|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 13:51:00   
miškolinček
Sayuri, zadnjič si omenila da je čebula in česen o.k. in da ju že daješ,a to Zari in Lovru in če ju že daješ kako,a potenstaš čebulo pol pa riž al kaj??

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 13:56:57   
tejkaz
Mojega tamalega otroka pa danes tako luna trka. Joj user posted image user posted image

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 14:04:34   
anita goitan
uf bla hita moja zobrca, super je
zoja miša maš ZS oz sam da tole napišem pa ga dobiš

Pečem pico, Zoja se igra..mislm da bo te dni začela plazit, vsak dan več se muva oz puza kot vojaki, naprej

šibam ..kosilo


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 14:12:20   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: miškolinček

Sayuri, zadnjič si omenila da je čebula in česen o.k. in da ju že daješ,a to Zari in Lovru in če ju že daješ kako,a potenstaš čebulo pol pa riž al kaj??

Ja, ja, tko ja. Al pa špinačo na isti način.user posted image

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 14:12:41   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Mojega tamalega otroka pa danes tako luna trka. Joj user posted image user posted image


Tud moja dva user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 14:12:53   
Tamy30
Pridem po dolgem casu pa ste ze na 4. deluuser posted image

Matejchi hvala za informacijo. (Plantex)

Pepeny sencnik, ja to je tudi dobre stvar. Vidim pri prijateljicah ko ga imajo, in pase na vsak vozicek. Na nasega Quinija Xl Freestyler tud ful pase.

Ej punce zanima me, ce imate dvignjene vozicke (mislim lezisce), ko vozite otroke. Jaz imam se vedno cist ravno v lezecem polozaju. Moj Martin se vedno kar spi v vozicku, tak da ga okolica sploh ne zanima, in je se vedno obrnjen proti meni.

Danes smo bili na plavanju. In se vidi res napredek po nekajkratnem obisku. Danes je res brcal, pa ga je vse zanimalo. Vsaj enkrat ni imel cel cas v ustih prstov. Se z rokami je pljuskal:)

Tudi mi vso hrano mesamo z mesalnikom. Vceraj sem mu dala prvic avokado, ki je bil zmesan z banano in zlicko jogutrta. Drugace je vsako hrano, brez problema. OPri tej kasici pa je naredil taki obraz da sem se zraven tako nasmejala, skoda da nisme mela foteka poleg:))) POl pa sem mu posebej dala avokado, da bi videla kateri okus mu ne ustreza, pa je bil spet taki obraz, pa potem babano posebej, pa spet kisel, in jogurt tud enak:))) NO na koncu pa sem prisla do zakljucka, da mogoce pa vendar ni bil nic lacenuser posted image user posted image

Tak zdaj pa je cas za MArtinovo flasko z mlekom. Se vedno je tako "zaljubljen"v flaso. Sej ko so kasice vse poje, brez problema, ampak ko vidi flasko z mlekom, pol pa se zacne kar tresti. (pol zgleda kot da ga stradamo:)))

Se vedno pa mu dam steklenicko v mojem narocju, tako da mi lezi, pol pa si jo sam drzi. iii sem se cisto raznezilauser posted image

Kaj pa za puste boste kaj oblekle tamale? Jaz sem mojemu kupila v Babycentru slincek in kapico za cebelico. Sem prodajalko vprasala ce se imajo oblacilo za cmrla, je povedala da samo za cebelico:)))
Sama pa sem si kupila dodatke za misko. Obroc z usesi, pa nos, pa bele rokavice. Ko sem si dala usesa na glavo, se mi je tamali smejal, necak pa je zajokaluser posted image

Ok, srcek klice, papa


(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 14:20:33   
Ryssa
gajka boš dokupila blazine tudi? Sporoči če boš še to kje ceneje dobila. Madonca so 30 evrov sam blazine user posted image Ziher pašejo tudi kake neoriginal gor, sam ne vem kje bi jih dobila.

