaj pomagalo.

Mlavla zelo lepa tortica, pa Neža je zelo lepa punčkauser posted image . Zdaj pa malo izpreži in počivaj.

Februarka upam, da te slabosti čimprej minejo, a v prvi nosečnosti pa slabosti nisi imela? Ja pa trebuščka nič ne skrivaj, ampak ga kar raje pokažiuser posted image user posted image , tehnico pa za 1leto kar pospraviuser posted image .


dan,

naša noč je bla pa danes odlična. Smo se celo naspali. Sicer je zvečer spet dobil svečko Voltaren, ker je imel spet vročine 39,5, in je potem lepo zaspal, ob 4h pojedel flašo in spal do 8h. Zzdele pa tud spančka že eno uro in upam, da bo še mal, da se še mal spočije. Ob 14h pa spet k zdravniku.

Mala_pikica, - ravno včeri nama je zdravnica napisala tele praške in jih tudi midva jeva. Upam, da mu bodo pomagali. Sej so mi rekli, da se to rado ponavalja, ampak tako hitro? user posted image  v 1,5 mesecu je bil 4 dni brez vročine, pa da ni kašljal in smrkal. Men se tone zdi ok. Po moje ma imunski sistem čist porušen.

Lillchy - kok je lepo brat, da Luka tako napreduje. Res sem vesela. Pa user posted image  da je začel tako šibat naokrog. Kar se tiče pa žrelnice bojo pa mogli dohtarji povedat. Se pa strinjam s tabo, ker jest sem do 1 leta in pol prebolela 9 pljučnic, 10 angin... , v 1 uri zakuhala na 40 vročine in bla skoz bolna, dokler mi niso vzel ven mandljov in potem je blo kot da bi odrezal. Tko, da če se bo to ponavljaljo s takim tempom, potem bojo morali neki narest. Mala_pikica, kaj pa ti misliš, ste se pogovarjali kaj s P o tem?

Februarka - da ti slabosti čimprej minejo.

(odgovor članu mala_pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
3.3.2009 11:49:16   
Janey
IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

sem se že sprijaznila, da moj otrok ne bo zaspal n naju napokam za na sprehod. se oblečem in ga gledam, aj se spet gre v vozku, pa je mali zaspal! user posted image user posted image  tko da končno v miru pijem kavico in visim na rr user posted image

včeri smo meli kontrolo na ORL in se Luka super odziva na PV! user posted image  Mamo pa karmal srečo, da je tak karakter kot je, ker ga vse tok zanima. S trenutno nastavitvijo sliši določene frekvence že do 35 decibelov, se pravi, da govor po večini sliši. Predvsem visoki zvoki mu še delajo težžave, ampak zaenkrat gre vse tako kot mora it, oz.boljše sploh ne bi moglo bit. Že to je sam po sebi neverjeten občutek, ko vidiš svoje otroka, da sliši.user posted image Prav tako mi je pa neverjetno, da se tega skoraj tako kot jaz veselijo tudi defektologinje na ORL. Ga je prou posebej prišla pogledat gospa, ki jdrugače dela na Zavodu za gluhe in se še šola, in je mela privilegij bit zraven pri Lukatovi operaciji. Tko da so jo včeri obvestili, da mava kontrolo in ga je prišla pogledat. user posted image


ponoč se zbujamo na vsakih 15min.user posted image , ampak dokler sumim samo zobke je čist u redu. ga pol zjutri oči prevzame, da se jst malo naspim. pa če je kriza, grem
še popoldne z njim v horizontalo, pa je.user posted image  ma pa čist zmrcvarjene dlesni. user posted image

ne morem verjet, da je dva tedna nazaj Luka samo sedel in ležal! user posted image  zdaj gre čez celo dnevno po vseh štirih, sam spleza na kavč, hodi ob kavču...user posted image user posted image  noro! in zdaj mu že to ni dost in ga vidiš ko se na vseh štirih proba že na nogice postavit!user posted image  ga ne morš pustit niti za sekundo samga... ker mu kej ne uspe in direkt čmokne valjda po murphyju na tisto stran, ki ma vsadek.. k sreči, sem ga še vedno prestregla. Sam tko se pa tud ne bo nikol nauču, da mora mal pazit ..gremo dons še po eno airex blazino.je sicer za bankrotirat ker je 130 ojrov, sam se mi zdi vredno, ko ga vidim kako napreduje...

