|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčki 007 - 2.del
3.12.2010 9:00:00   
partizanka1
Dobro jutro!

user posted image za Kolumbo femili. Jest sem 3 tedne skup kašljala in sem šla k dr. in jasno dobila AB. Ampak res nisem mogla več, ker me je že vse bolel, sploh pa trebuh od napenjanja. Od domačih pripravkov mi pa nobena stvar ni pomagala. Včerej zvečer je pa tamala začela kašljat in sem začela s smrekovimi vršički, za dons sem pa mojmu naročila, če bo kašljala ko vstane, naj ji da bršljanov sirup. Zadnjič sem ga nabavla v lekarni in je ful u redu (sej za skor 10 € že tud mora bit user posted image ), močnejši kot pa Prospan in ostale zadevščine.

Drug teden imam pregled in upam, da se je stanje mojega user posted image  že kej popravil in sicer, da je zlezel gor. Čeprav vse brce, ki jih čutim so tam pod popkom oz. okrog popka in glih dobrega filinga nimam. Sem pa jest čist u redu, nič me spodaj ne tišči, nič več nimam trdega trebuha tko da s te strani pa mislim, da se je stanje popravilo user posted image .

Drugi konec tedna gremo na ski opening v Avstrijo, tamala že komej čaka. Jest k sreči spravim gor smučarske hlače in bundo, ker imajo hlače pas in sem ga odstranila, pa so malo širše, no pa gumbe imam odpete user posted image , tko da zeblo me ne bo in bom šla lahko gledat mojo bejbo, kako smuča in zganja vragolije. Tko da res prosim držite pesti, da bodo pri G dobre novice in mi ne pokvarijo dopusta user posted image .

Sva pa s tamalo že izkoristile sneg in sva ta teden po cele popoldneve zunaj z lopato za dričanje....u glavnem uživa 100/h.

Kako ste ostale?

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 2626
   RE: Februarčki 007 - 2.del
3.12.2010 13:21:54   
partizanka1
Kaj je s tem forumom, po mojem pisanju smo se pretavile na 3. stran?1?

(odgovor članu partizanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 2627
   RE: Februarčki 007 - 2.del
3.12.2010 23:09:30   
DanijelaNeli
OoOOOOoo kje ste moje?...
ničkolikokrat sem Vas brala,...a samo brala nič napisala.

Kako ste?..pa naše nosečke?

...
Pri nas je vse po starem...Noemi pridno raste,ta teden smo začeli z uvajanjem GH,...Nelica pa je že tretji teden doma,...najprej bolni-kašelj-prehlad...in še ena največja nadloga se nas je prijela...uši smo dobili...ampak smo se jih rešili.
Danes smo naredili zadnjo kuro s tistim losionom in glavičkanjem.Tu pa tam se najde kakšna stara-zapaljena gnida... A kaj ko imamo tako goste lase!
...


_____________________________

Moj smisel življenja...
Neli 16.02.2007-3.580g 52cm
Noemi 22.07.2010-3.000g 49cm

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 2628
   [Brisano sporočilo]
4.12.2010 0:04:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu DanijelaNeli)
  Neposredna povezava do sporočila: 2629
   RE: Februarčki 007 - 2.del
6.12.2010 6:59:02   
partizanka1
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Čer

Mi smo končno spet v kompletu....Šime ma še druk teden gužvo, pol pa upam d začnemo uživat december.....

Zdravje za silo,.....Rokso ma AB in vneta ušesa....Jure še kr kašla, Majkl za enkrat ok.

en kveščnuser posted image user posted image user posted image

KERO KARTICO SE BL SPLAČA MET ZA E-ŠOPING: VISA AL MASTER??????


Ojla!

Nisem delala analize, ampak midva vedno z Viso plačujeva, ker je povsod možno z njo plačat, pa nikoli ne dobiš zavrnitve pri potrditvi plačila.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2630
   RE: Februarčki 007 - 2.del
8.12.2010 9:38:38   
partizanka1
Ojla!

Evo mene s pregleda....posteljica se je dvignila, tko da je vse OK, lahko migam in skačem kakor hočem user posted image , ne bo potrebno počivati in biti na bolniški user posted image user posted image

Jutri gremo smučat....no jest bom gledalec in bom uživala ob kuhanem vinčku namsto na smučkah!

