|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
9.2.2009 7:21:10   
anita goitan
jutroo
user posted image 4.del

vas samo pozdravim, dopoldan šibnemo na Bleduser posted image


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu nell)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
9.2.2009 7:22:07   
ozziebo
Jutro, tudi rabim ,kavo.
Danes sta oba otroka doma, David  je ponoči nekaj bruhaluser posted image   Zdaj še spi, Lar si pa škatlo na glavo daje user posted image

(odgovor članu nell)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
9.2.2009 7:25:13   
ozziebo
IZVIRNO SPOROČILO: Amelia

Punce, ki dojite, ali dajete samo ve malčke zvečer spat, al vaši moški tud? Midve se še samo dojiva pri 5,5 mesecih in ko zvečer zadnjič popapca, okrog devetih, mi takoj zaspi na joški in potem jo samo položim za spat, spi mi super, spimo do cca osmih, pa samo enkrat se ponoči dojiva. Če pa jaz kam grem, na večerjico z babami recimo, si spumpam mleko, ampak ima mož vsak mesec večje težave z uspavanjem, spije mleko po flaški, pol pa gleda kaj je zdaj to, kje je še cucelj za pocrkljat, pol se pa borbe začnejo. Ampak pri dojenih otrocih je po mojem to čist normalno, me skrbi, da ne bo samo še mami dobra za večerno uspavanje user posted image , pol pa adijo moji večerni izhodi enkrat na teden.


mene ne sprašuj, naša spi samo na joški user posted image



O Sandra bravo slikceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Amelia)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
9.2.2009 7:56:48   
nell
Aha prej sem pozabla Sandra - čudovite slikice tvojih princesk

_____________________________

Življenje je čudež, vsak dan znova!

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
9.2.2009 7:59:48   
anita goitan
kajao2 modre očke..mamiuser posted image

Kamnik..sonce, no mal je še megla


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu nell)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
9.2.2009 8:19:53   
Krysia
Dobro jutro

Nell, hvala za kavo, pa upam, da poštimate nosek ... bošček ... pa ti se mi tud smiliš, verjetno nisi glih velik spala, če je bil pri tebi v postli ...

Sandra123, jeeeeeeeeeeeeeeeeeee, slikce smo vidl! user posted image user posted image Krasne princeske imaš!

Barbarinha, zdej pa le bolj redno na raport. Pa vaše slikce so tud krasne - tko kot od vseh avgustovčkov. Tko da upamo, da kmal sledi drugi del slikc.

Amelia, pri nas Rok večinoma zaspi na joški. Gre pa tud tko, da ga damo v njegovo postlco, mu mal zapojemo, naštimamo zvezdico pa je ... sam dalj traja user posted image . Glih včeraj ko sem ga dajala spat, sem uporabljala svojo domišljijo in se sprot zmišljevala pravljico ... user posted image No, na koncu je zaspal, tko da je bla verjetno dolgočasna user posted image user posted image . Ne, resno - je bil čist zmatran pa ne in ne zaspat in pol sem mu tolk časa govorila, da je zaspal ...

Ozziebo, vi se tud pozdravte, no!

Kaja02, kako je šlo z odhodom v šolo? Pa sej bodo kmal počitnice, ane?

gajka, upam, da ne bo prehude zamere pri vas doma ... ja, včasih jim je pač treba povedat, je pa res, da je to zoprn občutek za tistega, ki je "med dvema ognjema". Zato se jst pri nas mal nazaj držim, ampak ko me bo tašča enkrat dobila na levi nogi, jih bo tud slišala ...

Čestitke:
Zara - za 7 mesecev user posted image user posted image
Teja in Taja za polovičko user posted image user posted image
user posted image od ZM - za ne vem, kolk let user posted image user posted image user posted image

To je blo za včeraj, danes pa na mojem plonkcu ni nič. Če se motim, me popravite.

Aja, pa hvala vsem za odgovore glede GH - bomo potem probali z bučkami (verjetno).


(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
9.2.2009 8:21:59   
ozziebo
Barbarinha, luštne slikce!!!!!!!!!

