|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Lepota
1.2.2009 9:38:48   
rija
pa sem že mislila, da smo končno na pravi poti....user posted image user posted image user posted image  

samo glede koles: jaz jih nisem nikoli snemala niti nimam pojma, kak se to narediuser posted image  

itak, vsak, pa če zdaj tu primerjamo BB ali stokiča ima svoje prednosti in slabosti.....kot sem že enkrat napisala v eni podobni debati, bi se v ponovnem primeru odločala med tema dvema.....ampak zdaj, ko sem ga prodala, stokiča namreč, se zavedam, da bi se vseeno še enkrat odločila zanj.....samo drugo barvo....za spremembouser posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Lepota
1.2.2009 10:06:12   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: rija

pa sem že mislila, da smo končno na pravi poti....user posted image user posted image user posted image  

samo glede koles: jaz jih nisem nikoli snemala niti nimam pojma, kak se to narediuser posted image  

itak, vsak, pa če zdaj tu primerjamo BB ali stokiča ima svoje prednosti in slabosti.....kot sem že enkrat napisala v eni podobni debati, bi se v ponovnem primeru odločala med tema dvema.....ampak zdaj, ko sem ga prodala, stokiča namreč, se zavedam, da bi se vseeno še enkrat odločila zanj.....samo drugo barvo....za spremembouser posted image




Jaz nič krivauser posted image . Na pravo pot pa tu na RR prideš šele ko se tema zakleneuser posted image .

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Lepota
1.2.2009 10:22:39   
Flufi
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

A verjameš, B., da sem že večkrat pomislila, da bi si pa mi morali res omislit enga gršega, ker se po vseh teh mesecih, ko se šetam z njim po našem zahojenem mestecu, za nami še vedno obrača še bolj zahojen folk in bulji in komentira. Pa prav ne morš verjet.

CatJa,
si se morda vprašala, da se najbrž obračajo zato, ker je GRD? In da je neupravičeno sklepati, da je folk zahojen samo zato, ker komentira tvoj voziček. Lahko pa jaz sklepam, da si imela ti včeraj slab dan, ker pišeš takšne bedarije, recimo o tistem, kako pri ostalih vozičkih otroci svoje starše gledajo pod noge in podobno. Ne ga sratuser posted image .

< Sporočilo je popravil Flufi -- 1.2.2009 10:23:53 >

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Lepota
1.2.2009 10:30:48   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Catja kaj si pa ti tak nasršenauser posted image



Verjetno je res nasršeno zvenelo. Še bolj pa komentarji vas, ki tega vozička niti nimate niti ga niste uporabljale, pa se, ne vem, nekako škodoželjno nasmihate, kako štorast je za zlagat itd. Ne vem, mogoče imajo tvoje frendice same fičote al kaj, ker sem lepo napisala, da meni je šel celo v cliota, brez da bi bilo potrebno razmontirat kolesa, ker tako kot Rija, nimam pojma, kako se to sploh naredi. Glede na to, da sem pri 1. otroku imela PP s ta velikimi napihljivimi kolesi in mi je šel, pazi, v Twingota, ne vidim problema, da Stokke ne bi šel v bilo kater avto. Če ne gre, pač bog pomagaj.

2. nimam takih problemov, da ne bi mogla it v trgovino brez otroka, če pa že grem, si ne navlečem cele tone stvari, da bi mi moralo tečt dol od napora.

3. ne obdelujemo planin in gozdnih poti, zato nam je pač ta voziček po meri. Sicer bi izbrali drugega.

In 4., ja vem, kompliciram, v dežju ne hodim ven z vozičkom. Iz avta v stavbo mi ga pa tud ni težko pod dežnikom nest, če je že ravno nuja kam it.


O ostalih vozičkih je bila že 1001 tema, pa nisem zasledila, da bi se kdo tako ubadal z njihovo grdoto in neuporabnostjo. In dokler stvari ne preizkusiš, nisi ravno kompetenten za sodbo o njej. Evo, to je bila moja poanta.

Pa lepo prosim, ne mi o nerazumevanju besedila - preberi še enkrat celo temo - začelo se je o (ne)lepoti tega vozička, končalo pa z njegovo (ne)uporabnostjo. Res ne vem, zakaj so proizvajalci dobili toliko nagrad za inovativnost .... Če komu ta voz pač ni všeč, pač ne gleda za njim, ne proučuje njegovih reklam itd.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Lepota
1.2.2009 10:34:27   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2


Jaz nič krivauser posted image . Na pravo pot pa tu na RR prideš šele ko se tema zakleneuser posted image .



se strinjamuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Lepota
1.2.2009 10:34:32   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: Flufi

IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

A verjameš, B., da sem že večkrat pomislila, da bi si pa mi morali res omislit enga gršega, ker se po vseh teh mesecih, ko se šetam z njim po našem zahojenem mestecu, za nami še vedno obrača še bolj zahojen folk in bulji in komentira. Pa prav ne morš verjet.

