|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  160 161 162 [163] 164   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke2007- 2.del
18.5.2011 12:07:51   
Češnca
IZVIRNO SPOROČILO: corfu

HOj

Kje se punce? Ajvy ne seri kakšno novo leto, čakaj da najprej mine dopust in morje potem se bomo pa o barvi bunkic na smrekici pogovarjale user posted image

user posted image  Ja, poletje in morje sta bistveni del celega leta! user posted image  user posted image user posted image user posted image
Ampak letos tudi pri nas ni stanje rožnato... No, šli bomo 100%. user posted image
Dva dni smo celo že bili. Smo s prijatli malo jadrali - luštno, res. Za piko na i, je pa še Anžej z jadrnice v morje skoču (oblečen). user posted image user posted image user posted image  Ga bo treba dat v plavalni tečaj, tole je čist preveč adrenalinsko zame. user posted image  

Ajvy bo, bo! Mal slane vode in sonca mora bit! user posted image  Kako ste?

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4051
   RE: Julijke2007- 2.del
18.5.2011 14:36:01   
corfu
Dan

Mi gremo letos v Zadar v Privlako, konec avgusta pa še z mojo sestro v Nerezine user posted image user posted image user posted image

Češnca tole se pa res adrenalinsko sliši user posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 4052
   RE: Julijke2007- 2.del
18.5.2011 21:51:40   
Ajvy
Češnca...me smo ok....Tisa se je dva dni nazaj odločila ,da ne bo imela več plenic...ampak gatke..in od takrat je suha...sploh ne morem verjet....čist sem ponosna in začudena....eh...moje piške so že velike punce...brez dude je pa tut 14 dni že...krasno...
Drgač smo ok...počasi se daleč pride...veliko se potepamo naokrog..tko da nekaj dogaja......
mal še ne znam bit sama...ampak tut tega se bom navadila.....

Corfu....zate se  spomnim, da si full navdušena nad morjem...zato ti ga privoščim veliko in še več....

Kapica...kje si?


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4053
   RE: Julijke2007- 2.del
19.5.2011 13:36:50   
corfu
Kako mi je fajn ko se tukaj kaj dogaja user posted image smo res leta 2007 spletle lepe vezi user posted image . Midva z možem imava pa danes sestanek na šoli za našega prvošolčka user posted image user posted image kakšen fant je postal ta naš Aljaž, ne morem verjet. Manca je čveka in faca da je noi večje, Brina je pa en tak sonček se samo smeje in opazuje user posted image 20.5. bo dopolnila že 8 mesecev....pa ne morem verjet...
Ja Ajvy rada imam morje naše trenutke skupaj, sprošenost, mir...med tednom nam skoz nekaj dogaja, kup obveznosti, morje je pa čista relaksacija in polnjenje baterij. Tebi pa želim, da najdeš svoj duhovni mir, spokoj in da se veseliš časa, ko boš sama v svoji družbi. user posted image user posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4054
   RE: Julijke2007- 2.del
19.5.2011 15:32:36   
bačko
Dan!
No mi gremo letos na Pag na morje v mobilno hišico.Smo bili tudi lansko leto in je bilo super.Punci rasteta in sta pravi nagajivki.Zelo radi si nagajata.Lora bo naslednji mesec že 2 leti stara.


(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4055
   RE: Julijke2007- 2.del
19.5.2011 21:30:03   
Ajvy
corfu...ja..to morska pomiritev..ji ni para...se mi zdi ,da se takrat čas kar ustavi.....

Češnca..kako si, kje delaš zdej....

Bačko...super ,da se malo oglasiš----ja..2 leti,,,kam leti ta čas....


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4056
   RE: Julijke2007- 2.del
24.5.2011 10:21:27   
Češnca
Hej, punce! user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Češnca...me smo ok....Tisa se je dva dni nazaj odločila ,da ne bo imela več plenic...ampak gatke..in od takrat je suha...sploh ne morem verjet....čist sem ponosna in začudena....eh...moje piške so že velike punce...brez dude je pa tut 14 dni že...krasno...
Drgač smo ok...počasi se daleč pride...veliko se potepamo naokrog..tko da nekaj dogaja......
mal še ne znam bit sama...ampak tut tega se bom navadila.....