Zara, čestitke še za včeraj!

Matejchi, oralna kirurgija je na Zaloški (stomatološka klinika), nasproti tiste nove parkirne hiše ob KC. Če pa rabiš ORL kliniko, je pa za stavbo oralne kirurgije.

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
9.2.2009 8:24:12   
aradej
Jutro
Sem prišla po kavo. Tale vikend me je čist zdelu. Sem pomagala pripravljat za dve fešti. Ena v petek druga v soboto, slavljenec pa isti. Je imel svak abrahama pa sem malo pomagala s pripravami za fešto v službi, potem je pa še od sorodnikov dobil eno fešto-presenečenje.
Spanja primanjkuje, danes pa še čakamo na krovce. Končno pride še streha.

Upam da mojga prepričam da grem na krajši oddih z njim v toplice.

Sandra tvoji punci sta pa tako zrasli. 

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
9.2.2009 9:00:35   
majči22
Hello! Se celi vikend nisem nič javila. Ma skoz je bilo nekaj.
Najprej čestitke za polovičko Teji in Taji ter Zari za 7. mesecev!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image že 4. del!!!!!
sandra123 kooooončnooooo slikice!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image Prave lepotičke imaš pri hiši, pa jih tako skrivaš. Očka že ve, da jih mora paziti!user posted image Tina je pa prava mala gospodična. Res je simpatična punca.user posted image
amelia pri nas zaspi sama v postelji. Zdej, ko smo začeli zvečer dodajati riževo kašico okrog 19.30, zvečer ne zaspi na joški. Spat gre okrog 21.45.
matejchi hvala za podatek, bom mal pogledala in povprašala, kako je kaj pri njih. Načrt pride kar kar drag. Tipski projekt okrog 3.600, čist tvoj okrog 4.500.
barbarinha lepe slikiceuser posted image user posted image user posted image

Tok sm na hitr preletela!
Moj user posted image je šel zdle do notarke se mal pozanimat, kako je s prepisom, pol pa šibamo v Ljubljano.


Eno vprašanje: Iz česa pijejo vaši user posted image ? Sm mislila kupit en kozarček, pa nevem če je vredu?


_____________________________

Sploh ni težko doseči, kar si želiš,
samo želeti si moraš dovolj močno!!!

(odgovor članu nell)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
9.2.2009 9:02:18   
Vilika
Jutro čvekice user posted image user posted image user posted image user posted image


Naš tamal je ta vikend pogruntal še pa še enih stvari user posted image .
Najprej je iznašel prisiljen kašelj user posted image , packon mali, in potem pokašljuje kot kakšen stari čiko. Potem ko sem ga pa oponašala se je takoo smejal, da ni bilo za verjet, čisto iz srca (sem ga s telefonom snemala, ni bilo drugega pri roki).
Potem je včeraj začel govorit ma ma, ma ma - ampak čisto razločno reče mama - itak da ne ve kaj govori, ampak krasno je slišat user posted image , sem se potem cel dan topila ob teh besedah (moj user posted image pa ljubosumen user posted image )
Zvečer pa je še pogruntal osnove plazenja in se celo pomaknil naprej za par centimetrov user posted image .



No, sedaj je pa siten in noče zaspati v posteljici, čeprav je tako zaspan, da bi si skoraj oči ven skopal od mencanja user posted image


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu aradej)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
9.2.2009 9:09:39   
buhtlčk
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Jaz pa kiham k norc... v eni rundi po 20x skupajuser posted image user posted image me bo še razneslouser posted image

Sem kar lekadol vzela ker imam poplavo iz nosu..pa čaj pijem pa vitamine..


Zveni ko alergija, mogoče boljš, če vzameš flonidan al pa claretin, po moje lahko (Bambi a lahko?)



Glede srečanja - ne vem če bom prišla ker gremo po rezultste k dohtarc glede Tilnovega urina pa ne vem kok časa bo trajaluser posted image user posted image



user posted image
No ja, samo da bodo rezultati dobri.

