|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 10:37:52   
Lucka1
IZVIRNO SPOROČILO: afnica mala
Sem se za ju3 naročila za depilacijo, v četrtewk imam frizerja- bom nova jaz. Rada bi spremembo- zdaj sem rjavolaska že 2 leti, prej sem bila dolgo blond, pa blond z rdečimi prameni, pa rjavimi, pa svetlo blond rdeča, pa...., no zdaj me mika spet svetli lasje, pa ne uno ultra blond. Las imam itak pol manjuser posted image .

Zdaj grem pa še enketo spolnit.


No vidiš, afnica, je že bolje....madona še dobro, da imaš lahko tolkokrat čas zase - kdo pa popazi user posted image ? No, moje so sobote in nedelje dopoldan. Obvezno pa slikico prilepi na FB, da te vidimo. A maš to v LJ - škoda da danes nimaš, bi se lahk dobili na čveku - jaz grem proti večeru v center

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 10:38:19   
Lucka1
oooo, tokrat pa jaz novo stran začenjam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lucka1)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 10:50:21   
Dream
Gogabojan imam slovensko različico, kjer pa je sinhronizacija totalno user posted image  Naslov je Nova dimnezija (video fitnes 3 v enem s fitnes strokovnjakinjo Kathy Kaehler), originalen naslov pa A new dimension fitness.

Vriskanje, cviljenje, godrnjanje, brundanje, renčanje - poznamo vse user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lucka1)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 11:12:13   
gogabojan
hvala dream. Bom preverila, če se da na iso huntu najdit da za dwnld.

Evo moj user posted image je spal celih 9 minut. Pa spet sva se dojila. Dojila pa sva se pred spanjem.
Sm že cela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 11:12:28   
Lucka1
??? torej, naš user posted image si vse kar se da zvleče čez oči, potem pa hrka in krili in kriči, ker ne ve kak dol spravit???? in to dela ves čas, če je kje kaj na dosegu roke, ala dekica al tretra plenička - V ČEM MU JE FORA? Jaz pa potem letim sem in tja in mu dol dajem, da vidi, kje je in da je vse ok. enako dela tudi v postelji....

kažin je nekdo spraševal, kaj je - to je recimo namesto da rečeš je bila cela štala ali pa je bila zmeda ali kaj takega, je podobno, če uporabiš, da je bil cel kažin - vsaj jaz tako mislim

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 11:20:12   
jolly123
Moj si pa po cele dneve štumfe dol daje, noče met štumfov gor pa pika. Tko da več ali manj kar delam cel dan je da dajem njemu štunfe nazaj gor...kr neki user posted image

(odgovor članu Lucka1)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 11:24:30   
Lucka1
IZVIRNO SPOROČILO: jolly123

Moj si pa po cele dneve štumfe dol daje, noče met štumfov gor pa pika. Tko da več ali manj kar delam cel dan je da dajem njemu štunfe nazaj gor...kr neki user posted image


moj ima štunfe spodaj, potem pa čez enodelni pajac in ga ne more slečt....čeprav si je danes začel gumbe spredaj odpirat, tako da ne smem "hvalit dneva pred nočjo" - lahko se mi še sleče user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 11:34:49   
afnica mala
Lucka1 - saj to si bom privoščila po dolgem času, moj dragi bolan, drugače sem šla vsaj popoldan kdaj v Citya al pa v Domžale. Ju3, ko grem na depilacijo bo mami za urco popazila Neli (grem pa v Kamnik), frizerka pa pride na dom, ko bo štimala mene, jo bo pazil mož in obratno..

sem prejle razlagala možu plan, pa je rekel, naj si v petek privoščim še masažo, da je on danes že precej boljš, pa bo Neli pazil- pa jo bom rajši imela v dobro za kdaj drugič

je spala 1 uro in pol- user posted image , pol sem ji pa ultra veliko sluzice iz noska potegnila- bogica, zdaj pa kosilo, mleko in upam, da korenček in krompirček- še slinček zamenjam za korenčkovegauser posted image - ne gre stran

(odgovor članu Lucka1)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 11:56:35   
*talcy*
JOJ PUNCE VE STE NORE tok pišete d je težko sledit ...

