|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kaj dela država!
9.2.2009 19:37:47   
lucika
ma ja, tale tema se obrača tako kot veter zapiha...
brisačkarca, nič nimam proti tebi, ampak ne moreš v eni sapi rečt, da si proti kreditom in da tist ki ne more šparat, si tud kredita ne privošči; v drugi sapi pa poveš, da imaš avto na lizing. bu?

pokapolonica_, hb  da ste pridni in delate cele dneve...za sebe. ste imeli malo sreče, pa fuuul ste bili pridni in vse to. za sebe. jaz delam za mojega šefa. tudi on dela in je fuuuul priden, in mogoče celo kje pameten, kako nekatere njegove delavke nič ne prišparajo. z 400 evri plače.

kalbo, daj nehaj, zdaj si pa že smešen. že skoraj malo jamraš:) ne pusti se prepričat parim z več sreče (al pa fuuuul bolj pridnim od tebe), da je tvoj način življenja slabši od njihovega. no, način ravnanje z denarjem...


(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: kaj dela država!
9.2.2009 20:12:03   
kaya2007
mi imamo tudi leasinge...pa ne zato, ker ne bi mogli skeširati, ampak zato, ker lahko s tem denarjem narediš še kaj drugega, ga obračaš. hočem povedat, da ima vsaka zgodba lahko več interpretacij, ni vse tako enopomensko, kot nekateri jemljejo.

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: kaj dela država!
9.2.2009 20:14:06   
abc100
Pa kako lahko rečeš, da delaš za šefa. VSAK DELA ZASE!!!!! Za koga pa  pol delaš, če ne zase? Če bi za nekoga delala, ne bi bila za to plačana.

_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: kaj dela država!
9.2.2009 20:14:46   
kalbo
kalbo, daj nehaj, zdaj si pa že smešen. že skoraj malo jamraš:) ne pusti se prepričat parim z več sreče (al pa fuuuul bolj pridnim od tebe), da je tvoj način življenja slabši od njihovega. no, način ravnanje z denarjem...

U, kje pa, brez skrbi. Sam pufi mi dajo mislit, drugače mi je pa moj način življenja čisto kul in se dobro počutim v svoji koži.user posted image

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: kaj dela država!
9.2.2009 20:18:54   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

mi imamo tudi leasinge...pa ne zato, ker ne bi mogli skeširati, ampak zato, ker lahko s tem denarjem narediš še kaj drugega, ga obračaš. hočem povedat, da ima vsaka zgodba lahko več interpretacij, ni vse tako enopomensko, kot nekateri jemljejo.


No, ljudi, ki ne morejo kako drugače kot vzeti leasing, kredit itd razumem. Sploh ob nekaterih dejstvih, ki so jih navedli tukaj gor, gledam mogoče malo drugače. Ampak ljudi, ki pa, kot praviš ti, si lahko privoščijo, pa enostavno ne. Sicer pa, tudi banke morajo od nečesa živet in če je to od vaših obresti, tudi prav.. Mi je pa jako zanimivo in samo potrjuje moje trditve to, da trdiš, da ste lastniki avtomobila z največ konji tukaj na RRju, da imate v lasti barko/jahto/jadrnico, se ne spomnem več dobro, se pravi da ste tukaj daleč najbolje situirani, pa ga tako lomite. Lakomnost ne pozna meja.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: kaj dela država!
9.2.2009 20:33:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

kalbo, daj nehaj, zdaj si pa že smešen. že skoraj malo jamraš:) ne pusti se prepričat parim z več sreče (al pa fuuuul bolj pridnim od tebe), da je tvoj način življenja slabši od njihovega. no, način ravnanje z denarjem...

U, kje pa, brez skrbi. Sam pufi mi dajo mislit, drugače mi je pa moj način življenja čisto kul in se dobro počutim v svoji koži.user posted image



Dober je vsak nacin, pri katerem lahko mirno spis.

