|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 10:55:34   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca
Bom jaz napisala čeprav si mi prepovedala pisat na svoje teme.

Prepovedati ti ne morem, to menda veš user posted image , da mi pa ni všeč tvoje razmišljanje o določenih stvareh, pa tudi veš. Ampak bom pa vseeno odgovorila. user posted image
Normalno življenje skozi oči otrok:
-majo starše k prvotno mislijo na njihovo dobrobit, ne na dobrobit sebe Če bi jaz mislila izključno samo nase, potem me ne bi bilo več tukaj, kjer sem.
-majo starše, ki jih ščitijo in jim probajo omogočit kolikor se le da varno okolje za bivanje Moja otroka sta na varnem.
-majo starše k ne delajo treh šihtov in jih celo za kkšno urco na dan vidijo Ne delam treh šihtov in otroka me gledata krepko več, kakor eno uro na dan.
-živijo v hiši s tekočo nezastrupljeno zarad razpadajočih cevi vodo, s stenami k ne razpadajo, brez vlage zarad katere lahko zbolijo, brez podgan in ščurkov, brez sosedov k se streljajo in streljajo po ulici Živimo v taki hiši, kjer imamo pitno tekočo vodo, vlage ni, podgan in ščurkov tudi ne, pa streljati tudi še nisem videla nikogar tukaj. In teh razmer nimam namena spreminjati. Samo lokacijo.
-obiskujejo šolo v kateri ni na vsakem vogalu pet policajev in na vsakih vratih detektor kovin Obiskujeta tak vrtec in tako šolo. V ZDA bi bilo to skoraj nemogoče. Bolje, da so tam detektor in policija, kakor pa, da tega ne bi bilo, ko in če bi se potrebovalo.
-živijo v okolju kjer ni potrebno oz. nujno potrebno nosit noža, pištole... Živimo v takem. In nimam v planu selitve v Bronx ali nekaj podobnega.
-grejo siti spat, siti hrane, ki je dobra za njih, njihov razvoj.... Spat gresta sita in bosta tudi šla. Naš način prehranjevanja pa sicer ni idealen, ampak če je to greh, potem grešim. Menda sem samo človek.
-imajo prihodnost, oz. možnost izbire, kakšno prihodnost si želijo(možnost fakultete ipd.) Imata. In bosta imela.

Pa še kaj verjetno, sam nimam cajta pisatuser posted image

Škoda. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 10:58:33   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55
Taksna ali drugacna izobrazba ... v ZDA slovenski papir zelo malo velja, z dvema letnikoma bos tezko kaj dokazovala. Drugo je, ce bi sla tja studirat: ampak za to rabis visok nivo znanja anglescine in priprave na studij v ZDA (da dobis vse papirje itd.) traja cca. 2 leti. Itak pravis, da ti studij smrdi, torej to ne bo slo, ker se predno mignes karkoli za faks v ZDA moras naredit GRE tests, ki so pa hudicevo zaguljeni. Torej to odpade.

Tud ce pri nas kaj naredis, to ni tko kot v SLO, da bi bil papir ze kar po defoltu dovolj. Vazno je, kaj studiras, kako dober si, kolk mas dodatnih znanj, kolk si ze pridobila delovnih izkusenj iz same stroke itd. itd.

Vem. Okrog izobrazbe si še nisem čisto na jasnem, kako in kaj bom (in kje). Zaenkrat mi je dovolj to, da vem, da se da preživeti tudi brez (beri: dobiti delo z zaslužkom, ki omogoča preživetje). Vse ostalo bom izpilila v naslednjih treh letih ali pa šele tam (ali pa mogoče nikoli, who knows).

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   [Brisano sporočilo]
25.2.2009 11:01:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 11:04:57   
riders
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca
Bom jaz napisala čeprav si mi prepovedala pisat na svoje teme.

