|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 10:50:09   
lana70
Pozdravček....jaz sem pa kar malo zaspala na februarju, halo, mi je pa čez en čas potegnilo (ko se ni nič dogajalo), da pa ste se preselile na marec, mislm (pa da nisem blond!!!!). Drgač pa me še vedno firbec matra, kako ste se imele kongovke......nobenega poročila, nič!!!

Biba......moja kolegica je jemala kontracepcijske tbl, in ker ni dobila M, je naredila test, ki je pokazal minus.....čez par dni je šla k G, in ji je naredila test - noseča!!!! Tako da, sama presodi.

a.jrad in Fargesia....prav zavidam vama!!! Drugače pa lahko vzameš 2 tbl nalgesina, limit doza je 1600 mg! Pa ne bi bilo neumno imeti kaj malega v želodčku.....

Lep nedeljski dan vsem user posted image

L

(odgovor članu a.jrad)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 11:00:22   
mlinčka
IZVIRNO SPOROČILO: lana70

Drgač pa me še vedno firbec matra, kako ste se imele kongovke......nobenega poročila, nič!!!


Kongovci smo se meli fino fajn user posted image . Ne more bit drugače! Sicer smo mi štirje mlinčki prvi šli, ampak verjamem, da se je žur samo še stopnjeval. Saj vidiš, ob kakih urah so domov prikolovratile user posted image . Če le nisi predaleč, se nam naslednjič pridruži!



_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 11:10:53   
mlinčka
Evo, najbolj frišna verzija:

user posted image

Direkt izza lap topa user posted image .

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 11:12:37   
jona3
joj mlinčka kak maš lepi trebušček komaj čakam da bom jaz imela takega. kolk časa pa je že

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 11:12:45   
lana70
kolk pa vas je bilo??? Sem s postojnskega, ma še nikoli mi ni bil noben dober žur predaleč user posted image

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 11:16:48   
mlinčka
IZVIRNO SPOROČILO: jona3

joj mlinčka kak maš lepi trebušček komaj čakam da bom jaz imela takega. kolk časa pa je že


Hvala user posted image . Sem v 21 tednu z dvojčki (lahko v tickerju vidiš).

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu jona3)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 11:18:25   
n74
Jutro,

arneja - si spraševala tudi o nosečniških znakih. Pri meni je velika lakota in gledanje vozičkov na Bolhiuser posted image . Pa moj je tud čist not padel, je rekel, da bo šel na naslednji UZ z mano. Pa sem vprašala, a za naslednji postopek. Pa je rekel, ne na tistega, da vidi kako se rožici razvijata. Uglavnem malo pretiravamo. Da bi imel moj tri naenkrat skoraj ne verjamem, je pač rekel, da bi tvegal. Samo govorit je lažje kot naredit. Aspirine je treba jest do testa, a ni tako?

biba007-lej, jaz bi ohranila mirno kri in šla jutri kri dat. Menstruacija bi morala že priti, ker meni je nazadnje po malem curljalo tri dni prej. Ti si pa tko ena velika pozitivka, da verjamem vate. Pa še zamrznjenčke imaš za vsak slučaj. No, povej koliko dni po ET si dobila pošto.

fargi - sta se pa z ajrad uskadile, upam da bosta naenkrat tudi dihale čez 9 mesecev

a.jrad - madonca, če boš imela vsaj pol foliklov polnih je to zelo dobro. Če nimaš probleme z želodcem, po moje lahko vzameš 2 naglesina forte. Je pa vseeno bolje, da te potem malo želodec matra, kot da trpiš na punkciji.

blanč, mlinčka - danes imate pa buši šou? Lepo, lepo. Bomo sedajšne trepetalke tudi čez par mesecev take slikce lepile.

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 11:20:39   
blanč
IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka

Evo, najbolj frišna verzija:

user posted image

Direkt izza lap topa user posted image .


Rastejo, rastejo, rastejo...user posted image

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 11:22:17   
mlinčka
IZVIRNO SPOROČILO: lana70

kolk pa vas je bilo??? Sem s postojnskega, ma še nikoli mi ni bil noben dober žur predaleč user posted image


Mislim, da okol 10 + najini dve slepi potnici user posted image . Pa seveda upam, da sta bla še dva slepa potnika, za katera še ne vemo (a ne, miška user posted image ).
Aaaa, pol si pa direkt za med nas, žurerka! Naslednjič se kar opogumi, so tud že od dlje prišli user posted image !