Eni skoraj ne morejo spati, ce nimajo nobenega kredita user posted image , komaj enega odplacajo, ze gledajo, za kaj bi vzeli novega. Drugi tezko spijo, ce so kaj dozlni. Tako da fajn je vedeti, kaj to za tebe pomeni, preden se v nekaj spustis. Ekstremi so pa itak skodljivi, kot vedno, preveliko zadolzevanje itak, kot tudi nezmoznost zakreditirati se, kadar je to nujno.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: kaj dela država!
10.2.2009 8:59:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lucika

ma ja, tale tema se obrača tako kot veter zapiha...
brisačkarca, nič nimam proti tebi, ampak ne moreš v eni sapi rečt, da si proti kreditom in da tist ki ne more šparat, si tud kredita ne privošči; v drugi sapi pa poveš, da imaš avto na lizing. bu?



Ja sem proti kreditom, oz. se popravljam, proti ljudem ki pet let živijo recimo z jurjem, ne prišparajo niti 10€ mesečno, pol pa vzamejo kredit in jamrajo.
Jaz sem vzela lizing pa zato, ker imam večino prihrankov tk "spravljenih" da jih ne morem v enm mesecu dobit, pa tud če bi jih lahko bi ga verjetno vzela. Ker jst hočem met neki keša zmer na strani, ker ne veš kaj vse lahko pride. Pet jurju sm skeširala, ostalo lizing. Mam pa še vedno prihranke. Pa poleg lizinga še vedno lahko varčujem. Prej sem pač še enkrat več, sedaj pa gre pol tistga v lizing, pol v varčevanje. Za kaj varčujem sem pa že napisala.
Pa še odločla sva se za nov avto zato ker je moj službo menjal in se bova enga znebila. Tk da bo to edini avto pr hiš.
Pa btw....leasing bom preplačala 1.400€ v treh letih. Avto sem dobila za trijurje in pol cenej ker sm ga kupla pr znancu, pa še cenej je bil če si vzel leasing pri njih. Tk da .....

Sm napisala, sam očitno se določene stvari spregleda. Nimam nič proti kreditom ipd. če jih jemljejo ljudje ki so jih sposobni odplačevat in se ne zapufavajo preko meja svojih zmožnosti.

(odgovor članu lucika)
  Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: kaj dela država!
10.2.2009 11:20:47   
malecka_mateja
mislim da je tema že čist v drugo smer šla.

in ja eni pravijo da je v sloveniji ok , da naj drugje pogledamo. seveda je tako zdravstvo imamo pošlihtano, penzije bi naj tudi imeli v kar jaz močno dvomim, šolstvo in vrtec sta super. to e pa vse ker naše plače so za k... in trenutno je skoraj 80.000 brezposelnih. ki iščejo delo. to ni dobro v naši državi in vam povem kaj še ni dobro, da nam jemlejo pravice, ki si jih itak plačamo sami na vrhu pa si nič vstran ne vzamejo zato da bi nam bilo lepše. pa to sploh ni jamranje, ker mi še ne gre slabo trkam ampak poznam pa veliko primerov, kateri nevedo kam bodo ššli in kako bodo živeli če ih odpustijo.ker pač nimajo stanovanja...

point mojega začetnega posta je bil, da bi bil čas da se postavimo po robu naši vladi in državi in da jim pokažemo da nismo ovce katere samo hodijo za njimi. amapk to se itak nebo zgodilo, ker smo pač slovenija.

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: kaj dela država!
10.2.2009 13:22:56   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: malecka_mateja

in vam povem kaj še ni dobro, da nam jemlejo pravice, ki si jih itak plačamo sami na vrhu pa si nič vstran ne vzamejo zato da bi nam bilo lepše.



ok malecka_mateja, povej nam, katere pravice so ti odvzete, ki si jih pa itak plačala??

ena je napisala, da dela za 400eur ZA šefa: počak malo..se je vprašala kakšno delo opravlja za 400eur-je to delo vredno več, je zelo odgovorno, prispeva, ne vem kaj, v dobrobit firme...ne moreš imet 1000 eur, pa cel dan nekaj zlagat na police...avtomatično bi moral potem imet npr. zdravnik, kaj pa vem 6000eur..


