|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 19:50:59   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: SANEK1

IZVIRNO SPOROČILO: rumba

SANEK, madejka, ali pa še katera, če jo zanima, jaz imam buggyboard, ki ga ne rabim, pa ga lahko komot odstopim oz. podarim. user posted image


Rumba, res.....jaz ti ga odkupimuser posted image user posted image user posted image  
Zdaj pa mi še ti povej, tak iz prve roke, a res gre na vsak voziček. Meni je ta, ki ga prodaja zatrdila da gre.user posted image




aja, tu odgovarjaš, meni se pa ne javiš na telefon user posted image user posted image user posted image

no, sicer sem te pa itak zaradi tega klicalauser posted image

(odgovor članu SANEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 20:16:22   
Kristina_1
Sanek gre na vsak voziček. Mi mamo Speedy-ja pa je blo malo nerodno tko za stat, k je bil tko blizu vozička, tko da sem kula ene distančnike za podaljšat, pa je blo boljš.
Sem ga pa kr dost rabla, sam za po makedamu pa ni glih prijetno za gor stat. Se je tavečji tud vsedu najnj, tko da je mel rit na eni strani borda, noge pa na drugi.

Sploh mi je pršu prav na morju, ko sem bla sama z obema in smo mel 15 min peški do plaže. Za nazaj se je obvezno pelu, k je bil že čist utrujen od kopanja. Po morju pa ga nismo več rabli, k tud tamala ni tela bit več v vozičku.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 20:38:28   
madejka
Ej sploh nisem vedla, da je toti buggy tak pogost v praksi user posted image Sem misla, da je bolj eksotična zadevauser posted image


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu Kristina_1)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 20:39:06   
madejka
Kristina hvala za link... svetovno!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 20:40:26   
Češnca
IZVIRNO SPOROČILO: Kristina_1



ZZVZZ, upam da ne boste rable, če pa že vam pride prav
23. člen predzadnja alineja. V veljavo pa stopi 1.1.2009 (glej 47. člen).





Vidim da ni nobena pogledala linka

No pa vam napišem še direkt, če pa kero več zanima pa naj si pogleda na linku.

Po novem zakonu je
Z obveznim zavarovanjem je zavarovanim osebam zagotovljeno plačilo zdravstvenih storitev:
1. v celoti:
...
- sobivanje enega od staršev v zdravstvenem zavodu z bolnim otrokom do starosti otroka vključno 5 let,
...



Hvala za informacijo!!! user posted image

zvesta po slikcah sodeč se tudi meni zdi Izak izrezan ati, ampak oke ma pa tvoje, al se motim? No, kakorkoli, ful je fletkan! user posted image

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu Kristina_1)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 20:57:42   
Ajvy
oj....danes ste pa nekaj klepetalno razpoložene....meni se pa čisto nič ne da....

TArja spet kašlja...ta vrtec....mah.....sva ji hitro inhalacijo storila...upam,ad bo lahko sedaj mirno spala.....

Češnca....mah daj no...saj na bolniški počivaj.....ni vredno.....
user posted image user posted image user posted image user posted image držim pesti ,da vas prehlad čimprej mine....

A bosta zlata prstana...??

Je, zanimivo a ne, kako ti hormoni ponagajajo.....mah itak bomo imele vse rade....ene tko druge pa drgač..sej si tudi človek človeku nista ista.....

Sanek...hvala za pojasnilo.....super ,da ti je uspelo ga že zrihtat....

Kristina....oprost za link..ampak jst teh stvari itak ne razumem, dokler mi jih nekdo po kmečko ne razloži....






_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 20:58:15   
Ajvy
dej naj še katera kako slikico nalima.....je prav lepo gledat tele naše julijčke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 22:10:51   
Freycha
evo ajvy, k si prosila user posted image

user posted image

tole je slika od nedelje (malo slabša, ker je z mobitelom), ko je hotela sama sedet za mizo in jest juho...... uf, se mi zdi, da še malo, pa ne bo več hotela v stolček za hranjenjeuser posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 22:14:45   
Freycha
Evo, pa še tole, k mi je tko srčkana na njej user posted image  zadnje čase skoz takole jezik ven moli user posted image
user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 22:18:12   
Ajvy
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Freycha..kak cortek.. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .a ma kravžlčke???
kaka navihanka....učke ma pa res hude..po moje ko te kaj prosi..ti je kar hudo..kaj??

jah..mene tale njihovo kvazi samostojnost ubija.....tolk je za pazit .....


