|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
4.2.2009 15:58:07   
lili82
še to glede Mure 3, če katero slučajno zanima... Midva sva si ga nabavila, poleg pa sva vzela košaro od Quinny-a - je namreč kompatibilna z Maxi Cosi vozički (vse prejšnje so, edino Car Cot ne gre več na ogrodje). Midva sva se odločila za tole http://soncek.si/si/quinny-freestyle-kosara-dreami-sand-i6698.shtml

Ne potrebuješ pa nobenih dodatnih nosilcev al pa adapterjev...

(odgovor članu etna)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
4.2.2009 16:07:12   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: etna

Ne predstavljam si, da bi imela voziček s fiksnimi kolesi, zdaj ko sem navajena na tega. Mogoče je najboljše, če greš v trgovino malo vozit, pa naj ti vse pokažejo, pa da še ti probaš. Pol boš pa videla a je to to. Jaz sem takrat postala še bolj nora na ta voziček user posted image


jaz tudi ne, ampak MC mura 4 ima sprednja kolesa vrtljiva.

(odgovor članu etna)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
4.2.2009 16:20:24   
rakica26
Midva sva se odločla za MC MURO 3, se pa čaka okol 3 mesece na vozek iz kolekcije 2009. Pa še košaro in lupinico bova vzela. user posted image  res je lep vozek.

_____________________________

Vsaka pot je v dvoje lepša, ko pa pride še tretji član pa še veliko slajša. Mi ga pričakujemo 13.7.2009.

Pa smo dočkali našo princesko 26.6.09 je razveselila atija in mamico

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
4.2.2009 22:46:54   
etna
Barika, mislila sem kakšen drug voziček s fiksnimi kolesi. Za Muro 4 pa vem da ima vrtljiva kolesa, samo nama se je zdel M3 boljši.  Rakica26 super odločitev, po mojem mnenju. Javi se tudi takrat, ko ga boste začeli uporabljat.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
5.2.2009 9:26:34   
matt
hojla... tudi jaz sem se odločila za MURO3- naj bi prišel danes - samo men je  barve res zadnja stvar, ki sem jo gledala pri vozičku, zato sem vzela kar lanski model v akciji (baje zadnji rdeč iz skladišča!) . Razlika med 2009 in 2008 modeli je v barvah in v strehici - 2009 je malenkost večja in nima stranske mrežice - pogled je zastrt, ali kako se naj izrazim. Drugih razlik pa menda ni.  Najbrž sem kot vse naredila celo študijo o vozičkih, ta  me je prepričal ravno zato, ker se tako fajn zlaga, me pa tudi malo skrbi kako bo po klancu navzdol ker ni ročne bremze... pri meni pa so v glavnem sami klanci! Ja vem pa še ni ravno lahek voziček... a kaj ko mi je ful všeč.

Ja zdaj moram pa naročii še košaro, mislim, da je trda bolj fajn, original Mura je tko "svinjsko" težka, da že samo komaj dvigneš, kaj šele ko je dete notr... A SE MORDA MOTIM? ima katera to košaro? Trgovke so mi potrdile da so Quinnyeve lažje...

(odgovor članu etna)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
5.2.2009 9:56:12   
lili82
Quinny-jeva košarica je tudi tako-tako... ravno lahka ni, ni pa najtežje, kar dobiš na tržišču... Je pa ravno tako tolko težka, da si sebe kar malo težko predstavljam, kako tovorim malega v košari z eno roko naokrog... user posted image Mislim, da bo to bolj delo za mojega dragega.. user posted image Midva z malim pa se bova raje vozičkala kot pa nosila...

Sicer pa... naš mali je šele na poti, ampak voziček je že sestavljen in v polni pripravljenosti sredi dnevne sobe in moram rečt, da mi je quinnyeva košarica blazno všeč, ko je namontirana... Saj veste, da nekatere košare al pa lupinice sicer pašejo na določena ogrodja, ampak potem pa voziček blazno čudno izgleda... tak malo vesoljsko... no, ta košara pa fino paše na ogrodje in voziček prav kul zgleda...

(odgovor članu matt)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
5.2.2009 13:38:38   
rakica26
Meni je trgovka v BC povedala da je košara od Mure, ta ta nov model enake teže kot košara od Quinnija.
Za bremzo tud mene mal skrbi kako je po klancu navzdol, sam bomo že, k je pa toko noro lep ta vozek :)

_____________________________

Vsaka pot je v dvoje lepša, ko pa pride še tretji član pa še veliko slajša. Mi ga pričakujemo 13.7.2009.