..in malecka_mateja, kaj ti na koncu predlagaš-v smislu, da se državi postaviš po robu- kaj pravzaprav želiš? da si politiki zmanjšajo plače in dajo tistim, ki nimajo?? pa saj niso sam politiki, ki jim gre dobro. in prejšnjega sistema ni več...
brezposelnost pa res narašča, brezposeln ne bo več imel možnosti biti izbirčen do različnih del, kot dosedaj. 

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: kaj dela država!
10.2.2009 14:10:19   
lucika
jaz sem pisala o šefih. se javljam.
in ja, sama nimam 400 eur, naše delavke pa imajo. mislite, da naredijo samo toliko dodane vrednosti ali je to cifra, ki jo delodajalec najmanj lahko plača? brez veze je o tem sploh debatirat. tisti ki imajo več, so pametni in mislijo, da so si oni z manj sami krivi; tisti ki nimajo toliko, pa se tolažijo, s vsem možnim, tudi z državo.
in ja, tudi jaz mislim, da sem precej premalo plačana. jaz vidim, koliko delam in koliko (v številkah naredim profita). si svojo plačo z enim dnevnim poslom zaslužim..jaz vidim in se jezim. delavke ne vidijo, na dobavnicah za pakiranje se prekrijejo cene, ker bi drugače tudi one videle v kolikem času je njihova plača oddelana.
pravice na borzi ti pripadajo, če si jih prej plačuješ. in zdaj nekomu po x letih plačevanja za primer brezposelnosti, drugi očitajo da živi na tuj račun? ne, na svoj, ki si ga je prej pošteno plačevala.
sploh ne vem, zakaj me je potegnilo v tole debato. pa sem nekje v začetku govorila, da se je brez veze sekirat, za nekaj ,kar mogoče nikoli ne bo. me pa jezi, ker večina ne vidi dlje od svojega nosa...

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: kaj dela država!
10.2.2009 14:11:47   
lucika
in še to, jaaa, zdravnik ima avtomatično 6000, še raje 10000 eur plače. Odgovarjajo pa na koncu še manj kot oni, ki police polnijo.

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: kaj dela država!
10.2.2009 14:20:28   
malecka_mateja
IZVIRNO SPOROČILO: lucika

jaz sem pisala o šefih. se javljam.
in ja, sama nimam 400 eur, naše delavke pa imajo. mislite, da naredijo samo toliko dodane vrednosti ali je to cifra, ki jo delodajalec najmanj lahko plača? brez veze je o tem sploh debatirat. tisti ki imajo več, so pametni in mislijo, da so si oni z manj sami krivi; tisti ki nimajo toliko, pa se tolažijo, s vsem možnim, tudi z državo.
in ja, tudi jaz mislim, da sem precej premalo plačana. jaz vidim, koliko delam in koliko (v številkah naredim profita). si svojo plačo z enim dnevnim poslom zaslužim..jaz vidim in se jezim. delavke ne vidijo, na dobavnicah za pakiranje se prekrijejo cene, ker bi drugače tudi one videle v kolikem času je njihova plača oddelana.
pravice na borzi ti pripadajo, če si jih prej plačuješ. in zdaj nekomu po x letih plačevanja za primer brezposelnosti, drugi očitajo da živi na tuj račun? ne, na svoj, ki si ga je prej pošteno plačevala.
sploh ne vem, zakaj me je potegnilo v tole debato. pa sem nekje v začetku govorila, da se je brez veze sekirat, za nekaj ,kar mogoče nikoli ne bo. me pa jezi, ker večina ne vidi dlje od svojega nosa...




