|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
30.6.2009 15:09:48   
klepetkaa

IZVIRNO SPOROČILO: mml

[Sprememba naslova teme se mi ne zdi smiselna, ker če ima kdo resen namen vohunit, nas bo prepoznal po vzdevkih...

...varianta je, da naredimo svoj zaprt forum, tako kot so naredile že avgustovke 2007...




mislim čist enako. ZA zaprt forum se pa absolutno strinjamuser posted image . user posted image

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 2601
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
30.6.2009 15:13:11   
klepetkaa

IZVIRNO SPOROČILO: katarinas

Verjetno bi morale vse spremenit nicke, pa nič več slik objavljat, pa še marsikaj...da nas ne bi našli....




verjemi da bi nas kljub vsem spremembam našli...eni so zeloo vztrajni user posted image



(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 2602
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
30.6.2009 15:22:41   
dašabina
IZVIRNO SPOROČILO: katarinas

IZVIRNO SPOROČILO: mml

Tole pišem že skroaj eno uro, ker vems skeniram diase s poročnega potovanja (pred skoraj 13. leti sva bila v Dominikanski republiki in na Haitiju), je prav grozno pogledat, kako sva se postarala v teh letih...user posted image , drugače namreč sploh nimam občutka, da sem se kaj postarala user posted image


ja pajade, to se samo teb zdiuser posted image user posted image

 
Dašabina kaj pri nas tudi kaj zbirajo za vzgojiteljice? Jst nisem še nič dala, je pa danes Lara zadnji dan tukaj v Palčki (ampak res čisto zadnji dan, mi je šele zdaj "užgalo"user posted image ), ker potem avgusta bo v glavni enoti, septembra pa že na Drski...joj kako bom jaz pogrešala tega našega Palčkauser posted image user posted image

Katarinas, tud naš je danes zadnji dan tam, so že zjutraj vneto pakirale... mi smo po roditeljskem sestanku zbrali, kaj so pa kupili in dali pa ne vem,,, itak ga bodo še imele avgusta...je bil pa tud meni Palček všeč, saj veš, da se ga naknadno prepisala in to samo zato, ker so punce tud na Drski, sicer pa mislimo na to, da gredo na boljše, sem vidla prostore, ne bodo nič na slabšem, samo na boljšem...user posted image

Kar se tiče foruma, razmišljam isto kot Mml

< Sporočilo je popravil dašabina -- 30.6.2009 15:26:24 >


_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 2603
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
30.6.2009 21:58:24   
sani1
Čer...

Samo, da se še malo tukaj javim in grem spat...

Hvala za odgovore...

vaney- sem upala, da se boš ti oglasila in povedala svojo izkušnjo. Skratka darila so pripravljena.

Sva pa napisali tudi zahvalo in odtisnili rokico ter malo packali danes popoldan...  je blo par lepo...

mml- ja Manja me je čudno gledala in potem je bila huda z ti ti mami...user posted image   user posted image pa je glede komentarjev, ki jih je imel prej prijetno presenetil in me je celo pohvalil...user posted image   Se je pa definitivno treba navadit. Res mi bolj paše temna ampak tudi ta sprememba ni ravno ne vem kako zgrešena. user posted image   Bi pa bila zdej zelena če bi se pobarvala nazaj na črno tako, da niti ne upam doma kaj experimentirat...user posted image  

limma- v juliju bomo sigurno kaj na koroškem te kaj pokličem...


klepetka- danes sem nate mislila. Imamo eno pacientko iz tvojega konca. Prejšnji teden za praznik sem te pa hotela poklicat in se povabit na kavo. Smo bili blizu tebe. Smo imeli lep izlet pa bomo še sigurno kaj hodili tam tako, da se kdaj oglasimo...


zaprt forum- sem za čeprav ne vem kako to deluje. Me boste že naučile, a ne? Glede vohunov pa to je javni forum in če lahko vsi berejo lahko tudi vse kar nam pade na pamet me tudi napišemo.  Se pa velikokrat prebrano narobe interpretira tako, da ...  joj ne bom zgubljala besed. Sej vse vemo kaj in kako...user posted image user posted image


a ja triš- super super super...user posted image   res si lepa srečka user posted image ...  Pazi nase!

sunny- slike pa fenomenalne. Sta pa Neja in Manja isti po karakterju. user posted image

No zdej grem pa počasi spat...

nočko...


_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 2604
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
30.6.2009 22:33:32   
Intruder24
Punce jaz vas samo malo pozdravim, da vidite da sem še tukaj user posted image !

Mi se imamo super, sploh danes ko je bil spet malo sonček smo bili naokoli, na otroškem lentu v parku in je bilo zelo lepo...user posted image
Vid veselo opazuje svet in je nad večino stvarmi navdušen user posted image ...govorit še noče nič kaj tako, da se malo težje sporazumevama, ampak se razumeva...na koncu vedno njegovo obvelja.