Še čestitke za včerej, Teja, Taja in Zara čestitam!!
(Lušne slikce user posted image user posted image )

Nell tole kavo bom pa kar vso jaz. Od pol12 na 1 uro al pa na pol akcija, najbrž mal luna mal pa to, ker ni kakal že 4 dni. Gremo pol po sirup k P. Od 6h sva pa pokonc. Zdej pa mal spi, vsak čas se bo zbudil, jaz pa namest da bi se na kavč zleknila pa mal očke zaprla... Ah, bom naslednjo rundo.

Barbarinha lepe slikce user posted image

Jst pa čakam zvezdico iz BC. Ringelšpil nad pojstlo sem dala stran, ker je igračke že za noge dol vlekel. In tko je včasih čez dan spet težko zaspat. zvečer je navajen, da se takrat spi. Ga dam v pojstlco večinoma še budnega, pa ni problema. Čez dan se pa dostikrat ne zna umirit, naš živc. Jst pa brez ''pripomočka''. Moram preverit, kje so jo zgubil.



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
9.2.2009 9:10:29   
buhtlčk
no pomanjkanje spanja je očitno - kakšn ''quote'' je pač preveč
pa sej se znajdete ane user posted image

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
9.2.2009 9:31:04   
Vilika
Evo me nazaj..

Fuuul ste dale lepe slikice gor včeraj.
Barbarinha - lepo da si vas malo pokazala - luštni ste, zelo user posted image
Gajka - je užival Rokec v banji, se mu vidi user posted image .
In končnoooooo, sandra je pokazala princeske, neverjetno. Zelo lepe slikice in lepe punčice user posted image


Aja - taščo sem hotela še malo sšimfat user posted image . Grrrrr
V soboto sem dala, kot ponavadi, tamalga spat ob 20ih. In potem sva z user posted image šla na en sestanek (za pust), tašča pa naj bi 'pazila' Vida. Pazila pomeni - če bi slučajno začel jokat, da ga pomiri (ker včasih kaj sanja, pa mu potem dam dudiko in ga malo pobožam in takoj spi naprej). No, midva sva se zadržala malo dalj in prišla domov ob 23.10. Že takoj sem slutila da nekaj ni OK. Ko sva prišla notri je prižgala luč v dnevni in hitela razlagat kako tamal že pol ure joka... user posted image ... in slišem, res  - krčevit jok iz posteljice...
Mislim, če tako hudo joka se ga vzame ven in pomiri v naročju, se mu da pit čajček ali ka takega... Ona ga je reveža pustila jokati tam v posteljici in temi in mu je samo dudo dala (še to se sprašujem, če ne tik preden sva prišla user posted image ).
Dejansko sem dobila občutek da ga je nalašč pustila user posted image , ne vem kaj naj si mislim - ker vedno pravi, da otrok mora jokat, da bo lepše pel, user posted image user posted image user posted image katastrofa.

No ko sem otroka vzela v naročje se je kar tresel user posted image . Kmalu je bil pomirjen in potem sem mu še malo mlekeca pripravila za tolažbo in je spal naprej kot topček do 7ih zjutraj.

Nimam besed, poleg tega smo pa še dogovorjeni, da pokliče v primeru če bo karkoli - ker sva bila samo 3 km stran...


Pa to ni bilo vse - zjutraj je imela ene obiske (je hotela Vida pokazat) in ona kar prileti v NAŠO spalnico in 'presenečeno' ugotovi, da še spimo. Jaooooo!!!! Itak je s tem vse zbudila. Se mi je dvignil pokrov do stropa. Samo popokala sem tamalega in smo šli k našim - pomirit živce.

Spet nisem nič rekla, samo grdo jo gledam. ona se pa tako neumno in priliznjeno dela. Saj ji je moj rekel par besed, sam mislim da ne bo nič zaleglo user posted image user posted image



Uff, zdaj ko sem tole pisala, kar čutim bes v prsih. Morala sem se spraznit...

