|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kupili bugaboo cameleon
30.1.2009 8:44:43   
Pat74
Brigita23 nisem ga naročila, ampak mi je kupila polsestra, ki je videla neko akcijo teh vozičkov pri njih na Nizozemskem, saj si lanski model dobil že za 660 evrov, kot vem, gre pa tudi za zimsko-letno varianto.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kupili bugaboo cameleon
30.1.2009 13:11:12   
Flufi
Punce, tudi jaz se pridružujem klubu ljubiteljev Bugaboo-ja!!!user posted image
Sicer je ta tema že odprta in smo že klepetali, zato je škoda da se je odprla nova tema in ste nekatere spregledale, kaj smo tam debatirale.
Namreč, meni je res žal, da ste kupovale vozičke v Bušiju, ker so prvič dražji, poleg tega pa nekatere še pravite, da vse ne funkcionira kot bi bilo treba. Midva sva ga naročila prek spleta iz Nizozemske v četrtek zvečer, v torek dopoldne pa naju je že razveselil s svojim prihodom. Naročila sva tudi nekaj dodatkov, manjkal ni niti en del, mož ga je sestavil v pičlih 10 minutah, zato brez panike, pri Bugaboo-ju res ni nič zapleteno. Samo tole s trakci tudi nama ni jasno-a pri košari ti trakci nimajo funkcije in pridejo v poštev šele pri športnem delu? Mi pričakujemo fantiča, zato je osnova temno siva, zgoraj pa čudovit sinje moder flis, za poleti imamo pa oranžno platno. Krasen je in prav vsi ga občudujejo, ko pridejo na obisk. Malega pričakujemo v začetku marca, zato bo moral še malo počakati na uporabo.
Skratka, jaz sem navdušena nad tem vozičkom in vesela, da imam podobne somišljenice, v mojem kraju namreč mrgoli Quinny.jev, Peg Peregov in podobno...jaz bom z našim v hudi manjšini, zato sem čisto za, da bi se enkrat poleti res dobile. Ta skupinska fotka bi bila fenomenalna!user posted image

LP

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kupili bugaboo cameleon
30.1.2009 13:48:02   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: Pat74

Brigita23 nisem ga naročila, ampak mi je kupila polsestra, ki je videla neko akcijo teh vozičkov pri njih na Nizozemskem, saj si lanski model dobil že za 660 evrov, kot vem, gre pa tudi za zimsko-letno varianto.


Blagor tebi za tvojo sestrouser posted image user posted image user posted image , sej drugje zunaj so ti vozički ful bolj zastopani, pri nas ga ma pa res sam Buši, zato pa lahk tak ceno navije.

Flufi-čestitke za BB, si med nami navdušenimi bb-jevkami.
Trakci pridejo v upoštev šele za športni del, se pa pošteno namatraš preden jih pritrdiš na kljukice, gre ful težko.
Super če si ga prek spleta naročila in je blo vse ok., midva nisva upala ker so imeli nekatiri, ki so naročeval prek spleta pol ful velik komplikacij z reklamacijamiuser posted image , pa glede na to da je kr drag???


_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kupili bugaboo cameleon
30.1.2009 15:10:26   
2soncek2
Hoj!

Tudi jaz sem narocila ta vozicek, ampak v Angliji in se cakam nanj.

Flufi, koliko pa si dala za vozicek (kaj vse si kupila) in koliko je bila postnina?

Ne morem verjet, ker si ga dobila dobesedno "s svetlobno hitrostjo".

Jaz moram cakati 6-8 tednovuser posted image user posted image user posted image .

