|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 10:32:55   
buhtlčk
No comment.

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 10:37:37   
buhtlčk
Šalim se user posted image . Evo mal po spominu.

Men je tud tista strehca všeč. Mamo senčnik, tud enga univerzalca, sam me kar mal skrbi, kako bom to zvijala pa žarke lovila. Je pa res, da naš bo mel sončna očala kar kmal. Takoj, ko se začnejo mal gostit dnevi kot včerajšnji. Sicer bo mal mogoče kaj boljšga (oči nor na špegle user posted image ), ampak sem pa tud v Mullerju vidla lušne pa zlo pocen.

Zobarja mam pa jst v Škofji Loki. A pri Kavalu da je ok? Čist bliz mene. Ah ne, moja v Škofji mi da zmer injekcijo, jo ne zamenjam user posted image

Mi okušamo gosto hrano, vsak dan mal. Banana ga je pa zaprla za 4 dni. Smo dobil sirup in dans, peti dan, se je končno pokakal. Matr skoz težave z drekcom pekcom.

Kliče sine.

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 10:45:31   
kaja02
user posted image

majči22 - LINA
nyna84 - LANA 
Češnjica - ZALA
Čestitke za polovičko!  user posted image

user posted image  

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 10:47:23   
sandra123




user posted image

majči22 - LINA
nyna84 - LANA 
Češnjica - ZALA
Čestitke za polovičko!  user posted image

user posted image



Čestitke še od nasuser posted image .
Se samo na hitrco javljamuser posted image , sem prišla po vedro kavice, pa je že mrzla in si novo kuhamuser posted image ...
Saj ne boste verjele, ampak zdaj imam pa še Tajo spet bolanouser posted image , Tina je šla v šolo, Taja pa kašlja, smrka, kiha, kuha jo vročina - 39.1 ima zdajle, spalai nisva ničuser posted image , je jokica 100/uro...
Šibamuser posted image



_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 11:33:30   
Zoja Miša
Gajka, uživajte na mini dopustu! In pri nas je tudi najbolj zanimov lok, na katerem so pikapolonice.

Sayuri, dobro grmado imajo tudi v Kresnički, v Šiški. Sladoled je pa še boljši!

Buhtlček, pa ti misliš, da bo zdržal, da bo imel špegle gor? Jaz dvomim. Drugače bi si jih tudi jaz umislila. Ampak sem nekje prebrala, da je bolje, da jih nima, kot da se dajo otroku kake nekvalitetne na nosuser posted image

Sandra, pri tebi pa se ne neha, ne? Zdržite!
user posted image

majči22 - LINA
nyna84 - LANA 
Češnjica - ZALA
Čestitke za polovičko!  user posted image

user posted image


_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 11:43:35   
Ryssa
Barbarinha je lušten tvoj mali user posted image

matejchi ja pepeny res hecn zgleda takle, sam sem ga enkrat vidla na speediju pa prav fajn zgleda. Me je presenetilo.

Maruša, Tibor, Erin, Taja pozdravite se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

matejchi ka je fajni Žiga user posted image Mu paše preobrazba.

Zoja miša pepeny je tak hecn senčnik, sem dala link tam, če se ti ljubi pogledat.
Aha, ti je že matejchi "postregla" user posted image
Ja, bi naj bilo boljše kot dežnik, ful hvalijo okrog po forumih, če malo pogooglaš.


anita in kok se kej obnese ta dežnik?


Čestitke Lini, Lani in Zali za 6m user posted image user posted image user posted image


No, pa sem le odkrila sadje ki mu paše- hruška. Sem bila malo skeptična da ne bi slučajno napenjala pa je brez problemov. Mal jo pokuham, kako minutko, tolk da se zmehča. Za kakec je pa rešitev slivov frutek, res deluje. Ga je dobil v nedeljo, včeraj je bil pa dvakrat tak pokakan da joj. Imam zdaj kar na zalogi, če bojo spet kaki problemi.




(odgovor članu Barbarinha)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 11:56:42   
Erin
Samo na hitro...

Trenutno sem bolj, ponoči sva z mojim bedela do 3h ker mi je vročina rasla do 39.8. pa sva dajala kis nanoge in obkladke... sem bla že čist hin..sedaj nimam vročine, očitno je pomagalo... samo ne bom prehitro govorila ker mi je včeraj tud začela rast okol 12 ure.. Upam le da ne bo še tamal kaj pobasal..user posted image user posted image Pišuka, se greš k dohtarju pokazat pa pobereš vsega in svašta...user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ŠE ZA OSTALE BOLANČKE!