(odgovor članu Tamy30)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 14:43:07   
MATEJKA_
tako, jaz pa moram malo popravit svoj vtis o mullerjevih plenicah, ta 1. očitno ni bil čisto pravi... zdaj jih že par dni uporabljam (nisem hotela celega paketa vstran vrečt) in moram rečt, da je pa nekaj stvari le dobrih user posted image ... no, še vedno ima sicer pia zaradi njih "rit ko velebit"user posted image  in so bolj trde kot pamperske (zato noge ne spravi več h glavi), so pa od znotraj fino mehke in pia že 3 dni nima nobenih pikic na ritki. prej pa je vedno imela vsaj 1 ali 2, včasih več (ni pa bil pravi izpuščaj). res pa je, da sicer urin dobro vpijejo (pri tem postanejo še bolj trde), ne pa tudi blata. le ta ostane na površju pleničke in hitro zaradi tega lahko zleze ob robu ven.

jutri pa imamo pregled in še 3. cepljenje, tako da bom kaj več lahko še napisala jutri.
aja, včeraj smo ponoči spali 10,5h user posted image user posted image user posted image . no, saj nikoli ne spi manj kot 9h, ampak vseeno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 14:43:41   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Mojega tamalega otroka pa danes tako luna trka. Joj user posted image user posted image


Tud moja dva user posted image user posted image user posted image


moja pa pridnauser posted image


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 14:46:44   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: Ryssa

gajka boš dokupila blazine tudi? Sporoči če boš še to kje ceneje dobila. Madonca so 30 evrov sam blazine  Ziher pašejo tudi kake neoriginal gor, sam ne vem kje bi jih dobila.

Ne bom nič blazin kupovala. Naj si Rok že zdaj malo ritne mišice trenira. user posted image Če bo res preveč trdo, bom kakšno brisačo gor pogrnila, to je pa tudi vse. Blazine bi po mojem itak bile pogosto s hrano napacane, pol si pa suženj pranja... ''Prazen'' stol pa samo obrišeš, pa je! No, če je kakšna brisača gor, jo je tudi simpl oprat. user posted image Mogoče ti pa blazine kakšna šivilja lahko tudi skupaj spaca, saj niso videti kakšna velika znanost.
Sem mogla hitro stol sestavit, ker me je malo neučakanost grabila, zdaj moram pa itak še bog ve koliko časa čakat, da bo Rok sploh znal najprej sedet! user posted image

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 14:57:04   
Ryssa
Najprej ga bom sprobala brez, če se bo pa izkazalo da rabimo blazine, jih bomo pa nabavili. Razen če bi jih kje ceneje dobila.
Mi stolček že imamo, čakam pa še na varovalo. Sem ga naročila v Lik Kočevje, v BC je 40 evrov, tu pa 10. Noter ga bom dala pa, ko bo znal že dobro sam sedet. Sicer sedi, samo se še zvrne. Je pri 5 mesecih znal lepše sedet. Se kr požene iz sedečega na trebuh.
Smo sprobali že antilop stolček pa ga je nemogoče hranit, tak suče glavo, da je loterija trofit usta z žlico. V jajčki vsaj kaj poje.


(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 15:10:14   
Vilika
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Včasih se splača, če se človek malo bedaka useka in mejle okrog pošilja... Evo, uspela dobit originalen, čisto nov, še zapakiran stolček Stokke Tripp-trapp, natur barve (hja, tukaj nisem imela izbire, ampak cena odtehta), z varovalom okrog pasu, za 80€! user posted image

Še ceneje bi te pa prišlo, če bi ga pri nas kupila, ker ga delajo v SLO, samo pač ne bi gor pisalo STOKKE...user posted image


Vem, da ga delajo v Nolik, Kočevje, tako da mi glede tega nisi nič novega povedala. Vseeno pa nočem imeti kar nekega ponaredka iz Dipota in podobnih trgovin.




No, moj dragi dela na tej firmi in so ta stol za božicnico dobili user posted image , bolje to kot nič. Barvo so pa lahko izbirali - in je moj izbral natur, jaz bi pa raje črno... jah kaj čmo.


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 15:19:55   
Krysia
Dan vsem skupaj.

LINA, LANA, ZALA, vse najboljše za polovičko! user posted image user posted image

Jutri pridem na srečanje, če bom nafehtala avto od možeka ... sem včeraj zvečer svojega na hitro prodala (sem dala oglas pa je blo takoj 15 klicev, jst sm pa mislila, da taki stari avti nobenga ne zanimajo) ... tko da ... upam, da mi rata. Se bom maksimalno potrudla.

Na nas tud luna vpliva - Roka tko meče, da je kr veselje user posted image (al pa ne glih veselje, no, sam tko se lepš sliš ...)

Tammy, lepo da si se oglasila ...

Ej, bolančki, kaj je zdej to? Hitro vsi okrevat!

No, pa mam spet opero iz spalnice - grem ...



