|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 10:53:39   
Hanuši
user posted image user posted image user posted image pinkiponki čestitkeuser posted image user posted image user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 



IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Zaradi čudnega počutja sem si izmerila pritisk, ki je kar 167/80. Mislite, da je to razlog za paniko ali lahko počakam do jutri, ko grem itak v porodnišnico na pregled?


lenika jest bi na tvojem mestu poklicala G. Meni je moja rekla, da takoj, ko mi naraste čez 140/80 moram pridt k njej, da mi ga še ona zmeri.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 10:57:07   
Tira
Čestitke novima mamicama in očkoma še z moje strani user posted image user posted image

Lenika s visokim pritiskom se tud jz ukvarjam že dva tedna user posted image  Svetujem ti, da počivaš in si čez par ur spet izmeriš in če bo zgornji še vedno tako visok poklič v P. Jaz imam standardno pritiska 140/100. Včasih tud več in me zelo skrbi. Sam nočem v P, ker me bodo tam obdržal do PDP-ja. Upam samo, da je z user posted image  vse vredu. Danes sem resno začela štet gibe.

Grem zdej na kavč počivat.

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 11:02:59   
Tira
Lenika a zatekaš tud kej?? Men je G reku počivat, velik pit, neslana hrana in štetje gibov. Če bi bil pritisk še previsok pa nazaj v P.

(odgovor članu Tira)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 11:11:51   
meti21
user posted image user posted image user posted image   Iskrene čestitke pinkiponki  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tira)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 11:20:47   
majana79
Živjo punce, midva sva še vedno v P... Pritisk mi je danes zjutraj še narastel, 102 je bil spodnji... Kr neki, vam povem. Pa sploh se ne počutim slabo.
So me pa poslali k internistu in me je ženska totalno razuser posted image , ker je postavljala neke diagnoze o tem zakaj je moj oče bil bolan, kar na podlagi tega kar sem jaz naštela, da je prebolel. Zdej po novem imam možnost da dobim trombozo, neki je govorila o posteljici, pa otrok naj bi bil po njenem majhen! Jao bože.. Kako naj mam potem nizek pritisk...

Skratka, imam občutek da bom ostala tukaj do poroda, razen če se zgodi kak čudež. Lahko me pa priporočite komu gor, da grem domov in dobim potem svoje popadke, ker res nočem, da bi mi kar sprožali... user posted image

Pinkiponki, čestitke! user posted image user posted image

Aja, ste pa ful pridne s pisanjem, sem kar rabila čas da sem vas prebrala. user posted image

(odgovor članu meti21)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 11:24:38   
bjondi
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

Živjo souser posted image !

Javljam se vam iz P, kjer sem danes ostala na opazovanju zaradi pritiska. user posted image Nekaj so me strašili s sproženjem, ampak upam da ne bo nič, več pa zvem jutri zjutraj.

Zdaj vas grem pa brat nazaj, ste se fuuuuul razpisale. user posted image




Majana79 user posted image  ,pa ne prehitevaj...mava še čas...

Loverforever-user posted image   za popestritev branja s podlago user posted image ....

Pinkiponki čestitke ob rojstvu sinčka Tina user posted image ...

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 11:26:14   
tej_a
IZVIRNO SPOROČILO: July08

Pinkiponki iskrene čestitke ob rojstvu korenjaka!!!
Vse lepo!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

[/quote

... madonca, čez 4kg... svaka čast! upam, da ni blo prehudo in želim čimprejšnje okrevanje!

Lenika, a dons pol si ti na vrsti? user posted image user posted image

Mene pa lepi jokavi hormončki prepravljajo danes... sm šla ruzak za porodnišnico pregledat, če je res vse na mestu, pol sm pa mal stare cdje ven privlekla, ležala na kavču, poslušala in jokala! user posted image user posted image  in pol še RR odprem, pa še ve dajete gor take lepe... user posted image  Tamali pa brca kot nor zraven! Bi blo fajn, če bi se dalo posnet te občutke!

Evo - še od mene ena lepa za slišat - http://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id=2539741

Drgač pa jest še kr ležim - sm mogla ležat, ker je vse zmehčano, skrajšano in že malo odprto... da bi zdržala do 38.tedna - zdej mi pa reče, da lahko v petek pridem, pa bomo kr sprožli! Pa to ni res, jest ne grem še tja! Sploh pa ne sprožit!! Lepo bom do konca tedna ležala, pol pa začela po štacunah in kavicah skakat, pa nej narava nardi svoje!user posted image

(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 11:32:36   
bačko
Majana čuvaj se!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 11:44:33   
majana79
Hvala punce user posted image Res nisem pričakovala da se bodo stvari tako obrnile in da bo obstajala možnost, da vas vse prehitim... user posted image Ampak kaj čem... 