zdej grem pa mal hiško pospravt


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tak vam privoščim, da to srečo doživljate...mi jo z vami. zelo lep občutek je prebrat te lepe stvari

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
3.3.2009 11:55:53   
dolenjka
Dan user posted image

Sam tolk da veste, da sem še živa in se borim user posted image

Tara moja pikica ima pa zgleda 6. bolezen, ker so pikice ki jih je imela včeraj zjutraj po vratu, zvečer razsirile na telo spredaj in zadaj, danes so že na rokicah. Malo več je, pa piti je tudi začela, vročine ni 2. dan, tko da je P rekla, da če bo tako, naj ne hodim dol, da še kaj ne staknemo, če pa bo slabše pa jo moram pripeljat pokazat. Zaenkrat kaže na 6. bolezen in to zame, ki sem šele v 3. m  user posted image  nin ič kaj dobrega, ampak sem govorila z mojim zlatim G in pravi da zdajle itak ni kaj narest, da me bodo pa malo bolj kontrolirali oz. naju z user posted image
Mah, zdaj bom pa spet pred vsakim pregledom user posted image  Sem se pa odločila, da bom šla na čisto vse preiskave, razen na amnio ne, če seveda ne bo G tudi tega priporočal user posted image

Eh, kaj čem jamrat, sem ne bo nič boljš user posted image

Listek in David user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
3.3.2009 11:58:20   
listek1
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Dan user posted image

Sam tolk da veste, da sem še živa in se borim user posted image

Tara moja pikica ima pa zgleda 6. bolezen, ker so pikice ki jih je imela včeraj zjutraj po vratu, zvečer razsirile na telo spredaj in zadaj, danes so že na rokicah. Malo več je, pa piti je tudi začela, vročine ni 2. dan, tko da je P rekla, da če bo tako, naj ne hodim dol, da še kaj ne staknemo, če pa bo slabše pa jo moram pripeljat pokazat. Zaenkrat kaže na 6. bolezen in to zame, ki sem šele v 3. m  user posted image  nin ič kaj dobrega, ampak sem govorila z mojim zlatim G in pravi da zdajle itak ni kaj narest, da me bodo pa malo bolj kontrolirali oz. naju z user posted image
Mah, zdaj bom pa spet pred vsakim pregledom user posted image  Sem se pa odločila, da bom šla na čisto vse preiskave, razen na amnio ne, če seveda ne bo G tudi tega priporočal user posted image

Eh, kaj čem jamrat, sem ne bo nič boljš user posted image

Listek in David user posted image




dolenjka - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
3.3.2009 12:01:09   
blaža
dan! 2.user posted image me je prej vn vrglo


Mi smo super. blaž že spi, sem ga prej šla iskat po kosilu v vrtec in je bil ful zadovoljen tam. je veselo pomahal, ko sva šla domov. mislim, da se ful fajn tam počuti.user posted image user posted image user posted image

Jutri, ko grem prvič čez, bo pa še spal tam, m a bom hitro nazaj, tako, da ne bo panike.

Drugače nič novega.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
3.3.2009 12:02:01   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

sem se že sprijaznila, da moj otrok ne bo zaspal n naju napokam za na sprehod. se oblečem in ga gledam, aj se spet gre v vozku, pa je mali zaspal! user posted image user posted image  tko da končno v miru pijem kavico in visim na rr user posted image

