|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 11:47:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: Florina

http://www.realtor.com/realestateandhomes-detail/13909-Northfield_East-Cleveland_OH_44112_1106806660

No pa še link,da vidiš hiško v katero bo pasalo Schaferjevo pohištvo.user posted image user posted image



user posted image ,  še strojanovi bi se jo otepali


Koga hiše ali Kerense?user posted image

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   [Brisano sporočilo]
19.2.2009 11:47:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 11:48:40   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
nazaj lohk še zmeri prideš, če bo nevzdržno

In ker to vem, mi je še toliko manjši problem oditi.
otrokom pa taka izkušnja lohk samo koristi.

Jaz tudi tukaj vidim samo širitev obzorja, če lahko temu tako rečem. Morda bi tukajšnje prijatelje in sorodnike res videl samo 1x letno, ampak bi imel pa tam nove prijatelje in spoznal bi sorodnike, ki jih še ni (imam teto z družino v Ontariu ter strica z družino v predmestju LA). Naučil bi se en jezik več in videl nekaj sveta več. In še en kup plusov vidim v marsičem. Ja, vsak začetek je pa težak, to pa vem.  

Mater, kaj ste naredile iz te teme, nooo... dajte pogledat moj prvi post, lepo prosim. Vprašala sem, če katera kaj več ve o nepremičninskih poslih v ZDA, ne pa o tem, katera ima Escadine cunje v omari, pa koliko stanejo Blahnikovi čevlji, pa zakaj se lesene hiše rušijo stanovalcem na glavo in podobno. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 11:51:08   
Anonimen
Bom sam to napisala.

V NY lahko z dvema plačama cestnih pometačev, prodajalcev hamburgerjev al pa kaj podobnega.....živiš al v kartonasti škatli na Manhatnu če te policaji ne sterajo, al v kkšni zakotni pokozlani, poscani ulici v kleti na petih kvadratih kjer maš pojstlo, sekret in pipo vse v isti sobi na dosegu rok, al pa v četrti kamor te ne taksi ne noben z možgani niti peljal ne bo.

Ja....to pozabjo povedat v beveri hilsih ipd.

So pa prikolice poceni v ameriki ja.

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 11:52:16   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca
V NY lahko z dvema plačama cestnih pometačev, prodajalcev hamburgerjev al pa kaj podobnega.....živiš al v kartonasti škatli na Manhatnu če te policaji ne sterajo, al v kkšni zakotni pokozlani, poscani ulici v kleti na petih kvadratih kjer maš pojstlo, sekret in pipo vse v isti sobi na dosegu rok, al pa v četrti kamor te ne taksi ne noben z možgani niti peljal ne bo.

Hja... ti pa tudi ne pišeš iz izkušenj, a ne? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 11:53:24   
TomTaylor
sej ne da bi koga želela zagovarjat, ampak dobro, eni ste mnenja, da je Kernesa nora ker (zaenkrat šele) razmišlja o življenju v Ameriki in si pač nabira informacije. Ja zakaj ljudje božji pa ne? Sej ima ja vsak toliko pameti, da se prej ustrezno informira, pretehta, premisli,...Priznajte pa, da je treba imeti "jajca" za to, da se odločiš, da probaš. Ampak kdor ne reskira, ta ne profitira. Kdo ve, mogoče jo bo Amerika razočarala in bo prišla nazaj. In ona bo tista, ki bo bogatejša za eno izjemno izkušnjo in ona bo tista, ki je svoji želji dala priložnost. Mogoče trenutno, glede na finančne krize po svetu, res ni najugodnejši čas, ampak...hej...zakaj pa ne?...In kdor se zadnji smeje, se najslajše smeje....Kaj pa če boste enkrat v Lady prebirale o novi "Melaniji Knavs"...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 11:54:45   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
Kaj pa če boste enkrat v Lady prebirale o novi "Melaniji Knavs"...

Ne pretiravat. user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 11:55:12   
Anonimen
Pa še to....

kot otroka očeta pucača cest, mame pucačice cest, bosta otroka zelo popularna v javni šoli v nikakvem okolišu kjer sam ene 10 kugl mim glav leti čez dan, pa kjer ni človeka k se po ceset brez noža sprehaja.

