|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kupili bugaboo cameleon
23.1.2009 18:30:52   
brigita23
Danes sva z dragim kupila BUGABOO CAMELEON v Bušiju, če katero kaj zanima lahko vpraša, midva sva zelo zadovoljnauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kupili bugaboo cameleon
27.1.2009 15:58:32   
srecka82
Tudi midva sva kupila ta voziček. Sicer je zapakiran v škatli in bo tako počakalo do začetka meseca marca. me je pa kar malo strah kako bomo to sestavili. Sem mislila, da bova dobila že sestavljenega. no v končni fazi se mi pa ne bo prah nabiral na vozičku, kajti PDP imam 1.4.09.

Meni je ta voziček zakon in je bil že na TOP LISTI od samega začetka moje nosečnosti. Sem sicer mislila, da si ga ne bom mogla privoščiti, ampak so hvala bogu moji starši priskočili na pomoč in ga kupili user posted image .

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kupili bugaboo cameleon
27.1.2009 16:38:28   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: srecka82

Tudi midva sva kupila ta voziček. Sicer je zapakiran v škatli in bo tako počakalo do začetka meseca marca. me je pa kar malo strah kako bomo to sestavili. Sem mislila, da bova dobila že sestavljenega. no v končni fazi se mi pa ne bo prah nabiral na vozičku, kajti PDP imam 1.4.09.

Meni je ta voziček zakon in je bil že na TOP LISTI od samega začetka moje nosečnosti. Sem sicer mislila, da si ga ne bom mogla privoščiti, ampak so hvala bogu moji starši priskočili na pomoč in ga kupili user posted image .


midva sva ga kupila v petek sestavljala pa včeraj, čeprav imam rok šele 28.4.
sestavit ga ni tok težko, bi ti pa predlagala da ga raje vseeno prej razpakiraš in sestaviš, ker nama kar nekaj stvari ne štimauser posted image . Greva nazaj v Lj v Bušija. Če te zanima kaj se mi javi na Z.S.
Imaš pa dovolj velike vreče zraven, da ga pol kr sestavljenega spraviš vanje, da ne bo prašen.



< Sporočilo je popravil brigita23 -- 27.1.2009 16:39:19 >


_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu srecka82)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kupili bugaboo cameleon
27.1.2009 16:40:34   
ella.
Brigitka, kaj ne štima z bugaboojem? Mi ga gremo ravno zdele pogledat in prešlatat v Bušija?!!



_____________________________

Srečna sem s svojima fantoma!

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kupili bugaboo cameleon
27.1.2009 16:53:11   
brigita23
drugač voziček je superca, ga ne bi menjalauser posted image user posted image user posted image , sam ko sva ga sestavila se ročaj tak mal maji, ni čist fiksiranuser posted image , zdej pa ne vem ali to mora bit tako ali pa je napaka??, druga stvar pa pri športnem delu ko sva ga setavljala, so trakci prekratki in se ne da napeti čez.
Sem poklicala v Bušija pa so rekli naj ga pripeljem nazaj pokazat, zdej je sam mal problem ker sva midva iz Ce, zunaj pa so ceste katastrofa, tak da ne vem kdaj bova šla?
ella. če boš šla slučajno prej v Bušija preveri prosim kako je s tem ročajem ali se na vseh tak maji, v bistvi ni čist fiksiran?, pa mi prosim javi na Z.S.

Bi vam pa vseen svetovala, da ko vozičke kupite, da jih poskusite sestaviti, da ne bo pol panike ko bodo naši user posted image  že prišli.

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu ella.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kupili bugaboo cameleon
27.1.2009 17:22:27   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

drugač voziček je superca, ga ne bi menjalauser posted image user posted image user posted image , sam ko sva ga sestavila se ročaj tak mal maji, ni čist fiksiranuser posted image , zdej pa ne vem ali to mora bit tako ali pa je napaka??, druga stvar pa pri športnem delu ko sva ga setavljala, so trakci prekratki in se ne da napeti čez.
Sem poklicala v Bušija pa so rekli naj ga pripeljem nazaj pokazat, zdej je sam mal problem ker sva midva iz Ce, zunaj pa so ceste katastrofa, tak da ne vem kdaj bova šla?
ella. če boš šla slučajno prej v Bušija preveri prosim kako je s tem ročajem ali se na vseh tak maji, v bistvi ni čist fiksiran?, pa mi prosim javi na Z.S.