no mi smo bili danes na telovadbi nas je terala sto na uro user posted image  ..tamali je kar zaspal ko smo dam prišla user posted image  .... je pa ponoči blo katastrofa spal od 23h do 2h pol je jedu in po hranjenju neki cmihal spal do 5.15 spet jedu ob 6.30 sem ga dala k meni pol ob 8h mu turila dudo spet ob 9.30sem ga pa morala itak zbudit za telovadbo .... joj k človek ni navaje vstat 4-5krat na noč .....

piknik....jaz vsekakor upam da bo v začetku junija k maja ne bom utegnila imamo tolko žurk in še krst da res ne bo ratalo..navijam za junij user posted image  ..... štunfek pa bo tukaj 3mesece tko da nič se bat zanjouser posted image

_____________________________

6.10.2008 se nama je pridružil najin angelček Tijan

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 12:12:48   
gogabojan
Evo kopalnica in stranišče so tipi top. Vse zglancanouser posted image user posted image user posted image . Moraš dati sončna očala gor, kolk se zaj vse svetiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Malček pa je bil čisto tiho in priden, ko je mami ribala in glancala. Bravo mišek moj.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 12:43:48   
gogabojan
Evo vrata so vsa oprana, okna tudi. BRAVO JAZuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Največje čestitke pa si zasluži user posted image , ker se je pridno mamici smejal, ko je pospravljala in špricala in z roko vrtela okroguser posted image user posted image user posted image user posted image . Najbolj pa se je navdušil nad brisalcem za oknauser posted image user posted image user posted image user posted image .

user posted image user posted image user posted image user posted image B R A V O  M O J  M I S E K  user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 12:48:02   
Lucka1
madonca gogabojan - pa na čem si ti??? Na spidu user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

No, glavno, da imaš vse popucano....ko končaš pa te povabim še k meni z veseljem user posted image

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 12:50:32   
iraira
Pridna mamica gogabojanuser posted image user posted image user posted image
Moja miška tudi fulll rada opazuje ko jaz pospravljam, se smeji zraven pa pogovarja, pa kregauser posted image user posted image

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 12:52:07   
iraira
Aja, povej kako je mami? Je že boljše ali jo zmerej boli kot user posted image ?

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 12:58:19   
Lovely
user posted image user posted image user posted image , že drugi del. Čveke!
 
Jolly, sem izpolnila anketo, super si. Upam, da se v četrtek vidimo na telovadbi, da bo Tai že OK.

Gogabojan, sem vesela za tvojo mami, zdaj jo pa cartajte.

Naša Inya se je zbudila ob 4.30h za jest (je zdaj probam ne budit za jest ampak čakam, da se sama) in ni zaspala nazaj do pol sedmih. In sva potegnili do 9.30h in se nama je ritem čist porušil. Zdaj HB spi po dveh obrokih mleka in riževe kašice.
Če smo pa že pri kašici... tudi ta je iz Mullerja boljša od tiste, ki je narejena za naš trg (od Milupe). Pa saj ne moreš verjet ej. Bolj je zmleta, gladka in okus je lepši, malo na vanilijo potegne se mi zdi. Sem tudi grizovo kupila, nisem še poskusila. Sadnih pa ne bom teh dajala. Ko bova prišli do tega bova sveže delali.

Janja27, jaz imam posvetovalnico in cepljenje 10.3. - sem se zmotila...

Lucka, uživaj danes, če bom slučajno takrat v LJ te pokličem, nekaj se menim za en drink pa če mi rata zakaj se ne bi dobili a ne?

Telovadba: jaz sicer nekaj začenjam s TNZ ampak mi velikokrat zmanjka časa... tako da doma zjutraj medtem ko ima moj tamalo dela Windsor pilates. Zaenkrat sem še na ta lahko varianti. Vlasih sem vsak dan ta težko za šalo, razen nedelje... upam, da spet pridem tja...

Pikicastonoga je včeraj kopala Tijano v bazenu user posted image

Nič, zgleda da mala zares spi, grem lahk končno pod tuš. Čist imamo narobe dan spet ej.

