|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
19.2.2009 10:03:34   
MBT1979
Dober dan nosečke našeuser posted image

Samo toliko, da se malo oglasim, da veste da sem z mislimi z vami. Upam, da se v čim večjem številu spet vidimo v Kongu 27.02. da malo poklepetamo in se fajn nasmejimo.

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
19.2.2009 10:08:59   
Stella Rossa
Da še tukaj pozdravim vse naše srečkeuser posted image  in pa vse navijačiceuser posted image user posted image user posted image

Lep sončen dan vam želim.

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
19.2.2009 10:34:26   
Goldy
user posted image  se zahvaljujemo za pozdrave MBT1979 in Stella Rosa in vam vsem želimo en lep sončen dan! Čeprav je malo mrzlo....

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Stella Rossa)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
19.2.2009 11:54:44   
mismis
no kje ste vse naše nosečke???

Ste že skoraj padle na drugo stran. Alora hitro poročati, kako smo in kaj delamo

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
19.2.2009 11:58:31   
jazzz27
Goldy...potem ste še čist v user posted image , kaj pa je na MF rekla...a da bo punca? Sicer pa važno da je!! Pri nas je zaenkrat še pobec....bomo videli kaj bo v sredo, ko imam MF. Za pobčka sem že zagrabla ime, če bo pa punca..user posted image .

Jaz sem tudi doma. Uživam na sončku(čez steklo).

Apetit je kaj povečan? Pri nas se kar pozna, čeprav kile ne grejo ne vem kaj gor....HB.



_____________________________

Rodila se bo legenda! :)

Imamo jo!! Ime mu je Boris.

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
19.2.2009 12:14:41   
mismis
mogoče se tale RR moti, ampak meni kaže, da danes praznuje svoj rojstni dan naša BLANČ.

Blanči, želi ti vse naj, naj,..najlepše trenutke, dneve, nasmehe in predvsem dve najlepši pikci. Vse najboljše



user posted image

upam samo, da nisem kaj zajeb..user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
19.2.2009 12:31:56   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

mogoče se tale RR moti, ampak meni kaže, da danes praznuje svoj rojstni dan naša BLANČ.

Blanči, želi ti vse naj, naj,..najlepše trenutke, dneve, nasmehe in predvsem dve najlepši pikci. Vse najboljše



user posted image

upam samo, da nisem kaj zajeb..user posted image


mismis, da ne boš edina, se čestitki pridružujem tudi jaz.

Blančika....vse naj, naj

_____________________________

Rodila se bo legenda! :)

Imamo jo!! Ime mu je Boris.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
19.2.2009 12:38:20   
Goldy
jazzz - na morfologiji je rekla, da je punca, ker moja G itak skozi pravi, da je punčka. Ne se hecat, jaz sem ji že dve oblekce kupila, pa pajacki in bodiji so čisto punčkasti. user posted image  Apetit je kar v redu - sploh v primerjavi z začetkom, ko mi nič ni pasalo. Včasih že v naprej študiram kaj bi jedla....user posted image  Kg pa tudi zaenkrat še nikamor. Začela s 60, shujšala na 57, zdaj pa jih imam spet 60 (kak dan malo več, kak dan malo manj).

user posted image user posted image blanč - se pridružujem čestitkam za tvoj rojstni dan!!!!user posted image user posted image  Vse polno takšnih in drugačnih user posted image !!!

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
19.2.2009 13:03:21   
Stella Rossa
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

mogoče se tale RR moti, ampak meni kaže, da danes praznuje svoj rojstni dan naša BLANČ.

Blanči, želi ti vse naj, naj,..najlepše trenutke, dneve, nasmehe in predvsem dve najlepši pikci. Vse najboljše



user posted image

upam samo, da nisem kaj zajeb..user posted image


mismis, da ne boš edina, se čestitki pridružujem tudi jaz.