Bi vam pa vseen svetovala, da ko vozičke kupite, da jih poskusite sestaviti, da ne bo pol panike ko bodo naši user posted image  že prišli.


Mislim da je za ročaj to normalno. Vsaj kolikor se jaz spomnem. Ne da je majav, ampak ni čisto pri miru, ne znam razložit. Glede športnega dela mi pa ni jasno o kakšnih trakcih govoriš. Ampak verjetno res da se ko boš lahko zapelješ v Bušija, da te ne bo skrbelo. Ti pa zagotavljam, da boš z vozičkom zelo zelo zadovoljna.

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kupili bugaboo cameleon
27.1.2009 17:28:33   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

drugač voziček je superca, ga ne bi menjalauser posted image user posted image user posted image , sam ko sva ga sestavila se ročaj tak mal maji, ni čist fiksiranuser posted image , zdej pa ne vem ali to mora bit tako ali pa je napaka??, druga stvar pa pri športnem delu ko sva ga setavljala, so trakci prekratki in se ne da napeti čez.
Sem poklicala v Bušija pa so rekli naj ga pripeljem nazaj pokazat, zdej je sam mal problem ker sva midva iz Ce, zunaj pa so ceste katastrofa, tak da ne vem kdaj bova šla?
ella. če boš šla slučajno prej v Bušija preveri prosim kako je s tem ročajem ali se na vseh tak maji, v bistvi ni čist fiksiran?, pa mi prosim javi na Z.S.

Bi vam pa vseen svetovala, da ko vozičke kupite, da jih poskusite sestaviti, da ne bo pol panike ko bodo naši user posted image  že prišli.


Mislim da je za ročaj to normalno. Vsaj kolikor se jaz spomnem. Ne da je majav, ampak ni čisto pri miru, ne znam razložit. Glede športnega dela mi pa ni jasno o kakšnih trakcih govoriš. Ampak verjetno res da se ko boš lahko zapelješ v Bušija, da te ne bo skrbelo. Ti pa zagotavljam, da boš z vozičkom zelo zelo zadovoljna.


Ja ročaj ni čist fiksiran, sej pravim ne vem ali je to hiba ali pa tako mora bit?
Trakce pa mislim te pri športnem delu, spodaj pri nogah ko jih je potrebno zapeti na vsaki strani čez taka kavlja, pa ne gre nikakor??


_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kupili bugaboo cameleon
27.1.2009 17:53:42   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

drugač voziček je superca, ga ne bi menjalauser posted image user posted image user posted image , sam ko sva ga sestavila se ročaj tak mal maji, ni čist fiksiranuser posted image , zdej pa ne vem ali to mora bit tako ali pa je napaka??, druga stvar pa pri športnem delu ko sva ga setavljala, so trakci prekratki in se ne da napeti čez.
Sem poklicala v Bušija pa so rekli naj ga pripeljem nazaj pokazat, zdej je sam mal problem ker sva midva iz Ce, zunaj pa so ceste katastrofa, tak da ne vem kdaj bova šla?
ella. če boš šla slučajno prej v Bušija preveri prosim kako je s tem ročajem ali se na vseh tak maji, v bistvi ni čist fiksiran?, pa mi prosim javi na Z.S.

Bi vam pa vseen svetovala, da ko vozičke kupite, da jih poskusite sestaviti, da ne bo pol panike ko bodo naši user posted image  že prišli.


Mislim da je za ročaj to normalno. Vsaj kolikor se jaz spomnem. Ne da je majav, ampak ni čisto pri miru, ne znam razložit. Glede športnega dela mi pa ni jasno o kakšnih trakcih govoriš. Ampak verjetno res da se ko boš lahko zapelješ v Bušija, da te ne bo skrbelo. Ti pa zagotavljam, da boš z vozičkom zelo zelo zadovoljna.


