|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 9:04:16   
Ajvy
Zvesta....verjamem,.....jst sem se vedno samo ponoči učila...podnevi kot da bi imela blokado na možganih...enostavno ni šlo....no, pa sej tudi nočnih nisem kej preveč tolkla. ..ker nisem neki učenjak.....

držim pestke ,da čimveč v glavi ostane....

Izak...res je atijeva kopija...že na pikniku se mi je zdel....zdej pa še bolj......


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 9:41:26   
SANEK1
Dobro jutro...

Punce dajte mi prosim malo pomagat, sploh tiste ki ste mamice 2 ali več otročkom oz. tiste, ki to še bosteuser posted image user posted image user posted image
 
Stvar je sledeča, ker se počasi, ampak res počasi približuje maj, razmišljam, kaj je za neredituser posted image user posted image user posted image user posted image

Glede na to, da bo Živa takrat stara 22 mesecev in ne bo glih hodla na maratonske sprehode, bi rada kupila buggyboard (kupila bi rabljenega za 30 ojrov). Me pa zelo mika tudi buggypod (dodaten sedež) ali nekaj v tem smislu, ampak je ful drag-okoli 140 ojrov. Ne poznam oz. ne nejdem pa nikogar ki bi ga prodajal.user posted image user posted image user posted image

Kako ste ve oz, kako boste bodoče drugorodke rešile ta problemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 10:14:07   
siskamiska
Sanek glede buggypoda ti lahko samo to rečem da sem slišala že ogromno kritik, moraš vedet da si potem širša in da je to težava, pločnik, blagajna, vrata... pa še zelo ozek sedež je.
Buggy board pa hvalijo tiste ki ga imajo. če ga ne rabiš ga avtomatsko samo dvigneš. Itak bo pa Živa že tako velika da se bo večinoma sprehajala verjetno.
No to je vse skupaj samo moje mnenje

(odgovor članu SANEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 10:18:56   
Freycha
tudi nekaj drugega je. TI se boš s tamalim sprehajala več ali manj v dopoldanskem času, ko bo Živa v vrtcu. Tisto, kar boš pa delala z Živo sprehode, bo pa tudi na boardu zdržala.... pa pač ne boš 3. ure naokoli štancala...... samo meni je board bolj primeren. No, vsaj pri nas vem, da sedež ne bi prišel v poštev, ker tamala itak noče sedetuser posted image

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 10:24:15   
SANEK1
Šiškamiška in Freycha se strinjam z vama, ker mi vozička skoraj nič več ne uporabljamo, velikega pa že od poletja ne (sem ga že oprala in pokrit čaka na našega novega članauser posted image user posted image user posted image ). Če pa ga že (marelo) pa ne zato, da v njej sedi, ampak da jo sama porivauser posted image user posted image ...hodimo glih 1m/pol ureuser posted image

Mislim, da se boma kar za buggyboarda odločla, ker je res dokaj ugodna cena, pa po moje ji bo bolj frajersko, ker bo lahko kot velika sestrica stala in čuvala malegauser posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 11:06:59   
Ajvy
Zdravo...na pregledu kul. ctg v redu...nič ne dogaja user posted image ......
Me pa ni nič dol gledla, je rekla da v ponedeljek.....

zdejle pojem tale sendviček in grem spat....

držte se...

Sanek....jst ti žal ne znam pomagat..ker ne vem ne kaj je eno in ne kaj je drugo..vidim pa , da so ti že lepo svetovale.....user posted image


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 12:02:48   
madejka
Helou!
sem se dans zjutraj namenila v laboratorij zarad te "sladkorne" pa mi na jezdarski povejo, da lahko to nardim samo v Sodni in ob 7. zjutrajuser posted image user posted image user posted image Ni mi jasno kak mi bo to ratalo... je že dans bil celi projekt... pa še snežiuser posted image
Sanekova ti si v Sodno šla?

Ajvy nič se še ne dogaja? Pol pa le glej, da se bo vsaj v pon.user posted image

Sanek jaz tud razmišljam o buggyboarduuser posted image Sicer ga ima moja sestrična, ampak ga tastarejši nekak ne porajta. On bi raje sedel gor in noge za sabo po tleh vlekeluser posted image user posted image Tak da ga mogoče celo od tam dobim, vsaj za probouser posted image


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 12:07:11   
zvesta
madejka, jaz sem hodila v Sodno..... drugače so pa vsi v bolnico hodli... jaz sme bila prva, ki sem hodila v Sodno... So se učile na meni delat... 3x

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 12:07:50   
ksenjak
Dan!