Blančika....vse naj, naj


se pridružujemuser posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
19.2.2009 13:18:20   
anci banci
vse najboljše blanč

(odgovor članu Stella Rossa)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
19.2.2009 13:21:48   
blanč
U, mismis pa res vse zvohauser posted image user posted image user posted image user posted image Hvala vam punce za lepe želje in slastno torticouser posted image

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
19.2.2009 13:27:19   
Sempervivum
OJLA!
mlinčka, hvala za kavico, je ful dobra. Piškotek je pa sploh njami user posted image

mojsonček, ti si pa že čez polovico user posted image  Super! Tvoj mali pa je že tako velik kot hot-dog, hehehe user posted image

miška, pozdravček, mi je všeč tvoj podpis user posted image

Goldy, Jazz (živjo, julijka!), jaz pa svoji G sploh nisem hotela povedat zadnje M, ker se mi zdi brezveze tako računat PDP, če je pa jasno, kdaj je pri nas prišlo do ovulacije in spočetja - dan punkcije. Na dan ET je bil zarodek že 5 (3,2) dni star, ane? No, tako da mi je v materinsko knjižico pri datumu zadnje M G napisala ? user posted image

mbt, stella lep dan želim, pa čimveč sončka, tako in drugače user posted image

blanč:
user posted image
vse najnaj! Pa še darilce, da ne pozabim: user posted image  

Še ostalim lep sončni pozdrav (tudi jaz ga občudujem čez šipo user posted image )!

(odgovor članu Stella Rossa)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
19.2.2009 13:30:38   
jazzz27
Goldy..a ste se že ogreli za kak voziček? Mi že imamo favorita, sam počakamo še novo kolekcijo. Bo pa neutral barve, za vsak slučajuser posted image user posted image . Jaz sem drugače tud shujšala prvih tri mesece, sedaj pa se giblje tam okol61, 62. Si ne bom dovolila kaj preveč.



_____________________________

Rodila se bo legenda! :)

Imamo jo!! Ime mu je Boris.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
19.2.2009 13:34:31   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: Sempervivum

OJLA!

mojsonček, ti si pa že čez polovico user posted image  Super! Tvoj mali pa je že tako velik kot hot-dog, hehehe user posted image

Nam julijkam pa res vse liči na hranouser posted image user posted image user posted image user posted image



Goldy, Jazz (živjo, julijka!),

Helov!!user posted image  Še k sosedam pridi kajuser posted image ....aktualna debata...KRFI IN VICIuser posted image




_____________________________

Rodila se bo legenda! :)

Imamo jo!! Ime mu je Boris.

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
19.2.2009 13:48:55   
Sempervivum
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

IZVIRNO SPOROČILO: Sempervivum

OJLA!

mojsonček, ti si pa že čez polovico user posted image  Super! Tvoj mali pa je že tako velik kot hot-dog, hehehe user posted image

Nam julijkam pa res vse liči na hranouser posted image user posted image user posted image user posted image

To je sicer res, ampak si nisem zmislila ... poglej na njen ticker user posted image

Goldy, Jazz (živjo, julijka!),

Helov!!user posted image  Še k sosedam pridi kajuser posted image ....aktualna debata...KRFI IN VICIuser posted image

Evo, že šibam tja! user posted image




(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
19.2.2009 13:55:10   
mojsonček
O, BLANČ ma RD... sam tale naša MIŠMIŠ res vse zvoha user posted image  
BLANČ zdravja in sreče predvsem pa mirno nosečnost vse do PDP!

user posted image  
Evo SEMPRE sm kr tvojo čestitko sunla, sej nisi huda a ne user posted image

GOLDY men je tut ata računal od ZM... sej, kdo bi ga vedu, kako majo to naštiman... tut moja G računa tko k ata, zadnjič,  k sm šla pa samoplačniško na MF mi je pa hčerka od ata zapisala poleg 12.6.2009 še datum 14.6.2009 kot PDP... bom vidla, kaj bo moja G pogruntala zdej ko me je pametna sestra, ki se na vse spozna naročila za MF še pri njej... pri  25 tednih, mislm halooo... pa res jo vsem delajo od 20-23 tedna... no, sej za svoje živčke sem raje plačala pregled in sem mirna... glede spola je bila na MF G prepričana, ko je videla žemljico user posted image  čeprou je naša češpla vztrajno štrajkala in se ni in ni hotla premaknit tko k je G hotla... sej, trma babja user posted image  ma, sam, da bo vse OK, spol mi je zadnje, s čimer se obremenjujem... itak mamo enga velikega fanta že doma in tut njemu je vseen a bo bratec al sestrica on komaj čaka, da bo junij user posted image