CatJa,
si se morda vprašala, da se najbrž obračajo zato, ker je GRD? In da je neupravičeno sklepati, da je folk zahojen samo zato, ker komentira tvoj voziček. Lahko pa jaz sklepam, da si imela ti včeraj slab dan, ker pišeš takšne bedarije, recimo o tistem, kako pri ostalih vozičkih otroci svoje starše gledajo pod noge in podobno. Ne ga sratuser posted image .



Lubica draga, meni je marsikatera stvar grda, celo kakšno bitje se najde vmes, pa se ne obračam, stojim, s prstom kažem in glasno komentiram. Kdo je tu zahojen?

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Flufi)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Lepota
1.2.2009 10:36:36   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Flufi

CatJa,
si se morda vprašala, da se najbrž obračajo zato, ker je GRD? In da je neupravičeno sklepati, da je folk zahojen samo zato, ker komentira tvoj voziček. Lahko pa jaz sklepam, da si imela ti včeraj slab dan, ker pišeš takšne bedarije, recimo o tistem, kako pri ostalih vozičkih otroci svoje starše gledajo pod noge in podobno. Ne ga sratuser posted image .


a potem se tudi za grdimi ljudmi obrača na cestiuser posted image

ker itak nismo/ste vsi lepi.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Flufi)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Lepota
1.2.2009 10:41:49   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Catja kaj si pa ti tak nasršenauser posted image









O ostalih vozičkih je bila že 1001 tema, pa nisem zasledila, da bi se kdo tako ubadal z njihovo grdoto in neuporabnostjo. In dokler stvari ne preizkusiš, nisi ravno kompetenten za sodbo o njej. Evo, to je bila moja poanta.

Pa lepo prosim, ne mi o nerazumevanju besedila - preberi še enkrat celo temo - začelo se je o (ne)lepoti tega vozička, končalo pa z njegovo (ne)uporabnostjo. Res ne vem, zakaj so proizvajalci dobili toliko nagrad za inovativnost .... Če komu ta voz pač ni všeč, pač ne gleda za njim, ne proučuje njegovih reklam itd.


Catja, temu se reče, fauš, fauš, fauš. user posted image Ker drugače se jim ne bi zdelo smiselno se zafrkavat z enim bednim stokkeom, tko kot se meni ne zdi smiselno sploh ne pogovarjat o kakšnih per peregotih, ali pa še slabše, novo nastalimi ponaredki ala pliko oziroma pilko, al kaj so že. Pa so mi tudi grdi, pa ne vpijem po svetu, kak je Per perego trio al kaj je že, grd voziček. Tut ne gledam slik od njih, pa se čudim kak lahko naredijo tak voziček. Dol mi visi zanjuser posted image




_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Lepota
1.2.2009 10:42:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Flufi

CatJa,
si se morda vprašala, da se najbrž obračajo zato, ker je GRD? In da je neupravičeno sklepati, da je folk zahojen samo zato, ker komentira tvoj voziček. Lahko pa jaz sklepam, da si imela ti včeraj slab dan, ker pišeš takšne bedarije, recimo o tistem, kako pri ostalih vozičkih otroci svoje starše gledajo pod noge in podobno. Ne ga sratuser posted image .


a potem se tudi za grdimi ljudmi obrača na cestiuser posted image

ker itak nismo/ste vsi lepi.....


Rija....za dobrim konjem se vedno praši vešuser posted image
In ja....eni se tud za grdimi ljudmi obračajo pa komentirajo. Pač kultura. Večina ne ve kaj je bonton pa če bi jih po glav z njim treščl.
Sam pol se pa ti obremenjuješ z videzom in si fancy veš. Ti. K mirno hodiš po cesti. Ne un k se ustav pa buli in komentira.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Lepota
1.2.2009 10:46:55   
bumerang
A danes greste pa ven jest al kako?