Lp

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kupili bugaboo cameleon
30.1.2009 18:03:35   
Flufi
2soncek2, tudi midva nisva mogla verjet svojim očem, ko naju je tisti dan razveselil voziček. Bila sva popolnoma brezskrbna glede termina
dostave, ker sem imela takrat še kar nekaj do PDP-ja, pisalo pa je, da je ta lahko od dveh delovnih dni pa tja do treh, morda štirih tednov, ne spomnim se natančno. V glavnem, vse pohvale Babytrader-ju, res so se izkazali.user posted image

(odgovor članu 2soncek2)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kupili bugaboo cameleon
4.2.2009 15:49:13   
tanja1980
Hmmmm,

zdej pa ste me našle punce. Sem vidla najprej stokka in sem mislila kako je to ferari itd, sem ga hotela ze kupit zdej pa tale bugaboo. Je lažji, cenejsi...nikjer pa ne najdem kako je velik, ko se zlozi. Imava volva s-60, ki ima sicer ogromen prtljažnik, je pa zato fenomenalno ozka odprtina..samo 48 cm in ze pris stokku ne vem, če bi sel notr. Zato bi prosila tiste, ki ga ze imate doma, če bi bile tako prijazne in mi povedale koliko meri v visino, ko se ga zlozi.

Najlepša hvala, t


(odgovor članu Flufi)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kupili bugaboo cameleon
5.2.2009 20:47:43   
april09
A je katera zasledila razliko med 2008 in 2009 modelom? Jaz sem tole nasla za 2009 model:

New Bugaboo Cameleon with Improved handle adjustment, foam filled tyres so no more punctures, handle release with second lock please see specifications for all the changes. The Cameleon is for parents who want all the latest extra functionalities plus the ability to personalize their stroller’s color combinations. Extra functionalities include: a telescopic handlebar, removable carry handle, higher seat/bassinet position, larger seat/bassinet frame, larger sun canopy, and a larger underseat bag.


1. Adjustable handlebar system with clips cleaner and easier to adjust
2. Release buttons on the handlebar (moved to inside & extended with secondary lock system)
3. Foam filled tyres, no more punctures and a smoother ride
4. Shoulder belts with padding restraint
5. Knob carry handle; rounded edge of the knob for easy click in the the seat frame
6. Canopy clamps that ensure correct attachment
7. Tailored fabric sets are available in fleece colours or in new canvas colours
8. No longer secondary lock on square release button
9. Reversible handlebar for city or country
2-wheel position for sand & snow
3-position reclining seat
Compact fold
Wheel suspension
Aerosleep mattress
Telescopic handlebar
Adjustable swivel wheel suspension
Machine washable fabrics
Weighs 8kg
Frame with wheels
Rain cover
Seat/carrycot frame
Carrycot fabric
Carrycot apron
Seat fabric
Underseat bag
Mosquito net
Maintenance kit
Sun hood
CD demonstration

(odgovor članu tanja1980)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kupili bugaboo cameleon
5.2.2009 20:54:30   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: april09

A je katera zasledila razliko med 2008 in 2009 modelom? Jaz sem tole nasla za 2009 model:

New Bugaboo Cameleon with Improved handle adjustment, foam filled tyres so no more punctures, handle release with second lock please see specifications for all the changes. The Cameleon is for parents who want all the latest extra functionalities plus the ability to personalize their stroller's color combinations. Extra functionalities include: a telescopic handlebar, removable carry handle, higher seat/bassinet position, larger seat/bassinet frame, larger sun canopy, and a larger underseat bag.


1. Adjustable handlebar system with clips cleaner and easier to adjust
2. Release buttons on the handlebar (moved to inside & extended with secondary lock system)
3. Foam filled tyres, no more punctures and a smoother ride
4. Shoulder belts with padding restraint
5. Knob carry handle; rounded edge of the knob for easy click in the the seat frame
6. Canopy clamps that ensure correct attachment
7. Tailored fabric sets are available in fleece colours or in new canvas colours
8. No longer secondary lock on square release button
9. Reversible handlebar for city or country
2-wheel position for sand & snow
3-position reclining seat
Compact fold
Wheel suspension
Aerosleep mattress
Telescopic handlebar
Adjustable swivel wheel suspension
Machine washable fabrics
Weighs 8kg
Frame with wheels
Rain cover
Seat/carrycot frame
Carrycot fabric
Carrycot apron
Seat fabric
Underseat bag
Mosquito net
Maintenance kit
Sun hood
CD demonstration


nam je rekla prodajalka, ko sva ga kupovala v Bušiju, da praktično ni nikakršne razlike v samem vozičkuuser posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kupili bugaboo cameleon
5.2.2009 21:12:01   
april09
Glede na opis naj bi bilo kar nekaj ornk razlik user posted image  A so 2008 letnik gume foam filled ali na zracnico? Pa tole mi je tud ful dobr higher seat/bassinet position , ker smo med velikimi...
V UK imajo zdaj ponudbo za 2008 model, da ga dobis za cca 650€ s postnino,kar pa je ze ornk razlika v ceni user posted image