Očala,
sem istega mnjenja kot Zoja Miša, bolje da je brez kot nizkokakovostne...kje so že to poudarjal?! user posted image Ne spomnim se ampak res priporočajo da za občutljive otroške učke kupiš kvaliteto...

Senčnik PEPENI - ma zgleda superuser posted image user posted image user posted image , moj pravi da jih imajo ful na zalogi... mi ga bomo kupil, za vsak slučaj če bo občutljiv na sonce kot jaz in da ne bo učkom nagajal..

Šibam... ležat nazaj k tamalmu ker se je zbudu...moj pa pomiva.. mater je priden.. Ful pomaga..samo iz dreka malega jaz dajem ker moj skor v komo zraven pade user posted image user posted image pa skuham na nas, ker moj pač ne zna...user posted image samo je meni in njemu že tolk zoprno ker je v preteklih 3 tednih tolk manjkal na šihtu...user posted image Bojo še mislili da se norca dela...


Pridne bodite, zdrave bodite...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


..............................
naty nas pa res ali zanemarja ali pa ji internet še vedno šteka.. nekaj dni nazaj mi je rekla da se na RR lahko prijavi samo da komentirat ne more ker ne vidi ikonc...user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 11:56:51   
Zoja Miša
Tejkaz, hmmm...

JANE ZIMSKA VREČA ZA VOZIČKE JANE
Šifra: 80443





user posted image
JANE ZIMSKA VREČA ZA VOZIČKE JANE


Janejeva vreča za voziček zaščiti vašega malčka tako, da bo užival na sprehodu, saj bo zavit v toplo vrečo. Poseben sistem zadrge, ki se lahko odpre na obeh straneh omogoča hiter, hiter, preprost in udoben dostop do otroka. Če želite, lahko vrečo tudi popolnoma razprete.


_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 11:57:36   
Erin


user posted image

majči22 - LINA
nyna84 - LANA 
Češnjica - ZALA
Čestitke za polovičko!  user posted image

user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 12:01:19   
cebrca
Mercator center Šiška, sreda 11.2.  10h-11h začetek

Jaz grem po slikce, zato debata kraj čas - odpade
Zbiram prijave katere se mi bodo pridružile na kavici!

1 cebrca-Ivan
2 gajka-Rok
3 tejkaz-Jaša
4 buhtlčk-Gašper

5 sayuri - L&Z
6 Vilika-Vid
7 Krysia-Rok
8 Erin-Tilen
9 Naty13-Jošt

Zaenkrat toliko da veste, da še velja za jutri. Če se še katera opogumi, da pride naj nas prijetno preseneti user posted image

Zdaj grem pa še malo brat za nazaj!


_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 12:13:08   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Tejkaz, hmmm...

JANE ZIMSKA VREČA ZA VOZIČKE JANE
Šifra: 80443





user posted image
JANE ZIMSKA VREČA ZA VOZIČKE JANE


Janejeva vreča za voziček zaščiti vašega malčka tako, da bo užival na sprehodu, saj bo zavit v toplo vrečo. Poseben sistem zadrge, ki se lahko odpre na obeh straneh omogoča hiter, hiter, preprost in udoben dostop do otroka. Če želite, lahko vrečo tudi popolnoma razprete.



Hmmm, ja. Jaz tudi razmišljam.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 12:37:52   
Zoja Miša
3 x hura za Anito, mi zrihtala zobarja!user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 12:39:20   
buhtlčk
Zoja Miša menda so eni adidasovi čist taki mehki, gumjasti. Sicer jih najbrž še vedno lah dol potegne, sam bomo najbrž kmal probal.

IZVIRNO SPOROČILO: Ryssa
No, pa sem le odkrila sadje ki mu paše- hruška. Sem bila malo skeptična da ne bi slučajno napenjala pa je brez problemov. Mal jo pokuham, kako minutko, tolk da se zmehča.


Mi tudi, jo poje 80g za šalo. Frutka bomo pa najbrž tud kdaj probal - al pa skupej z banano jedli. Čeprou sirupa imamo zdaj tolk, da je lahko še kakih 30x zaprt (joj ne).