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 11:23:01   
Zvezdica
Drgač pa... se približujejo ključni dnevi za zvedet ali bo ali ne bo... in ... šta da kažem... psiha je je.ba.


Res je podganca, ampak ko bo dan d in boš zagledala + boš vse pozabla.user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

hej! jaz sem bila na UZ...in danes pade stopka ob 24h in v torek 3.3. IUI...


Fargi, super za stopko. In da bo 3.3. uspešen in bo na koncu +.



Ojla,
še vedno sem vaša zvesta navijačicauser posted image user posted image user posted image user posted image


Shukica kako si...te čakamo z novičkami...al sem pa kaj zamudila. Pa prav sem imela a ne 9.2.user posted image

Blanči...mater si lepa. Vi trije ste res zmagovalci. user posted image user posted image user posted image user posted image
Kako je z izcedki?

Mlinčkovo bo pa razneslouser posted image user posted image user posted image user posted image . Prav lepe ste...pa 21t že? Joj hitro gre.

jast pa pogrešam bušija.  Bo treba v akcijo k rešu še enkratuser posted image



_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 11:28:20   
lana70
joop, mlinčka, naslednjič pa res pridem....še najraje bi prišla s takšnim bušijem kot ti   user posted image

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 11:55:55   
blanč
Blanči...mater si lepa. Vi trije ste res zmagovalci. user posted image user posted image user posted image user posted image
Kako je z izcedki?


jast pa pogrešam bušija.  Bo treba v akcijo k rešu še enkratuser posted image


[/quote]

Lepauser posted image user posted image user posted image .
Ti kar k Reškotu. Jaz mojmu že zdaj grozim, da zamrznjenčkov pa že ne boma kar tako pustilauser posted image . Ma, me samo pisano gledauser posted image .
Izcedki so zaenkrat šli neznanokam in tako naj tudi ostaneuser posted image

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 13:03:12   
Fargesia
mlinčka, lep buši!!!!!!user posted image

ena slikica z včerejšnjega potepa...

user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 14:02:26   
womanpolice
IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka

Evo, najbolj frišna verzija:

user posted image

Direkt izza lap topa user posted image .



Ja, Mlinčika... tebi pa je že res lepo trebušček zrastel... Kak lepo......... sm ti kr malce favš, a veš user posted image user posted image

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 14:17:20   
womanpolice
FARGESIA in AJ.RAD... Čestitke za stopko!!! Mirno roko... če bosta dajali sami...

Mesec marec je tu... novi posti, nove novičke... upam, da same dobre...

Kaj naj danes napišem? še kar sem na bolniški... Še kar sem brez avta... user posted image   In res mi je že zmanjkalo idej kaj še naj počnem.... ležim, sedim, sestavljam puzzle, rešujem križanke, berem, gledam tv, mal pišem poste... a kaj ko mi je še vedno dolgčas... V takšnem obdobju opažam kakšen deloholik sem pravzaprav... Kar ne vem kaj bi sama s seboj še počela.. Moj je spet v službi (tekma DOmžale - Maribor) in spet sem sama, kot vsak dan v tednu do štirih... Ponedeljek in torek pa še ima neko usposabljanje v Gotenici, tako da ga bom videla šele v torek pozno zvečer... Kriza... Res komaj čakam, da se te bolečine nehajo, in da se vrnem na delo, pa čeprav za nekaj dni pred punkcijo. Zadnjič sem bila v službi cca. eno uro, da sem predala svoje nerešene zadeve šefu, da jih bo porazdelil drugim. Na srečo jih ni veliko, saj bi drugače sodelavci bili kr malce hudi, saj imajo dovolj svojih stvari za pisati... Za računalnikom sem sedela dobro uro in pol, da sem razsoltirala in napisala kaj je še potrebno nardit, pa me je vrat in hrbtenica ter križni del tko bolel, da sem komaj čakala, da pridem domov. Po mojem se začnemo zavedat kako dragoceno je zdravje šele takrat, ko ti le tega nekoliko primanjkuje... Tako kot tudi drugih stvari... Ponavadi, in žal, je tako, da se določenih stvari začnemo zavedati takrat, ko pridemo v takšno situacijo... Ah, pa sem malce pojamrala tukaj gor. Da se vsaj z nekom "pogovarjam"... user posted image user posted image user posted image No, sej se s katero slišimo po telefonu, vendar že res ne vem več koga naj pokličem in klepetam... Vem, da kolegice ob takšnem lepem vremenu ravno ne sedijo doma in ne vedo kaj bi same s seboj.. Po mojem se potepajo pa kakšni Veliki Planini, Logarski dolini, kakšnem parku se sprehajajo ali pa ob Ljubljanici... ali pa v mojem domačem kraju... Je pa res "hudo", če v kraju, kjer stanuješ ne poznaš nikogar, nimaš nobene družbe... Že dve leti sem tukaj, pa še nisem spoznala nobene družbe... Sosedi so sami starejši (cca. 50 let) in s takimi ravno nimaš iste teme pogovora (generacijska razlika)... Novogradnje, ki jih delajo tukaj ob naši hiši mlade družine, pa še niso končane...
MIŠEK73 je na desnem boku... FARGESIA je na potepu... KAJŠICA pa se verjetno uči...  Ja, nič.... grem malce spet v vodoravnega, potem pa tole zelo težko Mona Lizo (puzzle) sestavljat... Tako mal mi še manjka, da sestavim, vendar so ostali sami takšni delčki, ki so si zelo podobni in je zelo težka.. en delček pa manjka.. imam občutek, da ko je Mufi (mačkon) enkrat skočil gor, da jo je nekam odnesel in je sedaj ni nikjer... sem že mojmu rekla, da bo tisti delček moral nadomestiti z manjšo umetniško ustvarjenostjo, da ne bo ravno luknja tam, saj jo bova okvirila in jo obesila v dnevno sobo...