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 22:30:07   
Freycha
ej s temi kravželčki si nismo čist na jasnem... enkrat je full skravžlana, drugič pa ima čisto ravne lase user posted image  ne vem... ko ji bodo malo zrastli, bomo videli. Je pa res, da ima sicer mehke, a precej štrenaste lase, ki pa so menda (tko so mi povedali) značilni za kravžlaste...... bomo videli.

Thja, veš iz teh učk večkrat veje zloba, kot pa milost zato takrat, ko me res tako milo pogleda vem, da me res rabi user posted image user posted image user posted image  Samo, da ne bo začela izkoriščatiuser posted image

ajvy jaz pa Dito full spodbujam k samostojnosti. Se že zna sama obut, oblečt (ok, ne glih, da bi šla tako ven, ampak ji pa že lepo rata), vse hoče sama, sama, sama.... sicer je problem, ko jaz določim, da nečesa ne more sama, ampak mi je pa všeč, da ni taka, da bi se me držala za krilo in čakala name.  Je pa tudi res, da je sama taka. Če ne bi bila, bi jo težko prepričala, naj se sama nauči obuti čevelj pri 18m......

mah men so tile otroc vedno bolj luštni. Sej je res, da drži pregovor: mali otroci, mali problemi, veliki otroci, veliki problemi, samo s temi velikimi problemi znam bolje delati, bolj jih razumem, lažje se poistovetim..... meni je res vedno bolj luštno user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 22:30:47   
madejka
Freycha pa se že res dolgo nismo vidli z malčki... kaka babika je že Dita!user posted image user posted image user posted image pa enak krožniček ma kot Maj
user posted image


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 22:32:14   
Freycha
ja kaj zdej, a velja za 31.1.??user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 22:33:20   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: madejka

Freycha pa se že res dolgo nismo vidli z malčki... kaka babika je že Dita!user posted image user posted image user posted image pa enak krožniček ma kot Maj
user posted image



sem pozabila povedati, da je to slikano pri tašči in da ima tam tak krožniček user posted image  kje pa si ga kupila? se mi dopade.....

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 22:37:06   
Ajvy
Freycha...ne vem..mogoče si me malo narobe razumela..jst tudi podpiram samostojnost...samo pravim ,da je zanjo potrebno veliko več potrpljenja in živcev ,kot če vse sam na hitrco postoriš.....

Je pa res.....veliko lažje je sedaj,ko že znajo povedat in pokazat marsikatero stvar.....
tako da če sm čist iskrena..me je kar malo strah it na sam začetek s temle dojenclom....

Sam so tol luštni tile mali človečki.....najboljše je , ko ji rečem ne ---pa me tak iskreno v oči pogleda ( kolkr sej vem da si rekla ne...ampak jst bom vseeno ...) in to naredi......pol moraš bit pa hud...včasim mi je prav težko bit  stroga.....samo zato , k tak iskreno povejo, da ne bodo ubogali....


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 22:42:34   
Freycha
joj, jaz sem pa nase jezna, ko kaj naredi, česar ne bi smela, pa potem da iz sebe tak navihan nasmeh ali celo smeh, da namesto, da bi bila jezna nanjo in jo kregala, padem še sama v smeh... potem se pa režimo in seveda naslednjič spet dela, česar ne bi smela user posted image user posted image user posted image  sej vem, neresna mama, sam če mi je pa taka huda faca tamala, da ne morem verjet user posted image user posted image user posted image user posted image

mogoče sem te res narobe razumela. Ker poznam ljudi, ki jih res samostojnost otrok ubija user posted image  Je pa res, da je včasih lažje sam narediti, kot čakat na njih (sploh recimo zjutraj za v vrtec, pa tebi se v službo mudi), samo to pač tko je user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 22:47:24   
madejka
Freycha v Babycentru sem kupla krožniček... mi je bil tak kjut, da se nisem mogla upret... čeprav sem prej pravla, da kaj ga pa rabiuser posted image
Ja velja za 31. jauser posted image Če bomo le zdravi... nekaj predolgo že to trajauser posted image


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 22:49:55   
Ajvy
Sam res....takrat se mi zdi ,da bi se najraje skloftala...pa kaj čem..če je res smešn......

AMpak sej bo......vse bo......

Res je da je hitreje...samo se mi zdi ,da  je potem vedno več stvari ki jih moraš namesto njih naredit..pa se dolgoročno ne splača.....razem če želiš bit suženj svojemu otroku....tko pa mal potrpiš....pobrišeš večkrat, al pa pometeš...al pa pač počakaš...da sama natakne lev copat na desno nogo...in te s takim veseljem pogleda...da je čist vseeno da je mau postran user posted image user posted image


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 22:52:30   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Sam res....takrat se mi zdi ,da bi se najraje skloftala...pa kaj čem..če je res smešn......

