|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 9:23:02   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: Grahec

Načeloma je OK in pridem, je pa tako da se počasi počasi pri meni nekaj dogaja: otrdevanje trebuha, tiščanje navzdol in bolečine v križu, tako da bomo videli kaj pokaži CTG in poreče ginekolog v sredo.


user posted image da bo vse ok!

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 9:23:53   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

najaa imaš zs user posted image


o taši user posted image  sem se spomnila na domačo nalogo, grem kar prec user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 9:39:28   
julam
dobro jutro!

babe, pejte rodit, sej niste normalne, že na 6 strani user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ! NIti ne morem vsega prebrat za nazaj niti nimam časa.

Jaz tudi čakam v sredo ponoven CTG, upam, da tudi vaginalni pregled, ker me res zanima, če je še vse zaprto. Tišči me navzdol, če sem dlje časa pokonci, tako da sem se na to že navadila.

Se spomnim, da ste že nekaj časa nazaj govorile o "najeti babci". No, jaz sem imela eno tako, ne sicer glih najeto, ampak sem dobila kontakt, da je na voljo. In sem obakrat rodila z njeno pomočjo in mi je bilo super. To pot ne vem, če bo uspelo, ker mi je povedala, da ne dovolijo več, da hodijo babce v službo izven delavnika - privat. Edino, če se srečava po naključju, bo MOJA. user posted image Jo pa moram ta teden poklicat, da se dobiva in malo pomeniva.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 9:45:53   
PERSIDA
Dobro jutro vsem !!!

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 9:49:28   
MalaČebelica
dobro jutro babike. no, zdaj je že dober dan, ko jaz pridem iz postelje in do računalnika user posted image user posted image user posted image

mi pa imamo danes pregled user posted image user posted image user posted image držite pestke, da bo vse ok

prebava in napenjanje - jaz mam pa trenutno tak zanič prebavo, da je groooozaaaa. enih 14 dni sem imela drisko. in ko sem odstranila že vso sadje, jogurte ipd. iz jedilnika pa še vedno ni bilo bolje, se mi je posvetilo, da bi to mogoče lahko blo od zdravil za pritisk. sem šla prebrat in seveda je to eden izmed možnih stranskih učinkov... no nakar sem zdaj tak uspešno spremenila prehrano, da sem celi vikend imela zaprtje s ta hujšim napenjanjem.... ne vem no.... ta prebava res sucks user posted image user posted image user posted image

vetrčki in obrobe - zdaj ko sem študirala to posteljnino, se ponekod res dobijo te obrobe posebej (ta trenutek se ne spomnim, kje vse). sem si pa zapomnila, da so cene nekje okrog 20 eur. ampak po moje se da zmenit tudi, da ti kje samo to prodajo oziroma naredijo - v kakšni takšni šiviljski trgovini, kot so Aljaž pa Katja in Alen al pa Zibka al pa ta Galeb, nad katerim sem jaz navdušena.... odvisno od kod si pa katera od teh trgovin ti je bližje...

zdaj pa grem jaz tudi dat perilo prat, ko vidim da ste že vse ultra pridne. pa pridem nazaj


_____________________________




(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 9:49:29   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Dobro jutro vsem !!!

zdaj je za tebe jutro?? user posted image In naj pol kdo reče da mu je v P. tečno user posted image

Jaz sem še oprala vse kar sem morala za našo user posted image in še  ZLIKALA VSE!!! user posted image končno mi je uspelo.
Tak, zdaj mam pa čas, da vse pospravim v omaro in preostanek dneva prelenarim!! user posted image


Vsem katere imate danes preglede pa user posted image in ne pozabite javit kak pa kaj je bilo user posted image .


Najaa hvala. Bom našla..upam. user posted image Drugače pa te pokličem..mogoče se ti pripelam po pomoti na hauf user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil tasa_m -- 2.2.2009 9:51:02 >

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 9:54:17   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Dobro jutro vsem !!!


Tudi tebi user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 9:55:10   
trezika
DOBRO JUTRO
Tako dolgo pa že lep čas nisem spala...user posted image  samo me je včeraj nekaj prehlad začel grabti pa mi je dragi predpisal strogo počivanje user posted image  je kr koristilo kr se dans že bolš počutim user posted image  
Ta sneg pa mi gre že pošteno na živce...noče in noče izginit user posted image


6.del.... pa kaj je z vamiuser posted image  nimate kaj drugega za delat user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 9:55:22   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica
mi pa imamo danes pregled user posted image user posted image user posted image držite pestke, da bo vse ok



bomo user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 9:57:12   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

6.del.... pa kaj je z vamiuser posted image  nimate kaj drugega za delat user posted image user posted image