Pa k bosta brez zob pri 30ih ti bosta tud hvaležna(saj veš da pucači cest nimajo zavarovanja ne?)
Pa k bosta brez izobrazbe, ker otroci pucačev cest v ameriki glih nimajo prihodnosti. Javno šolstvo je v ****u. Za štipendije moraš bit ekstremno priden(kar tvoj otrok k se mu ne da odgovorov pisat v kontrolki, roko na srce ravno ni)
Če bosta vse to doživela seveda, sred NY, med neznanimi, cele dneve sama ker bosta starša 16 ur garala za to da bodo sploh kaj pojedliuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 11:55:46   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: Florina

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: Florina

http://www.realtor.com/realestateandhomes-detail/13909-Northfield_East-Cleveland_OH_44112_1106806660

No pa še link,da vidiš hiško v katero bo pasalo Schaferjevo pohištvo.user posted image user posted image



user posted image ,  še strojanovi bi se jo otepali


Koga hiše ali Kerense?user posted image




user posted image user posted image , dobra.

Kerensa, veš kaj me zanima... ampak resno. Kaj pa si počela teh svojih prvih 30 let, da se nisi izživela...mislim, da te vleče na koncerte, disko, ameriko...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 11:56:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca
V NY lahko z dvema plačama cestnih pometačev, prodajalcev hamburgerjev al pa kaj podobnega.....živiš al v kartonasti škatli na Manhatnu če te policaji ne sterajo, al v kkšni zakotni pokozlani, poscani ulici v kleti na petih kvadratih kjer maš pojstlo, sekret in pipo vse v isti sobi na dosegu rok, al pa v četrti kamor te ne taksi ne noben z možgani niti peljal ne bo.

Hja... ti pa tudi ne pišeš iz izkušenj, a ne? user posted image


Ne iz svojih ne.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 11:58:34   
higuys
In ona bo tista, ki bo bogatejša za eno izjemno izkušnjo in ona bo tista, ki je svoji želji dala priložnost.

Ona. Pozabljaš, da sta tukaj še mladoletna otroka. Pa mož.

Se pa ta ideja bere dobro, če bi imela ONA, tam enih osemnajst let. In bi še ne imela otrok.

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 12:00:46   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca
kot otroka očeta pucača cest, mame pucačice cest, bosta otroka zelo popularna v javni šoli v nikakvem okolišu kjer sam ene 10 kugl mim glav leti čez dan, pa kjer ni človeka k se po ceset brez noža sprehaja.
Pa k bosta brez zob pri 30ih ti bosta tud hvaležna(saj veš da pucači cest nimajo zavarovanja ne?)
Pa k bosta brez izobrazbe, ker otroci pucačev cest v ameriki glih nimajo prihodnosti. Javno šolstvo je v ****u. Za štipendije moraš bit ekstremno priden(kar tvoj otrok k se mu ne da odgovorov pisat v kontrolki, roko na srce ravno ni)Če bosta vse to doživela seveda, sred NY, med neznanimi, cele dneve sama ker bosta starša 16 ur garala za to da bodo sploh kaj pojedliuser posted image

Brisača... počasi postajaš poniževalna... ne do mene osebno, ampak na splošno. Je smetar kaj manj vreden od direktorja? V vednost - komunalo, ki ljudi legalno zaposluje, imajo tudi v ZDA. Komunalci niso kar avtomatsko looserji brez vsega. So ljudje, kakor jaz in ti, ki pošteno delajo, a žal bolj malo zaslužijo. A elitizem ti tudi po glavi hodi? Zasebna šola več vredna od javne? V javno hodijo otroci "pucačic cest"? Ti je otrokova popularnost v šoli prioriteta? Žal mi je zate, če tako misliš. Meni to ni bistvo. V šolo hodiš zato, da se nečesa naučiš, ne pa zato, da si pripadnik nekega klana. A če jaz ne bom movi star, Kamikaza pa direktor, bosta moja otroka kar naenkrat brezzoba? Izobrazba otrok je odvisna od poklica staršev? A daj no daj, zdaj ga pa pošteno serješ, ženska. 16 ur/dan delat, da nisi lačen? Sorry za tole, ampak ti osebno nimaš pojma, kaj pomeni biti lačen. Jaz sem bila in to pošteno - pa verjemi, da ne bom nikoli več. In moja otroka tudi ne, dokler bosta odvisna od mene.

Resno, Brisača - da si pa taka... klientela, elitizem, karieristka?... ja, prav, bodi, ampak ne ponižuj drugače mislečih s tako nizikim izjavami, kakor je tole. Raje lepo, na kratko, napiši "Kerensa, ne bo ti uspelo", pa bo. Svašta, no. Bljak.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 12:01:51   
Anonimen
K. jaz ti samo predlagam:
pejd na kkšn ameriški forum
resno
Na kkšn družinski, o denarju, zaposlitvah, šolstvu ipd..
Pa tam jemlji izkušnje ljudi v ameriki.
Ne iz nadaljevank.