Wauuuuu! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Bravo Tisa!!!
Ja, pridne ste, kar izkoristite lepe sončne dneve! Sploh ne vem, kako bi zdržala, če se tudi mi ne bi potepali - zna bit kaotično doma med 4 stenami, ko oba trmarita. user posted image  Pa mal okolje zamenjamo in sta v trenutku sončka. user posted image
Ajvy če kdaj kaj rabiš, samo povej!!! user posted image

Jst pa... Ne ravno odlično, ampak se pobiram. Brez službe... user posted image user posted image  So kar grdo naredil, ampak naj jim bo, kdo jih bo pa gledal... user posted image  V glavnem naj bi mi podaljšali, smo bili zmenjeni, en teden pred iztekom prejšnje pogodbe so pa rekli, da bojo drugo vzeli (razloga raje ne bom omenjala, mi ni bil direktno predstavljen, bolj tko po ovinkih. Lahko samo rečem, da moja mulčka ne bi smela nikol zbolet...) user posted image user posted image user posted image  Menda jim je že lahko žal, ampak meni to nič ne pomaga. Berem in tipkam magistrsko - konec koncev je že skrajni čas, da jo spacam!!! In seveda iščem službo. Izbire nobene, če že je, pa odgovora od nikoder. user posted image  Mah...
Drugače se imamo pa luštno, tamaučka sta živahna, da je joj. Anžej samo skače - s stopnic, škatel, ni da ni... Ja pa z jadrnice, kot sem že omenila. user posted image  Juš ga pa posnema, stoji na 4. stopnici in se pripravlja ena, da, ti... (1,2,3). user posted image  Zaenkrat sem ga vedno ujela. Saj pravim - adrenalinsko! user posted image

corfu šolarček že...pru čru... user posted image  Ja, sej, še mal pa bojo tud naši julijčki zakorakali v OŠ! Tko hitro gre...


_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4057
   RE: Julijke2007- 2.del
24.5.2011 10:24:10   
Češnca
IZVIRNO SPOROČILO: bačko

Dan!
No mi gremo letos na Pag na morje v mobilno hišico.Smo bili tudi lansko leto in je bilo super.Punci rasteta in sta pravi nagajivki.Zelo radi si nagajata.Lora bo naslednji mesec že 2 leti stara.



Luštno! Mogoče bomo šli mi tudi spet na Pag, v Metajno. No, finance so pod vprašajem... user posted image  Nekako bomo!

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4058
   RE: Julijke2007- 2.del
25.5.2011 18:55:30   
corfu
Oj,

Jaz sem bila na tridevnem seminarju v Lj in Brina je dobro prenesla mojo odsotnost in biti brez dojenja. Aljaž je na negi zdravnica subi blago astmo, le od kje hudiča zdaj to? user posted image dobil je še napotnico za testiranje alergij. Še dobro da čez en mesec že štartamo na morje user posted image Manca mu je pa rekla kaj se gre, da bo zdaj samo ona v vrtec hodila user posted image user posted image user posted image user posted image

Uh, je vroče, kar prehitro...uživajte

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 4059
   RE: Julijke2007- 2.del
25.5.2011 21:30:18   
anja7
O punce moje, lepo je tkole brat mal čvakanja. ga res pogrešam.
Ja mi smo bli v začetku maja 4 dni na morčku (od nedelje do srede), v četrtek takoj na polikliniki, v petek pa je bla Ula operirana. Naj razložim: pod vratom je mela že od rojstva zamašeno lojnico-tko za en mičken rižen zatrdlince in je zgledal tko, da se bo samo ščistilo. no in drug dan našga morčka ji je tam nastala za majhen oreh velika bula-se ji je vse skup vnelo, tko da k smo pršli domov smo šli takoj naslednji dan k pediatru,takoj naprej in naslednji dan(petek zjutri) splošna anastezija-operacija. Ja sm bla živčna, da ne znam povedat. Tale moja miška je že tud kr neki skoz dala.
No pa da ne bom sam jamrala,morm povedat, da je pa ful napredovala, kar se njenih nogic tiče.začela se je postavljat na noge in pol tud zlo kmal premikat ob opori. joj vam ne znam povedat kok je to fajn vidt. Sicer ma še kr precej težav s stopalčki, jih neki čudn zvrača, tko da ma zdej skoz nalepljen nek trak, ki to regulira, ampak upam da bo. Nas je prvič po 6 mesecih fizioterapevtka zares pohvalila. Se mi pa še ene stvari okol službe dogajajo, tko da je zlo zlo pestro!

