|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 8:21:13   
sonček33
a.jrad - super za stopko!

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 8:22:55   
arneja
Iii, Sonček, kakšen čmokrl je vaš fantek user posted image user posted image user posted image . Moj vedno teži, kaj je to čmokrl, to je meni takšen mali cmokec user posted image . In ti, si ok? Koliko ti uspe spati?

< Sporočilo je popravil arneja -- 1.3.2009 8:23:48 >


_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 8:25:10   
sonček33
arneja, hvala
spimo pa kot je. več kot 3 h skupaj ne gre...zdej se tudi bolj pogosto dojimo, ker je premalo pridobil na teži, tako da se moramo porediti

kako se ti počutiš



_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 8:25:53   
blanč
IZVIRNO SPOROČILO: biba007

Evo, da poročam. Smo ravno lulali na palčko. Nič pluskauser posted image . Tudi malo ne. Bemtiš, pa imamo pravilo, da na CB lulam samo pluskeuser posted image No, menstruacije tudi ne, nobenega izcedka, pa 14 dan po ET. Po hiperci vse po regelcih, trebušček prikupno napet, prsi občutljive, pa še štorklje smo vidli. Punce, dejte pomagat, a je katera imela negativni CB, pa bila kljub temu srečka nosečka? Kaj je naslednji korak? A moram poklicat ata? Madona, nič mi ni jasnouser posted image user posted image user posted image

Jaz v tem postopku sem imela negativnega, vendar po podrobnem pregledu sem ugotovila, da tudi testne črtice ni in je bil pokvarjen. Probaj še kak drug test.

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 8:36:01   
arneja
Uf, Jona, 27 foliklov?? Da nisi bila slučajno pri atu Rešu in ti jih je na živo ven jemal user posted image ? Naj bo tokratni ET tudi uspešenuser posted image .

Miška, tebe pa zdaj že kakšni znakci napadajo, kaj user posted image ? Mlinček menda pravi, da boste imeli kar dva škratka user posted image .

Kicsi, ti si pa pravo grozljivko doživljala user posted image . Samo, da je zdaj vse ok user posted image . Za tisto zdravnico je pa še besed škoda izgubljati.

N74, ja, menda se zarodki, če imaš ET na 5. dan, v 24 urah vgnezdijo. Jaz bi imela, če bi imela ET na 5. dan, ga včeraj, se pravi, da sta se pikeca nocoj vgnezdila user posted image . Tvoja dva pa prejšnjo noč user posted image . Vgnezditvena krvavitev pa ni nujna, ampak, kaj bi dala, da bi jo jutri zagledala user posted image . Sem si pa jaz včeraj pri mami tudi malo namasirala noge. Je ati na bolšjaku kupil enkrat eno takšno leseno zadevo in je super, pa še potelovadiš malo zraven user posted image . A ti male Aspirinčke še ješ?

Dejzi
, jaz sploh nisem več za žure, ker sem potem dva dni čisto polomljena. Jaz sem samo še za v pižamo po dnevniku it user posted image .

Lučka
, hvala, ker že skrbiš za naju z N74, da se nama bo na tvojega dragega rojstni dan plusek prikazal user posted image .

Mismis, si bila pa pridna včeraj user posted image . Ste spolirali štango na žurki? In bravo za tvojega dragega, ki je tak profi s špikicami user posted image .


_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 8:38:25   
arneja
Sonček, jaz pa, saj veš, cvikam pred neuspehom user posted image . Mah, ni vrag, da nam tudi čisto vsem ostalim enkrat ne uspe user posted image . Dobro, da bo še danes sonček, ker me tole lepo vreme kar precej gor drži user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 8:39:26   
arneja
Biba, upam, da hitro prideš še do enega testka in da me razveseliš s pluskom, ko bom spet na net pokulala user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 8:40:18   
jona3
arneja ne bla sem v mb pri prf. valisavljeviču. pa ni delal na živo sem imela anestezijo. po moje bi kr omedlela. pa ti kam hodiš?

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 8:51:09   
Stella Rossa
Dobro jutro babike in pobček, a kavice pa danes ni?
user posted image

(odgovor članu jona3)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 8:53:23   
Stella Rossa
user posted image

(odgovor članu Stella Rossa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 8:53:46   
mlinčka
Dobro jutro!

Pol jo pa hitro jaz postrežem:

user posted image

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu Stella Rossa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 8:54:24   
mlinčka
No, si me prehitela, Stella user posted image .

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 9:22:31   
miska73
Jutro zaspanke...
Danes je pa ta prava kava padla pred tole virtualno iz RR-ja.
Vseeno hvala obema za postrežbo.

Moram danes mojga pohvalt... je on pripravil nedeljski zajtrk, podganca se je pa samo prestavila iz postelje za mizo user posted image

Drgač pa... se približujejo ključni dnevi za zvedet ali bo ali ne bo... in ... šta da kažem... psiha je je.ba.

Zvezdi in Sonči hvala za prekrasno stimulacijo.

Biba držim pestke. Jst bi na tvojem mestu šla jutri na krvnega.