včeri smo meli kontrolo na ORL in se Luka super odziva na PV! user posted image  Mamo pa karmal srečo, da je tak karakter kot je, ker ga vse tok zanima. S trenutno nastavitvijo sliši določene frekvence že do 35 decibelov, se pravi, da govor po večini sliši. Predvsem visoki zvoki mu še delajo težžave, ampak zaenkrat gre vse tako kot mora it, oz.boljše sploh ne bi moglo bit. Že to je sam po sebi neverjeten občutek, ko vidiš svoje otroka, da sliši.user posted image Prav tako mi je pa neverjetno, da se tega skoraj tako kot jaz veselijo tudi defektologinje na ORL. Ga je prou posebej prišla pogledat gospa, ki jdrugače dela na Zavodu za gluhe in se še šola, in je mela privilegij bit zraven pri Lukatovi operaciji. Tko da so jo včeri obvestili, da mava kontrolo in ga je prišla pogledat. user posted image


ponoč se zbujamo na vsakih 15min.user posted image , ampak dokler sumim samo zobke je čist u redu. ga pol zjutri oči prevzame, da se jst malo naspim. pa če je kriza, grem
še popoldne z njim v horizontalo, pa je.user posted image  ma pa čist zmrcvarjene dlesni. user posted image

ne morem verjet, da je dva tedna nazaj Luka samo sedel in ležal! user posted image  zdaj gre čez celo dnevno po vseh štirih, sam spleza na kavč, hodi ob kavču...user posted image user posted image  noro! in zdaj mu že to ni dost in ga vidiš ko se na vseh štirih proba že na nogice postavit!user posted image  ga ne morš pustit niti za sekundo samga... ker mu kej ne uspe in direkt čmokne valjda po murphyju na tisto stran, ki ma vsadek.. k sreči, sem ga še vedno prestregla. Sam tko se pa tud ne bo nikol nauču, da mora mal pazit ..gremo dons še po eno airex blazino.je sicer za bankrotirat ker je 130 ojrov, sam se mi zdi vredno, ko ga vidim kako napreduje...

zdej grem pa mal hiško pospravt

o kako je pa to lepo brat...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
3.3.2009 12:02:38   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Dan user posted image

Sam tolk da veste, da sem še živa in se borim user posted image

Tara moja pikica ima pa zgleda 6. bolezen, ker so pikice ki jih je imela včeraj zjutraj po vratu, zvečer razsirile na telo spredaj in zadaj, danes so že na rokicah. Malo več je, pa piti je tudi začela, vročine ni 2. dan, tko da je P rekla, da če bo tako, naj ne hodim dol, da še kaj ne staknemo, če pa bo slabše pa jo moram pripeljat pokazat. Zaenkrat kaže na 6. bolezen in to zame, ki sem šele v 3. m  user posted image  nin ič kaj dobrega, ampak sem govorila z mojim zlatim G in pravi da zdajle itak ni kaj narest, da me bodo pa malo bolj kontrolirali oz. naju z user posted image
Mah, zdaj bom pa spet pred vsakim pregledom user posted image  Sem se pa odločila, da bom šla na čisto vse preiskave, razen na amnio ne, če seveda ne bo G tudi tega priporočal user posted image

Eh, kaj čem jamrat, sem ne bo nič boljš user posted image

Listek in David user posted image



Vam držim pesti, da ob vse v redu.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
3.3.2009 12:02:56   
Blacky*
IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

sem se že sprijaznila, da moj otrok ne bo zaspal n naju napokam za na sprehod. se oblečem in ga gledam, aj se spet gre v vozku, pa je mali zaspal! user posted image user posted image  tko da končno v miru pijem kavico in visim na rr user posted image

včeri smo meli kontrolo na ORL in se Luka super odziva na PV! user posted image  Mamo pa karmal srečo, da je tak karakter kot je, ker ga vse tok zanima. S trenutno nastavitvijo sliši določene frekvence že do 35 decibelov, se pravi, da govor po večini sliši. Predvsem visoki zvoki mu še delajo težžave, ampak zaenkrat gre vse tako kot mora it, oz.boljše sploh ne bi moglo bit. Že to je sam po sebi neverjeten občutek, ko vidiš svoje otroka, da sliši.user posted image Prav tako mi je pa neverjetno, da se tega skoraj tako kot jaz veselijo tudi defektologinje na ORL. Ga je prou posebej prišla pogledat gospa, ki jdrugače dela na Zavodu za gluhe in se še šola, in je mela privilegij bit zraven pri Lukatovi operaciji. Tko da so jo včeri obvestili, da mava kontrolo in ga je prišla pogledat. user posted image


