|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 12:48:55   
Taula
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Hvala, Nataša, ampak mene zanima nepremičninski sistem, ne zdravstveni. user posted image


Če bi tam živela te mora tudi slavno zdravstvo zanimatiuser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 12:49:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

ki je 10 let živel v Quebec


sam to je kanada, to pa je čist druga pesm kt amerikauser posted image



Lubica, če govorimo na splošno o ameriki kot celini, gre kernesa lahko tudi v brazilijo, pa bo še vedno v ameriki. user posted image



user posted image a bejž user posted image pa lubicauser posted image

ne govorimo na splošno, pač pa zdravstvenih in socialnih ( na kerensino nesrečo) sistemih. to pa je važno, a si v kanadi, brazilji al pa ameriki kot državi, kjer se nahaja kernsi ljub njujorkuser posted image

ljubicauser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 12:50:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

Že to si dolgo vztrajal. Enostavno ne razume kaj se ji želi povedati.

Kerensa... ali res misliš, da nam je mar ali greš ali ne. Pa ne zdaj, da ti ne želim. Ampak... daj povej zakaj je v bistvo sploh namen te teme. Točno si vedela kam bo šla. Točno si vedela, da ne boš dobila samo tistih odgovorov, ki bi jih želela.
Že marsikatera rr-ovka se je selila in smo jo samo pospremili z besedo "Srečno in uživaj."
Ti pa odpiraš teme, ki veš, da bodo zbombardirane. Ne razumem pa kaj hudiča počneš s temi "podatki". A to si jemlješ k sebi in potemtakem sklepaš, da si čudna. ker biti čuden/ drugačen ima v družbi še vedno nekakšen pozitivni prizvok. Vsak si želi biti drugačen. ampak ti prav kričiš po potrditvah. Zakaj?


user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 12:52:36   
Kerensa*
Lukrecija... sem pričakovala neumesne komentarje, seveda (če jih ne bi, bi bila še bolj "čudna", kot sem user posted image ), ampak da se bo pa razraslo v tole... ne, tega pa nisem pričakovala. Čeprav že dolgo vem, da je vsebina postov (ne glede na naslovno vprašanje) odvisna od tega, kdo odpre temo (in jaz sem med "bolj priljubljenimi - na srečo imam zdaj tekmico, Sanjo user posted image ).

Ne, ne mislim, da vam je pomembno, kdaj, kam, kako in zakaj grem. Temo sem odprla zato, ker ne obvladam strokovne angleščine, da bi si z Googlom (kar najde) sama dovolj pomagala. Sem mislila, da je namen teme dovolj jasno napisan v prvem postu. Pa očitno ni bil. Al' pa je bilo narobe to, da je vprašala Kerensa.

In v kakšnem kontakstu je ponavadi napisana beseda čudna... sem mislila, da veš. Ja, pa sem res čudna, ker sem narobe mislila. Še bolj čudna pa sem očitno zato, ker zaradi slabšega znanja angleščine povprašam na forumu. To je zdaj iskanje potrditve. Velja.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 12:54:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Naj iz druge roke povem - imam kolega ki je 10 let živel v Quebec-u, in katerega sosed je bil smetar. Kot prvo, res zaslužijo zelo solidno plačo.



Sam Quebec ni ZDA in Kanada tudi ne...  Nihče ne dela črnega scenarija, samo nekdo, ki se mu vsaj malo sanja ali pozna življenje v ZDA ve da ni tako enostavno. Sama imam bratranca v SLC, Utahu, dela na univerzi (ni mimogrede kar ena "žnj", ampak relativno visoko rangirana) in je v primerjavi z našimi prfoksi gor pravi revež...  Je res drugačen način dela, ampak to je pa tudi vse... Njegova kolega, ki sta včasih smučala za njihova univerzo, prav tako Slovenca, sta se kasneje odselila v NY, kjer je ona delala v eni izmed uglednih investicijskih bank in to na dobrem delovnem mestu (če vzameš za "dobro" to, da je delala v povprečju po 16 ur na dan in 6 dni na teden in imela na leto 10 dni dopusta, da je prišla domov v SLO),  pa ji ni veliko ostajalo čez mesec. Pa punca je pridna in ne neka frklja... Kasneje sta se oba preselila v London, kjer delata v podobni branži, in pravita, da ni primerjave...