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  to je moj komentar!

bušica zdravstvo si plačujemo sami oz nam iz plače gre dodatno pa itak sami in po novem si naj bi tudi osnovno čist sami plačali, pol pa mi hočejo še tri dni bolniške vzet!na to je letelo. več pa ti ne mislim odgovarjat ker nisma na isti ravni.

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: kaj dela država!
10.2.2009 14:51:59   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: malecka_mateja

bušica zdravstvo si plačujemo sami oz nam iz plače gre dodatno pa itak sami in po novem si naj bi tudi osnovno čist sami plačali, pol pa mi hočejo še tri dni bolniške vzet!na to je letelo. več pa ti ne mislim odgovarjat ker nisma na isti ravni.



res si nisva na isti ravni...
seštej si prispevke za zdravstvo na letni ravni. potem pa si zamisli, da potrebuješ (bognedaj) operacijo srca-pokriva ta znesek to? npr. pri zobozdravstvu, ti po znesku pripada le zalivka in pregled LETNO! razumeš o čem govorim??

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: kaj dela država!
10.2.2009 15:24:19   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: malecka_mateja



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  to je moj komentar!

bušica zdravstvo si plačujemo sami oz nam iz plače gre dodatno pa itak sami in po novem si naj bi tudi osnovno čist sami plačali, pol pa mi hočejo še tri dni bolniške vzet!na to je letelo. več pa ti ne mislim odgovarjat ker nisma na isti ravni.


Kako to misliš.....user posted image

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: kaj dela država!
10.2.2009 19:01:07   
kalbo
res si nisva na isti ravni...
seštej si prispevke za zdravstvo na letni ravni. potem pa si zamisli, da potrebuješ (bognedaj) operacijo srca-pokriva ta znesek to? npr. pri zobozdravstvu, ti po znesku pripada le zalivka in pregled LETNO! razumeš o čem govorim??


Teb pa ni čist jasna finta zavarovalništva.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: kaj dela država!
10.2.2009 20:08:25   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

res si nisva na isti ravni...
seštej si prispevke za zdravstvo na letni ravni. potem pa si zamisli, da potrebuješ (bognedaj) operacijo srca-pokriva ta znesek to? npr. pri zobozdravstvu, ti po znesku pripada le zalivka in pregled LETNO! razumeš o čem govorim??


Teb pa ni čist jasna finta zavarovalništva.




kalbo, tebi ni jasno.
ko pride komercialno zavarovalništvo, ti bo bolj jasno, kako vse skupaj funkcionira, ne pa komunistični relikt, imenovan ZZZS.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: kaj dela država!
10.2.2009 21:04:56   
malecka_mateja
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: malecka_mateja



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  to je moj komentar!

bušica zdravstvo si plačujemo sami oz nam iz plače gre dodatno pa itak sami in po novem si naj bi tudi osnovno čist sami plačali, pol pa mi hočejo še tri dni bolniške vzet!na to je letelo. več pa ti ne mislim odgovarjat ker nisma na isti ravni.


Kako to misliš.....user posted image


a še nisi slišala! pri nas v mb naj bi se uvedlo da si sam plačas osnovno zavarovanje, občina bi ga plača samo res socialnim primeromuser posted image tudi moj izraz je bil takšen, sicer še ni v teku se pa govori.

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: kaj dela država!
10.2.2009 21:06:13   
malecka_mateja
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

res si nisva na isti ravni...
seštej si prispevke za zdravstvo na letni ravni. potem pa si zamisli, da potrebuješ (bognedaj) operacijo srca-pokriva ta znesek to? npr. pri zobozdravstvu, ti po znesku pripada le zalivka in pregled LETNO! razumeš o čem govorim??


Teb pa ni čist jasna finta zavarovalništva.



tak bi bil moj odgovor pa ga je hvalabogu nekdo že napisal.
pa še nekaj kaj pa takrat ko nič ne porabimuser posted image  sploh ni pomembno to kolko kdaj in zakaj.