Pa smo dočkali našo princesko 26.6.09 je razveselila atija in mamico

(odgovor članu lili82)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
5.2.2009 13:40:02   
rakica26
Lili82, daj pripopaj kako slikice tega vozeka sedaj ko ga imaš doma:)

_____________________________

Vsaka pot je v dvoje lepša, ko pa pride še tretji član pa še veliko slajša. Mi ga pričakujemo 13.7.2009.

Pa smo dočkali našo princesko 26.6.09 je razveselila atija in mamico

(odgovor članu rakica26)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
5.2.2009 15:35:08   
lili82
Evo našo makino user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu rakica26)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
5.2.2009 16:02:20   
jernejav
Evo našo....user posted image user posted image
user posted image

user posted image

user posted image



_____________________________

Brez tebe življenje se prazno mi zdi
vsebino mu daješ edino le ti...

Anže je v najino življenje prijokal 28.3.2009

(odgovor članu lili82)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
5.2.2009 16:05:19   
jernejav
Jaz pa sem se odločila, da košare ne bomo imeli, saj od začetka bo kr v jajčki, potem pa je že dovolj toplo za športni del.

_____________________________

Brez tebe življenje se prazno mi zdi
vsebino mu daješ edino le ti...

Anže je v najino življenje prijokal 28.3.2009

(odgovor članu jernejav)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
5.2.2009 17:24:02   
lili82
Nama pa so priporočali, da si košaro vseeno nabaviva, ker za malega naj ne bi bilo dobro, da predolgo leži v jajčki, ker ima še premehko hrbtenico in ima kasneje lahko probleme... Midva je tako nisva vzela, ker bi malega zeblo, ampak predvsem zato, da bo v začetnih mesecih, ko se bomo vozičkali (in ko bo mama na sprehodih - upajmo da, kilograme dol spravljala) ležal popolnoma ravno - če bo mrzlo (upajmo da ne več), ga bomo fejst pokrili, če pa bo toplo (kar je naverjetnejši scenarij) pa bo lepo malo oblečen lahko v košari bincal... 

(odgovor članu jernejav)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
5.2.2009 17:27:30   
rakica26
Joj kok lepi vozki, hvala za slikice. Sedaj bom še težje čakala na mojega:) Ko ga dobim pa nalepim slikice. Lili82 kdaj pa imaš rok?

_____________________________

Vsaka pot je v dvoje lepša, ko pa pride še tretji član pa še veliko slajša. Mi ga pričakujemo 13.7.2009.

Pa smo dočkali našo princesko 26.6.09 je razveselila atija in mamico

(odgovor članu lili82)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
5.2.2009 17:46:42   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: jernejav

Jaz pa sem se odločila, da košare ne bomo imeli, saj od začetka bo kr v jajčki, potem pa je že dovolj toplo za športni del.


kaj pa če na bolhi pogledaš za rabljene? drugače pa ima zdejle sonček akcijo mehkih košar (75€ so, se mi zdi)

jaz morem pa na nakup počakat še do nekje junija, julija user posted image

(odgovor članu jernejav)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
5.2.2009 18:03:07   
lili82
rakica26 - rok imam 4.4., ampak nekako dvomim, da bomo tako dolgo zdržali...user posted image Najin mali je čisto "izvenmerski" - še zdaj raste ko kopriva, na zadnjem pregledu (pri 29t3d) je tehtal že 1.700 in imel obseg glavice 27,8 cm... Če bo šlo tako naprej, bo imel 5 kg ob porodu! user posted image Pa brca tako fejst, da meni tu in tam kar solze v oči stopijo...user posted image Najraje ima levo stran reber - točno ve, kam brcnit, da se jaz ponoči obrnem ali pa čez dan zravnam na stolu.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
8.2.2009 15:43:14   
rakica26
Še nekaj me zanima. A gre ta košara

http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/vozicki-in-sistemi/quinny/quinny-koSara-dreami-za-speedy/165718712930016571

na maxi cosi mura voziček?

_____________________________

Vsaka pot je v dvoje lepša, ko pa pride še tretji član pa še veliko slajša. Mi ga pričakujemo 13.7.2009.

Pa smo dočkali našo princesko 26.6.09 je razveselila atija in mamico

(odgovor članu lili82)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
8.2.2009 17:55:35   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: jernejav

Jaz pa sem se odločila, da košare ne bomo imeli, saj od začetka bo kr v jajčki, potem pa je že dovolj toplo za športni del.