Skratka, ko sem bila gor me ni impresionirala, daleč od tega...
Pa glede green card - ni tako enostavno kot zgleda...

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 12:57:47   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Miša99
samo nekdo, ki se mu vsaj malo sanja ali pozna življenje v ZDA ve da ni tako enostavno.

Jaz ne trdim, da je enostavno. Jaz trdim, da ni nemogoče (preseliti se v ZDA in dostojno živeti).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 13:02:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Jaz trdim, da ni nemogoče (preseliti se v ZDA in dostojno živeti).

s prvim delom trditve se strinjam, z drugim delom, pa glede na to, da te vsaj malce poznam - enkrat sva bili pri Badovincu z Viv na kavi - pa mislim ,da se ne da...

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   [Brisano sporočilo]
19.2.2009 13:03:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 13:04:19   
Kerensa*
Saj se te spomnim, nič bat'. user posted image  Kaj naj rečem? Da me veseli, da po tem, ko si me 1x videla za 15 minut, sklepaš, da ne morem dostojno živeti? Če sem te narobe razumela, me pa popravi, če želiš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 13:05:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Miša99

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Jaz trdim, da ni nemogoče (preseliti se v ZDA in dostojno živeti).

s prvim delom trditve se strinjam, z drugim delom, pa glede na to, da te vsaj malce poznam - enkrat sva bili pri Badovincu z Viv na kavi - pa mislim ,da se ne da...


se pravi se da, sam kerensa ne moreuser posted image user posted image user posted image

blagoruser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 13:05:32   
oka
Že to si dolgo vztrajal. Enostavno ne razume kaj se ji želi povedati.

Kerensa... ali res misliš, da nam je mar ali greš ali ne. Pa ne zdaj, da ti ne želim. Ampak... daj povej zakaj je v bistvo sploh namen te teme. Točno si vedela kam bo šla. Točno si vedela, da ne boš dobila samo tistih odgovorov, ki bi jih želela.
Že marsikatera rr-ovka se je selila in smo jo samo pospremili z besedo "Srečno in uživaj."
Ti pa odpiraš teme, ki veš, da bodo zbombardirane. Ne razumem pa kaj hudiča počneš s temi "podatki". A to si jemlješ k sebi in potemtakem sklepaš, da si čudna. ker biti čuden/ drugačen ima v družbi še vedno nekakšen pozitivni prizvok. Vsak si želi biti drugačen. ampak ti prav kričiš po potrditvah. Zakaj?


Vi ji pa nasedate. Ampak res samo da K reče "hop" začnete vsi skakat.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 13:06:43   
Kontrakarambolšrauf
Ti, Kerensa, daj povej, kaj poreče Kamikaza na vse te tvoje ideje ki jih imaš kar naprej? Mislim, a se vedno kar strinja z vsem kar si namisliš?
A to ti doma ob kavi kar naenkrat potuhtaš da bi se šla Ameriko in to doma poveš in gremo potem vsi na vrat na nos spet v en TVOJ nov projektuser posted image , ali te tudi on kdaj malo čudno pogleda in ti reče da se na realna tla spravi in raje malo popucaj in skuhaj kaj pametnega?


_____________________________

Exkontrakarambolmatica.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   [Brisano sporočilo]
19.2.2009 13:06:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 13:08:13   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Kontrakarambolšrauf
Ti, Kerensa, daj povej, kaj poreče Kamikaza na vse te tvoje ideje ki jih imaš kar naprej? Mislim, a se vedno kar strinja z vsem kar si namisliš? A to ti doma ob kavi kar naenkrat potuhtaš da bi se šla Ameriko in to doma poveš in gremo potem vsi na vrat na nos spet v en TVOJ nov projektuser posted image , ali te tudi on kdaj malo čudno pogleda in ti reče da se na realna tla spravi in raje malo popucaj in skuhaj kaj pametnega?

