|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kupili bugaboo cameleon
25.2.2009 8:10:28   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: april09

S cim boste zascitile peno v kosari, kaj boste dale cez/gor?



Zdaj ko je zima imam itak eno volneno deko pod otrokom. Če bi bilo poletje, bi pa imela pleničko. Drugače pa ne vem zakaj in kako bi jo zaščitila

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: kupili bugaboo cameleon
25.2.2009 9:27:16   
brigita23
poleti s planičko kot je že hope napisala, sicer pa so itak vsi deli pralni a ne?

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: kupili bugaboo cameleon
25.2.2009 9:52:47   
april09
No tetra je tudi moj izbor, ali bombazna dekica.. Ampak v trgovini je nekaj prodajalka govorila o nekih prevlekah/rjuhah user posted image  , da dajo ene gor .. Thx

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: kupili bugaboo cameleon
25.2.2009 15:04:28   
Pat74
Jest sem sprobala kar s plenico in se po dolžini super ujema - mislim, da sem že dovolj zapravla za tale vozuser posted image , da bi še ene prevleke kupovala - sploh pa tele bombažne plenice tud malo hladijo, in bo takrat, ko me rodimo, a ne Brigita ina april tole prav super.

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: kupili bugaboo cameleon
25.2.2009 16:01:48   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: Pat74

Jest sem sprobala kar s plenico in se po dolžini super ujema - mislim, da sem že dovolj zapravla za tale vozuser posted image , da bi še ene prevleke kupovala - sploh pa tele bombažne plenice tud malo hladijo, in bo takrat, ko me rodimo, a ne Brigita ina april tole prav super.


se popolnoma strinjamuser posted image .

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: kupili bugaboo cameleon
27.2.2009 21:26:50   
izyrider
živjo, pravkar sva naročala preko babytraderja in sva se izgubila v sistemu paypal - čeprav sva hotela plačati z Eurocard, sva morala odpreti račun pri Paypalu.
tam sva prejela sporočilo, da je limit za pošiljanje denarja prenizek, zato sva ga morala dvigniti. dvig pa bo mogoč šele potem, ko bova prejela 4-mestno številko. nikjer pa ni bilo govora o tem, kam poslati denar ipd.

skratka - tista okna in koraki, ki so opisani na strani babytrader, če naj bi plečeval z Eurocard, se niso odpirala ...

sedaj ne veva, ali sva sploh že kaj naročila ...

kako sta kupovala / plačevala vidva?

hvala in lp, iztok

(odgovor članu Flufi)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: kupili bugaboo cameleon
28.2.2009 18:26:34   
april09
ce imas kaksno online bancnistvo, poglej pod transakcije kartice.. tam lahko najdes te 4 stevilke za paypall in tako validiras svoj racun na paypallu in sprovedes placilo do konca. Lahko pa pises na babytrader in jim opises situacijo in prosis za nasvet.

(odgovor članu izyrider)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: kupili bugaboo cameleon
4.3.2009 14:07:58   
izyrider
živjo, hvala za nasvet.

pravkar sva voziček naročila in plačala.

za vse tiste, ki boste šli po tej poti pa sedaj lahko povem, kako poteka:

1. na spletni strani babytrader izberete, kaj želite kupiti.

2. sledite korakom plačila - na zadnjem se odpre spletna stran PAYPALL-a.

3. na tej strani je treba vnesti cel kup podatkov, potem pa te preseneti obvestilo, da nameravani nakup presega nastavljeno vrednost plačila (mislim, da 100 EUR) - za dvig tega zneska je potrebno pridobiti štirimestno kodo, s katero potrdiš povezavo med kartico in računom (account) na PAYPALL.

4. to kodo naročiš na njihovi spletni strani in če imaš v uporabi spletno banko (KLIK), ti to številko pošljejo tja - če ne, greš na svojo banko in ti kodo dajo tam.