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kupili bugaboo cameleon
5.2.2009 21:51:31   
brigita23
gume ima foam filled obojne spredne in zadnje, sedež pa ni nastavljiv po višini, samo ročaj se da regulirati? Midva sva dala samo za voziček 840EUR, nov model 2009 pa je rekla da bo 890EUR, pa sva pol midva še vprašala kaka bo razlika, pa je rekla, da bo voziček popolnoma isti in da bo cena višja kao ker so se materiali podražaluser posted image user posted image , upam da se nisva nasrala. A ti si pa te podatke na netu našla?

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kupili bugaboo cameleon
5.2.2009 22:44:30   
tanja1980

IZVIRNO SPOROČILO: april09

Glede na opis naj bi bilo kar nekaj ornk razlik user posted image  A so 2008 letnik gume foam filled ali na zracnico? Pa tole mi je tud ful dobr higher seat/bassinet position , ker smo med velikimi...
V UK imajo zdaj ponudbo za 2008 model, da ga dobis za cca 650€ s postnino,kar pa je ze ornk razlika v ceni user posted image


Zanima me kje se ga da kupit za to ceno? Sem gledala ebay, itd...mi lahko prosim poveš kak link. Ker jaz ga bom 100% kupla, zdej pa se iscem kje kako in kaj. Sem ga sla danes pogledat v trgovino in sem total navdusena, ker se tak fino zlozi...

Stokke mi je lepsi, sam bugaboo je pa res boljsi, bolj sestranski.
hvala

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kupili bugaboo cameleon
6.2.2009 6:51:10   
april09
Tukaj KLIK sem nasla to razlicico 2009 ... Sicer narocanje na tej spletni strani na netu odvetujejo (sam mimgrede info)

Tukaj KLIK je Babytrader-jeva stran, kjer je flufi narocila in je dobila takoj. Cene niso nizje, ce pristejes postnino.

Tukaj KLIK pa je Pramworld akcija, kjer so poleg vozickov ugodni tudi dodatki proti Busiji (Adapterji za MC 24 funtov, Busi 45, deznik 30F-Busi 40, wheeled board 54F, busi 75).. Postnina je tukaj taka (bom kar kopirala iz njihovega maila - so trije razlicni kompleti bugaboojev na netu..): shipping for a Bugaboo Cameleon on its own would be £33.00 For a Bugaboo Cameleon , package 1 the cost would be £63.00 and for package 2 £93.00.If you decide to order then please order through the website and make a note in the comments box that you agree to the extra postage charges and this will help to speed up your order. TU imas opisan se njihov proces placevanja, ki je res malo cuden, ampak ocitno je konec koncev ok.  Na moje maile so bili noro odzivni, takojsen odziv. Res pohvalno.

Moras pa se zavedat, da k narocis v tujini, da to pomeni v primeru reklamacij malo komplikacij. Ampak pri 200€ razlike me se vseeno pride ceneje tudi ce bi enkrat gor poslala. Upas, pa itak zmeraj na najboljs in na to, da ne bos  imel problemov. Tko da jaz se tud enega vozicka nisem kupila v SLo - BB bo morda cetrti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanja1980)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: kupili bugaboo cameleon
6.2.2009 10:32:25   
tanja1980
ng for a Bugaboo Cameleon on its own would be £33.00


Hvala za odgovore,

sem ugotovila, da se mi ne splača. Bom ga kupila v Srbiji brez davka in dobim ga za 700 eur. Ste me pa malo s temi letniki 2009 in 2008 zmešale. Zdej bi imela kr 2009, grozljivka koliko je tu enga kompliciranja.

Sem pa opazila, da so zenske zelo negativne do simpatij do stokka in bugabooja. Ne vem ali je to samo zavist ali se kako drugo sovrastvo. Res sta draga vozička, samo jaz imam probleme s krizem in vozicek bom morala nosit po stopnicah in teh 5 kil manj ni malo. Poleg tega je pa full razlika v tem, kako se zlagajo. Sem sla Quinija gledat, je pa ja kot traktor, rabis 2 prtljaznika in mocne roke. Jaz bom bugabooja potem najverjetneje prodala in bom na istem kot pa ce kupim cenejsega.