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 12:08:37   
Snoopyka
pinkiponki čestitke!!!user posted image

user posted image


_____________________________

7.7.2009 ob 16.30h je prijokala na svet 3732g težka in 52cm velika punčka Albina <3<3<3

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 12:32:49   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: 10ka

mala-princeska -a ti železo dobivaš po infuziji? kako pa to? si imela potem verjetno ful nizkega

danes je moj prvi dan porodniške in kar ne morem verjet, da je do PDP-ja še 28 dni. sicer imam še nekaj dela, tako da do 15 res nimam časa rojevat. grem še na morje, pa stvari za user posted image je treba do konca pripravit, pa stvari za zmrzovalnik je treba naštimat... pa pol še ene 100 kav s frendicami in frendi, pa neki moram še za službo narest. user posted image sej bo še junij prekratek zameuser posted image



Lenika user posted image user posted image user posted image zate in user posted image , res si še parkrat izmeri pritisk in če bo še visok kar v Nm v P. user posted image user posted image user posted image Ahaaaa zdaj sem videla, da boš jutri not ostala? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

10ka moja vrednost hemoglobina je bila 97, sedaj po 4 x dozah Venoferja pa je 98, user posted image user posted image tak da napredka še ni, menda se razlika pokaže čez mesec dni, bomo videli; na infuzije sem pa hodila (dobila 350 ml) ker tablet nisem prenašala in sem bruhala po njih, sirup pa ni prijel.

Lsica res en kup opravkov, ne rodit vmes.user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image za Pinkiponki in še enega Junijčka.

Deja777 pošlji jih v k****user posted image user posted image user posted image ali jim pa reči, da naj oni namesto tebe rodijo, ti boš pa pila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . No, malo sem nesramna ampak meni bodo šli tud na živce, če bom čez rok.user posted image user posted image user posted image

Pokec3609 ja bejbeki se full težki rojevajo, mene je tud kar malo panika - moj user posted image napoveduje da bo naš težek od 3.500 g naprej, pa mu govorim da je "zmešan", tamala je imela 3210 g, pa sva bile čez rok.

Majana79 ne obremenjuj se (sploh zaradi izjav zdravnikov, ki včasih ne vejo da nas lahko prizadanejo) in boš videla tudi tvoj user posted image bo korenjak! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tej_a a te malo psiha daje s sprožitvijo? Saj, če ti sprožijo s tabletami, ki jih vstavijo v nožnico ni nič hudega.

Aja - danes je ena junijka sigurno že mamica (pa se ne oglaša dosti po RR) ali pa še bo, pa vam ne izdam, je rekla da bo sms Majani poslala user posted image user posted image user posted image . Tko da jaz navijam zanjo. user posted image user posted image user posted image






_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu 10ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 13:29:21   
kalanteja
mala princeska sem vedela, da boš odlično pisala čestitke

pikipoki čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz še kar hodim okoli, sem pa danes opazila povečan izcedek, ni prozorn, ampak bolj gost in rumenkast- a je to ok?

MA križ me pa tako preboli k sam vrag, potem pa se ta bolečina stopnjuje v desni kolk, to mi je pa res odveč, ker se drugače 8 dni pred rokom še čisto ok počutim

danes pa delam rižoto z lisičkami in solato- a res neb smela jest lisičk?

vsak dan si privoščim 2 deci donata, se mi zdi, da se bolje počutim po njemu

ma ta malinin čaj, js si ga kar pozabim skuhat in pit

naši junijčki so pa res korenjaki user posted image user posted image user posted image






_____________________________

Julija, 9.6.2009

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 13:33:21   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: kalanteja

danes pa delam rižoto z lisičkami in solato- a res neb smela jest lisičk?

vsak dan si privoščim 2 deci donata, se mi zdi, da se bolje počutim po njemu

ma ta malinin čaj, js si ga kar pozabim skuhat in pit



Jaz sem včer jedla lisičjo juho, pa niti pomislila nisem da jih ne bi smela jest, po moje če so fejst pretenstane ni panike.

Ja na malinov čaj pa tud jaz pozabljam. user posted image

Aha ti maš še 8 dni do pdp, jaz pa mau več - le katera bo prej? user posted image user posted image user posted image


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu kalanteja)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 13:58:34   
donna22
Čestitke novopečenim mamicam user posted image user posted image user posted image

No, tudi jaz sem en dan preživela v bolnici - mi je ctg zaznal 4 popadke v 40 min, pa so me zadržali na opazovanju; na srečo so se nehali, ampak moram počivat - pa se počutim res dobro in vse, mi res ni za ležat user posted image Pa zafrkavali so se, da imam kao ful mirnega otroka - se je na vseh treh ctg nonstop premikala in brcala vanj user posted image Upam, da bo zunaj kaj bolj pridna, sicer sem v težavah user posted image

V petek pa se grem najbrž za carski rez zmenit: malička ima popolno zadnjično vstavo, tak da se ne bo obrnila - očitno že sedaj ve, da se sedi na riti in ne na glavi user posted image Ves čas sem bila v skrbeh, da se ne bo obrnila in na koncu se res ni ...

