|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 190 [191] 192   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
2.9.2009 22:08:24   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Miška73 je rodila. Sva govorili. Fanta imata kar lepo težo 1420 in 1430. Vse lepo kaže. Oba sta zajokcala. Podganca se dobro počuti in se vam zahvaljuje za vse pestke in dobre misli. Več bo pa jutri povedala, napisala.
 
Jupiiiii user posted image  user posted image  user posted image  user posted image . Vse dobro. Čestitke Miški in Miškonu.
No zdaj pa jaz jokcam od sreče user posted image  user posted image

ČESTITKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sma že dve k jokama!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4751
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
2.9.2009 22:10:58   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: lana70

Krucetov sms ob 13:37:
Karolina
ČESTITKE!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa kak dan je bil  RR današnji, jaz pa sem ga skor delavno prešvicala!!!!!!!!!!!!!!!!!


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 4752
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
2.9.2009 22:53:07   
lana70
dragi moji, dovolj za danes....nočko vsem user posted image

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4753
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
2.9.2009 22:59:12   
Sempervivum

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Pupike naši Podganci je voda odtekla. Akcija se začenja! Dihamo.
Pošljite ji vse dobre misli, kar jih premorete.

Podganca naša vse bo dobro user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


S kar podpišem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4754
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
2.9.2009 23:14:30   
Kruce Fiks
Halo punce evo me doma!
Hvala za navijanje verjamete al pa ne je pomagalo!
Trajalo je 4 urce. Tamala tak milo zajoka, da.......
Mamca je pa bolj švoh, bo rabla posebno nego saj ji je sinfiza krepko ponagajala in so ji kar pas namontirali. No potem pa se še posteljica ni hotela poroditi in je morala na poseg (so ji pod splošno ročno odstranili posteljico)  Drugače je pa OK.
Moram reči da je bil porod enkratno doživetje, veliko pa je k temu pripomoglo osebje porodnišnice! Ma so se res vsi potrudil 100%. Želela si je malce miru, pa so ji kar svojo sobo dal....
Karolinca je super, se je prov mal zatreskala v svojga očijauser posted image , sestrico (do danes nesrečno edinko) pa razganja od veselja in ne počne drugega kot oponaša jok Karolince; mmmmeeeeee

Kaj pa Kruce?? Ja Kruce mora zdej pa glavo uredit....
Prav za prav kar ne ve kaj bi sam s sabo v prazni bajtiuser posted image

AJOJ, DA NE POZABIM! HVALA ZA TELEGRAM! MA ME JE KAR POSEDL, RES HVALA!

šE FOTKA TAMALE;

user posted image


Pa še čestitke podganci! Upam da bo v nadalje vse OK z vami! Pa upam da ga kdaj skup praznujemo!

Matr kakšen datum a??
02.09.2009


< Sporočilo je popravil Kruce Fiks -- 2.9.2009 23:17:38 >


_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 4755
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
2.9.2009 23:51:40   
Sempervivum
JOj, jaz sem pa res za časom user posted image

Miška, malo prej sem še dihala, vmes pa sta se tvoja dva fanta že odločila priti na svetlo ... Mislim samo najboljše in verjamem, sa bo vse OK user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image f]

Kruce, datum je fenomenalen user posted image Tak, za pozabljive očete user posted image
Kruciki pa čimhitrejšnje okrevanje! Ta mala je zelo lepa in prav nič "novorojenčkasta". Je zelo velika, da je mamica sedaj tako boga?

Nočko!