Mi je pa zelo zanimivo ta, da se sploh ne prodajajo. Na bolhi je velik stokkov, bugaboojev pa glih ne. Ker ce bi dobila 1 leto starga za manj denarja mi je pa tut vseen. Sej ga ne kupujem zato, da bi zgledala fensi. Lubi bog, sej je je voziček.

Lep dan vsem

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: kupili bugaboo cameleon
6.2.2009 10:48:42   
Pat74
Meni je bilo rečeno, pa so novice od proizvajalca z Nizozemske, da so razlike zgolj v kvaliteti prevlek in ne v tehničnih posebnostih vozička, se pa pri različnih e-prodajalcih pojavljajo različni prevodi specifikacij!

(odgovor članu tanja1980)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: kupili bugaboo cameleon
6.2.2009 12:18:45   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: Pat74

Meni je bilo rečeno, pa so novice od proizvajalca z Nizozemske, da so razlike zgolj v kvaliteti prevlek in ne v tehničnih posebnostih vozička, se pa pri različnih e-prodajalcih pojavljajo različni prevodi specifikacij!


tudi men so tako rekl

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: kupili bugaboo cameleon
6.2.2009 12:48:27   
Raho
Punce, a veste, kaj sem našla???

V Angliji eno teto, ki šeiva posebne prevleke za bugabooje. Nema šta nema. Noro dobre so... Pa footmufe tudi šiva...

Meni je blazno všeč.

http://www.chunkle-munkle.co.uk/fleece_cosytoes.html

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: kupili bugaboo cameleon
7.2.2009 19:45:41   
Maj_taj
2soncek2 , razmišljam, da bi naročila voziček preko te angleške spletne strani, kot ti. Malce sem nazaupljiva. Kako si ti zadovoljna oz. koliko te je vse skupaj stalo?

Potem takem me nanese osnovni voziček s poštnino cca. 700 eur (brez dodatkov).

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: kupili bugaboo cameleon
8.2.2009 15:51:25   
2soncek2
Maj_taj!

Jaz sem vozicek narocila v zacetku januraja. Zasledila sem zelo ugodno akcijouser posted image user posted image , saj me je vozicek v tem paketu:

http://www.twoleftfeet.co.uk/acatalog/New_Bugaboo_Cameleon_Package_1.html

stal nekje 600 funtov. Imeli so pa se dodaten 15% popust, ce si pri njih narocil v neki vrednosti. V mojem primeru za 700 funtov. Tako sem zraven narocila se torbo, drzalo za pijaco, deznik in neke druge drobnarije.

Ko sem sestavila racun s tem 15% popustom, se mi je izpisala tudi postnina, in sicer 16 funtov, kar se mi je zdelo zelo malo (glede na tako velik paket)user posted image user posted image . Sem klicala njihovo telefonsko prodajo (ker lahko narocis tudi preko tel.) in vprasala glede postnine. Zenski sem nastela , kaj vse sem narocila, in je rekla, da je to za 2 paketa, tako, da postnina 2x 16 funtov (ne vem, morda se racun se kaj spremeni, vendar mi je trenutno vseeno, ker se mi zdi, da sem vse skupaj dobila zelo ugodnouser posted image user posted image user posted image ).

Skupen racun je bil na koncu 703 funte.

Dostava traja nekje 6-8 tednov, tako, da na vozicek se cakam. Bom pa sporocila, ko ga dobim in povedala, ce je vse ok.

(odgovor članu Maj_taj)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: kupili bugaboo cameleon
8.2.2009 17:45:31   
april09
2soncek2 ... nocem te strasit, ampak preberi tele review-je: http://www.kelkoo.co.uk/mr-5042923-two-left-feet  in  http://www.dooyoo.co.uk/online-shops/twoleftfeet-co-uk/reviews/

Maj-taj - tebi pa v razmislek zgornji link... na pramworld.co.uk imas tud ugodnejse cene kot drugje, ampak kolikor sem brala na rr IN googleu so izkusnje z njimi dobre...