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 12:03:45   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: higuys
Kerensa, veš kaj me zanima... ampak resno. Kaj pa si počela teh svojih prvih 30 let, da se nisi izživela...mislim, da te vleče na koncerte, disko, ameriko...

Hodila na koncerte, v disko, po Sloveniji z okolico (in nekaj Evrope), se poročila in ločila, milijonkrat selila, rodila dva otroka, dvakrat ušla iz šole, zamenjala milijon služb, nekaj ljubimcev, napisala knjigo (in si premislila, da bi jo izdala),... pa še kaj.

Pri 30-ih nisem stara. user posted image

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 12:03:53   
Taula
Brisačkarca ti je napisala realno sliko, če pa se sovpada z tvojim mišljenjem pa ****t ga.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 12:04:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca
kot otroka očeta pucača cest, mame pucačice cest, bosta otroka zelo popularna v javni šoli v nikakvem okolišu kjer sam ene 10 kugl mim glav leti čez dan, pa kjer ni človeka k se po ceset brez noža sprehaja.
Pa k bosta brez zob pri 30ih ti bosta tud hvaležna(saj veš da pucači cest nimajo zavarovanja ne?)
Pa k bosta brez izobrazbe, ker otroci pucačev cest v ameriki glih nimajo prihodnosti. Javno šolstvo je v ****u. Za štipendije moraš bit ekstremno priden(kar tvoj otrok k se mu ne da odgovorov pisat v kontrolki, roko na srce ravno ni)Če bosta vse to doživela seveda, sred NY, med neznanimi, cele dneve sama ker bosta starša 16 ur garala za to da bodo sploh kaj pojedliuser posted image

Brisača... počasi postajaš poniževalna... ne do mene osebno, ampak na splošno. Je smetar kaj manj vreden od direktorja? V vednost - komunalo, ki ljudi legalno zaposluje, imajo tudi v ZDA. Komunalci niso kar avtomatsko looserji brez vsega. So ljudje, kakor jaz in ti, ki pošteno delajo, a žal bolj malo zaslužijo. A elitizem ti tudi po glavi hodi? Zasebna šola več vredna od javne? V javno hodijo otroci "pucačic cest"? Ti je otrokova popularnost v šoli prioriteta? Žal mi je zate, če tako misliš. Meni to ni bistvo. V šolo hodiš zato, da se nečesa naučiš, ne pa zato, da si pripadnik nekega klana. A če jaz ne bom movi star, Kamikaza pa direktor, bosta moja otroka kar naenkrat brezzoba? Izobrazba otrok je odvisna od poklica staršev? A daj no daj, zdaj ga pa pošteno serješ, ženska. 16 ur/dan delat, da nisi lačen? Sorry za tole, ampak ti osebno nimaš pojma, kaj pomeni biti lačen. Jaz sem bila in to pošteno - pa verjemi, da ne bom nikoli več. In moja otroka tudi ne, dokler bosta odvisna od mene.

Resno, Brisača - da si pa taka... klientela, elitizem, karieristka?... ja, prav, bodi, ampak ne ponižuj drugače mislečih s tako nizikim izjavami, kakor je tole. Raje lepo, na kratko, napiši "Kerensa, ne bo ti uspelo", pa bo. Svašta, no. Bljak.


En tak kisel nasmeh mam zdaj na frisu veš.
Ker v ameriki vse to kar ti mrziš....to je njihov life style. Ja....tam boš nula. Sori, več k nula. Pljunu te bo glih vsak klinac k bo šel mim.
Misliš da sm jst elitist? Da nam je v sloveniji hudo? Da smo porangani po slojih?
Pejd v ameriko res. Pa ti ne želim slabo. Niti ne želim da greš, če ne druzga zarad otrok.
Ampak tam boš nula. Tvoj ponos in volja do dela gor al pa dol. Jebe se jim za tvoj ponos. In zate.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 12:05:45   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca
Ja....tam boš nula. Sori, več k nula. Pljunu te bo glih vsak klinac k bo šel mim.
Ampak tam boš nula. Tvoj ponos in volja do dela gor al pa dol. Jebe se jim za tvoj ponos. In zate.

Vse si povedala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 12:09:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca
Ja....tam boš nula. Sori, več k nula. Pljunu te bo glih vsak klinac k bo šel mim.
Ampak tam boš nula. Tvoj ponos in volja do dela gor al pa dol. Jebe se jim za tvoj ponos. In zate.