5. vrneš se na stran babytrader-ja, slediš korakom plačila, vneseš kodo in potrdiš plačilo. sedaj je vse urejeno user posted image .

upam, da ne izgleda preveč komplicirano, ker dejansko ni - če pa ne veš, da rabiš posebno kodo, te pa to stane nekaj časa in predvsem živcev user posted image .

uspešen nakup in uporabo želiva vsem, ki se boste odločili za ta način plačila.

lp, iztok

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: kupili bugaboo cameleon
4.3.2009 22:38:20   
lepotka
ojla vsi, ki ste ljubitelji bugaboo-jev...sem nova in kupujem bugaboo bee pa me zanima, če ga katera že ima in kako se obnese..oz.vse kar je uporabnega v zvezi s tem vozičkom...predvsem me zanima sedalni del, ki se mi zdi izredno ozek za malo večjega otroka...hvala vsem pa se beremouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu izyrider)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: kupili bugaboo cameleon
6.3.2009 20:42:19   
Anonimen
Hmmm ... brskam po netu in zasledim tole: http://www.baby-shop.si/si/otroski-vozicek-baby-ace-i77.shtml?tselimage=167#images
Ma isti je ko bugabu, s tem da je več ko pol cenejši user posted image

(odgovor članu lepotka)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: kupili bugaboo cameleon
6.3.2009 21:13:37   
tanja1980
Pa še res je,


samo pa ni vseh specifik napisanih. Pa kaj je to slovenska proizvodnja, ker nikjer drugje ne najdem nič več o tem vozičku?



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: kupili bugaboo cameleon
6.3.2009 21:15:25   
Anonimen
S tem da očitno pri teh za dvokolesno vožnjo manjših kolesc ni potrebno sneti ... zanimivo ...

(odgovor članu tanja1980)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: kupili bugaboo cameleon
6.3.2009 21:19:57   
brigita23
Ponaredek BB cameleon, razlika je v tem, da se ročaj ne premika naprej in nazaj, pa kolesa ima napihljiva....pa vrjetno še kajuser posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: kupili bugaboo cameleon
6.3.2009 21:24:23   
Anonimen
Če pogledaš tile dve sliki, se ročaj več kot očitno obrača v obe smeri:
user posted image user posted image
Res pa je da gor ne piše bugaboo user posted image

(odgovor članu brigita23)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: kupili bugaboo cameleon
6.3.2009 21:29:53   
Anonimen
Jaz imam Bubuja - ne Bugabooja - sem dala za njega 200€, nima košare, je kompatibilen z luppinico maxi-cosi - aja, dobila nazja 30€, ker sem ga kupila v zagrebu - morm rečt, da sem več kot zadovoljna

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: kupili bugaboo cameleon
7.3.2009 17:44:48   
tanja1980
Danes sem klicala firmo v limbuš glede kvazi bugabuja.

Imajo interentno prodajo, ampak so rekli, da ga lahko pridem pogledat k njim v skladišče. Prodajalec mi je povedal, da se izdeluje na kitajskem, distributer pa je Poljski. In sem tudi sla gledat na poljsksi google, kjer ga najdeš med interentno prodajo, sicer ze za 300 eur. Naj bi pa bil iste kakovosti kot bugaboo..to sicer ne vem, vem pa da ga bom sigurno sla pogledat, ker je več kot enkrat cenejsi in bugabuja sem hotela kupit ravno zaradi teže in funkcionalnosti.

Ročaj mislim, da je teleskopski in obnrača se v obe smeri...prodajalec je rekel, da naj bi bili tudi materiali vrhunski.
Sem bila ze cisto na tem, da kupim bugabuja, potem pa sem si preračunala teh 1000 eurov, oziroma malo manj v tolarje in sem si rekla, da je to pa res veliko denarja. Sej ne da nočem za dojencka dati najboljše, samo je pa res, da so začeli s cenami malo izsiljevati...

Ko ga grem pogledat cez 10 dni, vam povem, če kaj liči na bugabooja:)

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: kupili bugaboo cameleon
7.3.2009 20:57:24   
zima07
Tanja1980, obvezno se javi, ko ga boš videla v živo...Me prav zanima, kakšen se ti bo zdel?! Hvala...