Ti toplo priporočam košaro. Naš user posted image aprilček je spančkal v njej kot princ... še avgusta in septembra smo jo uporabljali na morju za posteljico user posted image user posted image user posted image
V jajčki ga nisem puščala več kot 1-1,5 ure. V košari pa mi je na sprehodu ali na terasi spal tudi po 4 ure. user posted image Aprila zna bit še zoprno vreme z dežjem, vetrom,... Daš na košaro  prevleko-palerino user posted image Kako se že imenuje tista zaščita....user posted image

lili82
- lep datum user posted image Zame najlepši...smo takrat pričakali našo srečo... user posted image
Pa vaš user posted image ima enako barvo vozička, kot naš user posted image . Imamo pa 4


< Sporočilo je popravil tosja -- 8.2.2009 17:58:09 >


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu jernejav)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
14.2.2009 17:03:26   
mz
če kdo potrebuje rabljeno košaro v barvi grey slice za MC mura 3 ali 4 jo imam za prodat. info na 041506275


lp


(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
17.2.2009 14:28:13   
ančula
Pozdravljene.
Sem na tem, da kupim voziček za svojega malega in sem se že nekako kar odločila za voziček od Maxi Cosi Mura, ne vem še, ali bo tri- ali štiri kolesnik. Zanima pa me naslednje. Vse tiste, ki ta voziček imate, kako je s prevleko za noge, nikjer je ni prikazane in ne vem, kako se obnese v tem vozičku, ko je zunaj hladneje. Ali je možno ta del dokupiti. Kako ste se ve znašle oziroma kaj ste naredile.
Hvala vsem za čimprejšnji odgovor.

(odgovor članu rakica26)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
17.2.2009 15:30:18   
rakica26
Jaz imam voziček že doma :), še lupinica mi manjka. Komaj čakamna julij, ko ga bomo sprobali, je pa res mega voziček v živo še veliko lepši kot na sliki. Kar se vreče za noge tiče pa sem jaz samo tole zasledila, ali obstaja še kaj?

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=193676

Pa dober nakup, ker vam ne bo žal za ta voziček :)

_____________________________

Vsaka pot je v dvoje lepša, ko pa pride še tretji član pa še veliko slajša. Mi ga pričakujemo 13.7.2009.

Pa smo dočkali našo princesko 26.6.09 je razveselila atija in mamico

(odgovor članu ančula)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
17.2.2009 19:14:32   
ančula
Hm, to ni to, kar sem mislila. Gre za del vozička, ki naj bi se nekako pripel na voziček, da ima otroček pokrite noge, ko je hladneje in ne, da je cel v vreči, kot je tale zgoraj, ki si jo pripela. Vidim namreč, da se nobena ne ukvarja s tem, da bi to manjkalo vozičku, pa me je samo zanimalo, kaj boste naredile, ko bo zunaj hladno, npr. jeseni ali pozimi drugo leto?

(odgovor članu rakica26)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
17.2.2009 22:40:40   
miškamaška
Ančula, mi imamo zimsko vrečo maxi cosi footmuff in se super obnese.Malo si poglej a tej spletni strani: http://www.maxi-cosi.com/maxicosi/productdetail.aspx?id=55&tn=2.

Če te zanima pa še kaj pa kar vprašaj, saj mi muro pridno vozimo že skoraj eno leto.user posted image

(odgovor članu ančula)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
18.2.2009 10:50:24   
ančula
Ja, sej to je že rakica26 priprela, vendar nisem to mislila. Kaj pa ko je otrok prevelik za v tako vrečo? Mislila sem bolj na tole (glej link):

user posted image
To je sicer od Peg perega voziček, ampak ima tole za noge. Sej mogoče kompliciram, ne vem. Morda tiste, ki ga imate,mi lahko bolj svetujete. Hvala.

(odgovor članu miškamaška)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
24.2.2009 8:14:12   
tosja

IZVIRNO SPOROČILO: ančula

Hm, to ni to, kar sem mislila. Gre za del vozička, ki naj bi se nekako pripel na voziček, da ima otroček pokrite noge, ko je hladneje in ne, da je cel v vreči, kot je tale zgoraj, ki si jo pripela. Vidim namreč, da se nobena ne ukvarja s tem, da bi to manjkalo vozičku, pa me je samo zanimalo, kaj boste naredile, ko bo zunaj hladno, npr. jeseni ali pozimi drugo leto?


Če si se odločila za Muro potem ne moreš kombinirat z nekim žnj delom...
In vreča, katere link je ena prpopala-Murina je zakon!!!! Preverjeno! Ne menjam za nična svetu-naš user posted image prav uživa na toplem in se ne rabim obremenjevat z nobenimi pajaci, ki jih težko slečeš, če prideš z vozičkom kam na toplo. Tako, pa samo odprema zadrgice, slečema bundici in to je to...user posted image Je pa res, da je vreča kar velika...Mi smo jo začeli uporabljati pri 7 mesecih, ker smo pomladni...user posted image



_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu ančula)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: maxi cosi mura 3 kolesnik
24.2.2009 8:19:56   
tosja
http://www.maxi-cosi.com/maxicosi/instructions.aspx?id=55

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?