Vse si povedala.


Ja, sam ti ne dojemaš.
Pozabljaš da smo mi še iz socializma, so nas pumpal s raznimi vsako delo je častno. Pozab na to tam čez lužo.
In javno šolstvo v sloveniji je čudovito prot ameriškemu.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 12:10:22   
Anonimen
No malo je res nesramno postalo in tudi mene je zmotila izjava Pometačev cest kao,da pri nas tega nihče ne dela...In tudi mislim,da si tale pometač cest zasluži večjo plačo kot ena frajla v pisarni čeprav ima večjo šolo.Pa nebi o tem ampak občodujem Kerenso za njen pogum,ki ga ima in držim pesti,da ji uspe jaz nimam jajc,da bi se spustila v kaj tekega.Niti volje,da bi se selila nekam sploh.
Zato Kerensa poslušaj svojo pamet in srce.

< Sporočilo je popravil Florina -- 19.2.2009 12:11:17 >

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 12:10:58   
Kerensa*
Ne trudi se, Brisača. Vse si povedala (drugič).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 12:12:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Florina

No malo je res nesramno postalo in tudi mene je zmotila izjava Pometačev cest kao,da pri nas tega nihče ne dela...In tudi mislim,da si tale pometač cest zasluži večjo plačo kot ena frajla v pisarni čeprav ima večjo šolo.Pa nebi o tem ampak občodujem Kerenso za njen pogum,ki ga ima in držim pesti,da ji uspe jaz nimam jajc,da bi se spustila v kaj tekega.Niti volje,da bi se selila nekam sploh.
Zato Kerensa poslušaj svojo pamet in srce.


Pa kaj vam ni jasnouser posted image
Kaj ma veze če ve mislte da si pometač cest zasluži več k en v pisarni? Kaj ma to sploh veze? Če je realnost čist kontra tistemu kar ve mislte? Realnost ženske! Ne vaš pogled na svet! Svet je kakršn je!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 12:17:51   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: Florina

No malo je res nesramno postalo in tudi mene je zmotila izjava Pometačev cest kao,da pri nas tega nihče ne dela...In tudi mislim,da si tale pometač cest zasluži večjo plačo kot ena frajla v pisarni čeprav ima večjo šolo.Pa nebi o tem ampak občodujem Kerenso za njen pogum,ki ga ima in držim pesti,da ji uspe jaz nimam jajc,da bi se spustila v kaj tekega.Niti volje,da bi se selila nekam sploh.
Zato Kerensa poslušaj svojo pamet in srce.


Pa kaj vam ni jasnouser posted image


Brisačka , brišeš lužo brez dna user posted image . If you know what I mean.




< Sporočilo je popravil higuys -- 19.2.2009 12:18:02 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 12:18:07   
Kerensa*
Brisača - o svojem življenju (in zaenkrat o življenju svojih otrok) odločam jaz in dokler ne počnem ničesar nezakonitega (kar planiranje selitve v ZDA definitivno ni), je vse v redu.

Preberi še enkrat prvi post. Vprašala sem za ameriško nepremičninsko zakonodajo. Ne za socialno varnost, ne za primernost šolstva, ne za plače "pucačic cest". Če veš kaj o tem, bom z veseljem prebrala (in mogoče celo še kakšna druga, katero to zanima), drugače pa...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 12:20:17   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Kaj ma veze če ve mislte da si pometač cest zasluži več k en v pisarni? Kaj ma to sploh veze? Če je realnost čist kontra tistemu kar ve mislte? Realnost ženske! Ne vaš pogled na svet! Svet je kakršn je!


Jz te sumim, da si ti tole že dala skoz, ker tolk o realnosti in realnem življenju trobezljaš?

Ali pa preveč filme gledaš...

Ne vem no...v nobenem real lifu ni vse tako črno.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Nakup nepremičnine v ZDA
19.2.2009 12:20:18   
Anonimen
Moja prababica je živela v Ameriki in se pač odločila na stara leta,da bi prišla nazaj vv Slovenijo živet k hčerki in vnukom.Je kupila karto bila tukaj en teden in rekla,da gre nazaj,ker tukaj bo vojna,ker imamo strupaen zrak,ker jemo nezdravo hrano pa takle je mela.In seveda odšla nazaj čez par mesecev pa res izbruhnila tista KAO vojna v Sloveniji.Kot bi slutila...No saj čez nekaj let je umrla v 99 letu starosti.Tja pa je odšla v 38 letu.Kako zakaj nevem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?