Prepovedati ti ne morem, to menda veš user posted image , da mi pa ni všeč tvoje razmišljanje o določenih stvareh, pa tudi veš. Ampak bom pa vseeno odgovorila. user posted image
Normalno življenje skozi oči otrok:
-majo starše k prvotno mislijo na njihovo dobrobit, ne na dobrobit sebe Če bi jaz mislila izključno samo nase, potem me ne bi bilo več tukaj, kjer sem.
-majo starše, ki jih ščitijo in jim probajo omogočit kolikor se le da varno okolje za bivanje Moja otroka sta na varnem.
-majo starše k ne delajo treh šihtov in jih celo za kkšno urco na dan vidijo Ne delam treh šihtov in otroka me gledata krepko več, kakor eno uro na dan.
-živijo v hiši s tekočo nezastrupljeno zarad razpadajočih cevi vodo, s stenami k ne razpadajo, brez vlage zarad katere lahko zbolijo, brez podgan in ščurkov, brez sosedov k se streljajo in streljajo po ulici Živimo v taki hiši, kjer imamo pitno tekočo vodo, vlage ni, podgan in ščurkov tudi ne, pa streljati tudi še nisem videla nikogar tukaj. In teh razmer nimam namena spreminjati. Samo lokacijo.
-obiskujejo šolo v kateri ni na vsakem vogalu pet policajev in na vsakih vratih detektor kovin Obiskujeta tak vrtec in tako šolo. V ZDA bi bilo to skoraj nemogoče. Bolje, da so tam detektor in policija, kakor pa, da tega ne bi bilo, ko in če bi se potrebovalo.
-živijo v okolju kjer ni potrebno oz. nujno potrebno nosit noža, pištole... Živimo v takem. In nimam v planu selitve v Bronx ali nekaj podobnega.
-grejo siti spat, siti hrane, ki je dobra za njih, njihov razvoj.... Spat gresta sita in bosta tudi šla. Naš način prehranjevanja pa sicer ni idealen, ampak če je to greh, potem grešim. Menda sem samo človek.
-imajo prihodnost, oz. možnost izbire, kakšno prihodnost si želijo(možnost fakultete ipd.) Imata. In bosta imela.

Pa še kaj verjetno, sam nimam cajta pisatuser posted image

Škoda. user posted image


ojoj brisačkarca, tud tebe ni razumela user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 11:06:17   
Freycha
ej, tole je pa res že prav noro.... Kerensa ma zdej pa res ne vem več, a se delaš norca, al si res tolk čez les?


(odgovor članu riders)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 11:06:34   
Katey
Verjemi, da je bil zame do pred kratkim pojem 'normalno' zelo širok pa marsikaj mi je bilo sprejemljivo pod tem pojmom, se mi pa zdi da ko imaš enkrat otroke oz. so na poti je pa stavr popolnoma drugačna, no vsaj zame pa mislim da še za marsikoga.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 11:07:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca
Bom jaz napisala čeprav si mi prepovedala pisat na svoje teme.

Prepovedati ti ne morem, to menda veš user posted image , da mi pa ni všeč tvoje razmišljanje o določenih stvareh, pa tudi veš. Ampak bom pa vseeno odgovorila. user posted image
Normalno življenje skozi oči otrok:
-majo starše k prvotno mislijo na njihovo dobrobit, ne na dobrobit sebe Če bi jaz mislila izključno samo nase, potem me ne bi bilo več tukaj, kjer sem.
-majo starše, ki jih ščitijo in jim probajo omogočit kolikor se le da varno okolje za bivanje Moja otroka sta na varnem.
-majo starše k ne delajo treh šihtov in jih celo za kkšno urco na dan vidijo Ne delam treh šihtov in otroka me gledata krepko več, kakor eno uro na dan.
-živijo v hiši s tekočo nezastrupljeno zarad razpadajočih cevi vodo, s stenami k ne razpadajo, brez vlage zarad katere lahko zbolijo, brez podgan in ščurkov, brez sosedov k se streljajo in streljajo po ulici Živimo v taki hiši, kjer imamo pitno tekočo vodo, vlage ni, podgan in ščurkov tudi ne, pa streljati tudi še nisem videla nikogar tukaj. In teh razmer nimam namena spreminjati. Samo lokacijo.
-obiskujejo šolo v kateri ni na vsakem vogalu pet policajev in na vsakih vratih detektor kovin Obiskujeta tak vrtec in tako šolo. V ZDA bi bilo to skoraj nemogoče. Bolje, da so tam detektor in policija, kakor pa, da tega ne bi bilo, ko in če bi se potrebovalo.
-živijo v okolju kjer ni potrebno oz. nujno potrebno nosit noža, pištole... Živimo v takem. In nimam v planu selitve v Bronx ali nekaj podobnega.
-grejo siti spat, siti hrane, ki je dobra za njih, njihov razvoj.... Spat gresta sita in bosta tudi šla. Naš način prehranjevanja pa sicer ni idealen, ampak če je to greh, potem grešim. Menda sem samo človek.
-imajo prihodnost, oz. možnost izbire, kakšno prihodnost si želijo(možnost fakultete ipd.) Imata. In bosta imela.