Izpit iz ZUP-a sem nardila, tako da sem dobila še to potrdilouser posted image

Nisem nič brala, bom drugič nadoknadala...

Lepo bodite in se beremo!

Lahko noč!

_____________________________

Radi se mejte!

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 2605
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
1.7.2009 7:15:07   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: Intruder24
Izpit iz ZUP-a sem nardila, tako da sem dobila še to potrdilouser posted image

BRAVO!!! user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 2606
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
1.7.2009 8:32:54   
Alfabeta
Samo na hitro.....ker me zelooo čas lovi

JAZ SEM NEKAJ NAREDILA!!!!!!!

ODPRLA SEM NOV F.....

Tukaj ne smem pisati o tem.....je pa zaprt in namenjen samo nam....bere ga lahko samo potrjen uporabnik, torej tisti ki je včlanjen.

Če ste za mi pošljite zs, pa vam pošljem link

Tako bomo dosegle zasebnost.



< Sporočilo je popravil Alfabeta -- 1.7.2009 8:33:21 >

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 2607
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
1.7.2009 9:06:28   
nana35
katarinas,naš Klemen bi moraj biti tudi cepljen pri 18.mesecih,pa smo šli na morje in ima prestavljeno na 20.8.

Triš,torej ko bom šla v Ikeo ti prej povem,da ne bom nosila,če jo boš (mizico) že imela,drugače pa da te spomnim.Pa da ne pozabim-lep trebušček že imaš user posted image .Jaz sem pri 5.mesecv imela ravno takega pri 9.pa sem bila ko tankuser posted image  (taka kot boš ti).

Meni je vseeno zaradi spremembe naslova,če je potrebno,ga pa spremenimo. Mislim,da tudi za menoj nihče ne vohuni,če pa že,pa jaz tega ne vem,ampak tudi jaz sem brez nekih svakov in svakinj,vsaj niso vohunske narave.

mml,vzdevka ki ga imam tukaj tudi jaz nisem povedala nikomur,tako da nimam vohunov.Pa mislim,da jih tudi drugače ne bi bilo.

sani,bravo za  spremembo barve las!!Jaz pa mislim,da ti paše prav tako kot črna,samo navaditi se boste morali.

Alfabeta prosim za link!!!
 







_____________________________

:))


(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 2608
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
1.7.2009 9:06:36   
Katrin

IZVIRNO SPOROČILO: mml

Glede na to, da je RR javni forum, ki ga lahko bere vsak, tudi tisti, ki sploh niso registrirani, sem se jaz že davno odločila, da bom pri pisanju osebnih stvari precej previdna...kaj pa vem, tako se mi je zdelo najboljše...in do sedaj nimam nobenih posebnih težav, verjetno sem preveč nezanimiva za kakšne "vohune" user posted image . Zaradi tega jaz ne objavljam svojih fotk...ne uporabljam svojega in moževega imena, ne govorim o tem, kje sem v službi...saj vem, da me lahko vseeno kdo prepozna preko otrok, ampak je pa manj verjetno. Tudi ne razlagam okrog kakšen je tukaj moj vzdevek...mogoče sem malo paranoična, ampak zaenkrat se obnese user posted image

Popolnoma se strinjam user posted image

Lep dan user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 2609
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
1.7.2009 9:12:40   
Katrin
alfabeta: tudi meni prosim pošlji link,

čeprav mi že za RR zmanjkuje časa in dvomim, koliko bom lahko pisala tam user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 2610
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
1.7.2009 9:23:11   
Anči2
Jutro.

Alfabeta men tut lahko link pošlješ,sicer se bolj malo javljam pa vseeno.Lepo je klepetat z vami.

Šibamo ven.

LP,
Anči

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 2611
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
1.7.2009 9:24:37   
katarinas
Dobro jutro!

Jaz sem pa tudi nekaj naredila...naročila sem tisto plastično hiškouser posted image ...je treba otroka zdaj animirat, ko bo en mesec pri babici domauser posted image  Zdaj pa upam, da pride čimprej, da se bom lahko tud jst igrala user posted image

Alfabeta tudi jaz prosim za link. A zdaj se bomo vse preselile tja?

(odgovor članu Anči2)
Neposredna povezava do sporočila: 2612
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
1.7.2009 9:29:51   
koala
Jutro!

Triš čestitam za nagrado, moje dete je tudi dobilouser posted image .

Alfabeta maš ZS!

