|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Maribor je mesto brez duše
23.1.2009 18:37:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

IZVIRNO SPOROČILO: *TaMiKaaaa*

IZVIRNO SPOROČILO: mehurčica
Prvič slišim, da bi naj Mariborčani bili nevoščljivi Ljubljaniuser posted image user posted image user posted image WTF?user posted image  


Se strinjam, halo?? Sem že bila v Lj in tistega smrada, neizmerne gužve ob vsaki uri in samega "betona" jim res ne zavidam, niti najmanj.
Sama sem zelo ponosna da sem doma v Mariboru, pa ne mislim nič slabega o Ljubljani, niti najmanj. Ti nenehni prepiri se mi zdijo resnično otročji.


Kap jih bo.user posted image



ne bo jih, ne bouser posted image

(odgovor članu Pikapolonica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Maribor je mesto brez duše
23.1.2009 18:44:10   
Ribica **
Freycha, tocno to je meni ful nerazumljivo - vedno jih je ne vem kolk proti Ljubljancanom, proti LJ, najdes pa vse drugo tukaj.

No, ce se ze gremo o smradu - meni je pa v Celju vsaka ulica po svoje smrdela -  enkrat, naslednjic pa ne.

Pa megla je faaajn. Imas vsaj izgovor, da si len. Pa za meglo zal niso krivi Ljubljancani, pac pa lega Ljubljane (inverzija pa to).

No, kakorkoli, jaz sem za beton (in ne boste verjeli, zelenja je polno, samo trenutno so vse travnate povrsine cez in cez polne pasjih drekov) in za hribe, ki so na Gorenjskem user posted image  

Jaz imam pa 10 min pes do smucarske skakalnice user posted image  Pa 15 do Tivolija, pa 20 do centra.

Aja - guzve ob vsaki uri pa zal ne delajo domacini, pac pa dnevni migrantje user posted image  

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   [Brisano sporočilo]
23.1.2009 18:44:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Maribor je mesto brez duše
23.1.2009 18:49:12   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR
Aja - guzve ob vsaki uri pa zal ne delajo domacini, pac pa dnevni migrantje user posted image   

Štajerci v Ljubljani, ja. user posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   [Brisano sporočilo]
23.1.2009 18:50:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Maribor je mesto brez duše
23.1.2009 19:03:19   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR
Aja - guzve ob vsaki uri pa zal ne delajo domacini, pac pa dnevni migrantje user posted image   

Štajerci v Ljubljani, ja. user posted image


uh kakšna inteligentna misel user posted image , megla in gužva je pa obupna tako v LJ kot v MB kot v CE, tako da naše rovte rulajo user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Maribor je mesto brez duše
23.1.2009 19:03:43   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR
Aja - guzve ob vsaki uri pa zal ne delajo domacini, pac pa dnevni migrantje user posted image   

Štajerci v Ljubljani, ja. user posted image


ja ravno o tem sem govorila - da je svinarija, da se dela taka centralizacija, da se mora marsikdo vozit 120 km ali več na dan v službo v eno smer......

kaj pa vem no, to meni nekako ni smešno, prej žalostno....

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Maribor je mesto brez duše
23.1.2009 19:08:17   
Kerensa*
Itak je ta tema zašla v napačno smer. In če je že, se pa dajemo zaje*avat, a ne? user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Maribor je mesto brez duše
23.1.2009 19:26:27   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Itak je ta tema zašla v napačno smer. In če je že, se pa dajemo zaje*avat, a ne? user posted image



itak. jaz pa še vedno ne vem, kaj je 'uradni' center mb- trg svobode ali grajski trg. torej?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Maribor je mesto brez duše
23.1.2009 19:28:11   
Freycha
a ti si kdaj bila v MB-ju Bušica?

