|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijke 2009 - 2.del
3.6.2009 9:05:04   
bamoocham


user posted image


user posted image   user posted image   Lara- *alina*


user posted image   Nik-tinca84

user posted image   Zoja- mojsonček
user posted image Marko-sončki

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Junijke 2009 - 2.del
3.6.2009 9:06:03   
bačko
JUtro!
Ovnica bogi Tin.Saj se bo kmalu pozdravil.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Cally iskrene četitke ob rojstvu hčerke.Veliko lepih trenutkov.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Lenika drži se.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
No moj trebuh je še kar trd, špika me ne nič.Pregled imam šelel v petek in bomo videlik če se kaj dogaja.Danes sem si zopet lahko privoščila daljši spanec.Včeraj ko je Žana prišla domov me je pobožala po trebuhu in rekla:" Lola pojdi ven!"Ne zna reči Lora pa je Lola.Prav smejala sem je ji.Prav pridna je zadnje dni.Pomaga mi pospravljati in začne nagajati samo ko oči pride domov.
Vse ki imate danes preglede jih dobro opravite.user posted image user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Junijke 2009 - 2.del
3.6.2009 9:08:04   
bamoocham
Jutro.

Spala spet super, nimam pripomb. Imam pa ful povečan izcedek, tak da grem v lekarno po kake svečke. Ker ga je res ogromno.
Pa drugače, kako ste ve?

user posted image user posted image user posted image user posted image vsem, ki imate danes preglede in ctg-je!

Danes grem pa še zadnjič k frizerju, potem pa do poroda mir.
Se je moja sestra čist na kratko postrigla včeraj, je imela lase dolge do sredine hrbta!
Lenika in ostaleuser posted image user posted image user posted image

Aja, še kavicauser posted image

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Junijke 2009 - 2.del
3.6.2009 9:09:43   
Snoopyka
Cally čestitkeuser posted image

user posted image

_____________________________

7.7.2009 ob 16.30h je prijokala na svet 3732g težka in 52cm velika punčka Albina <3<3<3

(odgovor članu Ovnica78)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Junijke 2009 - 2.del
3.6.2009 9:25:57   
baby blue
čestitke vsem novopečenim mamicam in očkom user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Snoopyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Junijke 2009 - 2.del
3.6.2009 9:34:09   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: loveforever

fragola kakšen verz a ga boš ti komu za čestitko poslala al za sporočilo ko rodiš? bom js iz telegramov ven jih izpisala vredu pa ti jih dam, sam nem zdle k dnevnik gledam malenkost kasnej



Za sporočilo ko bom rodila!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Junijke 2009 - 2.del
3.6.2009 9:39:45   
July08
Dobro jutro!
Evo, 2.6. je mimo (možek je rekel, da bom na ta datum rodila). Tudi vsa špikanja, popadki in podobno je minilo. Torej čakamo, čakamo, čakamo...
So pa res za znoret ta vprašanja v stilu: ja, kdaj pa greš, a še ne misliš iti?... blablabla

Želim vam lep dan, uživajte pa se pišemo!!!


_____________________________

"Odločitev, imeti otroka je pomembna.
To pomeni odločiti se za vedno,
da bo naše srce hodilo naokoli zunaj
našega telesa."
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Junijke 2009 - 2.del
3.6.2009 9:41:43   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Dobro jutro!

No, pa sem tudi jaz dočakala svoj PDP. Ponoči me  je cel čas nekaj špikalo, ravno toliko, da nisem spala, a ne dovolj, da bi šla rodit. No danes sem ob 10h naročena v P in če se popoldne več ne oglasim, pomeni, da so me zadržali.

Lepo se imejte.


Navijamo za Leniko! user posted image user posted image user posted image

In navijamo za vse ostale, ki imate danes PDP-je, preglede! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No zdaj pa tudi jaz šibam na pregled do svoje ginekologinje (danes je moj PDP po zadnji user posted image ), pa da vidimo.
Zjutraj je bila bebica čisto mirna, za vsak slučaj bom pa kar torbo za porodnišnico zagrabila in vrgla v avto.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Se beremo tako ali drugače. V enem kosu ali pa v dveh. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Junijke 2009 - 2.del
3.6.2009 9:42:20   
fragola
Cally iskrene čestitke za vajino punčko!!!

user posted image
No midva z možem sva bla danes tudi na pregledu dr.Merlo je rekel, da je vse ok in naj pridem spet v nedeljo na kontrolo, tako, da bomo videli kako in kaj, zelo zelo vesela bi bla, da se bo kmalu kaj začelo dogajat, ker postajam nestrpnauser posted image
 
V nedeljo praznujeva z mojim možekom prvo obletnico poroke!!!!!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Junijke 2009 - 2.del
3.6.2009 9:48:43   
July08
Lenika, Mala Princeska srečno!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sončki full srčkana fotka! Res je srčej vaš Marko.