(odgovor članu 2soncek2)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: kupili bugaboo cameleon
8.2.2009 19:06:17   
2soncek2
april09  hvala za informacijo. Tega zal prej nisem videla.user posted image user posted image

Sedaj je, kar je.user posted image

Sicer pa se vedno upam, da me le presenetijo in dostavijo naroceno pravocasno...torej do aprila.

Drugace pa je moj dragi placal s tujo kartico, pri kateri je denar mozno izterjati nazaj, tako, da se lahko tudi s tem nekoliko tolazim....ceprav se vedno upam, da dobim vozicek, ker sem se ga ze res veselila.user posted image

Vsekakor pa vam sporocim, kako se bo izteklo.

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: kupili bugaboo cameleon
8.2.2009 19:27:11   
Maj_taj
Super, res hvala vama za te poučne informacije. ;) Zdaj sem skoraj prepričana, da bom voziček naročila na strani pramworld.co.uk. Nekako se mi zdijo ugodnejši in zaupljivi. Bomo vidli. Vsekakor pa ga moram naročit kar zdaj, da ga bom pravi čas dobila. Nikol ne veš kdaj te preseneti user posted image .

(odgovor članu 2soncek2)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: kupili bugaboo cameleon
17.2.2009 20:07:48   
quiff
Glede na to, da se sama tudi odločam za bugaboo-ja sem pregledala kar nekaj cen in strani na intrnetu in posredujem še eno internetno stran iz anglije, imajo super cene in posabne pakete, pošiljanje v slo naj bi stalo pa £48.00
www.twoleftfeet.co.uk

LP!




(odgovor članu Maj_taj)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: kupili bugaboo cameleon
17.2.2009 20:20:06   
april09
IZVIRNO SPOROČILO: quiff

Glede na to, da se sama tudi odločam za bugaboo-ja sem pregledala kar nekaj cen in strani na intrnetu in posredujem še eno internetno stran iz anglije, imajo super cene in posabne pakete, pošiljanje v slo naj bi stalo pa £48.00
www.twoleftfeet.co.uk

LP!


Quiff - malo vise je ze omenjana ta trgovina...

In bom ponovno dala sem ta dva linka, kjer so komentarji o poslovanju te trgovine
http://www.kelkoo.co.uk/mr-5042923-two-left-feet  in  http://www.dooyoo.co.uk/online-shops/twoleftfeet-co-uk/reviews/
Odlocitev je seveda stvar posameznika.


Mislim, da bova pa do konca tedna oz v zacetku naslednjega tukaj dve podali svoje mnenje glede UK web shopa Pramworld.com

(odgovor članu quiff)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: kupili bugaboo cameleon
19.2.2009 19:03:03   
ati08
Živjo!

Midva z ženo sva lani kupila Bugaboo v Bušiju in sva bila zadovoljna, takrat so ga tudi slučajno imeli na zalogi. Skratka tudi reklamacijo, ki sva jo imela so zrihtali takoj ko sva voziček pripeljala (en štiftek se nama je polomil). Tako da glede reklamacij iz tujine imaš sigurno več problemov. Pa tudi sestavili so nama ga v trgovini in v škatli ni nč manjkalo, :-). Športni zic sem pa sestavil sam in eni trakci so res samo za športni del, pr košari pa sva jih mela zataknjene v enem žepku.

Glede sprememb na vozičku kolekcija 2009, o kateri ste pisale: tisti dolgi seznam sprememb je bil na prehodu leta 2007/08. Na tujih straneh imajo pač pripopan ta seznam še od takrat. Letos je novost nova kolekcija enega franka, ne spomnim se točno imena, drugih sprememb pa ni, drugače bi bilo tudi na njihovi strani uradni to napisan.

Drgač je pa voziček res super, preverjeno!

lp ati


(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: kupili bugaboo cameleon
24.2.2009 20:39:53   
april09
S cim boste zascitile peno v kosari, kaj boste dale cez/gor?

Drugace pa - narocilo preko Pramworld user posted image  Vse potekalo tekoce in brez problema user posted image  

(odgovor članu ati08)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?