Pa še kaj verjetno, sam nimam cajta pisatuser posted image

Škoda. user posted image


Pisala sem za prihodnost ne za sedanjost. Sedaj imata vse to kar sem napisala. Gre se za to da bosta to izgubila. Samo za to se gre......

Moje razmišljanje ti pač ni všeč. Sam jaz ne nosim rozastih očal. To jemljem kot svojo prednost. Saj je lepo biti sanjav, optimističen.... No jaz sem optimist, ampak tak...z nogami na trdnih tleh.
Sem ti pa napisala da si prečekiraj kkšn njihov forum. Tam imaš info. o življenju ljudi iz prve roke. Pa ko boš brala imej v mislih še to da ne pišejo priseljenci in ljudje, ki garajo k norci za kos kruha. Ker nimajo ne časa pisat, ne možnosti pisat.

Šole brez policajev pa obstajajo seveda.....sam se plačajo. Dobre šole.

Če nebi pisala tukaj da hočeš živet v NY bi ti še dala kkšno šanso da lepo zaživite gor. Kje na podeželju, v manjših krajih....
V NY pa nimaš šans. Za tem še vedno stojim.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 11:08:43   
muki1
Ne ji ubijat sanj, naj že enkrat gre, prosim.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 11:09:04   
Pupsika
Jaz pa sploh ne razumem zakaj se sploh še ubadate s tem....če vas ne razume, noče razumet , ima drugačno razmišljanje, poglede ali karkoli že...
Škoda časa.
Res ne razumemuser posted image .



_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 11:10:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pupsika

Jaz pa sploh ne razumem zakaj se sploh še ubadate s tem....če vas ne razume, noče razumet , ima drugačno razmišljanje, poglede ali karkoli že...
Škoda časa.
Res ne razumemuser posted image .




Tudi jaz se ne razumemuser posted image

(odgovor članu Pupsika)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 11:11:07   
Kerensa*
Da ne bo tako, kakor pri nepremičninah... a lahko prosim samo za poste, vezane na naslov teme?... tiste, ki ne morete, ne znate ali nočete pomagati... prosim, vzdržite se pisanja... vaše nestrinjanje in norčevanje  je brezplodno. user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 11:11:48   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Ne ji ubijat sanj, naj že enkrat gre, prosim.


v bistvu to sploh ni slaba idejauser posted image user posted image user posted image ... tam bo pa itak revna kot cerkvena miš, da ne bo imela za internet user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 11:11:55   
Pupsika
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: Pupsika

Jaz pa sploh ne razumem zakaj se sploh še ubadate s tem....če vas ne razume, noče razumet , ima drugačno razmišljanje, poglede ali karkoli že...
Škoda časa.
Res ne razumemuser posted image .




Tudi jaz se ne razumemuser posted image



Se zgodiuser posted image ...tud najboljšimuser posted image

_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 11:12:12   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: muki1
Ne ji ubijat sanj, naj že enkrat gre, prosim.
user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 11:12:35   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Da ne bo tako, kakor pri nepremičninah... a lahko prosim samo za poste, vezane na naslov teme?... tiste, ki ne morete, ne znate ali nočete pomagati... prosim, vzdržite se pisanja... vaše nestrinjanje in norčevanje  je brezplodno. user posted image


a nisi prej pisala o nekem javnem forumu in ostale kozlarije? user posted image

al zate kaj drugače velja, kot za ostale? user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 11:12:45   
higuys
user posted image  pa saj ni res...

Kernesa, ko boš ti živela v ameriki bom jaz miss alpe jadran user posted image

Pa se vprašaš kdaj, recimo za tvojega hiperaktivca kako bo dol poskbljeno - kakšno terapijo bo prejemal - ali mu jo boš lahko omogočila?

Poglej, tavala sem po svetu , živela malo tu, malo v Italiji, malo v Avstraliji....ampak brez otroka...si  ne morem predstavljat , da boš dala svoja otroka v tako situacijo.

Ampak, dobro , ti si itak odločena, da greš.

(odgovor članu riders)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 11:13:26   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Ne ji ubijat sanj, naj že enkrat gre, prosim.


Jaz ji že maham...


pa pa K.
























K. ti si ko Cepina - nema veze kaj, glavno, da se priča...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 11:14:37   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

user posted image  pa saj ni res...