Ne... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 9:57:41   
PERSIDA
tašika - ko jaz molzem ti spiš ko top user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 9:59:45   
Pupa7
Dobro jutro pupe,

vidm, da ste že v polnem zagonu... mi smo se danes zbudili v romantično zasneženo jutro... tak da popoldanske tortice odpadejo, ker ne bom gazla tam, da se kje ne zložim user posted image user posted image

zdaj čaka, da mi moj gor prinese tistih par cunjic, da bom lahko tud jaz pridna in kaj zlikala user posted image user posted image

julam ti pa nas ne podit rodit, ker še ni čas, če češ greš lahko ti, me ne gremo še prav nikamor user posted image

taši pa si vseen mela neki od tega, da si prej vstala ZLIKALA SI JEIIII user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa nehte menjat avatarje, ker sem se ravn navadla na stare user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 9:59:56   
PERSIDA
trezika- kaj se jaz spomnim si ti skoz lahko spala ko top.A ti je morda odspredaj začelo bit kaj napoti?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 10:01:53   
MalaČebelica
oj trezika! nekaj se menimo za srečanje v Mb. si v sredo popoldne fraj?

tasa - maš ZS

zdaj pa grem zares dat prat user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 10:03:05   
ada2
o, a na 6 smo že? user posted image

jaz sem to obrobo za posteljco kupila v ikei. imajo pa take, ki grejo po celi postelji okoli, ne samo pri vzglavju. cena: bela - 9,9 E, pisana (bela z motivi luštnih živalic) - 12,9 E.



_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 10:04:04   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: trezika

6.del.... pa kaj je z vamiuser posted image  nimate kaj drugega za delat user posted image user posted image


Ne... user posted image user posted image user posted image


al pa mamo, pa se nam ne da user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 10:04:19   
ada2
aja, pa danes se mi je začela že porodniškauser posted image

user posted image user posted image user posted image  kak bo hitro!!!!

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 10:04:57   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

o, a na 6 smo že? user posted image

jaz sem to obrobo za posteljco kupila v ikei. imajo pa take, ki grejo po celi postelji okoli, ne samo pri vzglavju. cena: bela - 9,9 E, pisana (bela z motivi luštnih živalic) - 12,9 E.




samo te gredo sam na ikeino postlo, ker je višja... preverjeno... user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 10:11:18   
PERSIDA
pupa7 -Saj če kake štrike zraven namontiraš bi glih tak v posteljo spravo ali ne?Govorim iz šiviljske stroke.

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 10:13:12   
frutolina
IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

čujte babike. kaj že mate posteljnino za posteljice od vaših pikic? jaz sem zdaj ta vikend skoraj doktorirala, ker bi rada eno, ko je lepa pa ni draga user posted image user posted image user posted image

kaj menite o http://www.galeb.eu/

nimam še-še mam časuser posted image user posted image

so solidne cene,pa še vzorci niso tak švohuser posted image


meni je ta še nekak najbolj všeč, kar se tiče razmerja med ceno in vzorci. se mi zdi da dobiš ceneje, ampak ni lepo. so pa take ko so fuuuuul lepe, ampka drage.... npr. http://www.aljaz.si/home_kat.php




Tu jih majo tudi: http://www.zibka.eu/si/produkti/posteljice/

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 10:13:50   
Lolita23
Živjo!!!

Moj je pa danes začel z eno mesečno obvezno prakso,jaz pa sem spala do pol 10ih.Sicer z vmesnimi zbujanji.user posted image

čestitke za 6. del.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vsem ki imate pregledeuser posted image user posted image

Vetrovi se dogajajo jauser posted image .Sicer hB ne toliko ponoči.Sem pa brala, da je to pogost pojav v nosečnosti, ker se hrana počasneje prebavlja.





_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 10:15:16   
ada2
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: ada2

o, a na 6 smo že? user posted image

jaz sem to obrobo za posteljco kupila v ikei. imajo pa take, ki grejo po celi postelji okoli, ne samo pri vzglavju. cena: bela - 9,9 E, pisana (bela z motivi luštnih živalic) - 12,9 E.




samo te gredo sam na ikeino postlo, ker je višja... preverjeno... user posted image



mi nimamo ikeine posteljce, pa vseeno pašeuser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 10:19:48   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Vetrovi se dogajajo jauser posted image .Sicer hB ne toliko ponoči.Sem pa brala, da je to pogost pojav v nosečnosti, ker se hrana počasneje prebavlja.



to samo ti misliš user posted image user posted image user posted image  kaj pa ti veš, kaj se ponoči dogaja, ko spiš user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 10:19:57   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

aja, pa danes se mi je začela že porodniškauser posted image

user posted image user posted image user posted image  kak bo hitro!!!!
super za porodniško user posted image user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Marčevke 2009 - 6.del
2.2.2009 10:20:02   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

pupa7 -Saj če kake štrike zraven namontiraš bi glih tak v posteljo spravo ali ne?Govorim iz šiviljske stroke.


ma premale so ne zarad druzga user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?