Ja ročaj ni čist fiksiran, sej pravim ne vem ali je to hiba ali pa tako mora bit?
Trakce pa mislim te pri športnem delu, spodaj pri nogah ko jih je potrebno zapeti na vsaki strani čez taka kavlja, pa ne gre nikakor??



Za trakce se ne spomnim, samo za ročaj pa vem, a ni čisto fiksen, kot pri nekaterih vozičkih. Se da potem lepo otročka zibat.

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kupili bugaboo cameleon
28.1.2009 10:17:27   
srecka82
Oj!

Trakci:midva sva bila posebaj opozorjena, da ti trakci pri nogah gredo težje gor in je prodajalka rekla, da je potrebno okvir postaviti na bok in se usedit na okvir tako malo, da se upogne in potem zatakneš še drugo stran trakca, ker se mora trakec vsesti na železno klukico.

Ročaj:glede tega pa se ne spomnim, da bi bila kaj opozorjena.

Joj, to pomeni, da čez vikend bova morala z mojim sestavljati voziček, da vidma če vse štima. Tudi midva sva iz okolice CE in mi ni ravno, da bi se nazaj v LJ vozla, v primeru, da gre za kakšno napako. Čeprav dvomim, da bi bilo kaj narobe...sam nikoli ne veš.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kupili bugaboo cameleon
28.1.2009 11:12:21   
lananai
Sej veš, kako je... Možno je že, da je v škatli voziček napačne barve... user posted image

(odgovor članu srecka82)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kupili bugaboo cameleon
28.1.2009 14:00:23   
ella.
Živjo punce,

midve z Brigitko sva pa ugotovili, da:

- imava na isti dan trenutno postavljen PDP in
- da smo kupili enak bugaboo insicer najbolj šponsko fensi lepga rdeče/jeans kombinacijo user posted image

Midva sva ga sestavila in nama vse štima, je pa res ročaj (kot je bil tudi ročaj vseh razstavljeni modelov v Bušiju) malce majav. AMpak verjetno res z razlogom, kipa ga jest še ne štekam čisto user posted image

bugaboo rulz!!!

_____________________________

Srečna sem s svojima fantoma!

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kupili bugaboo cameleon
28.1.2009 14:07:48   
srecka82
Potem bo že držalo, da mora biti ročaj malce majav. se pa sedaj spomnim, da tudi tisti izloženi model bugaboo-ja je imel majav ročaj.

Ella in Brigita23 izbrali sta si lep vozičekuser posted image . Jaz se sicer nisem odločila za ta model kajti čez 4 leta ali 5 let imava v načrtu še eno bebico in saj veš, nikoli ne veš v naprej kaj bo moderno, zato sem se odločila za klasičnega Bugaboo-ja in sicer osnova je oranžne barve (to je spodnji del), zgoraj pa je biserna barva White-off. Bi bila pa fora, da bi v drugo zanosila z dvojčki (kajti imam velike možnosti) in si več z Bugabujem ne bom mogla pomagatiuser posted image . Pol bo pa mojga glava bolelauser posted image user posted image .

(odgovor članu ella.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kupili bugaboo cameleon
28.1.2009 14:41:28   
ella.
Srečka, tudi lepa kominacija oranžno-white off. Jaz sem tudi imela nekaj drugih variant v glavi, ampak je ta tko...retro good looking user posted image Pa tudi jeans nikoli ne gre iz mode. Aja, pa tko nevtralne barve je, da bo pravi tudi za naslednjega bejbija, če bo slučajno drugega spola.Je pa tako lahko vodljiv in za zložit in spravljati, da bi težko našla boljšega, ekr sva tudi v BabyCentru vse prešlatala.




_____________________________

Srečna sem s svojima fantoma!