(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 15:22:55   
Vilika
IZVIRNO SPOROČILO: Ryssa

gajka boš dokupila blazine tudi? Sporoči če boš še to kje ceneje dobila. Madonca so 30 evrov sam blazine user posted image Ziher pašejo tudi kake neoriginal gor, sam ne vem kje bi jih dobila.


Mi tudi rabimo take blazine....


IZVIRNO SPOROČILO: Tamy30

Kaj pa za puste boste kaj oblekle tamale? Jaz sem mojemu kupila v Babycentru slincek in kapico za cebelico. Sem prodajalko vprasala ce se imajo oblacilo za cmrla, je povedala da samo za cebelico:)))



Naš bo žabec iz BC


IZVIRNO SPOROČILO: sayuri
Mi smo se natelovadili . ZA prvič je blo čist ok. Nas je blo pa ogrooooooomno. Na začetku smo mislile, da nas bo samo 5, nato 8, bilo nas je pa zihr 20.  Vilko sem srečala, pa Mukllo (bolj redko piše, ampak paše k nam)  Sem se odločila, da bomo na tole telovadbo kar hodili...se vsaj kaj dogaja...

Drugače pa ...zopet grešim...že z drugo kavo danes  Men samo voda ne gre.  Komaj čakam, da bo večer in da grem spat , da mine ta vodni dan


Ja, zanimivo je bilo danes telovadit, tvoja dva čmrljčka sta bila tudi pridkana. Katera je Muklla, nimam pojma, vem samo za pikico. Po koncu smo šle s parimi mamicami še na eno kavico spodaj v lokal malo poklepetat
Je bila pa fora, ker jaz enih vaj z našim mulčkom nisem mogla izvajat . Tista kjer si daš otroka na stegna - jaz imam prekratke krače in prevelikega dojenčka , ko ga gor položim mu glavica pade vznak...

Te podpiram pri vodnem dneu - dajmo, dajmo, dajmo. Saj 2 kavici nista takšen greh.


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 15:26:38   
majči22
Samo na hiter!
Hvala vsem za čestitke od naše Line!!! Pomoje, da kr ve da je pol leta stara in nagaja kot maliuser posted image .
Že cel dan je tečna. Čist nič ji ne paše!

Zoja miša jaz imam od jane zimsko vrečo. Je res fenomenalna. Pa zelo je prostorna in topla. Mi jo uporabljamo že od decembra in je super. Res ni škoda denarja.

Glede sončnih očal se strinjam. Boljše, da nima nič gor kot slabe. Pa naša sigurno nebi zdržala s sončnimi gor.
sayuri za telovadbo

Zdej pa šibam nazaj k pikici. Sem sama danes, ,moj user posted image dela!




_____________________________

Sploh ni težko doseči, kar si želiš,
samo želeti si moraš dovolj močno!!!

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 15:56:28   
bella02



user posted image

majči22 - LINA
nyna84 - LANA 
Češnjica - ZALA
Čestitke za polovičko!  user posted image

user posted image


Mi tudi user posted image user posted image user posted image

Buhtlčk, katero zobarco maš? Jaz mam Hribarjevo in dokler bom študent, bom pri njej. Je zaaaaaaakon!

(odgovor članu nell)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 16:07:47   
Zoja Miša
Zaspala. Me vedno okoli prenese,da mi nazadnje zaspi na rokah.user posted image  Čez dan je nikakor drugače ne gre uspavati, kot na rokah ali v vozičku. Vozek odpade, dežuje kot iz škafa. Je pri vas isto? Zvečer je drugače, jo dava v poslico in se igra pa zaspiuser posted image  No, HB vsaj zvečer je tako.

Glede očal sem potem imela prav, hvala Ryssa.
Glede dežnika še vedno ne vem, mi je tale pepeny, mi je kar všeč. Majči, ti si rekla, da na naš vozek paše al kako? Ja vreča, sem spodaj napisala, če bi se prej spomnila, tako pa je že itak skoraj marec. Kolk pa je dejansko velika, paše recimo tudi 1,5 leto staremu otroku?
Glede vreče, hvala Miškolinček. Mislim, da se mi je ne splača kupovati. Bom vztrajala s košaro kolikor dolgo se bo dalo. 70,00 eur pa ni malo.