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Lepota
1.2.2009 10:56:56   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Catja kaj si pa ti tak nasršenauser posted image


Še bolj pa komentarji vas, ki tega vozička niti nimate niti ga niste uporabljale, pa se, ne vem, nekako škodoželjno nasmihate, kako štorast je za zlagat itd. Ne vem, mogoče imajo tvoje frendice same fičote al kaj, ker sem lepo napisala,

Kaj res ne zastopiš, da so tu v tej temi uporabnice stokkeja pisale o razstavljanju in velikih avtih, nisem jaz začela o tem, niti moje prijateljice. Beri vse in pol komentiraj in se zgražaj. Stokkeja sem vozila, mi je tudi zelo lepi, slabih izkušenj nimam s stabilnostjo, tega nisem nikoli zanikala ali sploh omenila. Tudi nisem pisala, da je štorast za zlagat, ampak da se vsaka sekunda šteje, ko moraš vse razstaviti in vse not zložiti (o razstavljanju nisem jaz začela)

2. nimam takih problemov, da ne bi mogla it v trgovino brez otroka, če pa že grem, si ne navlečem cele tone stvari, da bi mi moralo tečt dol od napora.

mah itak brezeveze, ko ti je beseda napor tak všečuser posted image . Pa veš, da nekateri več dni sami živimo in rabimo tudi iz trgovine več stavri vlečt in to z otrokom. Vsak dan pa tudi nočem v trgovino skakat po kos kruha in nas izpostavljat številnim virusom. Tudi v dežju zato moramo kam skočit.


O ostalih vozičkih je bila že 1001 tema, pa nisem zasledila, da bi se kdo tako ubadal z njihovo grdoto in neuporabnostjo. In dokler stvari ne preizkusiš, nisi ravno kompetenten za sodbo o njej. Evo, to je bila moja poanta.

Stvar poizkusila, vse preverila, voziček mi je všečen in ni grd, pa komentiram lahko in ga tudi sodim lahko user posted image

Pa lepo prosim, ne mi o nerazumevanju besedila - preberi še enkrat celo temo - začelo se je o (ne)lepoti tega vozička, končalo pa z njegovo (ne)uporabnostjo.

Tolk časi si že na rr, da najbrž veš, da se še nobena tema ni razvila v eno smer, vedno ja zašlauser posted image . In če si ti temo celo prebrala, bi lahko videla, da je moj prvi post bil odgovor na vprašanje. Kasneje, ko je pikapolonca ali katera uporabnica začela komentirat in it ven iz teme, sem začela tudi jaz ven iz teme odgovarjat.Tako da re sne vem kdo zdaj kaj ne razume.
 


Pa brez zamere, bom odnehala in vam želela veselo vozičkanjeuser posted image . Odebeljen tekst je zato, da se vidi kaj sem jaz pisala, ne da bi drlauser posted image

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   [Brisano sporočilo]
1.2.2009 10:58:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Lepota
1.2.2009 10:59:34   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Catja kaj si pa ti tak nasršenauser posted image









O ostalih vozičkih je bila že 1001 tema, pa nisem zasledila, da bi se kdo tako ubadal z njihovo grdoto in neuporabnostjo. In dokler stvari ne preizkusiš, nisi ravno kompetenten za sodbo o njej. Evo, to je bila moja poanta.

Pa lepo prosim, ne mi o nerazumevanju besedila - preberi še enkrat celo temo - začelo se je o (ne)lepoti tega vozička, končalo pa z njegovo (ne)uporabnostjo. Res ne vem, zakaj so proizvajalci dobili toliko nagrad za inovativnost .... Če komu ta voz pač ni všeč, pač ne gleda za njim, ne proučuje njegovih reklam itd.


Catja, temu se reče, fauš, fauš, fauš. user posted image Ker drugače se jim ne bi zdelo smiselno se zafrkavat z enim bednim stokkeom, tko kot se meni ne zdi smiselno sploh ne pogovarjat o kakšnih per peregotih, ali pa še slabše, novo nastalimi ponaredki ala pliko oziroma pilko, al kaj so že. Pa so mi tudi grdi, pa ne vpijem po svetu, kak je Per perego trio al kaj je že, grd voziček. Tut ne gledam slik od njih, pa se čudim kak lahko naredijo tak voziček. Dol mi visi zanjuser posted image





hahahahahauser posted image

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Lepota
1.2.2009 11:00:14   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Berite moj podpis user posted image


Me veseli, da smo komu polepšali danuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Lepota
1.2.2009 11:01:15   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

A danes greste pa ven jest al kako?