Kako ste ostale? Kolumbo kje si?

(odgovor članu partizanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 2631
   [Brisano sporočilo]
9.12.2010 22:35:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu partizanka1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2632
   RE: Februarčki 007 - 2.del
10.12.2010 8:20:55   
malecka_mateja
user posted image user posted image user posted image user posted image partizanka zdaj pa uživajte.user posted image user posted image user posted image

kolumbovi pa tudi zdaj bolj na izi. ti se moreš itak še konkretno pazit. če še mene tu pa tam zašpika in bolijo kaj šele tebe. čuj v torek verjetno prim v lj se dobimo z septemberkami na kavi prideš???

mi smo ok. imeli smo 3 posvetovalnico veliki smo 62 cm težki 6230 g prvega pikeca hrabro prestavi brez joka. pridni je bil res. tako da se razvijamo.
Tjaša je še kr ok zdajle je imela spet vnete uhice ampk je že ok. mene pa tudi vsak tolko malo vrže. amapk bo že.

Grem počivat. papa


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2633
   [Brisano sporočilo]
10.12.2010 9:14:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malecka_mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2634
   RE: Februarčki 007 - 2.del
10.12.2010 21:14:25   
barmaz
Pozdravljene!

Sem kar malo pozabila na tale forum. V službi imam dela preko glave, tako da tam za take stvari ni časa, doma pa je zadosti drugega dela. Pa sem se prejle spomnila, da bi lahko malo pokukala na forum. Vidim, da otroci rastejo, tako kot moji. Urška je v šoli, tako da imamo malo več popoldanskih obveznosti oz. navajanje Urške, da je to zdaj resno in je treba lepo delati naloge in se predvsem potruditi. Je pa najbolj fajn to, da sta ravno prav narazen v letih in se lepo skupaj igrata. Se pa seveda tudi na smrt skregarta, da jih moram včasih potegniti narazen.Sicer sta kar zdravi (še nista imeli antibiotikov), smo pa lani imeli probleme z ušmi. Z njimi smo se borili ene 4 mesece, ker izvor uši v vrtcu ni usahnil.Takrat sem skoraj znorela - porabili smo ene 5 šamponov - pa mene so sploh imele rade. Zdajle ko to pišem, me že srbi glava.

Tudi mi smo prejšnji teden vsak dan uživali na snegu - no zdaj nam ga pa je pobralo.

Moji dve nosita ski bucke vedno druga za drugo, pa tudi kake cicibanove čevlje in superge.

Lepo bodite in veliko zdravja vsem!!!

< Sporočilo je popravil barmaz -- 10.12.2010 21:15:35 >

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 2635
   [Brisano sporočilo]
13.12.2010 6:54:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu barmaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 2636
   RE: Februarčki 007 - 2.del
13.12.2010 10:48:36   
malecka_mateja
KOLUMBO TE POKLIČEM POTEM ups črke ................


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2637
   RE: Februarčki 007 - 2.del
21.12.2010 13:30:58   
malecka_mateja
Dan!
Kolumbo lepo te je bilo videt po dolgem času. Jure je pravi lepotec, ti pa si se tudi pozitivno spremenila. user posted image
Midve pa imava z Tjašo jutri operacijo čist sem zmedena, sem zvedla ko smo bile punce naše na kavi in sem ko sem se peljala domav prišla že skoraj do dupleka ko sem se zavedala kje sem samo vozla sem in od šoka čist orientacijo zgubla Najbolj me mori ker je Tin še majhen, ampak sem se odločila da sem dopoldan ko gre in pride iz operacijske jaz z njo mož pa z Tin-om potem čez noč bo pa on z njo ostal, ker me vseeno Tin potrebuje.
Hudo mi je tudi ker kot, da je Tin čutil in že 3 dni zavrača moj zizko, tako da dojenje je šlo po zlu. Se vztrajam amapk brez uspeha, kot da se mu zizika gabi ampak je očitno vedel in čutil da bo mami malo odsotna zaradi operacije in bo lažje z atijem če bo na flaši. Sej je star že 4 mesece in se mi zdi da sma bila pridna glede na to da se je Tjaša dojila le 2 tedna. amapk vseeno mi je hudo ker mlekec bi bil če bi le hotel vleči. Zdaj pa itak nisem v stanju da bi črpala. mogoče sem zato slaba mama? Mislim, da bom od živcev itak zdaj mleko čisto zgubila ker že zdaj čutim da se mi od zjutraj niti malo ni zizka napolnila. čist sem na tleh danes zaradi vseh stvari pa še prazniki so...