Mišmiška se je seveda spet izkazala s seznamom user posted image . Pa iskrene čestitke za nežen start v postopek.

Ajrad bodi nežna zvečer, ko si boš zapičila stopko. Pa čimlepši izplen pri punkciji. Pa ne pozabit se prej malo našopat s protibolečinskimi tabletami.

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 9:44:31   
mlinček
Dobro jutro,

kavo bom počasi popil in začel se bo novi dan. Po kavi nekaj popapcat in potem na en sprehod z mojimi pupami, da vzdržujemo nujno potrebno kondicijo. Ko pridemo nazaj, pa gre očka v kuhinjo narest en tak dobr kosilot "polnjene lignje". No ja sej itak vse veste kaj to potem še potegne za sabo..... user posted image user posted image user posted image

No ja vmes pa seveda navijam za vse, ki ste in boste v postopku. Trepetalke želim same pluske in črtice user posted image user posted image , da bi jih bilo čim več, da bi BCHT (al kako že gre) pokazal 4-mestne številke, itd.... user posted image user posted image user posted image  

Žurerke, kot vedno ko sem bil prisoten je žurka uspela, lepo vas je bilo po dolgem času ponovno srečat in poklepetat z vami, se pravi da se čez mesec dni (približno) ponovno srečamo in upam da vas bo čim več prisotnih in da bo od teh čim več user posted image .

Pozdravi gredo vsem, ki se borijo za pravo stvar in ki niso opustili/e misel na srečo, ki nas vse čaka tam nekje.... user posted image user posted image




_____________________________

Pupki, pupkici, mali moji,
očka vaju čaka in z mamico
se veselita srečnega dne.
Ta srečni dan prišel je že,
pupike domov odpeljala sva,
presrečna z mamico oba.




(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 9:47:22   
Shuka
Ojla,
še vedno sem vaša zvesta navijačicauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu mlinček)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 9:48:26   
sonček33
Shuka če sem pa koga vesela, sem pa tebe. Sem že  pri februarčicah spraševala, kako si. 

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 9:48:29   
Fargesia
hej! jaz sem bila na UZ...in danes pade stopka ob 24h in v torek 3.3. IUI...

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 9:56:17   
Stella Rossa
a.jrad in Fargesia user posted image user posted image user posted image  za stopko.

Punce a je bilo kateri slabo in jo je bolela glava, ko ste se začele špikat s suprefactom? Men je danes ful slabo in kar nekaj se tresem, pa glava me boli. V glavnem počutim se BLJAK
user posted image

< Sporočilo je popravil Stella Rossa -- 1.3.2009 9:58:18 >

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 10:00:20   
blanč
user posted image

Jaz sem pa takole kipnala:):)

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu Stella Rossa)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 10:03:38   
Fargesia
iiiii, blanč, kak lep trebušček!!!!!user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 10:07:05   
mlinček
Blanč, kje so pa tisti copati ki si jih mislim da za novo leto dobila...... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pupki, pupkici, mali moji,
očka vaju čaka in z mamico
se veselita srečnega dne.
Ta srečni dan prišel je že,
pupike domov odpeljala sva,
presrečna z mamico oba.




(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 10:08:50   
mlinčka
Ooo, blanči, vidim, da greš počas pa zihr za mano user posted image ! Mene je že kar razgnalo, ne samo da sem kipnala user posted image . Nej punce s srečanja povejo user posted image . Ampak, šment, takele majčke pa še vedno nimam. Morm ta teden v šoping!

Shuki, lepo te je videt user posted image !

Fargi, superca za stopko user posted image !

Miška, zdrži! Vem, da je je.ba, ampak potem je vse pozabljeno...



_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 10:12:40   
a.jrad
Hej dekleta;
a lahko vzamem v torek zjutraj pred punkcijo dve tabletki Nalgesina forte? Ker jaz se fulllll bojim punkcije - pri tolikih foliklih........

lp

(odgovor članu mlinček)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 10:19:33   
blanč
Mlinček, ne smem jih zdaj nost, ko že otroci gledajouser posted image Sem jih zdajle šla iskat pa jih ne najdem več.
Mlinčka  mi smo šli včeraj v eno picerijo, jaz se še slekla nisem dober, ko je že ena nosečka prletela bogveodkod in me začela spraševat, kje sem majčko dobilauser posted image user posted image user posted image .
Jaz sem vesela da mi jo je Sayuri prodala...
Forgesija hvala na pohvali, samo, ko ga sam nosiš je pa ubitačnouser posted image

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 10:46:12   
blanč
IZVIRNO SPOROČILO: Stella Rossa

a.jrad in Fargesia user posted image user posted image user posted image  za stopko.

Punce a je bilo kateri slabo in jo je bolela glava, ko ste se začele špikat s suprefactom? Men je danes ful slabo in kar nekaj se tresem, pa glava me boli. V glavnem počutim se BLJAK
user posted image


Tole pa bolj na virozo sliči, kot pa na stranske učinke špikic.

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu Stella Rossa)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?