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: kaj dela država!
10.2.2009 21:12:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: malecka_mateja

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

res si nisva na isti ravni...
seštej si prispevke za zdravstvo na letni ravni. potem pa si zamisli, da potrebuješ (bognedaj) operacijo srca-pokriva ta znesek to? npr. pri zobozdravstvu, ti po znesku pripada le zalivka in pregled LETNO! razumeš o čem govorim??


Teb pa ni čist jasna finta zavarovalništva.



tak bi bil moj odgovor pa ga je hvalabogu nekdo že napisal.
pa še nekaj kaj pa takrat ko nič ne porabimuser posted image  sploh ni pomembno to kolko kdaj in zakaj.


Ce bi bila natancna, bi sestela prispevke v svoji celotni delovni dobi, ko jih placujem in od njih odstela stroske, povezane z mojim zdravjem. Teh je vec v prvih letih zivljenja, kasneje manj, prakticno celo delovno dobo, ko najbolj intenzivno placujem, jih skoraj ni, vsaj v povprecju populacije ni, enormno pa narastejo, ko nisem vec delovna aktivna. Tako da primerjava na letni ravni nima prav nobenega smisla, ampak je treba gledati celotno zivljenjsko dobo.

Je pa tako, da se bo sistem sesul, tako kot pokojninski, ko bo nasa generacija v penziji, ce ne ze prej.

(odgovor članu malecka_mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: kaj dela država!
10.2.2009 21:34:47   
BUŠICA
naj mi potem nekdo razloži zakaj ima ZZZS primanjkljaj letos 300 milionov eur???
mislim, da bo te morali še več plačati za zdravstvo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: kaj dela država!
10.2.2009 21:37:40   
Anonimen
naj mi potem nekdo razloži zakaj ima ZZZS primanjkljaj letos 300 milionov eur???


Ker je porabil vec kot je dobil noter.

Za kaj vse je porabil, upraviceno in neupraviceno, pa ne bi ugibala.

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: kaj dela država!
10.2.2009 21:40:37   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

naj mi potem nekdo razloži zakaj ima ZZZS primanjkljaj letos 300 milionov eur???


Ker je porabil vec kot je dobil noter.

Za kaj vse je porabil, upraviceno in neupraviceno, pa ne bi ugibala.



točno tako. in ni ZZZS porabil, ampak uporabniki.
tisti, ki imajo mizerne plače, plačajo drobiž. tisti, ki imamo pa velike, plačamo za njih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: kaj dela država!
10.2.2009 21:44:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

naj mi potem nekdo razloži zakaj ima ZZZS primanjkljaj letos 300 milionov eur???


Ker je porabil vec kot je dobil noter.

Za kaj vse je porabil, upraviceno in neupraviceno, pa ne bi ugibala.



točno tako. in ni ZZZS porabil, ampak uporabniki.


Tudi zavod porablja.
Tudi (ne)odobrava sredstva.

V bistvu je vse povezano, in smo vsi odvisni od vsakogar, na koncu pa ni nihce odgovoren in se denar trosi za potrebne in nepotrebne posege, bolniske,...Sistem je na eni strani dober, ker zagotavlja dostop do relativno dobrih storritev prakticno vsem, na drugi pa nihce ne prevzema odgovornosti za nic.

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: kaj dela država!
10.2.2009 21:47:53   
Anonimen
tisti, ki imajo mizerne plače, plačajo drobiž. tisti, ki imamo pa velike, plačamo za njih.


Tako pac je v zavarovalnistvu, tukaj ni nikoli pravicnosti.
Tako kot ti "placujes" za druge, lahko tudi oni placujejo zate. Lahko imas jutri hudo prometno nesreco in bos mesece ali leta na bolniski. V tem primeru bodo oni placevali zate.

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: kaj dela država!
10.2.2009 22:02:21   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Tako pac je v zavarovalnistvu, tukaj ni nikoli pravicnosti.


ok, ampak potem naj mini_mateja ne joče zaradi 3 dni bolniške, ki ji 'bek jemlejo'.
pač bo ta denar šel penzičem za proteze..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?