Komaj čakam našo mansardo user posted image


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
9.2.2009 10:11:15   
Ryssa
Luštne slikce katja, gajka, sandra, barbarinha

Pa čestitke še Zari za včerajšnjih 7 mesecev


cebrca se strinjam da ju morava skupaj dobit


vilika user posted image pri taščah je problem da se marsičesa ne zavedajo. No moja tašča in tast sta imela prejšnji teden bronhitis (virusni) in bila ta vikend že lepo na obisku, vsa zahripana, pa ni blo dost da bi Lana samo gledala na daleč, ne, mogla ga je prijet v roke in ga šlatat po rokicah, glavici, pihat v njega Hvalabogu je še zdrav. Je pa mene hotelo nekaj zagrabit, pa me je HB spustilo (hvala algam). No, kar sem hotela povedat je, da se enostavno ne zavedajo. Sta pač mislila, da ker se počutita boljše, sta zdrava in niti nista pomislila, da bi še vedno lahko tamalega okužila.
No, je pa v tvojem primeru res čudn zakaj ga ni ven vzela Mogoče je mislila da čer ga bo ven vzela, da sploh ne bo več spal. To da pa prileti v spalnico, je pa spet en dokaz več, da ne razmišlja.

Joj gajka ti imaš pa krut primer, ker je to tvoja mama


Danes je polna luna. Se je to pri nas na polno kazalo ponoči. Tak slabo še niserm spala odkar se je rodil. Niti 1 uro v kosu nisem prespala. Vsega skupaj se je nabralo nekaj uric, vendar niti eno uro skupaj nisem spala brez da bi se zbudila. Tavžntkrat vstala, dudo dala, čaj,.... Potem pa ob 4h zjutraj vidim na koledarju da je luna


(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
9.2.2009 10:43:10   
cebrca
JUHU 4. del je tu!!!!

 Erin user posted image user posted image user posted image user posted image   lepo si počastila Sandro za objavo slikc. Sandra se še jaz pridružujen navdušenju. Erin pa s tisto alelujo si mi take skomine nardila,user posted image sem jo včasih pela, zdaj pa ne hodim več k cilki, ker sem se predaleč omožila!user posted image Sigurno je Tilen na prvem mestu, mogoče pa vama uspe tudi na srečanje prit. Vaju bomo pogrešali!

amelia spanje pri nas, včasih na joški včasih v posteljici. Tudi tega se morajo navadit!

vilika uletavanje v splanivo je tudi meni znano user posted image user posted image , sočustvujem s tabo.user posted image Včasih hočjo bit čisto dobronamerne, pa naredijo še slabše. Predlani, ko smo pospravljali otavo sem dobila grozno sončarico in sem bruhala in se blazno slabo počutila. Sem šla domov in v posteljo in komaj zaspala. Ona pa v skrbeh zame, pride v najino hišo, najino spalnico in me totalno zruka na postelji če sem še živa. Jaz pa vsa besna, ker sem ob groznem glavobolu komaj zaspala, potem pa me je še skoraj infakrt zaradi divjega bujenja. Kaj češ, sem potem samo sebe prepričevala da jo je samo skrbelo zame.




_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
9.2.2009 11:03:11   
matejchi
majči pol so tukaj fulll poceni...:)
ozziebo
hvala za odgovor.
A se da kateri odgovorit, kaj lahko dam tamali za kašelj... tak lep izkašljajoč ne tisti suhi dušeči... hvala... s čim pa že nos???


< Sporočilo je popravil matejchi -- 9.2.2009 11:06:22 >


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
9.2.2009 12:02:12   
Neža7
Že 4. del user posted image user posted image

Na moram klepatat, ker Nežo moram spat dat.
Bom si morala vzeti čas, da vas preberem... Tako mi je narodno user posted image

Radi se igramo

user posted image

Moj prvi otroški keks user posted image

user posted image

Čeprav nimamo zobe mi fuuuuuuuuuuuuul paše

user posted image

Neža je že pripravljena za hribe "gremo oči... 1,2,3... 1,2,3 user posted image

user posted image

Sem taka vesela punčka user posted image

user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
9.2.2009 12:15:19   
sandra123
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

sandra zelo kulturno... oz. praznično, do Prešerna si nas pustila čakat...
user posted image
Lepooooooooo!!!!!
A kar na stolu že takole sami sedita???