Tečka če so se šele zdej pojavile strije, potem ne bo panike. Tako je bilo pri meni, ko sem bila drugič user posted image , pa tudi to user posted image jih ni prav veliko več. Ko je šel trebuh "nazaj" si se moral prav potruditi, da si jih opazil.
Tudi pri nas ni sončka, pa tud rosilo je že zjutraj. Mogoče še pride.

Fragola potem bi bila pa nedelja idealen datum za prihod novega člana, a ne?


_____________________________

"Odločitev, imeti otroka je pomembna.
To pomeni odločiti se za vedno,
da bo naše srce hodilo naokoli zunaj
našega telesa."
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Junijke 2009 - 2.del
3.6.2009 9:52:00   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: July08

Fragola potem bi bila pa nedelja idealen datum za prihod novega člana, a ne?



ti povem, da bi bla presrečna!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Junijke 2009 - 2.del
3.6.2009 10:01:41   
loveforever
dobro jutro punce

MALA PRINCESKA- ja nadstandard- ja to je soba kjer je partner zraven pri porodu, mislim da imajo tri, modro roza in zeleno. in v tej roza je ob porodni postelji ( ki jo dviguješ in si jo naštelaš z daljincem ) rjav naslonjalo - stol, ki je kot sedežna ublazinjena usnjena,.... direktorska no,.. tza to plačaš mislim da 50 E vendar je to mislim da res samo za partnerje ob porodu, drgač so pa une navadne sobe..

cally iskrene čestitke user posted image user posted image

sončki - ful lepa slikca tvojega sinčka mi se kr sline cedijo po dojenčku user posted image

deja777- drisko?? no lepo se mej v porodnišnici, me res zanima če te spustijo še danes domov, pa hitro poročaj!!!

naty taja- ja iz okolice več za ZS

lenika držim pesti da bo danes kakšno lepo sporočilce drži se user posted image user posted image

ovnica_ user posted image user posted image user posted image user posted image

fragola  ko sem rodila ta prvo sem poslala:

sporočava da sva mamica in atio postala,
saj je najina hčerkic Tjaša s 3200g in 50cm
na svet prijiokala
ponosna mamica in ati,

za drugo če bo punčka :
sporočava da se nam je rodila SESTRICA IN DRUGA HČI
--------- njeno se ime glasi,
s ------g in ---cm sem se rodila
ob -- uri sem mamico očka in sestrico razveselila!!

za fantka

danes sva starša še sinu postala
ime tadej sva mu izbrala.
s ----grami in --- cm prijokal je na svet,
mamici očku in sestrici ob ----uri prišel v naročje je sedet.

upam da ti kaj pomagajo, sem jih pa sama sestavla tako da jih ni na netu..





(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Junijke 2009 - 2.del
3.6.2009 11:14:25   
Hanuši
no evo mene s pregleda, ctg je lep, kar naj bi to že pomenilo, odprta 3-4 cm, MV čisto zmehčan, glavica že čisto spuščena, me je že hotla v P poslat, sam glede na to, da nimam svojih popadkov je rekl, da bi bila velika verjetnost, da bi me poslali domov.

Sva pa malo skeptični, ker pri Hani sem se odpirala -njena izjava-: z nadsvetlobno hitrostjo. Tko, da, če prej ne bo nič, imam v petek kontrolo.

Sem pa zdele malo zakrvavela, vendar mi je rekla, da lahko, da bom zaradi vaginalnega pregleda, vendar je ona o kapljicah govorila, meni se pa zdi, da je malo več kot samo par kapljic.
A je katera kej krvavela po vaginalnem pregledu?

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Junijke 2009 - 2.del
3.6.2009 11:19:03   
bačko
No Hanuši kmalu bo.Jaz zadnjič nisem nič krvavela po vaginalne pregledu.Samo jaz sem bila zaprta ti pa si že odprta in je možno da si zato krvavela.

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Junijke 2009 - 2.del
3.6.2009 11:27:47   
Snoopyka
IZVIRNO SPOROČILO: bačko

No Hanuši kmalu bo.Jaz zadnjič nisem nič krvavela po vaginalne pregledu.Samo jaz sem bila zaprta ti pa si že odprta in je možno da si zato krvavela.


jaz sm zaprta pa sm zadna dva vaginalna krvavela...
pomoje je to dovisno kak ti ker naredi vaginalnega aliuser posted image


_____________________________

7.7.2009 ob 16.30h je prijokala na svet 3732g težka in 52cm velika punčka Albina <3<3<3

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Junijke 2009 - 2.del
3.6.2009 11:27:54   
Anonimen
ja sem že domauser posted image ctg je ok, sicer je danes risalo neke popadke ampak nič resnega. v petek moram nazaj na ctg, če nebo prej kaj.
grem nekaj pojest in vas preberem za nazaj

