|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: čudno..
27.1.2009 11:53:25   
smuki
Sam tolk, da se javim. Moja zgodba se ni končala kot sem si želela. Jutri grem na abrezijo. 

(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: čudno..
27.1.2009 12:00:09   
benika
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: čudno..
27.1.2009 12:01:03   
bamoocham
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: čudno..
27.1.2009 13:07:46   
tejčit
Oh smuki žalostno je saj pri meni bo vrjetno isto.Aso ti kaj rekli zakaj pride do tega.

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: čudno..
27.1.2009 13:20:39   
smuki
Ne, nič ni rekel, zakaj do tega pride. Sem pa imela občutek, da še preden sva šla na ultrazvok, da je nekako že vedel, da iz tega ne bo nič. Dolgo časa je iskal, pa ni bilo videti nič.... Od prejšnjega tedna ni bilo nobene spremembe - še vrečka se ni spremenila.
Rekel pa mi je, da nima smisla čakat še en teden. Zato grem takoj jutri zjutraj. Potem pa morem počakat dve M, potem pa lahko začnem znova.

(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: čudno..
27.1.2009 13:35:15   
tejčit
Saj bo.Kolko pa ti je merila vrečka ti je kaj zmeril.A si ga vprašala kolko časa traja abrazija
a greš isti dan domov

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: čudno..
27.1.2009 14:33:35   
lunca82
Ojla smuki...user posted image user posted image user posted image user posted image Drži se!!!!!!!!!

Ojla tejčit, sama abrazija je poseg ki traja cca 20 min (s prirpavami); pacientka je pod totalno anestezijo in še isti dan gre domov. Jaz sem bila na abraziji leto pa pol nazaj (v 10T); zjutraj ob 7.00 sem imela pregled, okoli 9.30 sem imela poseg, popoldan ob 17.00 pa je prišel moj pome.



_____________________________

Don't worry, be HAPPY!! :)

(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: čudno..
27.1.2009 18:37:34   
smuki
Koliko časa pa je priporočljivo, da ostaneš doma po posegu?

(odgovor članu lunca82)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: čudno..
27.1.2009 18:40:31   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: smuki

Sam tolk, da se javim. Moja zgodba se ni končala kot sem si želela. Jutri grem na abrezijo. 

user posted image user posted image user posted image user posted image drži se..me smo s teboj user posted image user posted image

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: čudno..
27.1.2009 21:18:26   
lunca82
Jaz sem ostala na bolniški slab teden nato pa sem šla nazaj v službo. V četrtek sem imela poseg, v torek pa sem šla nazaj delat, čeprav bi lahko ostala doma do petka, sam sem imela zoprno šefico.




_____________________________

Don't worry, be HAPPY!! :)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: čudno..
28.1.2009 18:00:47   
smuki
Ojla punce!
Evo, sem že doma. Bom povedala po pravici, da je bil to moj najdaljši dan v življenju. Ni pa ni bila ura pet, da je bila vizita in da mi povedo, če grem lahko domov.
Preden so me uspavali sem 100% imela 200 utripov na minuto, ker se je tako vse norelo okoli mene, da me je bilo strah za znoret, potem sem pa samo zaspala in se zbudila z veliko boličino. Po cca pol ure je začelo popuščat, vendar malenkost boli še zdaj.
V torek morem nazaj na pregled, do takrat sem pa tud doma. Mi je pa zdravnica rekla, da se ji zdi, da obstaja manjša pregrada v maternici in da bi bilo dobro, če grem na kakšen 3D  ali 4D ultrazvok, da ugotovijo kakšno je dejansko stanje. Obstaja pa potem nek poseg, s pomočjo katerega ti to pregrado sprostijo. Je bila že katera na takšnem posegu in kako to zgleda?

(odgovor članu lunca82)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: čudno..
28.1.2009 19:10:33   
tejčit
Oj smuki pol si preživela.in kako se počutiš a kaj krvaviš in kolk časa po tem

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: čudno..
28.1.2009 23:39:18   
lunca82
Smuki lepo se spočij in pridi kmalu k sebi!! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Don't worry, be HAPPY!! :)

(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: čudno..
29.1.2009 0:02:48   
kaja02
smuki- laproskopija in histoskopija, jaz sem bila na njej pred natanko 8 leti sem imela pregrado čez matrnico; je v popolni anasteziji, v bolnici si cc3 dni, potem še 14 dni doma in to je to, jaz sem po treh mescih zanosla in sedaj mam trmasto 7 letnico

pa veliko sreče vnaprej!!!

tejči- držim pesti

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu lunca82)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: čudno..
29.1.2009 10:38:52   
smuki
Ojla!

Najprej hvala vsem za podporo in spodbudne želje. Ste mi v veliko pomoč, hvala.

