|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 9 10 [11]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
20.2.2009 17:24:49   
natasaom
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

user posted image  tega..viroza nas je sjebala..in zdej ko je lep vreme moram bit v bajt,ker je lia tud zbolela


Kaj pa je Lii?

Čim prej se pocajtajteuser posted image



vročino je imela..sva ble 3x pri zdravniku...mene pa spet nekaj grabi.u pm ...bo treba kar zunaj bit vsaj 2 uri na dan,drgač ne bom nikol zdrava

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
20.2.2009 17:54:09   
kalbo
Ej Kerensa, če res hočeš izziv, ti priporočam knjigo Bela Masajka. Res, kaj boš z Ameriko, pejt raj u Kenijo, par vej, mal blata, pa maš kočo. Amerika pa res ni več u modi.

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
21.2.2009 19:30:39   
sanja nk.
hello
pa kerensa ti to resno razmišlljaš...ker se mi ne da brat vsega...user posted image ja no pocen nakup je res...sej poglej naprimer miami..se prodajajo vile ki jih vidip pri csi user posted image ...tam po 100000 eurov , pri nas za ta denar..še ne dvosobno stanovanje ..tam pa vila.
Sam računat treba tukaj kako se ti sploh tak nakup splača.....razen če imaš zasebni avion he he ...potem pa se..

Pa čist tako me zanima..pa se ne veže zdej nate...sam kako kar naenkrat rpide človeku ideja ..da se preseli..ne vem Avstralija je zdej že kar v modi...se Slovenci izseljujejo kot v 20 letih Irci v Ameriko, ali pa Nova Zelandija.....itd
Samo ne vem večia jih nato pride nazaj....razočaranih...pa kako je prei nas boljše...


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
23.2.2009 11:41:32   
Mandek
Pa sem prišla do konca!
Uf, tole je za objavo, knjiga bi presegla naklado:)


_____________________________

Bistvo je očem skrito. Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. (Mali princ)

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
23.2.2009 16:17:05   
Kerensa*
Hmmm... a potem vseeno začnem iskat založnika za svojo avtobiografijo? user posted image

(odgovor članu Mandek)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
23.2.2009 16:18:51   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Hmmm... a potem vseeno začnem iskat založnika za svojo avtobiografijo? user posted image


zakaj pa ne?  user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
23.2.2009 19:48:42   
sanja nk.
ti kar ...moj mož lahko natisne..user posted image

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
23.2.2009 19:49:35   
Kerensa*
Aaaaa... o kakšnem denarju govorimo? Si rekla, da imate tiskarno, ja.

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
23.2.2009 19:52:46   
sanja nk.
odvisno kakšna količina user posted image ...pa še popust dobiš

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
23.2.2009 19:57:58   
Kerensa*
Kaj pa vem, koliko bi kdo to bral. user posted image

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
23.2.2009 19:59:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

ti kar ...moj mož lahko natisne..user posted image


A je tiskar? Knjige tiska?

(odgovor članu sanja nk.)
  Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
23.2.2009 20:10:33   
sanja nk.
no on osebno ne...je lastnik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
23.2.2009 20:11:24   
sanja nk.
zakaj ne kerensa ...sej si že marsikej doživela .....
drugače pa knjige prospekte....marsikaj ja

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
24.2.2009 22:50:39   
karmy
jaz ti pa čestitam za to idejo. Upam da ti bo uspelo. Si mogoče vprašala kakšnega tvojega strica, teto ali njihove družine postopek kako prideš tja in če ti lahko olajšajo stvar z green card in delovno vizo? po vsej verjetnosti ima tudi zda nekakšen postopek ko lahko sorodnik privleče svoje sorodnike ali pa vsaj najde šiht da tisti delodajalec ji priskrbi delovno vizo? Mene pa otroci ne skrbijo tako, ker so neverjetno prilagodljivi. Moj je rabil ene 4 mesece da se je čisto privadil na okolje, pa ko je prišel v slovenijo na počitnice je še komaj znal slovensko, zdaj me je pa že prosil če se lahko pogovarjamo le v angleščini ker noče več slovensko govort....

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
25.2.2009 8:34:07   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: karmy
Si mogoče vprašala kakšnega tvojega strica, teto ali njihove družine postopek kako prideš tja in če ti lahko olajšajo stvar z green card in delovno vizo?

V ZDA nimam sorodnikov. Imam teto v Kanadi, kar mi čisto nič ne pomaga (najbrž - nisem še preverjala). No, v ZDA (v nekem predmestju San Francisca) je njen bivši mož, ampak ker je bivši in ker je Američan, mi tudi to nič ne pomaga. Tako, da se bom morala okrog teh delovno-bivalnih dovoljenj kar nekako po svoje znajti. Za otroke pa tudi jaz mislim, da so prilagodljivi. No, vsaj moja dva sta.

Za malega pa vztrajaj pri slovenščini. Resno.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 265
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 9 10 [11]
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 9 10 [11]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?