Z vozičkom ali brez, ker sneži in ga ne bi razstavlajliuser posted image user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Lepota
1.2.2009 11:07:14   
Zvezdica
Drugače pa -> lepo, da ste nabavili Stokkea. Meni je tudi ravno zato poseben, ker je res malokomu všečen. Verjetno potrebuješ prav poseben okus zanj.
Mi je pa zanimivo, da sem tukaj na RRJi prebrala veliko tem o vozičkih in čez nobenega ne 'pljuvajo' toliko kot čez Stokke. In to ravno tiste, ki vozička nikoli niso niti vozile ne, samo na podlagi 'nekdo je videl, nekdo je slišal, nekdo je rekel'. Stokke praktično zame nima pomankljivosti, je pa res da se ne zloži ravno čisto na malo. Ampak prebolim, takoj


Mater da še jast pristavim.

Pikapolonca, pljuvajo zato ker ga ne morejo imeti. Lep grd, nima veze... NE MORJO GA IMETI!!!
Jast imam maxi cosija (za novga dejenčka) ampak kaj hočem rečt, imam kolegico (svetovljanko, izobraženko....) ki je dobila nek 10 let star voz, grd k svinja, razpada in mi pravi češ jast tega tvojga ne bi imela, ker je grd. A point tiči drugje, bi ona imela, ma njen partner zase zapravi bajne dinarčke, za otroka, pa niti za lupinco nista mogla odcolat tisti 120€, tko da človeška žlehtnoba in fovšija presega vse meje.

Vem, da je tema skor pase, ampak nisem mogla mimo.

Aja, pa za vse, ki mislite da si fancy z vozičkom... IZJAVA STOLETJA... pa daj no, a kupiš voz da si fancy?!?!? Moraš imet hud problem s samozavestjo, če razmišljaš in kupuješ na tak način.




_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Lepota
1.2.2009 11:15:21   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdica

Drugače pa -> lepo, da ste nabavili Stokkea. Meni je tudi ravno zato poseben, ker je res malokomu všečen. Verjetno potrebuješ prav poseben okus zanj.
Mi je pa zanimivo, da sem tukaj na RRJi prebrala veliko tem o vozičkih in čez nobenega ne 'pljuvajo' toliko kot čez Stokke. In to ravno tiste, ki vozička nikoli niso niti vozile ne, samo na podlagi 'nekdo je videl, nekdo je slišal, nekdo je rekel'. Stokke praktično zame nima pomankljivosti, je pa res da se ne zloži ravno čisto na malo. Ampak prebolim, takoj


Mater da še jast pristavim.

Pikapolonca, pljuvajo zato ker ga ne morejo imeti. Lep grd, nima veze... NE MORJO GA IMETI!!!





Pa še res je, ker trenutno nimamo bejbija.user posted image Je pa res, da bomo morali za ta tretjega nekaj novega nabavit, ker nam je voziček žal splesnel. Bom pa potem šla v preizkušanje raznih novih variant, ker se je  od leta 2003 verjetno res marsikaj spremenilo na področju vozičkov.

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Lepota
1.2.2009 11:28:40   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2






Tolk časi si že na rr, da najbrž veš, da se še nobena tema ni razvila v eno smer, vedno ja zašlauser posted image . In če si ti temo celo prebrala, bi lahko videla, da je moj prvi post bil odgovor na vprašanje. Kasneje, ko je pikapolonca ali katera uporabnica začela komentirat in it ven iz teme, sem začela tudi jaz ven iz teme odgovarjat.Tako da re sne vem kdo zdaj kaj ne razume.
 


Pa brez zamere, bom odnehala in vam želela veselo vozičkanjeuser posted image . Odebeljen tekst je zato, da se vidi kaj sem jaz pisala, ne da bi drlauser posted image



Ok, hope, vse lepo pa prav, samo pokazi mi en stavek, da sem zacela komentirati nefunkcionalnost Stokkea? Daj se prej prepričaj, potem pa kaži name s prstom, prav.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Lepota
1.2.2009 11:29:55   
annya
Meni je pa čist mimo...neka vesoljska oblika user posted image

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Lepota
1.2.2009 11:41:03   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2






Tolk časi si že na rr, da najbrž veš, da se še nobena tema ni razvila v eno smer, vedno ja zašlauser posted image . In če si ti temo celo prebrala, bi lahko videla, da je moj prvi post bil odgovor na vprašanje. Kasneje, ko je pikapolonca ali katera uporabnica začela komentirat in it ven iz teme, sem začela tudi jaz ven iz teme odgovarjat.Tako da re sne vem kdo zdaj kaj ne razume.
 