Mi imamo buggyboard in smo ga na začetku kar veliko uporabljali (tavečji je bil takrat star 2,2 leti). Res super stvaruser posted image , sploh ker je malo bolj len za hodit. No, zdaj ga pa že kar nekaj časa ne uporabljamo več (uporabljali smo ga nekje do njegovega 3. leta), saj se zdaj raje sam vozi poleg s traktorjem.

Lp

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 12:14:02   
Češnca
Heeeej!

Sem mislila, da bom mela kaj časa zdej ko sm v bolniški, pa že cel dopoldan za šolo delam! user posted image
Mi smo zdej kar vsi trije prehlajeni, Anžej kar fajn kašlja, pa z noska mu teče, vročine pa nima. Sam sem ga mogla v varstvo dat, ker drugače ne bi mogla tole za šolo natipkat. user posted image

Ajvy prstane sva včeraj izbrala, sva ful zadovoljna - itak sva hotla čist simpl varjanto. V soboto smo šli pa k enemu zlatarju, s katerim se poznamo, pa je bil ful čudn, sej nas ni odslovil, ampak ravno dobrodošle se pa tud nismo počutl. Pa smo se obrnl in šli. user posted image

Včeraj mi je moja zdravnica rekla naj pač počivam, počivam in počivam, pa čajčkam in vodo naj pijem, pa tone pomaranč in limon naj vase spravim. user posted image  V glavnem nič novega... Mam pa počas res poln kufer te moje službe, ker se je zadnič en mulo na stopnišču vame zaletu. Če ne bi že tko hodila previdno in stalno okrog gledala, bi odletela po dolgem in počez! Se ne splača!!!

zvesta naj ti gre fino v glavo! Ja, jst tud ne vem, kako naj se magistrke lotm. Se mi ful ne da.
Tejči sej smo po mojem vse take, da rajš vsak prost trenutek z našimi navihančki preživimo... user posted image

Sanek se strinjam s siskomisko in Freycho, čeprav izkušenj res nimam. Mi mamo voziček že od Anžejevega rojstnega dne pospravljen, ker se noče vozit. Sem pa že razmišljala, da ga zna po prihodu 4. člana iz ljubosumja želja po vožičkanju popast. user posted image

Zdej tud mene ful skrbi, če bom mela naše drugo dete lohk tko rada kot Anžeja... pa da Anžej ne bo zapostavljen... Ah, ti hormoni! user posted image  Prej mi je blo to čist kristalno jasno. user posted image

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 13:00:07   
SANEK1
Punce. hvala za informacije...sem že rezervirala buggyboard, samo še zmenit se morema za dostavo, ker je punca iz Kpuser posted image user posted image user posted image
A mogoče katera ve, kakšne so kaj poštnine oz. če se mi splača po pošti sprejet aliuser posted image user posted image user posted image

Ajvy, buggy je ona deska, ki se pritrdi na vozek, da lahko drug otrok gor stoji.

Madejka, jaz grem vedno v Sodno oz. zdaj ko je laboratorij tudi v Vošnjakovi, sem šla tja samo na glukozo, pa nisem bla ob 7 tamuser posted image   Kaj maš 50 ali 100g?

Zvesta, pridna si z učenjem...jaz tudi toto mojo doplomo pišem že v 3 krasneuser posted image user posted image user posted image
Izak pa je res čisti atiuser posted image

Češnica, ne se jim pustit, veš kaj pravijo:"Nihče ni nenadomestljiv!"
Zdaj si pa na bolniški in si torej bolnik in ne moreš delat.user posted image
Hja hormini...kaj naj rečem, kot to da bo te tudi te skrbi enkrat spustle, vprašaj Kapico in Ullo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 13:05:43   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: SANEK1

A mogoče katera ve, kakšne so kaj poštnine oz. če se mi splača po pošti sprejet aliuser posted image user posted image user posted image



Sanek, naj stehta paket, pa pol tukaj vidiš, kolko bi bla poštnina:

http://www.posta.si/DesktopModules/ViewDocument.aspx?DocumentID=523

Če pa rabiš kaj za diplomo, pa kar povej. Če lahko, bom pomagala.