Naj si bo dovolj za zdajle, pa se kasneje kaj tipkamo...

MIŠEK73... Držim pesti, da ugledaš user posted image user posted image

Čavči...

P.S. KICSI... Joj, kak si me prestrašila... me veseli, da je sedaj vse v redu...

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 18:13:55   
zarja1
Srčice moje, mislim in navijam na vas.
user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 18:23:55   
Fargesia
Zarjauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 18:29:46   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Srčice moje, mislim in navijam na vas.
user posted image



Zarčika mi tud nateuser posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 18:50:12   
bbpikica
Večer vsem.

Vidim da danes pade stopka pri ajrad in fergesijiuser posted image user posted image  to punce pa mirno roko zvečeruser posted image

Pa shuka  se je javila, kolk lepo. Kako je kaj s tvojimi rokami se kaj zboljšuje. Veš kolikokrat se spomnim nateuser posted image user posted image

Zarja srčica nas je tud prišla pogledat user posted image user posted image . Kako si ti pupa?


(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 18:50:46   
dajamaja
O, vidim, da danes se pa mal razkazujete tle gor user posted image
Lepi trebuščki!!!! Mlinčka moj je lahk tud tvojmu podoben, če se prva na stolu naštimam user posted image , Blanch ma zahtevnejšo pozo za posnemat.
Zvezdica, ti pa si zagreta, da tko kmal že razmišljaš o še.
Navijam za vse skupaj in vsako posebej user posted image user posted image user posted image pridno delajte na podmladku!

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 18:54:11   
lara light
Lepotičke, še ena zvesta navijačica!user posted image

user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 18:55:28   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Tako, arneja, evo našega malega. Očka mu reče, kadar je v tej kapici, po kopanju, da je kot škratek Vladimir.
user posted image



...joj še en lepotec user posted image user posted image user posted image user posted image ....čudovita oblekcauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 18:55:44   
bbpikica
Pa trebuščke ste razkazovaleuser posted image , vauuuuu kako so sexi user posted image user posted image

Zvezdica a ti pa že ata pogrešašuser posted image , ja pol pa kar v akcijo

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 18:57:51   
gloria
Gloria, jaz bi videla Nikovega zobka user posted image



...joj je taka drobna pikica da tudi če bi poslikala se še ne bi nič vidlo...ko bo mal večji bom pokazala...oblubimuser posted image ...
....kako počutje?....user posted image user posted image pridne

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Marec IVF/ICSI
1.3.2009 19:00:04   
bbpikica
Vidm da smo tud stimulacijo z malimi sončki dobile, ja kakšni cortki, lepo da nas kdaj razveselite in nam jih pokažeteuser posted image

(odgovor članu bbpikica)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?