(odgovor članu tanja1980)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: kupili bugaboo cameleon
9.3.2009 10:10:49   
Adelina
Baje se da v Limbušu pogledat samo nesestavljene vozičke, vsaj tako so meni odgovorili po mejlu.

(odgovor članu zima07)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: kupili bugaboo cameleon
9.3.2009 13:11:04   
izyrider
živjo, danes dopoldne sva voziček že prejela in ga sestavila. vse je OK. torej - naročilo v sredo popoldne, dostava v ponedeljek dopoldne.

lp, iztok

(odgovor članu izyrider)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: kupili bugaboo cameleon
15.3.2009 17:09:05   
2soncek2
izyrider si lahko prosim bolj natancen, kaksne barve vozicek sta narocila (osnova in ostalo), zanima me predvsem zaradi cakalne dobe. Slisala sem namrec, da se za sivo osnovo dlje caka.

Zanima me tudi, ce je narocilo kaj cenejse preko te spletne strani kot pri busiju?

Na zalost sem ena izmed tistih, ki je svojega narocila preko two left feet v Angliji in po 9 tednih sem se odlocla skenslat vse, ker nic ni.user posted image

Vozicek pa potrebujem, ker je dete prej prislo!user posted image user posted image user posted image [sm=zmeden.gif
]

Hvala


(odgovor članu izyrider)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: kupili bugaboo cameleon
15.3.2009 17:56:24   
Flufi
Midva sva naročila sivo osnovo pa je voziček prišel v treh delovnih dneh. Pa ceneje kot v Bušiju.user posted image

(odgovor članu 2soncek2)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: kupili bugaboo cameleon
15.3.2009 18:16:20   
2soncek2
@ Flufi: hvala za hiter odgovor. Zanima me samo se koliko je bila postnina - EUR39.95 tako kot pravi njihova stran ali kaj vec ker sta narocila se dodatke?

lp

(odgovor članu Flufi)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: kupili bugaboo cameleon
16.3.2009 18:03:23   
izyrider
živjo, midva imava spodaj temno modro, zgoraj pa oranžno. pri vsaki kombinaciji piše, ali je na zalogi. najin je bil. dokaz je to, da je na paketu nalepka z datumom odpreme - in to takoj naslednji dan po naročilu.

poštnina je bila enaka ne glede na dodatek (žakelj za zimo) - morda bi bila višja, če bi naročila več stvari.

cena pa je gotovo precej nižja - žakelj je bil cca. 85 EUR, v Bušiju pa 110 ...

lp,i

(odgovor članu 2soncek2)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: kupili bugaboo cameleon
18.3.2009 0:22:13   
2soncek2
Se eno vprasanje: kako pa transportirate vozicek? Ce sem jaz tole prav ugotovila se ne da popolnoma zlozit rocaj tako da je vozcek tudi zlozen precej dolg in ne gre ravno v vsak prtljaznik (razen ce je karavan ali pa enoprostorec).

(odgovor članu izyrider)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: kupili bugaboo cameleon
18.3.2009 9:21:24   
Flufi

IZVIRNO SPOROČILO: 2soncek2

@ Flufi: hvala za hiter odgovor. Zanima me samo se koliko je bila postnina - EUR39.95 tako kot pravi njihova stran ali kaj vec ker sta narocila se dodatke?

lp


Se opravičujem za pozen odgovor....ja, tudi najina poštnina je bila 39.95 eur.
Glede zlaganja pa ne vem...kateri ročaj misliš? Če misliš samo konstrukcijo košare, jo je kljub dolžini možno
spraviti v vsak, še tako mali avto.

Moje vprašanje vsem BUGABOO-jevkam pa je, če vam previjalna torba pride prav? Midva jo namreč nisva naročila pa mi je zdaj žal, moj pa pravi, da je itak nepraktično, ker se zadevaš ob njo, ko hodiš. Kakšne so vaše izkušnje?

(odgovor članu 2soncek2)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?