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 4756
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 7:48:03   
biba007

IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

Halo punce evo me doma!
Hvala za navijanje verjamete al pa ne je pomagalo!
Trajalo je 4 urce. Tamala tak milo zajoka, da.......
Mamca je pa bolj švoh, bo rabla posebno nego saj ji je sinfiza krepko ponagajala in so ji kar pas namontirali. No potem pa se še posteljica ni hotela poroditi in je morala na poseg (so ji pod splošno ročno odstranili posteljico)  Drugače je pa OK.
Moram reči da je bil porod enkratno doživetje, veliko pa je k temu pripomoglo osebje porodnišnice! Ma so se res vsi potrudil 100%. Želela si je malce miru, pa so ji kar svojo sobo dal....
Karolinca je super, se je prov mal zatreskala v svojga očijauser posted image , sestrico (do danes nesrečno edinko) pa razganja od veselja in ne počne drugega kot oponaša jok Karolince; mmmmeeeeee

Kaj pa Kruce?? Ja Kruce mora zdej pa glavo uredit....
Prav za prav kar ne ve kaj bi sam s sabo v prazni bajtiuser posted image

AJOJ, DA NE POZABIM! HVALA ZA TELEGRAM! MA ME JE KAR POSEDL, RES HVALA!


Bravo, Mr. Fiks, evo, pa imaš tri punčare. Ja, glej-no-glej, pa boste res lahko s familijo Ratatujčkov skupaj praznovali...no, pa če pristavim še moj lonček, še moji user posted image . Superca dan, tale 2.9.2009, a ne????

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 4757
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 7:50:23   
miklarom

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Miška73 je rodila. Sva govorili. Fanta imata kar lepo težo 1420 in 1430. Vse lepo kaže. Oba sta zajokcala. Podganca se dobro počuti in se vam zahvaljuje za vse pestke in dobre misli. Več bo pa jutri povedala, napisala.
 
Jupiiiii user posted image  user posted image  user posted image  user posted image . Vse dobro. Čestitke Miški in Miškonu.
No zdaj pa jaz jokcam od sreče user posted image  user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image vse čestitke za mala korenjaka, in vse čestitke tudi mamici in atiju., bravo naša miška[sm=bravo.gif]user posted image user posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4758
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 7:50:36   
biba007
No, pa še tule....
Ratatujček, lubek moj, bog daj, da ste vsi dobro. Pa čestitam, vešda user posted image user posted image user posted image . Ekola, pa imaš tri dedce....mogoče pa bi lahko pri nas, po včerajšnjih user posted image , morda res zrihtali dve pupi, da bosta vaša lahko z enim avtom, takole v eko maniri, vasovala user posted image .

Pa pliiiz ne nas pustit brez novičk...tole je tko kot ena tanartabolša telenovelauser posted image ...a vam je Bibon že rekel, da ma vas rad?

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 4759
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 7:58:15   
mojsonček
jUTRO!

Draga MIŠKA, še naprej držimo pestke zate in tvoja miškolina, da boste čim prej okrevali in se doma cartali!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ATA KRUCE... super ste to zrihtal, 4 ure sploh ni tako veliko, samo Reby se spomni... mala KAROLINA je prava srčica in tkole na pogled zgleda prava babnica user posted image  ko sem te brala, sem se prav nasmehnila.... tut naš tavelki fant je bil do zdaj nesrečni edinček in okrog razlagal, da očitno tastara dva ne veva, kako se to dela, da on še nima bratca ali sestriceuser posted image  glede težav pa... mene je doletelo enako srajne kar se tiče posteljice in je blo tut hudo... sej boste mamico še doma mal pocartal, da bo čim prej k sebi prišla, bajta bo pa itak kmalu polna otroškega joka in smeha boš pogruntal, da si še prehitro rekel, da je dolgčas user posted image

SEMPER ne bit huda, sem se ti prou nasmehnila, ko si še ponavljala vajo izpred enega meseca, ko je blo že vsega konec user posted image  btw, čestitke Klemenu za prvi mesec na tem svetu user posted image (tko pravi tickerček)

naša tamala ma pa dost vrtiljaka in me že prou vztrajno kliče... nč, moram šibat, tut kofice vam ne morem zalimat...