Erin pozdravi se. Ti je od stresa oslabel imunski sistem najbrž. user posted image user posted image user posted image





(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 12:47:28   
Ryssa
Tole sem našla, odgovor pediatrinje glede sončnih očal:

Re: sončna očala? Napisal: Tanč user posted image Datum: 29.05.2006 16:36
Pozdravljeni,
po mnenju oftalmologa očala pri tako malem otroku (7 mes) niso potrebna. Tako majhni otroci praviloma niso izpostavljeni direktnemu soncu, pač pa imajo kapico s šiltom ali v vozičku pod marelo. Le pri odbojni svetlobi (sneg, gladina morja) bi priporočali dobra sončna očala z UV filtrom. In potem, ko se sami gibljejo, ko ne moremo več nadzorovati gibanja po močnem soncu. Do tedaj pa kapica s šiltom, marela na voziček, očala niso potrebna.
Slaba sončna očala povzročijo, da se zenica razširi (kot normalno v temnejšem prostoru), ker pa so očala "zanič", brez filtra, sončna svetloba direktno skozi zenico vpada v oko in lahko povzroči hude posledice.
Torej samo dobra očala pri odbojni svetlobi, potem, ko se sam giblje (ni skozi v senčki) pa naj ta dobra sončna očala kar nosi.



Mi jih bomo verjetno imeli, ker ga sonce strašno moti, ampak verjetno samo na morju poleti ali kje zunaj, če ne moreš ravno sence naštimat. Pa definitivno kvalitetne pri optiku.


(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 12:57:24   
cebrca
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri


user posted image

majči22 - LINA
nyna84 - LANA 
Češnjica - ZALA
Čestitke za polovičko!  user posted image

user posted image


Sem čakala plonkceglcuser posted image

Vse najboljše user posted image user posted image user posted image


Jaz tudi user posted image , še od mene vse najboljše!


_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 12:57:37   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Tejkaz, hmmm...

JANE ZIMSKA VREČA ZA VOZIČKE JANE
Šifra: 80443





user posted image
JANE ZIMSKA VREČA ZA VOZIČKE JANE


Janejeva vreča za voziček zaščiti vašega malčka tako, da bo užival na sprehodu, saj bo zavit v toplo vrečo. Poseben sistem zadrge, ki se lahko odpre na obeh straneh omogoča hiter, hiter, preprost in udoben dostop do otroka. Če želite, lahko vrečo tudi popolnoma razprete.



Hmmm, ja. Jaz tudi razmišljam.



sam na hitro,pri nas se tudi kuhamo,Erazem od38-40,danes še Filip,ki še nima tako visoke,je pa že čisz zabasan,zdajle še jaz...upam da bom preživela tole zimouser posted image

Glede vreče,kupita takšno da bo dovolj dolga,da ko bosta drugo leto dali otroka notri sedet,da bo imel lahko noge pokrite,da ne bo prekratka...imam isti voziček kot vidve,smao leta 2005 niso še uvažali teh vreč,oz. zelo ma,o in je nisem dobila,sem vzel potem kr od Quinija vrečo,ampak ta najdaljšo,je bil Erazem pri 1 letu noter...je blo super ni blo treb nobene odeje.....samo moj nasvetuser posted image ,ker tele vreče so lahko tudi samo za dojenček oz. dokler otrok leži in niso dovlj dolge,v pikapolonici ti pa itak vse prodajo oz.obljubljajo...o.k. jaz sem mal huda na njih ker sem imela pred 2 letoma tako vrečo naročeno od spomladi za naslednjo jesen in zimo in so mi jo sveto obljubljali potem pa ni bilo nič in sem morala na hitro nekaj poiskat,zdaj v tisto pikapolonico sploh ne grem več,sam v ostale.

< Sporočilo je popravil miškolinček -- 10.2.2009 12:58:15 >

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 12:57:54   
cebrca

košuta user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa si se le oglasila. Dobrodošla nazaj! user posted image pa kar naj se nauči uspavati malega Tea, pa hitro se pozdravite!

Erin pozdravi se! Jutri vaju bomo pogrešale!!!!user posted image

matejchi to je bla pa res preobrazba! Nova frizurca paše!user posted image

Zdaj pa šibam kuhat!