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4060
   RE: Julijke2007- 2.del
30.5.2011 3:29:56   
kapica
Super punce, da ste se malo oglasile. Jaz sem nekako ze obupala nad vami, nisem nic gledala, ce ste kaj napisale, mislim da kr nekaj tednov.
Pri nas smo v redu, otroke lahko samo pohvalim, kako so zlati in soncki in za pojest, da bi jih samo stiskala in muckala. Nias mi ze rece, da naj neham in grem Dinota muckat, haha.
Jaz sem zacela z sluzbo, delala bom samo ponoci, mi bolj ustreza, pa je zaenkrat v redu, lazje kot sem mislila...

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu anja7)
Neposredna povezava do sporočila: 4061
   RE: Julijke2007- 2.del
30.5.2011 21:44:11   
corfu
Pozdravljene

Kapica dobra si da ti nočno delo odgovarja user posted image Kaj že počneš, a delaš v zdravstvu?

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 4062
   RE: Julijke2007- 2.del
3.6.2011 11:32:30   
*maja
Oj punce!
Me res že ZELOOOO dolgo ni bilo na RR user posted image , da sem že pozabila kje in kako poiskat ta pravo temo user posted image . O kako luštno je vidit da se še vedno srečujete tukaj gor in klepetate o mulčkih, mi je bilo prav v veselje prebrat nekaj strani za nazaj.
Pri nas se vse odvija s svetlobno hitrostjo. Sploh ne morem verjeti da naša ta starejša končuje že 4. razred, pa Aljaž 1., in da smo Nežo tudi že vpisali v prvega. Še malo pa nam tudi Mija pobegne v šolo user posted image . Madonca kako hitro rastejo, se mi že kar malo kolca po malčkih, ki so se tako radi crkljali pri meni.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4063
   RE: Julijke2007- 2.del
22.6.2011 20:45:52   
TandJ
Če mogoče katero zanima poslikava otrošklh sobic ali drugih prostorov stanovanja: http://www.gugu.si/component/adsmanager/?page=show_ad&adid=7956&catid=316

LP

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4064
   RE: Julijke2007- 2.del
8.7.2011 8:46:11   
Češnca
Kje se skrivate??? Se hladite v senci/bazenu/na morju??? user posted image

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu TandJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4065
   RE: Julijke2007- 2.del
11.7.2011 19:56:18   
bačko
Dober večer!
Kako ste kaj?
No mi smo se imeli na Pagu super in je tudi hitro minilo.Punci rasteta in sta zelo navihani.Lora je brez pleničk kak mesec in je zelo pridna.Edino imamo že od decembra težave z kakanjem ampak upam da se bo sedaj to popravilo.Žana bo jutri stara 4 leta in je prava baba.Bom potem kako sliko pripopala. Sva ji kupila skiro in me zanima kako ji bo šlo. Drugače smo sedaj zdravi ( ko pa je poletje )in upam da bo letošnja zima kaj boljša od lanske.
No tokle na hitro.
user posted image

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 4066
   RE: Julijke2007- 2.del
13.10.2011 18:11:53   
poldy
Vidim, da smo že čisto obupale s klepetanjem....samo na hitro sporočim, da marca pričakujemo....... LP

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4067
   RE: Julijke2007- 2.del
19.10.2011 11:28:12   
PapuaNG
Pozdravljene, se opravičujem, ker vam vpadam v temo, a me je moj dragi prosil, če vam lahko posredujem spodnje sporočilo. Če katero zanima, vljudno vabljene, ravno tako prosim posredujte sporočilo prijateljicam, znankam, ki bi jih utegnilo zanimati...tenk ju :)

Spoštovani starši!
Za potrebe snemanja TV oglasa za blagovno znamko Intersport IŠČEMO SVETLOLASE FANTKE od 2. do 3. leta starosti in FANTKE (ne glede na barvo las) od 3. do 5. leta starosti.
Vse zainteresirane starše prosimo, da na blaz.taljan@gmail.com pošljejo kontakt, mi pa vas bomo poklicali in povabili na casting, ki se bo odvijal v prihodnjih dneh, najverjetneje v sob. 22.11. ali v ned. 23.11.
Konkretno se za TV oglas išče otroka, ki bo del družine.
Snemanje bo potekalo 03.11.2011, torej en snemalni dan.
Predviden honorar za malčke je 200eur/bruto.
Za potrebe snemanja se bomo prilagodili bioritmu izbranega fanta.
Spodaj pa je povezava na zadnji TV oglas, kjer smo potrebovali 1 mesec starega dojenčka.
http://www.nora-pg.si/si/showreel/tv-oglasi/movie/69162/

Lp
Blaž Taljan
040564194

(odgovor članu poldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4068
   RE: Julijke2007- 2.del
14.2.2012 21:46:39   
madejka
Hello babike! Še katera zaide sem gor?