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Maribor je mesto brez duše
23.1.2009 19:32:16   
mamima
Po cesti so se enega lepega sončnega dopoldneva sprehajali 3 moški: dolenc, ljubljančan in štajerc. Eden brcne v prazno steklenico na tleh in osvobodi duha, ki je bildooolgo ujet noteruser posted image . Seveda jim ponudi, da jim izpolni vsakemu po 1 željo.
Prvi je bil dolenc: zaželel si je, da bi imeli super dobro zemljo, kjer bi lahko končno pridelovali super dobro vino (tako kot štajerci naprimeruser posted image ). Želja uresničena.
Naslednji je bil ljubljančan. Želel si je, da bi imela Ljubljana veliiiko obzidje, da ne bi mogli noter ne ven nobeni ljudje, ker je že preveč vseh. Želja uresničena.
Zadnji je bil štajerc: pa malo premisli, pa vpraša duha, kakšen zid majo to zdaj okoli Ljubljane? Pa reče duh, da takega ogromnega, 10 metrov visokega, močnega, ...
OK reče štajerc napolni ga z vodo!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

biba leze biba gre, dokler ne pride do gore, do gore do biser gore, kamor nihče drug ne more

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Maribor je mesto brez duše
23.1.2009 19:38:39   
zorica


Sicer nisem iz MB je pa daleč najlepše mesto (kot mesto ) v Sloveniji user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu mamima)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Maribor je mesto brez duše
23.1.2009 19:42:56   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

a ti si kdaj bila v MB-ju(misliš mariborJu) Bušica?



glejte. vi ste rojeni in živite v mb-u. normalno, da ste emotivno vezani za to mesto. jaz ne. živim pa tukaj dovolj dolgo, da bolj realno ocenim stanje. prihajam iz dosti večjega mesta kot je mb, ampak to sploh ni pomembno. maribor enostavno nima prepoznavnosti. moje prvotno vprašanje ni šlo na račun ljudi.
pa še malo statistike- v štajerski regiji je največ alkoholizma, največje število samomorov in bolezni, ter nenazadnje je najbolj revna regija-ja res, tukaj je lepo...

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Maribor je mesto brez duše
23.1.2009 19:43:55   
Pupsika
No še ena Štajerka, ki živi v Ljubljani.

Ma, meni je vse skupaj to smešno...niso samo Ljubljančani hladni in Štajerci topli ljudje, mislim, da to nima veze s tem iz kje si ampak kdo si.

Meni je Celje zakon, ker sem 24 let tam živela in sedaj mi je življenje v Ljubljani tudi ful všeč in se mi ne zdi, da so Ljubljančani hladni in da živijo en mimo drugegauser posted image ..kr neki...
.
Ljubljana mi je kot mesto ful všeč in ni samo beton in promet...če se potrudiš lahko celo vidiš kaj lepegauser posted image .
V MB sem bila parkrat in mi je blo kul, čisto luštno mesto.


Meni je vsepovsod lepo, važno mi je le, da so pravi ljudje okoli mene.

< Sporočilo je popravil Pupsika -- 23.1.2009 19:46:21 >


_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Maribor je mesto brez duše
23.1.2009 19:45:17   
Freycha
vidiš, ko sploh ne bereš..... JAZ SEM LJUBLJANČANKA, PRESELJENA V MB....

zdej pa pojdi lepo nazaj, pa bodi toliko fer do mene, pa preberi vse, kar sem napisala, pa se bova potem naprej pogovarjali.......