ponoč se zbujamo na vsakih 15min.user posted image , ampak dokler sumim samo zobke je čist u redu. ga pol zjutri oči prevzame, da se jst malo naspim. pa če je kriza, grem
še popoldne z njim v horizontalo, pa je.user posted image  ma pa čist zmrcvarjene dlesni. user posted image

ne morem verjet, da je dva tedna nazaj Luka samo sedel in ležal! user posted image  zdaj gre čez celo dnevno po vseh štirih, sam spleza na kavč, hodi ob kavču...user posted image user posted image  noro! in zdaj mu že to ni dost in ga vidiš ko se na vseh štirih proba že na nogice postavit!user posted image  ga ne morš pustit niti za sekundo samga... ker mu kej ne uspe in direkt čmokne valjda po murphyju na tisto stran, ki ma vsadek.. k sreči, sem ga še vedno prestregla. Sam tko se pa tud ne bo nikol nauču, da mora mal pazit ..gremo dons še po eno airex blazino.je sicer za bankrotirat ker je 130 ojrov, sam se mi zdi vredno, ko ga vidim kako napreduje...

zdej grem pa mal hiško pospravt


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
3.3.2009 12:03:01   
Blacky*
dan,

evo nas od splošne zdravnice, oba z dragim imava antibiotike... moj ima bronhitis na meji s pljučnico, jaz sem pa na meji in upam da se ne razvije naprej... tako bo jutri veselo v bolnici...

Val je danes ok, je v zdravstvenem domu naredil čisti raztur... vse je moral pregledati, premetati, prestaviti... smo bili glavna atrakcija user posted image . Jutri pa gremo... ob 7:30 imamo sprejem... upam da bo ok in ga bodo sprejeli, je tako težko dobiti te datume

Lilchi... kako si ti uredila to, da zjutraj ni nič jedel... me je kar strah ko pomislim da mora biti tešč...

Bravo za Lukca  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , super da tako lepo napreduje.

(odgovor članu listek1)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
3.3.2009 12:04:13   
blaža
lillchi, ful sem vesela za tvojega zlatega fantka. samo tako naprej.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Februarski sončki 2008 - 1. del
3.3.2009 12:04:42   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

dan..

upam,da ste bolančki že kaj bolje..??user posted image

naša Neža pa zdej samo še hodi..vse povsod jo je dovolj ...user posted image ponavadi ravno tam ko ni treba...user posted image

mene pa čaka zdej v marcu še kakšen izpit..

pa ravno zdele se odločam, da bom šla v sobo brusit stene..ker moj mož nima nič časa..pa bi rada čim prej zrihatala sobico za Nežo...upam,da mi bo sploh šlo od rok..ker je vse tko neki na višiniuser posted image

Nežo sem ravnokar dala pančkat, je bila že tko tečna..zdej pa čakam, da jo zmanjka..user posted image pol grem pa v delovno akcijo...:)



user posted image user posted image  tole me spominja name, ko sem skoz neki delala.. brusila in barvala pohištvo za ta male, pomagala polagat izolacijo in gretje...

me prou zanima, če tko tile malčki vplivajo.. pol bo zihr fant! user posted image user posted image user posted image

zdej pa resno- ne pretiravaj!!!!!! vse bo počakalo, zdej sta ti in tvoj buši najbolj pomembna. če ne boš pridna, te bom tvoji mami zatožla, pol bo pa cel user posted image

user posted image user posted image


bomo videl če to držiuser posted image user posted image user posted image

drugač me pa zanima če imaš kakšen nasvet..jst mam tud namen neki pohištvo barvat..maš kakšne slike...

sem pa zdele brusila sten..in sem končala..zdej moram pa sam še ta prah pospravit..sem še čist bela...ko kakšen pek..user posted image




_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?