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 2613
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
1.7.2009 10:08:01   
Alfabeta

IZVIRNO SPOROČILO: sani1
Vam pa moram povedati, da sem se opogumila in sem prejšnji teden bila pri frizerju in sem iz črnolaske postala bjonda...  Noro...  Se moram še sama navaditi kaj šele drugi...user posted image   

alfabeta- pa sem le imela jajca, da sem to naredila...user posted image





Tole bi pa jaz zeeeeelooooo rada videla user posted image user posted image user posted image



sunny krasne slikeuser posted image



vaney kako ste pa ve pozorne! Lepo. pri nas smo v obeh skupinah pobrali denar in jima kupili masaže v Balneji




triš DAAAAAAAN! user posted image



glede foruma sem že napisala



intruder user posted image user posted image user posted image




tkole na hitro

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 2614
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
1.7.2009 10:10:05   
mml
En lep poletni službeni pozdrav
user posted image

A ni poleti super hodit v službo? Nobenega drena na cestah,...

...samo šef me je razveselil navsezgodaj...moram do 15. (pa ne julija, ampak danes do 15-ih) napisat en članek o zastrupitvah s hrano za Jano user posted image , poleg seveda vseh rednih zadolžitev, tako da vas samo na hitro pozdravim, po tem pa akcija


Zdaj pa delat...no vsaj jaz moram...

< Sporočilo je popravil mml -- 1.7.2009 10:11:28 >


_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 2615
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
1.7.2009 10:14:50   
ursulina
ALFABETA, NAJBOLJE DA VSEM NA MEJL POŠLJEŠ LINK IN NAVODILA :)

_____________________________

Moj januarski sonček 2008 je navihanček Lenart.
Februarja 2010 je dobil še ljubko sestrico Karlino.

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 2616
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
1.7.2009 12:54:48   
martinca
dan!

po dogem času se malo javljam. imam kar pestro doma. imam urošove sestrične na počitnicah, no saj ni pretežko ker mi tako ali tako večino PAtrika čuvajo.

intruder, čestitke za opravaljen izpit.user posted image

sunny, zelo lepe slike.

sani, super za novo barvo las in da si zbrala pogum.user posted image verjemem da ti paše.

katarinas, a mi daš link kje si ti naročila to hiško za LAro. jaz bi jo tudi naročila za PAtrika samo Uroša še moram prepričat da jo PAtrik res potrebuje user posted image

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 2617
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
1.7.2009 13:02:20   
katarinas
IZVIRNO SPOROČILO: martinca

katarinas, a mi daš link kje si ti naročila to hiško za LAro. jaz bi jo tudi naročila za PAtrika samo Uroša še moram prepričat da jo PAtrik res potrebuje user posted image



Jaz mojmu sploh še nisem povedalauser posted image , mu bom pol, ko bo treba plačatuser posted image  Saj se mu nekaj omenila ja....je pa že itak navajen, ko si nekaj v  glavo zabijem...user posted image
Ja je pa res nujno, to moraš poudarituser posted image user posted image

Imajo pa jo na Baby centrovi spletni strani: tukaj
- otroška vila Marian Plast

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 1.7.2009 13:56:38 >

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 2618
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
1.7.2009 13:06:15   
katarinas
Ne vem kaj mi je zdaj raztegnilo to stranuser posted image , menda se vidi vse prebrat?

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 2619
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
1.7.2009 13:15:35   
martinca
katarinas, hvala. ja saj sem že jaz zdaj tudi našla. sem še imela čas brskat po netu. user posted image ja ja povdarit pa res moram da to nujno rabi.user posted image

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 2620
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
1.7.2009 20:59:32   
Golobček
Alfabeta če si za bi tudi jaz imela link in navodila.!

Drugače pa sem se jaz že nehala obremenjevat z vohuni, je pa res da samo ena oseba ve moj nick, zato pa tudi slikic in nič ostalega ne devam na net, da me nebi kdo prepoznal.

Triš si res lepa nosečka, če nebi bilo toliko skrbi in dela bi jaz tudi še imela, ko pa razmišljam kolko to potegne za sabo si kr premislim. Hvala bogu da imam tri pa te zdrave.

Zdaj pa grem pančkat, pa mal k moju stisnat, gre ponoči v Nemčijo tako da bom sama .

_____________________________

Sedaj imam tri navihančke...

(odgovor članu klepetkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2621
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
1.7.2009 21:08:44   
sani1
Evo aktivirana na novem forumu tako, da RR papa...

_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

(odgovor članu Golobček)
Neposredna povezava do sporočila: 2622
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
1.7.2009 21:09:16   
urssyy
Samo pozdravček vsem skupaj user posted image

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 2623
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
1.7.2009 22:15:51   
ursulina
se vidimo na našem forumu! user posted image

_____________________________

Moj januarski sonček 2008 je navihanček Lenart.
Februarja 2010 je dobil še ljubko sestrico Karlino.

(odgovor članu urssyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2624
   RE: Sončki januarčic 08 - 6.del
1.7.2009 22:17:14   
dašabina
ČAVČI BAVČI ŠE OD MENE IN SE VIDIMO NA DRUGI STRANI...user posted image

_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu ursulina)
Neposredna povezava do sporočila: 2625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?