(odgovor članu srecka82)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kupili bugaboo cameleon
28.1.2009 14:43:37   
sončko
Ojla, navdušenke bugaboo-jev! user posted image  

Jaz imam rok v začetku marca in sva tudi kupila bugabooja! Pač, ljubezen na prvi pogled! user posted image
V bistvu naju je prepričala teža vozička, ker drugi so vsi težji (npr. Quinny buzz, ki je bil tudi ena izmed možnosti) in seveda lepota od lepote! user posted image Imava pa osnovo sivo, zgornja dela pa kar dva! Malo za menjati! Eden je roza (platno), drugi pa oranžen (pliš)! user posted image

Smo pa ga že sestavljali doma (in pospravili nazaj v škatlo), nam je kar nekako šlo. Ga pa vseeno en vikend sedaj peljeva v Bušita, da ga nama oni točno sestavijo in še enkrat vse razložijo! Mislim, da za tako ceno vozička, nam to pripada! user posted image   Koliko sta dale zanj? Midva sva dala z vsemi pritiklinami zraven 1300 eur (mogoče kak cent manj, haha)!

Komi čakava, da dava najino malo bebiko vanj in gremo na potep!

Lep pozdravček vsem!

(odgovor članu srecka82)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kupili bugaboo cameleon
28.1.2009 14:48:28   
ella.
Sončko, look who is talking o navdušenju, saj kar prekipevaš od radosti, bugaboojevka user posted image user posted image user posted image user posted image
Ej, men so vse kombinacije tko luštne, da se je bilo itak težko odločit :)
Glede cene: kaj vse sta pa še dokupila, da je prišlo tako drago? Tudi lupinico?

Ni kaj...lohk bi nas v Bušiju prosili za skupinski foto session, da bi potem reklame delali z nami, zadovoljnimi BB mamicami user posted image

_____________________________

Srečna sem s svojima fantoma!

(odgovor članu sončko)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kupili bugaboo cameleon
28.1.2009 14:59:33   
srecka82
Jaz sem dala 830€ za voziček, dokupila bom še torbo ta košta okoli 80€ in jeseni bom dokupila še zimsko pregrinjalo oz. kombinezon ta pride še 95€. To bo pa tudi vse. Mislim, da več ne bom potrebovala. Tistih senčnikov in en kup dodatkov...bla bla bla...no ne vem, men je to vržen denar. Je pa to stvar odločitve vsakega posameznika. Da me kdo ne razume narobe.

Sončko:kaj pa si ti nakupila da je prišlo toliko?

(odgovor članu ella.)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kupili bugaboo cameleon
28.1.2009 15:05:29   
sončko
Ja, grozno težko se je bilo odločit! user posted image No, ravno zato, ker se je bilo takoooo težko odločit, sva vzela kar dve prevleki! user posted image

Aja, zraven sva dokupila še:
- še eno barvno prevleko (95 eur)
- senčnik (40 eur)
- previjalna torba (75 eur)
- prevleka za previjalno torbo (25 eur)
- adapter maxi-cosi (45 eur)
- držalo za lonček (20 eur)
- (spalko, ki jo bova tudi kupila) (95 eur)

Ja, pa lupinico imava tudi, maxi cosi, ne od bugabooja!

To je to! Ja, za nekatere je to stran vržen denar, ampak midva sva ga kar vrgla! user posted image

(odgovor članu ella.)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kupili bugaboo cameleon
28.1.2009 15:21:21   
ella.
Sončko, te lohk razumem :)))))
vse za naše frajerčke in frajlice user posted image user posted image

_____________________________

Srečna sem s svojima fantoma!