_____________________________

Lovely

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 12:58:36   
gogabojan
Punce, ko sem ful ful zmatrana tako fizično kot psihično, se lotim skrajnosti in to je PUCANJEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Madona, saj je vse pospravljeno, sam malenkosti me matrajo. Npr. pri najini pojstli na oknski polici, Ima moj kapljice za nos (ima od otroštva pokvarjene sinuse), košek za smeti in kondomeuser posted image user posted image user posted image (ja to je najina zaščita). Pa bi rada dala drugam kondome pa kapljice, pa ni nikjer lepo za videti, tako pa so skrite za zavesouser posted image user posted image user posted image .

Mama pa se smeje očetu, ker jo oče streže od spredaj, zadaj in še s straniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Zdaj bo videl, koliko mama ma dejansko dela. Pa boli jo tudi, sam je že čist zadrogirana od protibolečinskih tablet. Mal me skrbi, ker je čist zgubljena. Se sam vsemu smeje. Pa pravi da ji ni nič, za nasmehom pa se vidi huda bolečina. Boga moja mamica.

Madona ko pa user posted image ma mlade, jih ma pa res povsod.

Drgač pa se počutim jaz super - polna energije.


(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 13:03:15   
suzy124
Dober dan

Za nami je pa ena bol slaba noč sma mogla dvakrat jest, ko že zdaj kr en čas nisma rablauser posted image .

Drugače pa bom danes spet začela mlek jestuser posted image user posted image user posted image in upam da ne bo potem kakšne reakcije na to.user posted image user posted image user posted image user posted image , saj najbolj se mi lušta kakšne čokolade ali kaj sladkegauser posted image user posted image user posted image

Zdaj je šel spatuser posted image user posted image user posted image in jaz vas imam čas prebrati in kaj pokementirat, ste pa ful velik že napisale.

Dream hvala za kavico
gogabojan user posted image user posted image user posted image za uspešno operacijo za tvojo mami in čimprejšnje okrevanjeuser posted image user posted image

afnica mala upam da dočakaš čim prej boljše dni in da se ti mala Neli čim prej pozdraviuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pšemek)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 13:06:41   
gogabojan
Zdaj pa razumite.

Psihično in fizično zmatrana. Polna energije.



Lučka pridem, če mi narediš veliko sadno kupo. To bo plačilo zame.

Lovely hvala za tvoje besede.

No mali se je zdaj umiru, grem dalje po malem pucat. Ker bo treba kmalu po starej sina v šolo.

K pa si vzamem pavzo, pa mal poškilim sem.

ČAWBAW ČVEKE, ČVEKICE.

(odgovor članu suzy124)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 13:07:25   
gogabojan
hmmm smajliji zginli??'

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 13:11:37   
janja 27
holja


evo čvekečvekaste me ni celo dopoldne pa že 4 stranuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bomo kmalu na tretjem deluuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


mi smo s posvetovalnice, metka je zdrava ampak ni danes dobila pikice ker je bila bolna prejšnji teden tko da čez 14 dni nazaj sam po pikico, ma pa 6830g in 64 cm ..tko da je teža šla gor od četrtkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image drugo je vse ok kot bi moralo bit pri 5 mesecihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image smo pa hitro odprvle in šel na en čvek pote pa mal v baby center evrčke zapravaljat sedaj pa kuham kosilouser posted image user posted image user posted image user posted image

gogabojan ti si res naspidirana ....sploh človek ne verjame sa maš kak kg prevečuser posted image user posted image user posted image user posted image

a vi vaše še oblačite v pajacke???? jaz sam za spanje drugače je v trenirkicah......naša si pa capte sezuva....pa ji natikam....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mi tud vriskamo in piskamo no največ se naglas smejimo in pojemo z mamicouser posted image user posted image user posted image user posted image

a kruh ne do enega letauser posted image user posted image user posted image user posted image ....ja kaj pa potem k gre v vrtec z 11 meseci in tam dobi vse za jestuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image če je alergija potem ne rečem sam če je vse ok in ni problemov ne vidim razloga zakaj ne bi jedli kruh..manca mi ga je jedla od 5 meseca in ni bilo nobne panike...je pri 8 mesecih vse jedla...in še vedno je pridna za vse pojest...pri 8 sem ji tud pršut dala in ji nič ne manjka.....sicer pa vsak po svoje ......user posted image