(odgovor članu SANEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 13:36:03   
madejka
Zvesta ti si bla ob 7. tam?
Ker meni je tole ful ubitačno... se do 9. komaj kam spravimuser posted image

Sanek 50mg mislim da mam. Kdaj si pa bla tam?

Češnca čuvaj se!!!


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 14:21:43   
zvesta
Ja, jaz sem bila ob 7h tam. Sem hodla pred službo zmeraj.

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 14:28:58   
madejka
Zvesta kak dolgo se domača krajnska kuha?

_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 14:30:01   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: madejka

Zvesta kak dolgo se domača krajnska kuha?


haha, a ti mene malo j....?

Dok ni kuhana! Priporočam vsaj 5 minut vretja, boljše 10... lahko pa vzameš sredino, 7,5 minute....

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 14:38:30   
madejka
aaaaa pol se meni že pečeuser posted image

ne, ne zezam te... vem, da bi ti to vedla pa tu si bla, jaz pa nisem že ene 3 leta krajnske kuhalauser posted image user posted image Sem že pozabla... pa ni navodil na vrečki od mesarjauser posted image


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 14:45:42   
zvesta
zdaj se odloči.... je domača ali od mesarja?

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 15:43:28   
madejka
domača od mesarjauser posted image

_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 15:58:48   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: madejka

domača od mesarjauser posted image

user posted image user posted image



(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 18:01:51   
rumba
SANEK, madejka, ali pa še katera, če jo zanima, jaz imam buggyboard, ki ga ne rabim, pa ga lahko komot odstopim oz. podarim. user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 18:11:23   
madejka
Rumba mislim, da bo Sanekova vesela tega tvojga postauser posted image
Hvala za ponudbo!user posted image Mi ga bomo verjetno od sestrične dobili...
Če pa je Sanekova ne bi mela, se pa vseeno priporočamuser posted image


< Sporočilo je popravil madejka -- 27.1.2009 18:25:29 >


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 19:00:02   
Kristina_1


ZZVZZ, upam da ne boste rable, če pa že vam pride prav
23. člen predzadnja alineja. V veljavo pa stopi 1.1.2009 (glej 47. člen).





Vidim da ni nobena pogledala linka

No pa vam napišem še direkt, če pa kero več zanima pa naj si pogleda na linku.

Po novem zakonu je
Z obveznim zavarovanjem je zavarovanim osebam zagotovljeno plačilo zdravstvenih storitev:
1. v celoti:
...
- sobivanje enega od staršev v zdravstvenem zavodu z bolnim otrokom do starosti otroka vključno 5 let,
...


(odgovor članu Kristina_1)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 19:01:01   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Kristina_1



ZZVZZ, upam da ne boste rable, če pa že vam pride prav
23. člen predzadnja alineja. V veljavo pa stopi 1.1.2009 (glej 47. člen).





Vidim da ni nobena pogledala linka

No pa vam napišem še direkt, če pa kero več zanima pa naj si pogleda na linku.

Po novem zakonu je
Z obveznim zavarovanjem je zavarovanim osebam zagotovljeno plačilo zdravstvenih storitev:
1. v celoti:
...
- sobivanje enega od staršev v zdravstvenem zavodu z bolnim otrokom do starosti otroka vključno 5 let,
...




Kristina, jaz sem pogledala. res pa je, da komentirala nisem. Me je pa že pediatrinja opozorila, ko smo bili letos na pregledu.

(odgovor članu Kristina_1)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 19:46:37   
SANEK1
IZVIRNO SPOROČILO: rumba

SANEK, madejka, ali pa še katera, če jo zanima, jaz imam buggyboard, ki ga ne rabim, pa ga lahko komot odstopim oz. podarim. user posted image


Rumba, res.....jaz ti ga odkupimuser posted image user posted image user posted image  
Zdaj pa mi še ti povej, tak iz prve roke, a res gre na vsak voziček. Meni je ta, ki ga prodaja zatrdila da gre.user posted image


(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?