Predvsem slednje velikokrat izjavi. user posted image

(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 13:10:22   
Anonimen

[/quote]

se pravi se da, sam kerensa ne moreuser posted image user posted image user posted image

blagoruser posted image

[/quote]

Seveda se da, sam po moje ne samo Karensa, ampak večina nas tukaj ne bi mogla dostojno, ali pa vsaj slabše kot pri nas... 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 13:11:53   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Miša99
Seveda se da, sam po moje ne samo Karensa, ampak večina nas tukaj ne bi mogla dostojno, ali pa vsaj slabše kot pri nas... 

Tukaj je seveda vprašanje, kaj je za koga dostojno. Merila so različna od človeka do človeka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 13:13:37   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Lukrecija... sem pričakovala neumesne komentarje, seveda (če jih ne bi, bi bila še bolj "čudna", kot sem user posted image ), ampak da se bo pa razraslo v tole... ne, tega pa nisem pričakovala. Čeprav že dolgo vem, da je vsebina postov (ne glede na naslovno vprašanje) odvisna od tega, kdo odpre temo (in jaz sem med "bolj priljubljenimi - na srečo imam zdaj tekmico, Sanjo user posted image ).

Ne, ne mislim, da vam je pomembno, kdaj, kam, kako in zakaj grem. Temo sem odprla zato, ker ne obvladam strokovne angleščine, da bi si z Googlom (kar najde) sama dovolj pomagala. Sem mislila, da je namen teme dovolj jasno napisan v prvem postu. Pa očitno ni bil. Al' pa je bilo narobe to, da je vprašala Kerensa.

In v kakšnem kontakstu je ponavadi napisana beseda čudna... sem mislila, da veš. Ja, pa sem res čudna, ker sem narobe mislila. Še bolj čudna pa sem očitno zato, ker zaradi slabšega znanja angleščine povprašam na forumu. To je zdaj iskanje potrditve. Velja.


Moji komentarji se ti zdijo neumesni? OK, bom tiho.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 13:14:46   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Lukrecija... sem pričakovala neumesne komentarje, seveda (če jih ne bi, bi bila še bolj "čudna", kot sem user posted image ), ampak da se bo pa razraslo v tole... ne, tega pa nisem pričakovala. Čeprav že dolgo vem, da je vsebina postov (ne glede na naslovno vprašanje) odvisna od tega, kdo odpre temo (in jaz sem med "bolj priljubljenimi - na srečo imam zdaj tekmico, Sanjo user posted image ).

Ne, ne mislim, da vam je pomembno, kdaj, kam, kako in zakaj grem. Temo sem odprla zato, ker ne obvladam strokovne angleščine, da bi si z Googlom (kar najde) sama dovolj pomagala. Sem mislila, da je namen teme dovolj jasno napisan v prvem postu. Pa očitno ni bil. Al' pa je bilo narobe to, da je vprašala Kerensa.

In v kakšnem kontakstu je ponavadi napisana beseda čudna... sem mislila, da veš. Ja, pa sem res čudna, ker sem narobe mislila. Še bolj čudna pa sem očitno zato, ker zaradi slabšega znanja angleščine povprašam na forumu. To je zdaj iskanje potrditve. Velja.

Moji komentarji se ti zdijo neumesni? OK, bom tiho.

To ni letelo nate (o neumesnih komentarjih). Ti si samo zalutal z naslovne teme (vendar še na kulturnem nivoju). user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 13:17:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Miša99
Seveda se da, sam po moje ne samo Karensa, ampak večina nas tukaj ne bi mogla dostojno, ali pa vsaj slabše kot pri nas... 

Tukaj je seveda vprašanje, kaj je za koga dostojno. Merila so različna od človeka do človeka.


"Merila so različna od človeka do človeka." -> Ja, ampak vseeno obstajajo neki skupni, osnovni elementi, kaj  naj bi bilo za človeka dostojno življenje... 