dream sem zvečer videla ja da sem cm zgrešila in to azto ker sem gledala 6.4. k si naročen ana pregleduser posted image user posted image user posted image user posted image iamma zapisano in zvečer popravimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image aja pa user posted image user posted image user posted image user posted image za tovjo vstrajno telovadbo...jaz đe vendo v mislih premlevam da moram v sponji štuk hiše k mam fitnes noteruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jolly mega za anketouser posted image user posted image user posted image user posted image izpolnjeno in upam res da se dogovorimo.....madona ene čvekamo še eno leto pa se sploh nismo videle v živouser posted image   stunfek pa bo baje res tukaj 3 mesec tko da ne vidim panike..tko da jolly k so večina izpolnila usekaj datum in jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nič izgovorov ne morem bal bla.,...piknik bo dne.......kdor pride pride...itak pa ja ne bo zadnji neuser posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 13:14:49   
janja 27
IZVIRNO SPOROČILO: gogabojan


Lučka pridem, če mi narediš veliko sadno kupo. To bo plačilo zame.




tebe kupim s sadno kupo k mojga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 13:19:21   
suzy124
Tud naš user posted image velikrat ponoč renči in tak jamra, velikokrat je to kr v spanjuuser posted image .
Ima pa tud to navado da navadno preden zaspi fulll jamra in tečka potem ga pa kr zmanjkauser posted image user posted image user posted image


valla ja naš user posted image   najrajši vriska in cvili na previjalni ko je brez plenice, takrat ima on svoj program in je fullll glasenuser posted image user posted image user posted image user posted image

Blato jaz sem slišala da bi naj bilo zelenkasto blato, če imajo user posted image krče in če jih napenja.

Tudi jaz sem že izpolnila anketo user posted image user posted image user posted image user posted image Jolly123

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 13:23:52   
gogabojan
PUNCE NA POMOČ!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem stopila na tehtnico. Pred devetimi dnevi sem se tehtala in danes. Mi kaže kar 17.8 kg več!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Spet se mi dogaja kot po prvem otroku. Ko sem Bojana rodila sem imela 62 kg. Pa sem se v 1 mesecu zredila za 30,4 kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odkrili pa so mi da mam okvaro ščitnice. To mam že od malega, sam se mi je popravilo. In evo spet. Zgleda da spet. Zdaj pa sem čist depresivna ratala. Nimam volje več za nič. JOKAM SPET.

Zakaj koji kkkkkkkkkkk.......................... se mi to dogaja. Itak, da mam že od prej kompleks s tem. Zdaj pa še huje. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Punce ne morem ustaviti solz no, moram pa po starej sina iti. Taka objokana pa res ne. Mi ga pa pošljejo dol. Kak naj grem zdaj po njega.

Kaj naj naredim. Saj prehranjujem se tako, kot se vedno. Gibam pa se več, kot prejšnih 14 dni. Teža pa kr gor. Če ma kaka pametno ali noro zamisel prosim prosim.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zakaj se meni to dogaja?? Saj vem kaj bo zdaj. Od sramu, se nevm upala več v družbo. To se mi je dogajalo že pri Bojanu. Zdaj pa spet. Najbolj pa me boli, ker jem kolikor toliko zdravo hrano. Gibam pa se tudi.

Ojoj. Oprostite ker sem vas zdaj s tem utrujala. Obljubim da ne bom več. Še svojemu dragiju bom to zamolčala. Mi pa je rekel, da sem malo bolj okroglica, pa sem mislila da se heca. Jojjjjjjjjjjjjjjjjjj...

Punce ne zmeni te se več zame.......

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 13:24:48   
jolly123
Ma naš kaka zeleno že od rojstva pa že dolgo ni več krčkov, tko da ne vem. So rekli da je možno zaradi alergije, pa niso testi nič pokazali...kdo bi vedel zakaj kaka zeleno user posted image

(odgovor članu suzy124)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: oktobrski lumpiji 08 - 2 del
3.3.2009 13:27:01   
jolly123
Gogabojan če imaš težave s ščitnico se ti pa res ni treba sramovat. Saj verjetno obstajajo kaka zdravila za to ali kako? Drugače pa nimaš kaj, če je ščitnica bognedaj da bi zaradi tega kaj manj jedla, ker ti ne bo pomagalo. 

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?