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 4760
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 9:03:44   
hedviga
UFFFF! Jaz na mal dopusta tuki se pa dogaaajaaa:

ČESTITKE MAMICI MIŠKI IN ATIJU KRUCKOTU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



ps ahaha je res fletn datum, tut kontra ni bil slab hhihihi

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 4761
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 9:07:41   
Shadow
Miška in Kruce / Krucika, ISKRENE ČESTITKE ob rojstvu miškolinčkov in Karolince!

Naj bo vsem trem svet prijazen!

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 4762
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 9:41:42   
Reby
Ratatujček - super, da je vse ok. Čestitke tebi in atiju za dva mala škrata. Naj lepo poskrbijo za vas user posted image  user posted image  user posted image

Mi smo ponoči malo bolje spali - 4 ure user posted image
Našega reveža ful napenja in zvija.
Danes pa pride babica in bomo vidl, kaj lahko naredimo.
Ati je zelo priden, ful pomaga, tamali pa najraje spi pri njemu, ker je tako topel user posted image  Res ne vem, kaj bi brez njegove pomoči. Zlat je :)


_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu Shadow)
Neposredna povezava do sporočila: 4763
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 9:50:41   
Reby
IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

user posted image  



Cel ati user posted image

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 4764
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 9:53:30   
reni70
ČESTITKE user posted image user posted image user posted image KRUC-KRUC TOLE JE PA PRI TEBI ŠLO HITRO,Pa kakšen velik pobičuser posted image user posted image ,
luškan,lepo se cartite,pa čestitke tudi atiju.
 
ČESTITKE TUDI NAŠI MIŠKIuser posted image user posted image user posted image  ZA NJENA SONČKA.
 
MATR PUNCE KOK GRE ČAS HITRO NAOKOLI.EN DVA TRI BOMO PESTVALE VSE PO VRSTI.
 
lep dan in vse dobro

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 4765
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 10:15:29   
Sempervivum

IZVIRNO SPOROČILO: mojsonček

SEMPER ne bit huda, sem se ti prou nasmehnila, ko si še ponavljala vajo izpred enega meseca, ko je blo že vsega konec user posted image  btw, čestitke Klemenu za prvi mesec na tem svetu user posted image (tko pravi tickerček)



A res? Pri kom je pa to bilo? Sem že pozabila user posted image
Ja, Klemen ima pa danes en mesec. Za darilo imamo pediatra user posted image Upam, da bo vse v redu.

Še kavico vam postrežem user posted image , potem si grem pa še pravo skuhat

user posted image

Naj bo dober dan!

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 4766
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 10:51:56   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: Reby

IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

user posted image  



Cel ati user posted image




cela ati....   user posted image user posted image user posted image  pobič je namreč karolina user posted image

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 4767
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 11:04:50   
lučka 25
miška, čestiiiitam, zdaj pa naj tvoja dva korenjaka lepo rasteta, napredujeta,..... RTM!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 4768
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 11:05:50   
sonček33
 
Kruce, Karolina je sonček.

Pa saj ti to že veš, kajneuser posted image

< Sporočilo je popravil sonček33 -- 3.9.2009 11:06:20 >


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4769
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 11:14:48   
lučka 25
kruce, samo da je za vami. Zdaj pa le uživajte. Ja, boš pa trabil še kak dan, da glavo urediš user posted image

Reby, super, da lepo napredujete, pa spite. Krčki pa upam, da se umirijo, al pa da vsaj ne bodo prehudi.

Sempre*, a že en mesec? Joj gre hitro. No pa saj naša Neža pa že kar 2 (že mal čez)

mojsonček, vidim da lepo napredujete, da mate polno dela. A je že kaj dolgčas, ko sta sedaj dopoldne sami, ko je pa vajin mali pomočnik sedaj spet v šoli?

zarja, še malo pa bo akcija? Kdaj stiskamo pesti??? Jaz že komaj čakam, ti pa gotovo še bolj.

gigi, hvala za poročanje.