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 13:18:15   
Anonimen
Napisala sem za NY ne za kanadouser posted image
NY je drago mesto. Ne mi zdej smetarje v NY primerjat z neko vasico nekje v teksasu. Mislm....

Bom pa sam tako povedala....prijateljica je bla pol leta gor. Na floridi, ne v NY. Delala je 12ur dnevno v enem lokalu z hitro prehrano. Z plačo je dobesedno pokrila sam najemnino, stroške, pa bencin. Jedla je v šihtu. Ne mi zdej kle neki bluzit o tem kako nespoštovanje do poklicev imam. Nima veze kaj jaz mislim o poklicih. Dejstvo je da se s takimi plačami ne da živet z družino, sploh pa ne sred NY!
Pa še.....koji k... bo vzel v službo eno slovenko, če pa pol amerike službo išče k se jim je gospodarstvo sesulouser posted image

In nč nism zlobna. Sam nek hud sanjač nism.

Pa še tisti k je napisala da svet ne more bit tk črn. Pejd to povedat ljudem k se z mostov mečejo ker nimajo kaj otrokom za jest dat, ljudi k kradejo zarad lakote, ljudem k se meša od vsega kar jih je zadelo zadnje čase......to je realna amerika za enga sloveca k gre na blef tja živet. Pa realna amerika za večino nižjega srednjega sloja in nižjega sloja v ameriki.

Še to.....prodat se je treba če hočeš denar ne. Moreš met kaj prodajat. Nekaj kar rabijo. VOljo za delo, zdrave roke.....to ma veliko američanov, pa še zmeraj lačnih doma sedi pa gleda lačne otroke.

Pa mi ni treba tam bit da bi to vedla.

Sicer pa men dol visi. Vso srečo v ameriki. Jo boš potrebovala.

To da pa napišem kar mam v glavi je blo pa mnde že prej jasno. In ja, .... vedno koga zbode. Pa sm žaljiva pa....
Smola.


< Sporočilo je popravil brisačkarca -- 19.2.2009 13:21:44 >

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 13:18:19   
angel_rebelde
Že ko sem med zadnjimi 50 debatami opazila ta naslov : "nakup nepremičnine v ZDA" sem takoj vedela, da si to temo ti odprla, Kerensa...
Če imaš jajca za to, super.

Z rožicami postlano pa nikjer, niti v SLO. Tud pri nam se dogajajo takšne stvari kot v Ameriki, sicer ne toliko, ampak kmalu če gledaš po tem, kaj se sedaj tukaj dogaja, bomo kmalu tudi mi na tem ;) ...

Kerensa, vso srečo.


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 13:21:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Miša99

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Miša99
Seveda se da, sam po moje ne samo Karensa, ampak večina nas tukaj ne bi mogla dostojno, ali pa vsaj slabše kot pri nas... 

Tukaj je seveda vprašanje, kaj je za koga dostojno. Merila so različna od človeka do človeka.


"Merila so različna od človeka do človeka." -> Ja, ampak vseeno obstajajo neki skupni, osnovni elementi, kaj  naj bi bilo za človeka dostojno življenje... 


ja, sam zdej če ona ne more tam živet dostojno, kam za vraga se pa nej  pol en kup slovencev odseli, k tud tle ne živijo dostojno user posted image

na kosovo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 13:22:35   
Kerensa*
Brisača... vse si povedala... tretjič?... četrtič?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 13:27:01   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Pejd to povedat ljudem k se z mostov mečejo ker nimajo kaj otrokom za jest dat,



Težka bo, pomojem so že fejst mrtvi. Kreteni egoistični, doma pa otroci brez očeta/matere + lačni...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 13:28:08   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde

Z rožicami postlano pa nikjer, niti v SLO. Tud pri nam se dogajajo takšne stvari kot v Ameriki.



Ja, to je pa tut res...ni treba v ameriko hodit sploh, gre že amerika k nam...

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?