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Maribor je mesto brez duše
23.1.2009 19:50:27   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: mamima

Po cesti so se enega lepega sončnega dopoldneva sprehajali 3 moški: dolenc, ljubljančan in štajerc. Eden brcne v prazno steklenico na tleh in osvobodi duha, ki je bildooolgo ujet noteruser posted image . Seveda jim ponudi, da jim izpolni vsakemu po 1 željo.
Prvi je bil dolenc: zaželel si je, da bi imeli super dobro zemljo, kjer bi lahko končno pridelovali super dobro vino (tako kot štajerci naprimeruser posted image ). Želja uresničena.
Naslednji je bil ljubljančan. Želel si je, da bi imela Ljubljana veliiiko obzidje, da ne bi mogli noter ne ven nobeni ljudje, ker je že preveč vseh. Želja uresničena.
Zadnji je bil štajerc: pa malo premisli, pa vpraša duha, kakšen zid majo to zdaj okoli Ljubljane? Pa reče duh, da takega ogromnega, 10 metrov visokega, močnega, ...
OK reče štajerc napolni ga z vodo!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ja, temu idiotizmu je pa res za ploskat. Pa skakat zraven! Ce pa lukra da slikovito primerjavo, je pa ze zlocinka. BV ...

Sam Freycha, za izrazito centralizacijo navadni smrtniki pac nismo krivi, a ne?

(odgovor članu mamima)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Maribor je mesto brez duše
23.1.2009 19:53:56   
Freycha
ne.... res ne. To je letelo na Ljubljano, ker je Kalbo al kdo rekel, da so štajerci ljubosumni na Ljubljano in ne na prebivalce tega mesta.......

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Maribor je mesto brez duše
23.1.2009 19:58:25   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Maribor je mesto brez duše, ker Mariborčani niso ponosni na svoje mesto in so že lep čas nevoščljivi Ljubljani, čeprav neupravičeno. Imajo lepo mesto in nanj bi morali bit ponosni. Meni osebno so najbolj všeč vinske gorice okoli mesta in seveda Pohorje. Vzameš dilce, se vsedeš na mestni avtobus, izstopiš in že smučaš.


da še tebi na tole odgovorim: ne poznam Mariborčana, ki ne bi bil ponosen na svoje mesto. Mariborčani so veliko bolj lokalpatrioti, kot ljubljančani.... čist tko, za infouser posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Maribor je mesto brez duše
23.1.2009 20:17:46   
Anonimen
V Mariboru sonce, v Ljubljani pa megla... zdaj pa povejte kje je boljše??user posted image

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Maribor je mesto brez duše
23.1.2009 20:31:08   
Anonimen
Jaz sploh ne vem zakaj je potreben kreg, eni živimo v Mb, drugi v Lj, tretji spet drugje, kakor komu paše. Kako bi pa zgledalo da se bi npr. vsi preselili v Mb, ker je tukaj kao boljše, lepše-nikakvo bi bilo! Kar ostanite tam, zaradi mene se še pol Mbčanov lahko preseli v Lj, bo potem pri nas še lepše, še bolj mirno, še bolj čisto, več narave, super v glavnemuser posted image  malo hecauser posted image
Naša lepa Slovenija je tako mala in še mi se med sabo prepiramo, brezveze.
Itak pa smo si vsi enaki, ne glede na to kje živimo, vsi imamo svoje prednosti in vsi smo krvavi pod kožo, tako dauser posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Maribor je mesto brez duše
23.1.2009 20:33:05   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Maribor je mesto brez duše, ker Mariborčani niso ponosni na svoje mesto in so že lep čas nevoščljivi Ljubljani, čeprav neupravičeno. Imajo lepo mesto in nanj bi morali bit ponosni. Meni osebno so najbolj všeč vinske gorice okoli mesta in seveda Pohorje. Vzameš dilce, se vsedeš na mestni avtobus, izstopiš in že smučaš.


da še tebi na tole odgovorim: ne poznam Mariborčana, ki ne bi bil ponosen na svoje mesto. Mariborčani so veliko bolj lokalpatrioti, kot ljubljančani.... čist tko, za infouser posted image


Vem to in glih zaslepljenost od tega lokalpatriotizma jih matra in ne znajo okol pogledat in rečt....mater jest živim v lepem mestu vidjo sam Ljubljano.