Počutim se kr OK, mal me še špika, celo roke so me nehale bolet, ker so me včeraj čist prepikali (mi na eni roki težko najdejo žilo).
Krvavim malo, največ sem po posegu, sedaj pa čistoe malo. Morem pa jutri zjutraj še enkrat na odvzem krvi, da mi preverijo, če pada betaHCG (so mi vzeli kri preden sem šla, pa se menda še nič ni poznalo). Zdaj sam upam, da bo vse OK, da mi ne bo potrebno it še enkrat na čiščenje.
Me je pa včeraj zdravnica na viziti kr mal razjezila oz. sem bila presenečena, da če ne bi sama spraševala, ne bi izvedela nič, pa še tisto kar sem vprašala je bil bolj splošen odgovor. Sem jo vpašala, če se morem kaj posebaj pazit - mislila sem od raznega kopanja, dvigovanja (kolk časa ne smem), sexa, itd. No, rekla mi je, da mi vse v odpustnici piše, v kateri piše samo počivanje in pa teden dni bolniški stalež. Še dobro, da imam vas, da lahko mal izvem kaj ja in kaj ne.

Tejčit, ti imaš pa danes kontrolo, ne? Držim pesti, da bo vse OK in da boš videla malo pikico. Glej da se javiš!

Aja, pa kar se tiče psihe - še vedno me stisne, vendar sem se očitno že tolk zjokala, da je šlo to iz mene. Zdaj samo komaj čakam, da mine teh nekaj mesecev, in da začneva znova.


(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: čudno..
29.1.2009 12:00:06   
tejčit
Ojla smuki.Jst mam pri svojemu ginekologu kontrolo 4.2 danes pa sm naročena
pri ginekologu za samoplačnika da mi naredi ultrazvok ker našemu jst
nič ne vrjamem.Moram počakat da to mine še ta tedn potem se prenaročim.
Ti ginekologi so tako različni.Smuki ti pa lepo počivaj pa drži se.

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: čudno..
1.2.2009 10:22:26   
smuki
Tejčit, si videla pikico  na UZ? Skoz mislim nate, upam, da si OK.
Jst tud počasi prihajam k sebi. Danes je že kr dobr, mal še krvavim (oz. imam rjav izcedek), pa tud boli ne več. Jutri bom še sigurno doma, potem pa grem počasi delat... mi je že mal dolgčas user posted image (si nisem mislila, da bom kdaj to rekla).
Ajde punce, lepo nedeljo.

(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: čudno..
1.2.2009 11:09:43   
tejčit
Hay smuki.Sm bila ampak vidi vrečkico z mehurčkom rekel mi je da so še  možnosti
če sm imela kasnejšo ovulacijo.Zdaj grem v sredo k mojemu ginekologu bomo vidli
kaj bo.

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: čudno..
1.2.2009 13:55:42   
smuki
Oooo... super!!! user posted image Držim pesti, da bo vse OK, kar tudi bo, boš videla. Men je edino danes muka, ker grem domov k mami, pa ji bom mogla povedat, da za enkrat še ne bo babi. Ji nisem hotla prej nič reč, ker se preveč sekira za vsako stvar.


(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: čudno..
1.2.2009 15:48:36   
tejčit
Smuki nisi me prav razumela videl je vrečkico z mehurčkom brez ploda.Tako
da vrjetno ne bo nič

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: čudno..
4.2.2009 15:12:07   
tejčit
Danes sm bila pri ginekologu in moja zgodba se konča s žalostnim koncem
jutri moram na abrazijo ker ni ploda. 

(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: čudno..
4.2.2009 15:28:11   
bamoocham
IZVIRNO SPOROČILO: tejčit

Danes sm bila pri ginekologu in moja zgodba se konča s žalostnim koncem
jutri moram na abrazijo ker ni ploda. 


Tejčit zdravo. Sem mislila na tebe, kaj boš zrihtala..
Sem upala, da boš napisala, da si zagledala pikico.
Drži seuser posted image user posted image


(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: čudno..
4.2.2009 18:39:45   
tejčit
Hvala lepa za podporo.Sm se kar sprijaznila kaj pa čm bo pa naslednjič boljše.

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: čudno..
4.2.2009 19:35:09   
smuki
oooooooo.... Tejčit, ti tud?!? user posted image Mi je hudo zate. Veš, sem se že zjutraj spomnila nate.
Vem, da ti je zdaj grozno, in da imaš občutek, da se ti vse podira, vendar sem se jst (kasneje) tolažila s tem, da z menoj ni nič narobe, kvečjemu je moje telo toliko pametno, da je samo izločilo oz. prekinilo nekaj, kar ne bi bilo dobro (v tem smislu mi je potem razložil tud osebni zdravnik).
Želim ti samo, da ti jutrišnji dan mine čim prej. Glavo pokonci in bo vse OK.

Drži se!



(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: čudno..
4.2.2009 19:53:55   
tejčit
oj.Saj sm čist vredu zdaj sam da mine jutrišni dan pa bo.Ene dva ciklusa nič
pol pa v akcijo.Smuki kaj so ti rekli kolk časa naj nebi seksala po abraziji

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?