JAZZY če te je strah je res bolje do G, jst sem mela v pon. kr z lufta rjav izcedek pa nismo nč slončkal pa tut nč kej pretresljivega nisem počela pa me je taka paranoja zgrabila, da sem se samo spokala h G... pa je blo na srečo vse OK... je pa res mora, če se dogajajo take stvari,  k te ful iztirijo pa psihirajo... jst se tko težko prepričam, da se ne smem z vsako malenkostjo obremenjevat pol jih pa skos poslušam...

Joj ženskice... blagor se vam, k se nč ne redite... men je že  v postopku hiperca nabila 4 kg gor zdej jih mam vsega skupaj 7 več pa je do junija še kar daleč... se tolažim, da bom k rožca pa da bo vreme kmalu boljše pa da bom tut več doma in bom več zunaj na sprehodih... upam samo, da bo šlo po planu... sej se pazim pri hrani včasih bolj včasih manj sam lačna pa res ne mislim bit...

nč, še mal moram delat, če sem že v službi user posted image



_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
19.2.2009 13:56:24   
Reby
Draga Blanči user posted image

user posted image


(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
19.2.2009 14:01:43   
mojsonček
IZVIRNO SPOROČILO: Sempervivum



mojsonček, ti si pa že čez polovico user posted image  Super! Tvoj mali pa je že tako velik kot hot-dog, hehehe user posted image



SEMPRE a misliš da obstaja kkšnih 30 centimeterski hot-doguser posted image  baje, če tickerček tko pravi user posted image   naša pupa ma vse šanse bit velika, če bo po očiju, k se je nategnu do 193 cm user posted image , jst sm s svojimi 169-imi bolj pri tleh user posted image

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
19.2.2009 14:09:21   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: mojsonček

IZVIRNO SPOROČILO: Sempervivum



mojsonček, ti si pa že čez polovico user posted image  Super! Tvoj mali pa je že tako velik kot hot-dog, hehehe user posted image



SEMPRE a misliš da obstaja kkšnih 30 centimeterski hot-doguser posted image  baje, če tickerček tko pravi user posted image   naša pupa ma vse šanse bit velika, če bo po očiju, k se je nategnu do 193 cm user posted image , jst sm s svojimi 169-imi bolj pri tleh user posted image


Tale naša Semper pa ima domišljijouser posted image user posted image user posted image .




Punce zdaj sem že dva dni zvečer jedla sadje in mislim da je bila to napaka, kajti proti jutru me začne tako želodec bolet...kot bi mi vrelo not. Pojedla pa sem pol pomaranče, pol nektarine, pol kivija, pol jabolka (ostale polovice poje moj)
mogoče bi se ga bilo dobro izognit zvečer?



_____________________________

Rodila se bo legenda! :)

Imamo jo!! Ime mu je Boris.

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
19.2.2009 14:17:42   
mojsonček
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

IZVIRNO SPOROČILO: mojsonček

IZVIRNO SPOROČILO: Sempervivum



mojsonček, ti si pa že čez polovico user posted image  Super! Tvoj mali pa je že tako velik kot hot-dog, hehehe user posted image



SEMPRE a misliš da obstaja kkšnih 30 centimeterski hot-doguser posted image  baje, če tickerček tko pravi user posted image   naša pupa ma vse šanse bit velika, če bo po očiju, k se je nategnu do 193 cm user posted image , jst sm s svojimi 169-imi bolj pri tleh user posted image


Tale naša Semper pa ima domišljijouser posted image user posted image user posted image .




Punce zdaj sem že dva dni zvečer jedla sadje in mislim da je bila to napaka, kajti proti jutru me začne tako želodec bolet...kot bi mi vrelo not. Pojedla pa sem pol pomaranče, pol nektarine, pol kivija, pol jabolka (ostale polovice poje moj)
mogoče bi se ga bilo dobro izognit zvečer?