Sem zadnjič Bajo srečala in sem bila taaaaaako vesela! Kake velike škrate že imamo!

Pozdravček!

_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 4069
   RE: Julijke2007- 2.del
29.3.2012 20:55:44   
Jelenche
o punce, se vam še jaz malo oglasim. Že zelo dolgo nisem bila na forumu. Rastemo a ne? Se mi zdi, da so bili pred kratkim še dojenčki. Zdaj pa kar še malo pa 5 let. Huh... user posted image
Sicer smo še vedno alergiki user posted image , ampak se borimo. Filip je sicer res zelo priden in inteligenten fantek. zelo se zanima za knjigice. Tako da se je dečko kar sam naučil brat. Začel je brat nekje pri 4,5 letih. Brez kakršnega koli forsiranja. No, črke pozna že od 2 leta.
Medtem ko Toni je pa falot ;)
Mislili smo imeti še enega otroka, a nekako sem se sedaj dokončno odločila da ne. Težki časi, alergije...
Bom prodala vso opremo, da me slučajno ne zamika spet user posted image
Ve ste v redu? Kako vam gre z otročki?
LP vsem

_____________________________

Morja ne moreš prečkati, če le zreš v vodo

R. Tagore

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4070
   RE: Julijke2007- 2.del
6.5.2012 14:39:35   
tejči77
Živjo babike,
po dolgem času sem si rekla, da preverim ali še kaj čvekate in res vas najdem že na drugi strani.
Berem, da ste pridni in rastete, čas tako hitro beži, da si ga včasih želim ustaviti. Moja dva sončka sta že prava divjaka in Larisa se mi ne zdi nič več otroška. Smo jo slikali za novo osebno, pa izgleda tako odraslo, da me je kar zbodlo, kako hitro bodo minila leta in bo odšla od doma. Da ustavim konje, za praznike smo si privoščili malo morja, pa sem ugotovila, da ne znamo več preživeti celega dneva skupaj, sem potrebovala nekaj časa, da se navadim, da mi ni treba divjat in da se malo sprostim. Midva z mojim cele dneve delava, ob petih pridemo domov, preden skuham kosilo in se najemo, je ura že najmanj šest in dejansko ne ostane nekega časa za skupaj preživet. No, zdaj so tudi dnevi daljši pa lahko malo potegnemo zunaj in grevo na sprehod, zima pa je bila res kritična. Ves čas imam grozno slabo vest, da ne naredim za otroka, kar bi morala in da me grozno pogrešata. Razmišljam, da bi poslala službo nekam v tri krasne in si vzela nekaj časa, napisala diplomo, ki jo nikakor ne uspem. Po drugi strani pa me v teh časih ne mika bit brez službe, ker me je strah, da je več ne dobim.
Ne vem katera je pisala, da sinček že bere in da se je sam naučil. Res lepo. Larisa tudi že kakšne pol leta bere kakšne krajše besede, jo zelo zanima, vendar je problem, da se nikakor ne more zbrati za več kot nekaj minut. Na morju je prebrala vsa imena ladij v marini, drugače je pa ne silim, da bi se učila. V vrtcu igra v skupini orf in dva meseca nazaj so nastopili kot edini vrtec na državnem tekmovanju, kjer tekmujejo osnovne in srednje šole. S takim navdušenjem so jih sprejeli in ker so bili eni boljših so si prislužili časten nastop 23. junija na festivalu Lent. Tako da Larisa kar veliko nastopa in še v veliko veselje ji je. Meni se pa tudi zdi fino, da bo vajena nastopov in ne bo imela neke treme ko bo večja.
Maj Enej je pa tipičen fatek. Sem mu dala punčke za igrat, pa jih še pogledal ni. Ko mu je ati lani kupil prvi avto, ga zanimajo samo še avtomobili, kocke in pesek. Ves čas zganja brum brum, vsepovsod vidi strelo mcqueen-a. Skratka tista razlaga, da se fantki prav tako igrajo s punčkami, če jim jih damo nikakor ne drži, ali pa obstajajo izjeme. Prav nič ni punčkast, sem mu pa zato pustila dolge lase in ga ves čas zamenjujeo s punčko, kar se mi zdi zelo zabavno, ker ima včasih tudi kaj punčkastega oblečeno (od Larise pač, nisem takšna, da bi ga oblačila v strogo fantovska oblačila). Se pa grozno rad cartlja in lubčka. Ko ga zjutraj peljem v vrtec je obvezna vsakodnevna ceremonija - trije sočni lubčki na lička in dolg trepljajoč objem (Larisi tudi) šele potem odkoraka dostojanstveno v igralnico. Za pusta je bil Pika nogavička z originalnimi lastnimi čopki in je bil glavna atrakcija v vrtcu.
Skratka prava cukrčka sta in res bi kar ustavila čas za kakšno leto.
Lepo se imejte in poljubčkajte svoje zlate srčke-