_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu košuta)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 13:16:49   
sayuri
Mi smo se natelovadili user posted image user posted image user posted image . ZA prvič je blo čist ok. Nas je blo pa ogrooooooomno. Na začetku smo mislile, da nas bo samo 5, nato 8, bilo nas je pa zihr 20. user posted image  Vilko sem srečala, pa Mukllo (bolj redko piše, ampak paše k nam)user posted image  Sem se odločila, da bomo na tole telovadbo kar hodili...se vsaj kaj dogaja... user posted image

Drugače pa ...zopet grešim...že z drugo kavo danes user posted image  Men samo voda ne gre. user posted image  Komaj čakam, da bo večer in da grem spat user posted image user posted image user posted image , da mine ta vodni dan user posted image

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 13:18:41   
gajka
Včasih se splača, če se človek malo bedaka useka in mejle okrog pošilja... Evo, uspela dobit originalen, čisto nov, še zapakiran stolček Stokke Tripp-trapp, natur barve (hja, tukaj nisem imela izbire, ampak cena odtehta), z varovalom okrog pasu, za 80€! user posted image

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 13:19:05   
matejchi
Jaz vam odsvetujem srečanje, tistim, ki ste še zdrave... user posted image
Če ne pa vsaj en actimel zjutraj spite...user posted image


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 13:20:58   
matejchi
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri
Drugače pa ...zopet grešim...že z drugo kavo danes user posted image  Men samo voda ne gre. user posted image  Komaj čakam, da bo večer in da grem spat user posted image user posted image user posted image , da mine ta vodni dan user posted image


Pol pa najbolje, da danes povabiš dragega v bano.... user posted image


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 13:22:04   
matejchi
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Včasih se splača, če se človek malo bedaka useka in mejle okrog pošilja... Evo, uspela dobit originalen, čisto nov, še zapakiran stolček Stokke Tripp-trapp, natur barve (hja, tukaj nisem imela izbire, ampak cena odtehta), z varovalom okrog pasu, za 80€! user posted image

Še ceneje bi te pa prišlo, če bi ga pri nas kupila, ker ga delajo v SLO, samo pač ne bi gor pisalo STOKKE...user posted image
No saj je ugodno, če je zraven še mehka blazina za pod rit.


< Sporočilo je popravil matejchi -- 10.2.2009 13:27:14 >


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 13:26:41   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Včasih se splača, če se človek malo bedaka useka in mejle okrog pošilja... Evo, uspela dobit originalen, čisto nov, še zapakiran stolček Stokke Tripp-trapp, natur barve (hja, tukaj nisem imela izbire, ampak cena odtehta), z varovalom okrog pasu, za 80€! user posted image

Še ceneje bi te pa prišlo, če bi ga pri nas kupila, ker ga delajo v SLO, samo pač ne bi gor pisalo STOKKE...user posted image


Vem, da ga delajo v Nolik, Kočevje, tako da mi glede tega nisi nič novega povedala. Vseeno pa nočem imeti kar nekega ponaredka iz Dipota in podobnih trgovin.

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 13:28:14   
matejchi
 
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Včasih se splača, če se človek malo bedaka useka in mejle okrog pošilja... Evo, uspela dobit originalen, čisto nov, še zapakiran stolček Stokke Tripp-trapp, natur barve (hja, tukaj nisem imela izbire, ampak cena odtehta), z varovalom okrog pasu, za 80€! user posted image

Še ceneje bi te pa prišlo, če bi ga pri nas kupila, ker ga delajo v SLO, samo pač ne bi gor pisalo STOKKE...user posted image


Vem, da ga delajo v Nolik, Kočevje, tako da mi glede tega nisi nič novega povedala. Vseeno pa nočem imeti kar nekega ponaredka iz Dipota in podobnih trgovin.


maš prav user posted image

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 13:32:51   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Včasih se splača, če se človek malo bedaka useka in mejle okrog pošilja... Evo, uspela dobit originalen, čisto nov, še zapakiran stolček Stokke Tripp-trapp, natur barve (hja, tukaj nisem imela izbire, ampak cena odtehta), z varovalom okrog pasu, za 80€! user posted image

Še ceneje bi te pa prišlo, če bi ga pri nas kupila, ker ga delajo v SLO, samo pač ne bi gor pisalo STOKKE...user posted image


Vem, da ga delajo v Nolik, Kočevje, tako da mi glede tega nisi nič novega povedala. Vseeno pa nočem imeti kar nekega ponaredka iz Dipota in podobnih trgovin.



Mi imamo dava taka ponaredka user posted image  Dobili za darilo. Enega imamo še od Filipa in je zelo ok. Edino moram kupit novo prevleko... Je malo hladen za te naše oblazinjene ritke user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?