Ti povem, da se je meni dogajalo enako in sem raje zamenjala s kkšnim jogurtom in zdej me nč več ne baše... itak pravijo, da sadje za zvečer ni... probaj, jst si sadje privoščim zjutraj s kosmiči pa popoldne za malico... pa še same take sadeže si jedla, ki lahk vplivajo tut na kislino (no, vsaj pr men je tko)...

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
19.2.2009 14:24:17   
Goldy
jazzz - sadje res ni najboljš zvečer jest, čeprav se tudi sama tega ravno ne držim..... Jap, kupili voziček v torek v baby centru v Kranju - znižan Baby welt Oregon GT6 - sem link do slikice včeraj prilimala (ker slikce ne znam), pol  je pa shadow prav slikico prilepila (tam poglej - mislim, da ena 6, 7 stran). Se bolj tako vidi, ker smo ob enajstih zvečer pri mojem očetu slikal (tam bo namreč shranjen v moji otroški sobici, ker midva otroške nimava). Ker je kolekcija 2008 ali celo 2007 na njihovi internetni strani sploh ni takšne barve (rdeče bela in modra košara (mehka). Mi je fajni, pa ugodno je bil. Enega za k možu domov pa še dobiva (da nam ne bo treba tega vedno zraven vozit).
In nad katerim vozom se ti navdušuješ?

sempervivum - a ti pa kar takole, nisi hotela povedat? user posted image  Faca. Jaz sem na koncu bila kar pomirjena, ko je moja G prišla do 17.6., ker najprej mi je rekla 24.6. (pol pa ugotovila, da se je zmotila).

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
19.2.2009 14:28:26   
obayifo
IZVIRNO SPOROČILO: Reby

Draga Blanči user posted image

user posted image




tudi od mene!!  user posted image   user posted image  user posted image

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
19.2.2009 14:42:04   
jazzz27
goldy...tale je nama všeč...samo še barvo bo treba izbrat

user posted image

Glede sadja se bom pa držala....nič več zvečer

_____________________________

Rodila se bo legenda! :)

Imamo jo!! Ime mu je Boris.

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
19.2.2009 14:54:45   
Sempervivum
IZVIRNO SPOROČILO: mojsonček

O, Joj ženskice... blagor se vam, k se nč ne redite... men je že  v postopku hiperca nabila 4 kg gor zdej jih mam vsega skupaj 7 več pa je do junija še kar daleč... se tolažim, da bom k rožca pa da bo vreme kmalu boljše pa da bom tut več doma in bom več zunaj na sprehodih... upam samo, da bo šlo po planu... sej se pazim pri hrani včasih bolj včasih manj sam lačna pa res ne mislim bit...



Kdo je pa reku, da se nič ne redimo user posted image  ????? Še dobro, da sem se vam prdružla, ane? Lahko čestitke kradete user posted image , pa še tolažim vas lahko. Jaz sem pridelala enih +8 kg user posted image  Sam se nič kaj dosti ne sekiram. Sem pa res od prejšnje hiperce ostala tko nekak napihnjena. A veste kaj, ko ne bo nič spanja, pa ko bomo vožičkale user posted image , bo šlo to vse dol user posted image , sigurno, tko da nič se sekirat, samo uživat user posted image

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Nosečke po IVF/ICSI
19.2.2009 15:03:09   
Sempervivum
IZVIRNO SPOROČILO: obayifo

tudi od mene!!  user posted image   user posted image  user posted image


Obi, živjo, jest sem Tashi z med.over.net-a. Sem vesela zate in za NS user posted image ! Jaz sem po prvih nekaj UZ tko jokala, kot dež. Od sreče, se razume. Tomaževič me je v še v stari porodnišnici okregal, češ, kaj zdej jokate, sej tko nič ne vidite! Glejte zdej na ekran, ko vam kažem otroka user posted image , boste pol jokala, hihi. Ko sem klicala mami in moža sta oba mislila, da je kaj narobe ... oh, ja, nas res težko kdo razume, kaj smo vse že doživele in dale skozi ...

Zato pa je tale forum super fajn in prav vesela sem Pija, da si ga odprla!!!!

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




ime za punčko
akvalina

katero ime se ti zdi najlepše?

Ela (45%)

Lea (27%)

Pia (28%)


Število vseh glasov: 305

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!