AMpak sej bo......vse bo......

Res je da je hitreje...samo se mi zdi ,da  je potem vedno več stvari ki jih moraš namesto njih naredit..pa se dolgoročno ne splača.....razem če želiš bit suženj svojemu otroku....tko pa mal potrpiš....pobrišeš večkrat, al pa pometeš...al pa pač počakaš...da sama natakne lev copat na desno nogo...in te s takim veseljem pogleda...da je čist vseeno da je mau postran user posted image user posted image



to si pa tko lepo napisala, pa tko resnično user posted image user posted image user posted image  ti dam čisto prav user posted image user posted image user posted image

nič, zdej pa grem pančkat..... se ne spomnem, kdaj sem nazadnjeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Julijke2007- 2.del
27.1.2009 22:54:18   
Ajvy
nočko ......sej grem jst tud...se delat da spim.....

lepo nočko vsem user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Julijke2007- 2.del
28.1.2009 4:42:29   
zvesta
Jutro...


IZVIRNO SPOROČILO: Češnca

zvesta po slikcah sodeč se tudi meni zdi Izak izrezan ati, ampak oke ma pa tvoje, al se motim? No, kakorkoli, ful je fletkan! user posted image



Češnca, ne, tudi očke ima bolj atijeve.... jaz nimam tako svetlo modrih.... ima pa moj nosek.... na srečo... hihi


Drugače grem pa jaz zdaj za knjige. :(

Aha, seveda... pa da komentiram še lepotičko Dito. Prava dolginka je. Pa očitno res zelo samostojna. Naš se še ne obuje sam. No razen mojih in atijevih copatov. Se pa zna sam slečt. :) Ga kdaj češ lovimo nagega okrog. Pa od trip trapa smo odstranli varovalo in veliko bolj pri miru sedi pri mizi in je.

< Sporočilo je popravil zvesta -- 28.1.2009 4:44:01 >

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Julijke2007- 2.del
28.1.2009 6:27:40   
SANEK1
Dobro jutro...
O, Zvesta, vidim da nisem edina ki straši tak zgodaj...bUUUUUUUUUUUUuser posted image
HJaz sem že od 03:30 pokonci, pa tokrat izjemoma ne zaradi Žije (tak sama sebe kličeuser posted image ), ampak verjetno podzavestno nisem htela prespat odhoda mojega dragega (odpravil se je že ob 04.30user posted image ), ker ima danes rojstni dan in pride komaj zvečer domov in sem mu želela prva čestitatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Na sploh pa se mi zadnje cajte dogaja, da se zbudim okoli 4 vjutro in sem budna kot čuk in zanimivo, da grem pol šele ob 11, 12 ponoči spet spat, čez dan ni cajta, ker finiširam diplomsko, pol ko pa Živa pride, pa še za hcat ni cajtauser posted image user posted image user posted image  Pa čez dan sploh nisem nič kaj zaspana, isto je bilo prvič.
Joj, kaj šele bouser posted image user posted image user posted image

Zadnje čase se ful ubadam s tem vprašanjem, kak bo...kak bo Živa sprejela brateca...bo ful ljubusumna itd., itd....zato verjetno tak slabo spim.

Živa že kaka dva meseca nima več stolčka in sedi sama za svojo mini mizico na mini stolčku, ki je poleg velike mizice in tak vsi 3 skupaj papamouser posted image user posted image user posted image   Včasih je ful pridna, včasih pa nima mira in samo vstaja-vseda...
Ztao sem včeraj vprašala, kak je s te v vrtcu in so rekle, da lepo mirno je in nič ne vstaja in da če je lačna bo tak jedla, če pa ne pa naj ji stran vzamem...včeraj sma že imli šolouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Julijke2007- 2.del
28.1.2009 6:30:25   
SANEK1
Iiiiiiiiiiiiii, kak je lepa Ditauser posted image user posted image user posted image ....komaj čakam da se v soboto vidimo, da vas vse po dolgem cajtu vidim tudi v živouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kak se vam zdi ob 10-ih, pri Marogici?
 
Zvesta, baja in seveda ostale prideteuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SANEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Julijke2007- 2.del
28.1.2009 6:38:57   
SANEK1
Še slikice:
Živa na predstavi v vrtcu:

user posted image

nov šlafrok:

user posted image

(odgovor članu SANEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Julijke2007- 2.del
28.1.2009 6:48:23   
Ronči
To sva med novoletnimi prazniki skupaj mesle in pekle kruh:

http://static.ringaraja.net/1108347813/big/c69ee91c76b86d2fd15f9b6f4d2bcdeb.jpg




_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu SANEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?