(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Maribor je mesto brez duše
23.1.2009 20:33:47   
muška
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

a ti si kdaj bila v MB-ju(misliš mariborJu) Bušica?



glejte. vi ste rojeni in živite v mb-u. normalno, da ste emotivno vezani za to mesto. jaz ne. živim pa tukaj dovolj dolgo, da bolj realno ocenim stanje. prihajam iz dosti večjega mesta kot je mb, ampak to sploh ni pomembno. maribor enostavno nima prepoznavnosti. moje prvotno vprašanje ni šlo na račun ljudi.
pa še malo statistike- v štajerski regiji je največ alkoholizma, največje število samomorov in bolezni, ter nenazadnje je najbolj revna regija-ja res, tukaj je lepo...


samo ti si res kadila nekaj danes!

Kako da MB nima prepoznavnosti?  Ti jih naštejem samo ene par?  Festival lent, Zlata lisica, Leon Štukelj,...? Naštej mi ti nekaj prepoznavnosti iz tvojega večjega mesta! 

Alkoholizem draga deklica je pa prisoten po celo SLO in pa ljubica draga Štajerska regija je zelo velika, ni to samo MB.  Bolezni? ne vem katerih pa je tukaj največ, ker že poznaš statistiko, mi jih našteješ? Da je to najbolj revna regija se pa tudi ne strinjam najbolj. Kaj pa bela krajina, prekmurje,...?
Ampak vseeno še vprašanje zate, kaj sploh delaš tukaj, ko iz tako velikega in oh in sploh mesta, ki ti je tako oh in sploh OK?

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Maribor je mesto brez duše
23.1.2009 20:35:02   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Maribor je mesto brez duše, ker Mariborčani niso ponosni na svoje mesto in so že lep čas nevoščljivi Ljubljani, čeprav neupravičeno. Imajo lepo mesto in nanj bi morali bit ponosni. Meni osebno so najbolj všeč vinske gorice okoli mesta in seveda Pohorje. Vzameš dilce, se vsedeš na mestni avtobus, izstopiš in že smučaš.


da še tebi na tole odgovorim: ne poznam Mariborčana, ki ne bi bil ponosen na svoje mesto. Mariborčani so veliko bolj lokalpatrioti, kot ljubljančani.... čist tko, za infouser posted image


Vem to in glih zaslepljenost od tega lokalpatriotizma jih matra in ne znajo okol pogledat in rečt....mater jest živim v lepem mestu vidjo sam Ljubljano.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Kaj te s tabo je, da si ne boš kaj naredo no. Če ti bo kaj lažje, priznam, čez 3 ure grem spat v upanju, da sanjam spet Ljubljano user posted image




(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Maribor je mesto brez duše
23.1.2009 20:36:55   
kalbo
Kar se pa centralizacije tiče je pa to iz enega čisto preprostega razloga. Kopra do Ljubljane je približno enako kot od Ljubljane do Maribora. Simpel ko pasulj.



(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Maribor je mesto brez duše
23.1.2009 20:37:03   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Maribor je mesto brez duše, ker Mariborčani niso ponosni na svoje mesto in so že lep čas nevoščljivi Ljubljani, čeprav neupravičeno. Imajo lepo mesto in nanj bi morali bit ponosni. Meni osebno so najbolj všeč vinske gorice okoli mesta in seveda Pohorje. Vzameš dilce, se vsedeš na mestni avtobus, izstopiš in že smučaš.


da še tebi na tole odgovorim: ne poznam Mariborčana, ki ne bi bil ponosen na svoje mesto. Mariborčani so veliko bolj lokalpatrioti, kot ljubljančani.... čist tko, za infouser posted image


Vem to in glih zaslepljenost od tega lokalpatriotizma jih matra in ne znajo okol pogledat in rečt....mater jest živim v lepem mestu vidjo sam Ljubljano.





se mi zdi, da ti v povprečju poznaš enega Mariborčana, pa še ta se je preselil v LJ.........

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?