Kernesa, ko boš ti živela v ameriki bom jaz miss alpe jadran user posted image



Mislim, da je za to, da boš ti miss, večja šansauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 11:15:25   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Ne ji ubijat sanj, naj že enkrat gre, prosim.



joj, muki kako te pogrešam user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 11:17:08   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca
Gre se za to da bosta to izgubila. Samo za to se gre.

Obstaja možnost, da BI to izgubila. Ni pa nujno. In delala bom na tem, da tega NE bosta izgubila. V kolikor ne bo šlo, se bomo vrnili v LJ.
Šole brez policajev pa obstajajo seveda.....sam se plačajo. Dobre šole.

Torej moram razmišljati v to smer, kako otrokoma omogočiti takšno šolo. Težko je (zame pa sploh), ampak ponovno - ni nemogoče.
Če nebi pisala tukaj da hočeš živet v NY bi ti še dala kkšno šanso da lepo zaživite gor. Kje na podeželju, v manjših krajih....V NY pa nimaš šans. Za tem še vedno stojim.

Sicer ne vidim povezave med pisanjem na RR (raziskovanjem) in nesposobnostjo preživetje v NY, ampak kakor si sama že napisala - to je tvoje mnenje, tvoje razmišljanje. Nobene potrebe ni, da se strinjava.

In daleč stran od tega, da tvoje mnenje zame ni dobrodošlo. Ja, je. Edino, česar ne maram (in to ne izključno pri tebi, temveč na splošno), je poniževanje. Z veseljem te berem (četudi mi v vsem nasprotuješ), dokler ne zasledim v tvojem pisanju... poniževanja. Pa četudi ga opravičuješ z besedami "tako pač je".

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   [Brisano sporočilo]
25.2.2009 11:20:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 11:21:45   
karmy
No bodite vsaj malo pozitivni, čez 3 leta, ne vemo ali bo še recesija ali ne. Glede na to da se ne bo preselila v ZDA naslednji mesec, se mi zdi, da delate preveliko paniko okoli tega.

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 11:23:38   
Kerensa*
Karmy, saj ne delajo panike. Bistvo je, da nasprotujejo (nekatere, no - da ne mečem vseh v isti koš). Kjer je nick Kerensa, se je treba norca delat. To je pa celo meni jasno (četudi je 1 + 1 = 4). user posted image

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 11:26:32   
Anonimen
Pa četudi ga opravičuješ z besedami "tako pač je".


Ja saj....tako pač je....

Dejstva so taka, da te bodo zaničevali. Saj vidiš da te že kle nekateri. Tam se bo potenciralo. Sej nč tacga to če znaš to požret, pa si mislit svoje. Če te pa boli da jaz napišem da boš tam poniževana, popljuvana, necenjena, proglašena za white trash.....pol si pa utrdi kožo. Ker debelo kožo boste pa potrebovali sredi tiste betonske đungle. Ti....še bolj pa otroka.

Nej moraš nekaj ločit. Nekaj je tvoje mišljenje o svojem življenju. O sebi. O svoji družini.
Nekaj je pa mišljenje tujih ljudi. Ki te ocenjujejo po tem kar vidijo, slišijo..... Tudi po izobrazbi, po statusu, po financah, po videzu, po obnašanju, .....
Ljudje smo že v sloveniji razslojeni po slojih. V ameriki je to miljonkrat bolj očitno. In v kakšen sloj imaš namen past?
Tako kot živiš sedaj, živi v ameriki srednji sloj. Sloj ki izumira. Se ti zdi da ga boste dosegli?

Veš, da jaz napišem tebi da te bodo v ameriki odprtih rok sprejeli in cenilo dejstvo da si prišla k njim....je isto k da ti meni napišeš da me bo organizator miss havaian tropic objel od veselja ker sem s svojo ritjo pripravljena mu delat reklamo in skakat v mikro bikinkah po odru. To je ****nje v glavo vidš. Laganje v fris ljudem.
Da pa tebi jaz napišem kaj vse je velika možnost da te čaka, pa da ti recimo meni napišeš da pač nisem primerna za tekmovanje miss havaian tropic je pa realnost. Ne žalitev in poniževanje. Gola realnost.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Življenjske razmere v ZDA
25.2.2009 11:31:45   
Volga
A na inforamtivnem dnevu za kakšno srednjo šolo si bila te dni?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?