(odgovor članu sončko)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kupili bugaboo cameleon
28.1.2009 16:03:26   
brigita23
alo BB babnceuser posted image

to temo sem že pred enim tednom odprla pa ni blo ne duha ne sluha, tak da sem že misla, da sem sam jst tak navdušena nad svojim bb vozičkom....no zdej pa vidim , da ni tak. Kmal nas bo več kot na pa nosečk na unih forumih januarčice, mariborčanke, itd.user posted image user posted image user posted image

kar se barve tiče so vse šmeki, sam midva ko sva ga v Bušijo vidla nama je ta jeans verjanta takoj padla v učke, je lahk res za user posted image  al user posted image .user posted image
Lahk se pa res me super navdušene BB-jevke, enkarta na trojanih dobimo (tam majo krofeuser posted image ).
 
ella. - ja a še PDP mama  isti al ka? SUPERCA



_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu ella.)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kupili bugaboo cameleon
28.1.2009 16:06:08   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: sončko

Ja, grozno težko se je bilo odločit! user posted image No, ravno zato, ker se je bilo takoooo težko odločit, sva vzela kar dve prevleki! user posted image

Aja, zraven sva dokupila še:
- še eno barvno prevleko (95 eur)
- senčnik (40 eur)
- previjalna torba (75 eur)
- prevleka za previjalno torbo (25 eur)
- adapter maxi-cosi (45 eur)
- držalo za lonček (20 eur)
- (spalko, ki jo bova tudi kupila) (95 eur)

Ja, pa lupinico imava tudi, maxi cosi, ne od bugabooja!

To je to! Ja, za nekatere je to stran vržen denar, ampak midva sva ga kar vrgla! user posted image



Midva pa sva dala 1000 eur.

Kupila sva še adaptarje za maxi cosi, torbo z prevlekicouser posted image ...Ja to je to, nič druga.
Bova pa še kupila potovalno torbo, dežnik, BB dekico pa pol za zimo kaj bo še trba.

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu sončko)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kupili bugaboo cameleon
29.1.2009 10:20:27   
Raho
Ročaj ni popolnoma fiksiran, ampak ni pa tudi majav. S trakci pa se je treba malo potrudit.

Bugabooja uporabljamo že več kot eno leto. Imamo pa poletno in zimsko kombinacijouser posted image  - poletna je jeans-rdeča, zimska pa jeans-pink.

Super voziček. V vseh pogledih.

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kupili bugaboo cameleon
29.1.2009 19:00:04   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Ročaj ni popolnoma fiksiran, ampak ni pa tudi majav. S trakci pa se je treba malo potrudit.

Bugabooja uporabljamo že več kot eno leto. Imamo pa poletno in zimsko kombinacijouser posted image  - poletna je jeans-rdeča, zimska pa jeans-pink.

Super voziček. V vseh pogledih.


Mi imamo tudi letno zimsko kolekcijouser posted image , sma ne povem kake barve, ker jih noben nima in nas boste takoj prepoznali.Mi je pa jeans pink najlepša kombinacijauser posted image , bi jo takoj imela.


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 29.1.2009 19:01:30 >

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kupili bugaboo cameleon
29.1.2009 19:19:00   
Pat74
Se pridružujem klubu bugaboo, sicer na svojega še čakam, ker pride z Nizozemske in upam, da bom lahko z vami delila navdušenje ob tem vozičku.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kupili bugaboo cameleon
29.1.2009 19:46:59   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: Pat74

Se pridružujem klubu bugaboo, sicer na svojega še čakam, ker pride z Nizozemske in upam, da bom lahko z vami delila navdušenje ob tem vozičku.


verjemi, da boš. Ko boš voziček dobila se veselje šele začneuser posted image , aja točno ti si ga direktno naročila, kok časa pa morš čakat nanj?

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kupili bugaboo cameleon
29.1.2009 20:42:30   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Ročaj ni popolnoma fiksiran, ampak ni pa tudi majav. S trakci pa se je treba malo potrudit.

Bugabooja uporabljamo že več kot eno leto. Imamo pa poletno in zimsko kombinacijouser posted image  - poletna je jeans-rdeča, zimska pa jeans-pink.

Super voziček. V vseh pogledih.


Mi imamo tudi letno zimsko kolekcijouser posted image , sma ne povem kake barve, ker jih noben nima in nas boste takoj prepoznali.Mi je pa jeans pink najlepša kombinacijauser posted image , bi jo takoj imela.



Mene ne morete prepoznati, sem predaleč....

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?