Bravo za telovadbo! Sayuri in Vilika. Mi jo imamo menda tudi v Domžalih, me je Carol opozorila, pa upam, da mi javi kako je, pa mogoče greva naslednji torek. Carol javi se! In povej, je fajn?!
Gajka, bravo za stolček! user posted image

Anita, hvala tiuser posted image

Krysia, bravo za prodan avto. A si ga poceni dala, da je šel za med? Pa pravijo da je recesija, ne?user posted image

Jaz sem se pa končno odločila, za bonus pri Pikapolonici, ki ga moram porabiti do 15.2. bova vzela avtosedež Maxi Cosi, sam sedaj ne vem še kateraga ali Tobi ali Priori. Tobi mi je bolj všeč, ampak nima isofixauser posted image , tako da se bom odločila, ko bom oba videla. Bo pa rdeč, to je definitivno.user posted image  Glede na kakovost in varnost sta nekje tu-tu.

Ja nič grem še FB malo počekiratiuser posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 16:46:45   
Zoja Miša
Grrrrrrrrrrrrrr, pa spet ne vem kaj naredituser posted image . Maxi Cosi Priori v E. Leclercu do 22.2. le 106,19 eur!
Mislim, v Pikapolonici je 180,00 eur! Eh, spet sem tam ko sem bla! user posted image user posted image user posted image  Do 15.2. v glavnem moram nekaj narediti z 70,00 euri, ki jih imam v dobrem v Pikapolonici. Cotke bom kupla pa bouser posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 16:50:22   
anita goitan
Žena sreča moža za Valentinovo s šopkom rož v roki in ga vsa nasmejana vpraša:
"Dragi, te rože so zame?"
Mož odgovori: "Kje pa, te so za tajnico."
Žena vzroji:" Prasec, njej rože, meni pa kuuser posted image !"
Mož hladnokrvno odvrne: "Menjaš?"

_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 16:53:37   
matejchi
alja od neveeve je tut 6-ka pa tudi ta gospa ne vem kje je kaj...user posted image

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 16:56:31   
anita goitan
Ja vreča, sem spodaj napisala, če bi se prej spomnila, tako pa je že itak skoraj marec. Kolk pa je dejansko velika, paše recimo tudi 1,5 leto staremu otroku?
Glede vreče, hvala Miškolinček. Mislim, da se mi je ne splača kupovati. Bom vztrajala s košaro kolikor dolgo se bo dalo. 70,00 eur pa ni malo.


zoja miša 
zakaj pa ne kupiš prek Bolheuser posted image al pa Mamine čvekalnice mi2 sva jo in to čist novo dobila za polovično ceno, redna za quinnija tud 70€ user posted image sam rdeča je Zojina..za 80 velikost ustreza..no nisem prou zihruser posted image

< Sporočilo je popravil anita goitan -- 10.2.2009 16:57:55 >


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 16:58:51   
anita goitan
matejchi kako zdravje pr vasuser posted image

_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 17:03:48   
K_a_t_j_a





user posted image

majči22 - LINA
nyna84 - LANA 
Češnjica - ZALA
Čestitke za polovičko!  user posted image

user posted image


Se pridružujem čestitkam!

Se danes zak slabo počutim, glava me je že ponoč bolela, pa še zdaj me. Jan hvalabogu zdajle spi, ker tud kar nekaj sitka, ga luna daje pa zobek se žvidi, spodnja leva enkica. Zaenkrat se vidi bela pika.
Naty pa baje neka internet zafkrkava tak mi je napisala na FB.

Sirena...


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 17:06:59   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

Ja vreča, sem spodaj napisala, če bi se prej spomnila, tako pa je že itak skoraj marec. Kolk pa je dejansko velika, paše recimo tudi 1,5 leto staremu otroku?
Glede vreče, hvala Miškolinček. Mislim, da se mi je ne splača kupovati. Bom vztrajala s košaro kolikor dolgo se bo dalo. 70,00 eur pa ni malo.


zoja miša 
zakaj pa ne kupiš prek Bolheuser posted image al pa Mamine čvekalnice mi2 sva jo in to čist novo dobila za polovično ceno, redna za quinnija tud 70€ user posted image sam rdeča je Zojina..za 80 velikost ustreza..no nisem prou zihruser posted image


Ja, maš prav, sem smotana (ja Matejchi,blond semuser posted image ), pa me mora kdo spomnit na kaj takega. Grem prec v akcijouser posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
10.2.2009 17:09:10   
Zoja Miša
Nič pametnaga, oz. nič na Bolhiuser posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?