_____________________________

Naša sončica se je rodila 02.07.2007,
10.08.2009 pa se ji je pridružil še drugi sonček.


Slikice naše Larise
http://tejci.blogspot.com/

(odgovor članu Jelenche)
Neposredna povezava do sporočila: 4071
   RE: Julijke2007- 2.del
24.5.2012 11:07:59   
madejka
Drage moje babike!

Sem na bolniški in imam ful časa, da malo fretampo internetu. Se mi je zaluštalo RRa po dolgem času user posted image
In sem našla našo temo pri Nosečnosti, ko smo se šele zbiraleuser posted image
Tule si lahko pogledate, če vas zanima: http://www.ringaraja.net/forum/m_1152460/mpage_13/key_/tm.htm

Pa zadnjič sem nekaj iskala in sem naletela na našo temo z Dojenčka. Kak smo čvekale?! Pa kaj smo skoz samo tu gor visele al kaj? Dobre teme smo mele in prav lušno je bilouser posted image Vam povem, da pogrešam te čase user posted image

Se še katera najde tu gor, da bi malo počvekala, kako so zdaj naši skoraj 5letniki?


LPuser posted image

_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu tejči77)
Neposredna povezava do sporočila: 4072
   RE: Julijke2007- 2.del
26.5.2012 12:28:11   
majrim
...user posted image user posted image user posted image user posted image ...jojjjjjjj,mi kar pridejo solzne oči,če začnem brati za nazaj...čovek kar ne bi verjel,kje smo zdaj....res,bi bil že čas,da spet malo poklepetamo ....tisti fb nas je čisto oddaljil od tu...pa tako lepo je blo...alo punce,akcijaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4073
   RE: Julijke2007- 2.del
26.5.2012 12:33:44   
madejka
Majrim mojauser posted image user posted image user posted image

Res je blo fajn. Je res, da se nam je zdaj ritem čisto spremenil od takrat ko smo ble nosečke in pol ko so bili naši mali user posted image še maliuser posted image

Od vaše Neže pa od Bačko vsaj vidim kakšne slikice, medtem ko od drugih skoraj nič user posted image
Kako so vaši veliki otroci???

Naš maj je postal že tak velik in samostojen. Če imam samo njega doma sploh ne vem, da mam otroke user posted image Pa taki cigo mali je, skoz bi kam šel. Danes je tudi z babico in dedkom na nekem pikniku pol gre pa k njima menda prespat. Samo sliši kaj takega pa že ma vse spakirano user posted image

_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4074
   RE: Julijke2007- 2.del
26.5.2012 13:34:06   
majrim
je lepo spet malo poklepetat,a ne??...user posted image ...ma pravijo,da je moja neža full velika....glede na to koliko spi,ni čudno...ona reče,da mora spat,ker tako rasteuser posted image ....smo imeli nekaj problemov,ker je full bežala k nam v sobo,a zdej ima novo sobo in je čisto druga...še pospravlja full rada....ko noč in dan...škoda,da se ne moremo kej večkrat videt...bi blo zanimivo....vsaj enkrat na leto bi se lahko zmenleuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  160 161 162 [163] 164   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  160 161 162 [163] 164   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?