Pa brez zamere, bom odnehala in vam želela veselo vozičkanjeuser posted image . Odebeljen tekst je zato, da se vidi kaj sem jaz pisala, ne da bi drlauser posted image



Ok, hope, vse lepo pa prav, samo pokazi mi en stavek, da sem zacela komentirati nefunkcionalnost Stokkea? Daj se prej prepričaj, potem pa kaži name s prstom, prav.



Rekla sem "pikapolonica ali katera uporabnica". to pomeni, da nisem sigurna, mogoče ti,mogoče katera druga. Se opravičujem, če je bilo videno, da si ti. z

Drugo nisem rekla, da si ti ali kdor drug govoril o nefunkcionalnosti, temveč o rastavljanju . Pa kaj vam je babe, če ne bi tolk besed obračale in se počutile ogroženo, bi še debata stekla normalno.  Pa ti najdi kje sem jaz napisala besedo nefunkcionalen, pa kje sem napisala, da si ti napisala, da je nefunkcionalen. Tudi ti prst zatakni nekamuser posted image


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 1.2.2009 11:42:39 >

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Lepota
1.2.2009 11:53:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdica


Mater da še jast pristavim.

Pikapolonca, pljuvajo zato ker ga ne morejo imeti. Lep grd, nima veze... NE MORJO GA IMETI!!!



Pa da še JAZ pristavim.
Res je, ne morem ga imeti, ker sem preškrta. Ko sem JAZ kupovala vozček leta 2004, me je skor kap zadela ob ceni 60.000 SIT (~250€). Zdaj pa, če ne kupiš takega za najmanj 1000€, sploh nisi "in".user posted image

(odgovor članu Zvezdica)
  Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Lepota
1.2.2009 12:03:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdica


Mater da še jast pristavim.

Pikapolonca, pljuvajo zato ker ga ne morejo imeti. Lep grd, nima veze... NE MORJO GA IMETI!!!



Pa da še JAZ pristavim.
Res je, ne morem ga imeti, ker sem preškrta. Ko sem JAZ kupovala vozček leta 2004, me je skor kap zadela ob ceni 60.000 SIT (~250€). Zdaj pa, če ne kupiš takega za najmanj 1000€, sploh nisi "in".user posted image


Ma ne vem če se gre glih za in. No pri nekaterih že, sam taki so itak....mislm brezveze komentirat.
Dejstvo je da so ljudem pač različne stvari všeč. In kupit neki kar ti je grdo za umret, sam zato ker je cenej če ti tega ni treba, al pa kupit nekaj kar ti je grdo pa in je men oboje mal mimo. Pač kupiš tisto kar ti je všeč. Če je drago....smola. Če si lahko privoščiš....
Tud kavbojke si raj kupim za 100€ ene k so mi všeč če ne najdem nobenih za 20€ k bi mi ble recimo. Bi pa z veseljem kupila te enake al pa podobne kavbojke za 20€user posted image . Sam pač ljudje običajno kupujemo stvari k so nam všeč. Če že lahko izbiraš....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Lepota
1.2.2009 13:53:27   
Flufi
Punce, ni vam pomoči, udrihanja ni in ni konec. Samo, da še zadnjič pristavim svoj lonček, ki se nanaša na naslov teme LEPOTA!
Zame je lepota BB, za vaša mnenja mi je pa eno figo mar, ker itak vsako besedo obrnete na sto načinov in tej temi ne kaže konca.
LP user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Lepota
2.2.2009 10:47:33   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdica

Pikapolonca, pljuvajo zato ker ga ne morejo imeti. Lep grd, nima veze... NE MORJO GA IMETI!!!


^^ user posted image user posted image user posted image ^^

Drugače je pa prvi post v tej temi napisan kot trditev, ne kot vprašanje. In trditev je bila - voziček je lep. Nekatere smo pač to trditev zanikale, ker se z njo ne strinjamo. A naj na to temo odgovarjajo samo tisti, ki se strinjajo, da se bo potem začetniku te teme zdelo, da si je izbral(a) super voziček, ki si ga pač ostale ne moremo privoščiti? In bi ga najbrž vse imele, če bi si ga lahko??

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Lepota
2.2.2009 12:15:49   
Taula
IZVIRNO SPOROČILO: lananai

IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdica

Pikapolonca, pljuvajo zato ker ga ne morejo imeti. Lep grd, nima veze... NE MORJO GA IMETI!!!


No, to pa ni res. Marsikdo si ga lahko privošči (cenovno) pa se mu pač ne dopade. Vsak ima svoj okus.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?