|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prestali smo prvi pregled!
26.4.2005 0:58:36   
Nasy
Joj, smo bili na trnih...z bodočim očkom vred..v glavnem vemo zdaj to, da bomo našo pikico dobili v dar od božička :love::bravo:
Ko sem G vparašala, do kdaj je rizično oz. do kdaj naj počakava z novico, pa mi reče: "Ja nč...kar povedat, noseča ste!!!!"
Tko da zdaj vemo 100%, da so črtice:modri: pokazale prav :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Prestali smo prvi pregled!
26.4.2005 7:53:53   
Lidija-S
Čestitam :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Zdaj pa kar lepo pazit nase, nič težkega dvigovat in pusti, da te kar se da carkljajo;). S tvojim :love: pa lepo uživajta ob tej novički. Bosta videla, to je čudovit občutek, ko veš da v tebi raste neka mala mala pikica. In potem, ko boš začutla tudi prvi otročičkov gib, je to nekaj najlepšega.

Želim vam lep dan in veliko veselja :sloncek: in tu še ena :rozica: za tvojega :duda:

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Prestali smo prvi pregled!
26.4.2005 7:54:45   
Anonimen
Bravo za :modri:
Boste imeli za Božič pestro in lepo :)

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Prestali smo prvi pregled!
26.4.2005 8:01:45   
Sara3
ČESTITKE :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
pa bo prav poseben božič:duda::duda::duda:

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Prestali smo prvi pregled!
26.4.2005 9:54:47   
KMALU
Lepo tole, za bozic... Mislim, da bo tudi moj tam nekje - grem danes na 1.pregled.

A bosta povedala prijateljem? Al bosta se malo pocakala? Joj, jaz ze komaj cakam, da sporocim lepo novico.:)-

Cestitam se enkrat!:bravo:

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Prestali smo prvi pregled!
26.4.2005 10:10:51   
ona78
:bravo::bravo::bravo:
čestitam za pikico!!!
:duda::duda::duda:

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Prestali smo prvi pregled!
26.4.2005 11:56:53   
Nasy
Ja mislim, da bova kar kmalu povedala,sploh doma, čeprav sva bila najprej prepričana, da ne bova še. Malo se bojim,ker imam sestro, ki se ponavadi od veselja, ko se vidiva, kar zakadi vame.Enkrat ji že lahko preprečim...potem bo pa vedela, da mora pazit.

Verjetno bova povedala že kar ta teden, čeprav smo šele v šestem tednu.Ker ne vem, kako bi vzdržala, da ne povem:)-
KMALU, želim ti karseda mirno preživljanje časa do pregleda, potem pa boš že itak mirnejša in srečna, sploh, če boš videla svojo malo pikico, tako, kot sem jo jaz!

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?