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , Matejchi, naše sedenje rešuje pa http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=160188...moram rečt, da je kar uporabna zadevicauser posted image

< Sporočilo je popravil sandra123 -- 9.2.2009 12:16:36 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
9.2.2009 12:50:51   
miškolinček
živjo

madonca babmce,saj sem vas komaj najdla,ker ste mi na 4.del ušle pa tam nič linka pustile,...ti ti Erin,hlače dol ap po nagi ritiuser posted image user posted image user posted image user posted image ( hecam se)

Pri nas zgodba : ponovi vajo-beri spet bolani,tokarat je WErazem včeraj zakuhal,danes e je preselilo že na Filipa,ki zaenkrat še smao kiha in piha,pa iz nosa mu teče,samo mu verjetno ne uide...meni se bo user posted image user posted image user posted image ,že 1 mesec sem skoz noter,še za fasngo morm varstvo rihtat,pa še druge teden greuser posted image za 14 dni na Pokljuko službeno in bom spete sama z obema...sem tako jezna na njega in njegov šiht......jaz nucam dopust in to konkreten,kofe ne nuca nič več


Sandra si mi polepšala dan,lepe pupe maš,na slikah sta prava angelčka,ni nič videti da nagajat ponoči...lepe so vse 3

Matejchi, Prospan je za izkašljevanje,torej za moker in ne suh kašelj,lahko ga daš od 6. meseca starosti,prej pa mislim da ni nič oz. je še slezov samo nisem sigurna za kakšen kašelj in od katerega meseca....za nos je pa fiziološka raztopina,kupiš v lekarni ali narediš doma.
Kaz kupim eno majhno flaško in  eno 1 l in potem ko v tamali zmanjak dolivam iz ta velike,iz tamale flaše lahko direkt v nos špricneš,pa čimvečkrat ji spiraj če je prehlajena.
Sem pozabla če te je zanimalo še kaj,sorry.

Gajka
,hudo je če maš sitno taščao,še težje pa če je to tvoja mama,samo jaz moji vse direkt povem pa ni potem zamer...je pa res da moji se da vse dopovedat in  mi pri nobeni stvari ne soli pameti,kar se pa tašče tiče al pa še huj tasta to bom pa raje tiho...

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
9.2.2009 12:54:16   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: Vilika

Komaj čakam našo mansardo user posted image



upam da ti bo kaj nucala,mi smo bili prva 3 leta skupaj (Erazem je že bil) in to je bila nočna mora,še nafutrat ga nisem znala brez nadzora in firbcanja,takoj je bil kdo v kuhinji s kakšnimi glupimi komentarji...
no sem ravno tako komaj čakala da bomo zase-mansarda pa to,sam bom zgleda mogla še ključ obrnat ker zdaj pa pač po stopnicah gor pridejo...

z mansardo dobi še ključ

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
9.2.2009 13:14:24   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: miškolinček

IZVIRNO SPOROČILO: Vilika

Komaj čakam našo mansardo user posted image



upam da ti bo kaj nucala,mi smo bili prva 3 leta skupaj (Erazem je že bil) in to je bila nočna mora,še nafutrat ga nisem znala brez nadzora in firbcanja,takoj je bil kdo v kuhinji s kakšnimi glupimi komentarji...
no sem ravno tako komaj čakala da bomo zase-mansarda pa to,sam bom zgleda mogla še ključ obrnat ker zdaj pa pač po stopnicah gor pridejo...

z mansardo dobi še ključ


Mansarda ne pomaga nič. Vsaj pri nas ne. user posted image Očitno bomo mogli začet vhodna vrata zaklepat!

< Sporočilo je popravil gajka -- 9.2.2009 13:18:05 >

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
9.2.2009 13:16:37   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO:  matejchi
A se da kateri odgovorit, kaj lahko dam tamali za kašelj... tak lep izkašljajoč ne tisti suhi dušeči... hvala... s čim pa že nos???

Za nos fiziološka in pucanje noska, pa čim več vlage v prostoru, kjer se nahaja (npr. pisker frišnih kamilic, kopanje)... Meni je P rekla, da kakšnih zdravil in sirupov še zaenkrat ne.