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 14:09:10   
lenika
Hoj!

Jaz sem še tukaj. Pritisk mi je ob triurnem počivanju padel na normalo. Se pa še vedno ne počutim dobro, imam prebavne motnje in nenormalno me pritiska v križu. Še dve uri moram počakat, da pride mož, potem pa zaradi mene lahko grem tudi rodit.
Me je pa klicala kolegica, ki je v nedeljo rodila in je rekla, da gre danes njena cimra domov in da me čaka postelja.user posted image

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 14:12:56   
bamoocham
Lenika, mogoče boš pa danes ali pa jutri že cartalauser posted image
Me veseli, da ti je pritisk padel!

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 14:23:30   
pokec3609
no no katera bo naslednja???....jst očitno ne, se mi je vse umirilo.

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 15:09:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pokec3609

no no katera bo naslednja???....jst očitno ne, se mi je vse umirilo.


jaz zgleda tudi neuser posted image

(odgovor članu pokec3609)
  Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 15:09:13   
fragola
Pinkiponki čestitke!!!!user posted image user posted image user posted image

No jaz sem pa danes šla še zadnjič pred porodom se malo olepšat naredila sem si pramene in malo postrigla, tako, da zdaj bo nekaj časa mir, v četrtek grem pa še na pedikurouser posted image

Jutri mam pa pregled že ob 06:50, kar zgodej, ma ni važno po eni strani mi paše, ker potem mi ne gre dan v nič! Veste postajam kar nestrpna in komaj čakam, da spoznam našega otročka!!!!!

Aja in še nekaj full sem pozabljiva sem vzela poročni list da ga skopiram in zdaj nevem kam sem ga dala, ker baje ga moram met s sabo, joj in vam povem, da sploh nevem kje jeuser posted image

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu pokec3609)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 15:16:33   
fragola
sem dobila poročni list in vam povem skoraj pred nosom!!!!user posted image

Punce prosim, prosim mi napišete kašen lep verz za rojstvo otroka!!!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 15:25:12   
Hanuši
majana user posted image , pa ni treba preveč teh dežurnih dohtarjev poslušat, ja valjda, da mora vprašat za družinsko anemnezo, sam kaj ma pa teb za govort, kaj nej bi oče imel, ti si trenutno bla njena pacientka. Lepo počivaj in se čim manj sekiraj, to bo najbolje zdravilo zate in za user posted image .

lenika in deja, ja dejta no, najboljš, da gremo kr po seznamuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 15:32:02   
bačko
Punce moja pupa je danes zelo mirna.Do zdaj sem jo čutila ene 5 krat.A mislite da je kaj narobe?Sem malo pozabila kako je bilo pri Žani.Mislim da je bila tudi tako mirna pred porodom.Nič malo bom po stanovanju začela pospravljati pa jo bom potem prebudila.

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 15:35:36   
bamoocham
bačko, kaj sladkega pojej, poslušaj malo bolj divjo glasbo, pojdi pod tuš. To našo čisto predrami. Sej je tk vse ok. user posted image

fragola

http://e-verzi.si/verzi/verzi-ob-rojstvu/1/?order=votes


< Sporočilo je popravil bamoocham -- 2.6.2009 15:37:16 >

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 15:45:15   
fragola
bamoocham hvalauser posted image za verze sej po netu sem kar prečikirala ma nobeden mi ni všeč in tisti ki mi je so že prijatelce uporabile, ma še kašna kašnbe verze?

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 15:59:26   
Naty*Taja
IZVIRNO SPOROČILO: bačko

Naty Taja ali sta se pri tebi prvi in drugi porod zelo razlikovala?


Ja, je bla kr razlika. Pri prvem se je začelo s popadki - takimi iz literature user posted image , potem pa je počasi napredovalo, tak da so mi dali umetne, ki so šopali, ko hudič. Pa mehur so mi tam predrli, se je pa mali dol spustil šele tik pred zdajci. Potem so me pa prerezal pa raztrgu me je znotri dvakrat...tak, da so me potem pod narkozo šivali pa kaka dva meseca nisem mogla sedet.  Do drugega poroda sem te notranje šive čutla ob vsakem poslabšanju vremena ali čepenju! Pa seks tudi ni bil ravno užitek.
Drugi porod se je začel z otrdevanjem trebuha in razpokom mehurja doma, potem so se popadki hitro stopnjevli, tak da sem že orng predihavala v avtu (15 min do porodnišnice) Na ctg tam je bilo že kr pasje, potem pa ni blo časa niti brit niti klistirat, ker je začela kr sama ven rit!user posted image Dva popadka pa je bila zuni. Brez umettnih, brez protibolečinskih, s super babico samo dva površinska šiva in nič več bolečin od prvih šivov!!
Ja, je bila kr razlika, a ne? Upam, da bo zdej tako, kot drugič...


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?