|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November 2006 - 4. del
23.2.2009 13:20:39   
Luni
Tudi nam so maškare minile! Je bilo tako lepo z Damjano Golavšek! Tamala je kar naprej poplesavala, tastarejši je bil moja desna roka, tasrednji je pa s prijateljčki norel naokoli user posted image  Super je bilo, res. Sem že kar malo pozabila, kako je, ko je otrok malo bolj samostojen. Je bila Maška mucica, tako luškana, pa sem jo pozabila slikat, tako da je še oči ni videl user posted image . Včeraj pa nismo šli na karneval po cerkniških ulicah, je preveč pihalo. Komaj smo Maško malo v red spravli..... Smo jo dali za dva dni v vrtec-upam, da zdrži, jutri popoldne jo pa na Pag popihamo za par dni user posted image  Uuuu, komaj čakam! V petek moramo biti pa žal že doma, ker gre tastarejši s skavti na zimovanje...... Jeeee, pa počitnice so ta teden (sicer je mami danes pa jutri še v službi), milina!!!!!!

_____________________________



(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: November 2006 - 4. del
23.2.2009 13:29:57   
Anonimen
A. je v četrtek popoldne zakuhala. Zgleda, da jo mučijo zobki, ker se ful slini in kar naprej nekaj šari po ustih. Pogledat pa niti ne upam, kakšna je situacija. user posted image
Jutri naj bi šla pa zopet v vrtec, kot čebelica, je tako fletna v kostumu & ful se ji dopade, ko brči okoli sto na uro!
Do petka sva brez atija, je šel na hitrco k svojim na NL, da se poslovi od ome...


(odgovor članu Luni)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: November 2006 - 4. del
23.2.2009 14:00:34   
Zamima
muca maca, Zala bo tud čebelica user posted image

zdaj pa šibam po njo user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: November 2006 - 4. del
23.2.2009 16:53:30   
Anonimen
Btw, a ima katera namen it na Madonnin koncert? 

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: November 2006 - 4. del
23.2.2009 19:50:18   
Aja1
Čer.

Naša je imela zdaj v postelji skoraj eno uro pevske vaje user posted image . Zdaj pa spi. user posted image

Jutri naj bi prišli otroci v vrtec namaškarani. Jaz bom dala kar zraven, pa naj se tam ubadajo z njo. Mogoče jimbo pa ratalo glede na to, da bo več maškar. No, bomo videli. 

MucaMaca - ti greš na koncert? Jaz ne. No, mi Madonna niti ni tako fajn.

_____________________________




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: November 2006 - 4. del
23.2.2009 21:04:57   
Zamima
Aja1,... naši bojo tud namaskirani, samo vprašanje če bo naša hotla v čebelji kostum user posted image , danes sem jo kar nekaj časa prepričevala da je imela na glavi kapo s tipalkami user posted image

no bomo videli user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: November 2006 - 4. del
23.2.2009 21:10:41   
urška76
Čer!
Mi smo pa brez dude user posted image user posted image . Jo je včeraj zjutraj v smeti zabrisala. Je rekla, da je pokvarjena, pa te zadnje sploh še nismo namazali user posted image
Jutri pa maškarce v vrtcu. Našedva bom že kar doma naštimala. Sta čist naspidirana. Komaj sta zaspala, k so jutri spet maškare user posted image .  Aja ti ji pa le daj sabo, vzgojiteljice naredijo čudeže. Vsaj pr našmu ta starejšmu so jih.
MucaMaca mene Madona ne mika. Sploh pa po takih cenah ne. Itak se bo pa vse do nas slišalo po moje user posted image . A pride katera zastonj poslušat? user posted image  Če bi babica Tina prišla v naše konce, bi se pa tud za kako malo dražjo karto potrudila. user posted image
Luni uživajte na morju, jest bi tud.
Zamima pazi na svoje zdravje. Pa raj mal počivaj, delo te bo že počakalo.
Krfjolca kako je z Anžetkom? Kako je pa stabo in malo bejbo v trebuščku?
Nogavica vam je ratalo maskiranje? Me zanima če je kaka slikica miške? user posted image


(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: November 2006 - 4. del
23.2.2009 21:41:14   
krfjolca
Anže je danes kar v redu, edino kašlja precej, vendar inhalacije ful pomagajo. Zdajle čakam, da zaspi, pa nič ne kaže, da bi mu nova postelja kaj dosti ustrezala user posted image . Še kar premetava dude naokrog, pomojem bo počasi ven iz sobe prikolovratil. Evo, poskus uvajanja št. 1. Bom poročala.