(odgovor članu bačko)
  Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Junijke 2009 - 2.del
3.6.2009 11:51:38   
tej_a
O Hanuši, tole pa bo en brzinski porod, do petka še mal doma vedriš, pol pa v P in v eni urci vse zrihtaš! user posted image

Jest mam pa pregled jutri - komaj čakam, da vidim kakšno je stanje!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Junijke 2009 - 2.del
3.6.2009 11:53:39   
Anonimen
danes je moj pregled potekal enako kot v ponedeljek. kako ste, ctg je vredu, a vas kaj muči. pridite v petek, če ne bo spremembuser posted image tako, da tudi niti približno ne vem če sem kaj odprta ali je MV kaj zmeščan,... v glavnem očitno čakamo samo taprave popadkeuser posted image .
sicer nekaj je bilo, ampak me taki mučijo že ene 4dni- in skoraj nič ne bolijo. od mojega sestra je rekla že prejšnjo nedeljo naj ne skrbim ker ne bom prej kot 7. rodila, se pravi v nedeljouser posted image . no pa bomo videli.
sem pa še danes po trgovini skakala, ker še vedno nismo kupili otroške sobice za aneja in sem še danes to zrihtala, da se samo odločima in naročima. pa še fajne popuste imajo do konec junija.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Junijke 2009 - 2.del
3.6.2009 11:56:29   
loveforever
hanuši - vsaka ti čast če še današnjo noč prespiš ja po moje te bo proti večeru zmatraluser posted image

js pa zdle sem skuhala kosilo, in šibam po tamalo vrtec, pod tuš in v laboratorij in na pregled..

sam js pridem 100% nazaj k še mam 17 dni do konca--- ja dolga dobauser posted image

punce a se vam ne zdi čudno da ginekologi sploh ne znajo več pravilno izračunati PDP-ja, včasih jih je večina na rok rodila zdj pa vse pr al pa poznj. 

js mam po menstruaciji rok 15 po UZ-ju 20 rodila bom pa ziher 25user posted image

no šibam, se slišmo k pridem s pregleda

(odgovor članu tej_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Junijke 2009 - 2.del
3.6.2009 11:59:33   
Hanuši
IZVIRNO SPOROČILO: tej_a

O Hanuši, tole pa bo en brzinski porod, do petka še mal doma vedriš, pol pa v P in v eni urci vse zrihtaš! user posted image

Jest mam pa pregled jutri - komaj čakam, da vidim kakšno je stanje!user posted image


kako že pravjo: s tvojih ust v božja ušesa. user posted image

(odgovor članu tej_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Junijke 2009 - 2.del
3.6.2009 12:02:40   
Hanuši
IZVIRNO SPOROČILO: loveforever

punce a se vam ne zdi čudno da ginekologi sploh ne znajo več pravilno izračunati PDP-ja, včasih jih je večina na rok rodila zdj pa vse pr al pa poznj. 



ja jest sem Hano točno na rok rodila, zdej pa v bistvu sploh ne vem kdaj ga mam, po koledarčku je 10.6., po UZ mi pa skos govori, da je en teden starejši, kar pomeni, da je rok danes, sam uradno v mat.knjižici mi je pa pustila 10.6.

Pol pa vedi?!?!

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Junijke 2009 - 2.del
3.6.2009 12:06:32   
Hanuši
punce upam, da se strinjate, jest bom kr 3.del odprla

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Junijke 2009 - 2.del
3.6.2009 12:13:06   
Hanuši
http://www.ringaraja.net/forum/m_4226391/mpage_1/key_/tm.htm#4226391

evo povezava do našega 3. čveka

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Junijke 2009 - 2.del
3.6.2009 12:17:18   
July08
Deja zoprno to čakanje, a ne? Pri meni je bilo tako obakrat, in zdaj bo tudi, očitno.
Kje pa si naročila sobico za Aneja? Mi bomo tudi morali kaj kupiti za naša fanta. Pa cena? (če ni skrivnost)

Loveforever meni je tudi čudno s temi PDPji... Al pa user posted image nočejo več tako hitro ven??? Večina žensk, ki jih poznam, rodijo (krepko) čez rokuser posted image

Hanuši po moje bo tud kmalu akcija...SREČNO!!!user posted image user posted image user posted image
Pa super, če boš 3. del odprlauser posted image


_____________________________

"Odločitev, imeti otroka je pomembna.
To pomeni odločiti se za vedno,
da bo naše srce hodilo naokoli zunaj
našega telesa."
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Junijke 2009 - 2.del
3.6.2009 12:25:48   
bačko
Loveforever jaz sem Žano tri dni prej rodila.
No se vidimo na 3. delu.

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?