< Sporočilo je popravil gajka -- 9.2.2009 13:25:11 >

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
9.2.2009 13:27:59   
Krysia
IZVIRNO SPOROČILO: Vilika

Pa to ni bilo vse - zjutraj je imela ene obiske (je hotela Vida pokazat) in ona kar prileti v NAŠO spalnico in 'presenečeno' ugotovi, da še spimo. Jaooooo!!!! Itak je s tem vse zbudila. Se mi je dvignil pokrov do stropa. Samo popokala sem tamalega in smo šli k našim - pomirit živce.

Spet nisem nič rekla, samo grdo jo gledam. ona se pa tako neumno in priliznjeno dela. Saj ji je moj rekel par besed, sam mislim da ne bo nič zaleglo user posted image user posted image



Uuuu, zveni znano ... jst sm tud kr tih pa jo grdo gledam, sam ona ne pošteka ... tko da ... očitno bo treba kaj rečt. Prej mi je uletela gor pa vpraša če Rok spi in jst rečem ja. Ona pa direkt v spalnico ... ja halo, a mi ne verjame al kaj? Verjetn otroka v spalnico zapiram tud če ne spi, jst pa na RR visim ... al ne vem, kaj si ona predstavlja ... Sploh je pa to NAŠA spalnica in ne njena. Eh, škoda besed. Men bo enkrat zavrel pa ji bom kej povedala, ampak takrat verjtn zlo grdo ...

Sej bi mela še za povedat, pa ne bom, ker mi itak pokrov dvigne, če začnem razmišljat o tem ...

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
9.2.2009 13:36:26   
Zoja Miša
Da se na hitro javim. Joj, me je čisto čas povozil danesuser posted image .
Zunaj na sončeku je super, pa toplo, bunda je bila prevečuser posted image .

Ampak ravno zaradi tega sem sedaj v dilemi! Pomoč!
Mi2 imava še vedno košaro, ko greva ven in danes, ko je po 100 letih posijalo sonce, sem opazila, da jo ful moti (pa to verjetno vse otroke), ko ji posije v učke. Prej sem ji lahko dala še pleničko tako, da sem jo zakrila, sedaj pa ji gre to na živce, ker potem nič ne vidi. Pa itak ne vidi, ker ko ji posije sonce zamiži in solzice se ji ulijejouser posted image  No, kaj naj naredim, razen tega da hodim tako, da ji zakrivam sonce, ampak to je res butasto? Še kakšna ideja?
No in še druga dilema: Me zanima, če gremo na športni del, kako potem rešuješ to s soncem?
 
In če je dež Tejkaz, ne vem, če si brala za nazaj, ali paše dežna prevleka gor? In ali se da v tem delu, športnem, tudi fajn spati? Mislim, Jaša, ne tiuser posted image . Nisem še probala, pa prelena sem, pa je lažje tebe moriti z vprašanjiuser posted image

Za nazaj bom prebrala in kaj pokomentirala, obljubim, ampak ne vem kdaj, popoldne imam še zobarjauser posted image


_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
9.2.2009 13:38:20   
sayuri
Imam šele zdaj malo miru, pa ta prvi kafe pijem.... user posted image user posted image user posted image  Bili zuanj-2 urci user posted image , Filipa sem med potjo srečala in domov vzela. Sedaj L&Z spita, Filip se igra. Moram spakirat, ker gremo plavat danes. user posted image

sandra, kako imaš lepe princeske.user posted image user posted image Sem jaz kar vedla, da je tale trio TTT opasan! Boste mogli stražo postavit, ko jih bojo fantje začeli obletavat user posted image

barbarinha tvoj Luka je tudi prekrasen. user posted image  Ful lepe slikce. Pa bolj redno se nam oglasi, ker te je res lepo brat user posted image

Vilika...ah, tašče...

Erin jst bi te v sredo ful rada vidla user posted image

Koooomajč čakam v redo....da grem malo od hiše in da vas vidm user posted image

Vilika, mi se jutri na telovadbi vidmo

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?