Jaz sem pa tudi OK, včeraj zvečer sem bila pa kar uničena, ful mi je trebuh otrdeval, noge pa zatečene ko slon. Nič čudnega, po tolikšni čistki user posted image . Tako da danes malo več počivam. Sem pa oprala že prvi stroj cotk za dojenčka in ugotovila, da imam cunj dovolj za cel vrtec, ne samo za eno bejbo user posted image . Pomojem bo vsako cunjo ravno enkrat oblekla, preden jo bo prerasla, mi ne bo treba nič kaj dosti prat user posted image .



_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: November 2006 - 4. del
24.2.2009 8:09:34   
viv_
Jutro!

Ja, Mirna je tudi OK, čeprav je na Ospenu in jo ima ta teden moja mami. Sem ji pa zjutri rekla, da zgleda čist OK pa pravi:"Ja, ampak imam začetek angine." user posted image  Hipohonder...

Zarja se je pa odločila, da ne bo imela vče plenice. In zdaj niti pod razno ne da plenice gor. Za ponoči je bil cel halo, pa sem našla ene hlačne, še od Mirne in sem ji rekla, da so to take gatke za ponoči in je bilo OK. Je šla pa takoj zjutraj lulat. Pa v vrtcu sem povedala,... Bomo videli. Upam, da bomo sfurali...

Urška user posted image  za dudo!

Luni uživajte na morju.

< Sporočilo je popravil viv RR -- 24.2.2009 8:10:13 >


_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: November 2006 - 4. del
24.2.2009 9:45:42   
Zamima
Naša čebela je v vrtcu, kjer ima še eno svojo prijateljico čebelo, pa rožico, pa pikapoko,... kak so luštni tamali, ne moreš verjet user posted image

še par fotkic, kar tukaj:

user posted image
user posted image
user posted image

user posted image

Viv, Zala je včeraj tud na vsak način hotla bit samo v štrampljih user posted image , sem ji nastavila kahlico v dnevno pa ni šla, je bila kar nekaj časa suha, pa skoz sem ji govorila, da če bo mogla lulat, da naj gre na kahlico,... je parkrat res sedla na kahlico, potem pa čez čas je bla pa lužica na tleh, mislim pa, da je že malo naveličana plenice,... user posted image   mi je všeč, da se je sama to spomnila  user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: November 2006 - 4. del
24.2.2009 9:49:22   
Luni
Ja, hvala vam punce, saj bi vas kar s seboj vzela! Pa še lepo vreme bomo imeli user posted image  Maša že komaj čaka. Je bila tako hecna včeraj: smo popoldan mami nekaj peljali in pridemo z avtom nazaj, da ga bom dala v garažo, pa pravi Maša: Mami, ne domov! Na Pag!..... user posted image  Muca naša mala, bomo videli, kako se bo pa danes na Pag peljala. Ponavadi je bil kaos že par km od doma user posted image  Nejc bi pa že kar doma ostal user posted image  pa še 12 jih nima user posted image . Mi je včeraj rekel: Pa kaj oči za vsake počitnice na Pag rine? Ma ja, saj ga čisto zastopim: njegovi prijatelji so tukaj.... aha, pa računalnik tudi user posted image  No, pa-pa!

_____________________________



(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: November 2006 - 4. del
24.2.2009 9:53:26   
Luni
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima


Viv, Zala je včeraj tud na vsak način hotla bit samo v štrampljih user posted image , sem ji nastavila kahlico v dnevno pa ni šla, je bila kar nekaj časa suha, pa skoz sem ji govorila, da če bo mogla lulat, da naj gre na kahlico,... je parkrat res sedla na kahlico, potem pa čez čas je bla pa lužica na tleh, mislim pa, da je že malo naveličana plenice,... user posted image   mi je všeč, da se je sama to spomnila  user posted image

  No, še v to se vtaknem: naša Maša je tudi rada brez plenice. Pove, da lula, ko jo ima gor, ko je pa brez, se pa frajla ne spomni, da bi šla na kahlo, ne ona se polula na tepih user posted image  Joj, meni. Pa jo opozarjam, če bo lulala, ne, ona se čez minutko polula na tla. Pa se rada vsede, sploh na WC gre rada (nastavek-ta mehki), ampak tam ne bo lulala. Polula se čez par minut in to na tla! Pa tako rada bi imela hlačke! user posted image  Saj bo, se tolažim. En korak naprej je že, rada bi imela spodnje hlačke

_____________________________



(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: November 2006 - 4. del
24.2.2009 10:18:13   
Aja1
Viv, upam, da Zarji uspe preživeti dan brez plenice.
Mi smo nazaj v plenicah. Pa tako lepo je kazalo..... Že skoraj dva tedna je bila suha, potem pa kar naenkrat stop. user posted image

_____________________________




(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: November 2006 - 4. del
24.2.2009 10:20:48   
Aja1
Luni, uživajte! Jaz bi tudi šla.