_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 2638
   [Brisano sporočilo]
23.12.2010 23:49:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malecka_mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2639
   [Brisano sporočilo]
23.12.2010 23:52:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2640
   [Brisano sporočilo]
23.12.2010 23:54:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malecka_mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2641
   RE: Februarčki 007 - 2.del
30.12.2010 15:02:55   
malecka_mateja
dan!

Kolumbo sej ne da nimam mleka amapk Tin noče več vlečt, tako da pupmap in kombiniram. 3 AM tri mojega. Hvala vseeno za nasvet.
Drugače pa mislim, frizura pa barva mi je ful všeč, tako sem mislila. Pa se mi je zdelo, da si mela eno posebno iskrico. user posted image

Babe vsem vam želim veliko sreče zdravja, zadovoljstva, zdrave user posted image ..... v prihajajočem se letu.

LP


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2642
   RE: Februarčki 007 - 2.del
30.12.2010 18:37:33   
barmaz
Vsem skupaj želim veliko sreče in predvsem veliko zdravja v prihodnjem letu  user posted image  !!!!

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 2643
   RE: Februarčki 007 - 2.del
4.1.2011 14:38:25   
DanijelaNeli
EEI!
Najprej naj Vam zaželim eno SREČNO ter ZDRAVO leto 2011!

Ničkolikokrat sem kaj napisala na RR pa potrdila in je bil Error.Ampak sem Vas brala.Drugače sem bila na forumu Julijk 2010,a smo tam priprle vrata.Namreč sklenilo smo,da naredimo eno privat skupino na FB,tako,da bo vidna le nam Julijkam.Ker nas je veliko imelo raznorazne zalezovalke in podobno.Tako,da imamo tam mir.

Kako ste pa ve,babe?user posted image in ostale...
Kolumbo..kako kaj tvoji 3mušketirji?
Malecka...Tjašika,kako je...uhca so dobro?TIn..?A ga biksa kot mi pri dojenju?
Namreč mi smo tudi imeli mitinge tam nekje okoli 3.meseca...ni se hotla dojit,oziroma po malo,večkrat na dan.A nisem obupala,zelo velikokrat sem jo pristavljala in tako nam dojenje teče še danes.
Noemi je pridna,malo zahtevna pupica,ima okoli 7.000gramov,dolga pa okoli 68cm.Ponoči se še vedno zbujamo,a ni panike...
prejšnji teden pa smo dobili tudi prvi zobek.
Nelica je zdrava...neko čudno obdobje pa ima,ja.Nevem ga opisat.Čaprav njen odnos z Noemi pa morem res pohvalit,ker je res pridna...se igra z njo,jo zamoti kar nekaj časa,zdaj se jo je lotila sama previjat,ko je ta mala na igralni podlagi in tko....Smeh.Čeprav je kakšen dan za zbežat!Ampak se vse da,če se more in se hoče!Vse mi uspeva.In z dragim sva ponosna sama na naju...in vem ,da bo še bolje!user posted image



_____________________________

Moj smisel življenja...
Neli 16.02.2007-3.580g 52cm
Noemi 22.07.2010-3.000g 49cm

(odgovor članu partizanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 2644
   RE: Februarčki 007 - 2.del
10.1.2011 7:14:52   
partizanka1
Ojla!

Evo mene po dolgem času.

Prazniki so mimo, jest pa v polni delovni vnemi garam še ta mesec, pol pa en mesec zasluženega dopusta in porodniška.