Mi smo bili pa danes spet pri pesiatrinji. Z Nežo vse super, lepo napreduje. Smo pa že zrasli na 57cm in smo že težki 4950g. Meni se zdi že prav težka. Potem pa pomislim, da se je nečak rodil s tolko kilami in s to višino. So jih že takoj roke bolele.user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4770
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 11:17:00   
miklarom
KRUCE - Oho, kak sonček je vaša Karolinca,lepo se cartajteuser posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 4771
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 11:56:52   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Miška73 je rodila. Sva govorili. Fanta imata kar lepo težo 1420 in 1430. Vse lepo kaže. Oba sta zajokcala. Podganca se dobro počuti in se vam zahvaljuje za vse pestke in dobre misli. Več bo pa jutri povedala, napisala.
 
Jupiiiii user posted image  user posted image  user posted image  user posted image . Vse dobro. Čestitke Miški in Miškonu.
No zdaj pa jaz jokcam od sreče user posted image  user posted image

ČESTITKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sma že dve k jokama!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image ..tri, meni tile hormončki kar skačejo, ampak za našo mišonko in njena miškolinčeka!

ČESTITAM ZA VAJINI SONČECI!

user posted image

Kruce - pa še vama z Mrs - vse naj naj! ČESTITKE za prelepo pupiko! Full je sladka! user posted image

user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4772
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 12:01:53   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: Reby

Mi smo ponoči malo bolje spali - 4 ure user posted image
Našega reveža ful napenja in zvija.
Danes pa pride babica in bomo vidl, kaj lahko naredimo.
Ati je zelo priden, ful pomaga, tamali pa najraje spi pri njemu, ker je tako topel user posted image  Res ne vem, kaj bi brez njegove pomoči. Zlat je :)



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

To je pa kot bi svojo zgodbo brala... No, ponoči spimo in se budimo cca na 3 do 4 ure. Naša mala pa seveda najraje aja pri atiju, ki jo z veseljem razvaja user posted image user posted image
jo pa tudi full napenja in zvija. Kar rdeča postane, ko začne pleničko polnit - zraven pa jamra kot stoletna babica s kroničnim problemom zaprtja user posted image user posted image user posted image . Nama je pa patronažna povedala, da je to normal. Ampak, ko začne z ''akcijo'' sva itaq zraven in buljiva, navijava ter upava, da čimprej slišiva tisti ''zlati'' zvokec user posted image user posted image user posted image Jao, novopečeni starši pač... user posted image user posted image user posted image user posted image

semper* - vse naj naj za prvi mesec! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 4773
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 12:08:10   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: biba007


Bravo, Mr. Fiks, evo, pa imaš tri punčare. Ja, glej-no-glej, pa boste res lahko s familijo Ratatujčkov skupaj praznovali...no, pa če pristavim še moj lonček, še moji user posted image . Superca dan, tale 2.9.2009, a ne????


Opa opa!!! To pa ni kar tako! Tale datum bi pa res bilo treba zapisat v zvezde!

Čestitke biba!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Naj vse poteka bp in uživaj vsak trenutek kot user posted image .

< Sporočilo je popravil Serendipity -- 3.9.2009 12:09:10 >

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 4774
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
3.9.2009 12:34:22   
Kruce Fiks

IZVIRNO SPOROČILO: biba007


Bravo, Mr. Fiks, evo, pa imaš tri punčare. Ja, glej-no-glej, pa boste res lahko s familijo Ratatujčkov skupaj praznovali...no, pa če pristavim še moj lonček, še moji user posted image . Superca dan, tale 2.9.2009, a ne????


Opa biba07 bravo, čestitam! Jupi!

Evo, ženička se mi javlja. So ji slikali medenico....
Hja raztegnjena in zamaknjena, zdej bom pa negovalka naslednjih 6 mesecevuser posted image
Tamala je uspešno prestala prvo vizito in je vse bp.


_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 190 [191] 192   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 190 [191] 192   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?