_____________________________




(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: November 2006 - 4. del
24.2.2009 10:46:00   
Zamima
O maj gat! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pri nas sneži ko noro, sploh ne vem kak bom prišla v mesto po Zalo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: November 2006 - 4. del
24.2.2009 10:57:58   
Aja1
Sneži??? user posted image

Zamima, lušno čebelico si peljala v vrtec. user posted image  Dudo ima pa rada?

_____________________________




(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: November 2006 - 4. del
24.2.2009 11:12:10   
Zamima
fuuuuul sneži, zdaj samo molim, da bo prišel kdo plužit, ker če ne, mi kidanje kaj dosti ne pomaga user posted image , ker ne morem do glavne cesteuser posted image

Ja,Aja1, dudica še nekaj časa ostaja naša spremljevalka user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: November 2006 - 4. del
24.2.2009 11:31:43   
Aja1
Zamima, kaj res tako sneži, da bi bilo treba plužit? user posted image  Jaz bi pa pomlad....

_____________________________




(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: November 2006 - 4. del
24.2.2009 11:34:37   
Aja1
Punce, a imajo vaši malčki full lepe zobke? Jaz sem pri naši že cca 2 meseca nazaj opazila na notranji strani zobka (štirice) ob dlesni črne (rjave) pikice. Ko smo bili pri zobozdravniku je rekla, da to ni karies ampak menda neka bakterija al kaj že to povzroča. Zdaj je to naraslo še na dva zobka. Pa umivamo vsak dan 2x user posted image .

_____________________________




(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: November 2006 - 4. del
24.2.2009 11:39:47   
Luni
IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

Punce, a imajo vaši malčki full lepe zobke? Jaz sem pri naši že cca 2 meseca nazaj opazila na notranji strani zobka (štirice) ob dlesni črne (rjave) pikice. Ko smo bili pri zobozdravniku je rekla, da to ni karies ampak menda neka bakterija al kaj že to povzroča. Zdaj je to naraslo še na dva zobka. Pa umivamo vsak dan 2x user posted image .

...in tam se zelo rad pojavi globok karies. Tudi naša tamala ima na spodnji desni štirici črno pikico od neke bakterije. Nas je kolegica, katera je zobozdravnica , opozorila, da moramo tam dajati za 100% več pozornosti pri higieni, pa še ni rečeno, da se bo ustavilo pri tem....  Ja, drugače imajo vsi trije zelo lepe zobke. Naš midi nima niti ene plombice, pa jih bo kmalu imel osem (let user posted image )

_____________________________



(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: November 2006 - 4. del
24.2.2009 11:43:06   
Aja1
Do katerega leta imajo mlečne zobe? Prvi vem, da odpadejo tam okoli 6 leta, kaj pa tisti bolj zadaj?

_____________________________




(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: November 2006 - 4. del
24.2.2009 11:58:14   
Luni
Ja, naš maxi, skoraj 12 let, jih še ima. Je pa to zelo različno: od otroka do otroka. Matic pri skoraj osmih ima samo dva stalna, zgornje enke mu še zdaj niso šle ven. kaj hočemo, smo malo bolj pozni. Drugače štirice izpadajo tam od devetega leta naprej.

_____________________________



(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: November 2006 - 4. del
24.2.2009 12:18:34   
Aja1
Uf...dolga bo user posted image

_____________________________




(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: November 2006 - 4. del
24.2.2009 12:37:24   
krfjolca
Anže ima zelo lepe zobke, pa je strašen sladkosned. Umivamo jih 2x na dan, čeprav včasih zjutraj pozabim ...

V album sem dala slike sobice, če katero zanima :)

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: November 2006 - 4. del
24.2.2009 13:01:29   
viv_
krfjolca, zelo simpatična sobica user posted image

Ja, pri nas imata obe ful lepe zobke. Umivamo pa 3x na dan, zjutraj in zvečer doma in 1x vmes v vrtcu.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?