Imamo se fajn, tamala ga biksa ko ne vem kaj, je že čisto odrasla tako vizualno kot v glavi. Komaj čaka user posted image . Bomo vidl, kakšna bo takrat reakcija. Po vseh teh praznikih in darilih si ona zdej želi barbiko - ker jo imajo vse bejbe v vrtcu. Jao meni...no sej si jo je že prej, ampak moj ni popustil in smo nabavl goro lego kock. Pri vseh "božičkih" je prinesel lego kocke, no doma poleg tega tudi nove (rabljene) smučkem, ker so bile lanske prekratke. Smučamo že tako, da midva spodaj gledava, ona pa se sama vozi gor in dol. Tud "talarčke" že sama ujame in se odpelje na hrib, tko da ni nobenga dela več z njo user posted image . No da se vrnem na prejšnjo temo, barbiko bo po vsej verjetnosti dojenček prinesel, tko da te slabe tri mesece bo že zdržala.

Vam pa morm povedat, da mi tale nosečnost teče noro hitro....do 3 meseca naprej se mi zdi, kot da bi bilo včeraj. Počutim se pa tko dobr, kot da sploh ne bi bla noseča. Na nosečnost me spomni samo kepa, ki mi skače po trebuhu in pa sam trebuh, drugač pa kot da ne bi bla.  Zdej se morm pa počasi priporočit pri prijatlih za kakšno posojo oblekic za našega user posted image . Pri tamali smo imel kar veliko sposojenega, tko da glih zaloge oblekic nimamo. No sej bomo nabavl, ampak če pa glih kakšno zadevo dobimo na posodo, pa tud ne bo odveč. Dejte mi povedat, a bomo rabil "zimskega pajaca" konec marca oz. začetek aprila? Enega takega velurjastega imamo, ampak št. 56 kar pomeni, da je za 1 teden oz. 14 dni user posted image . Je pa ta iz velurja ful dobr, ker spodaj ne rabiš veliko oblečt in za ven samo tega pajaca gor potegneš in voila, ne matraš user posted image  s 3 štuki cunj.  Rada bi nabavla enega takega iz velurja, da nima nogic posebaj, ampak je spodnji del kot žakelj, če me razumete. A ga je mogoče katera v kakšni trgovini videla? Ker če ga hočem imet, moram it v akcijo, ker bodo kmalu poletne obleke po trgovinah user posted image .

Kako ste ostale?

Uživajte!

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 2645
   [Brisano sporočilo]
10.1.2011 10:00:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu partizanka1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2646
   [Brisano sporočilo]
10.1.2011 10:02:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2647
   RE: Februarčki 007 - 2.del
10.1.2011 19:13:04   
malecka_mateja
dan!

partizanka iz takega mucastega mehkega kot so me to you medvedki na vrečo jih imajo v kiku. vsaj pri nas in to v beli barvi user posted image ful lepe.
kolumbo tvoj jure je ful našemu Tin-u podoben malo mi je sumljivo to user posted image user posted image user posted image user posted image da ni mel dejan kake črne fure v ljubljano user posted image user posted image user posted image user posted image
drugače mam novičko. DIPLOMA oddana in čkaam datum zagovora ki do v prvem tednu fenbruarja user posted image user posted image user posted image user posted image
Partizanka jaz mam modre cotike če rabiteuser posted image user posted image user posted image mam pa enega takega mehkega 62 številko v rjavi barvi mi smo ga imeli oblečenega 3 krat dali pa za njega 32 evrovuser posted image če rabiš ugodno prodam.user posted image glede tega če boš rabla je pa tak odvisno kako bo vreme. ammpak glede na to da je januarja zunaj 13 stopinj bo konec marca ziher 15 in takrat več ne rabiš. če mene vprašaš. v jajčki itak zašvicajo hitro . nevem no.

Gremm kopat mala dva.papa


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2648
   [Brisano sporočilo]
11.1.2011 22:00:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malecka_mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2649
   RE: Februarčki 007 - 2.del
12.1.2011 7:53:00   
malecka_mateja
ja kolumbo user posted image user posted image user posted image user posted image  
bošček rokuser posted image upam da se izognete operacijiuser posted image
kak ste drugače?




_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Ali ste poročeni?
Ela123

Ali ste poročeni? Če ste, koliko časa?

Da (47%)

Ne (53%)


Število vseh glasov: 361

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!