|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
25.3.2009 20:45:34   
A-N-J-A
Žigauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
25.3.2009 21:26:35   
thaiss
tudi jaz pošiljam Žigu in Živi  košek user posted image user posted image user posted image
...in navijam za Tinaajo user posted image go user posted image go


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
26.3.2009 6:57:47   
tinaaja
Ziga, upam, da si bolje. Jaz imam zdaj doma za driske in bruhanje na zalogi Prolife probioticne pastile in BioGaia probioticne kapljice. Ce je kaj manjsega narobe, ji dam prolife, Bio Gaia pa smo do sedaj enkrat uporabili.

Draja, ste kaj bolje?

Drugace ... sem se tukaj,brez kakrsnih koli znakov, da se kam premikamo user posted image user posted image sitno 10... Upam, da max 10... gulp

26.03. LP: Žiga
26.03. VRTNICA30 : Nuša

Vse naj naj user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
26.3.2009 8:54:24   
draja
Žiga držim pesti, da se hitro pozdraviš.

Tinaaja hvala za nasvet glede probiotikov, a žal imajo vsi notri mlečnokislinske bakterije in jih Živa ne sme. Na žalost pri nas še vedno sranje. Včeraj popoldne je spet začela bruhat, sračkala je pa tud nonstop. Je bilo tako bad, da je morala mami priti iz službe, ker jo nisem več mogla sama skoz dvigat in previjat - me je že ornk bolel križ in vse vezi okrog maternice. Pol se je k sreči spet umirilo, ponoči pa jo je skoz zvijal trebušček, enkrat je imela tudi drisko. Spali smo NIČ, zdaj pa čakam, da se dokončno prebudi, pa da vidimo kaj prinese dan. K sreči pa ves čas pridno pije. Ponoči je spila dobrega pol litra!

Hvala vsem za pikepoke!!!

Go Tinaaja, go tinaaja, go tinaaja!!!!!!
 
Pa vse najobljše današnjima slavljenčkoma!

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
26.3.2009 8:55:05   
A-N-J-A
Jaz sem pa včeraj dobila od Bora čestitko na kateri je pisalo:
Mamica kaj naj ti kupim,
kaj naj ti dam,
zapojem ti pesem o sončku
in rečem rad te imam!user posted image

Na drugi strani pa je bila risbica meneuser posted image .Ela mi je dala pa šopeh telohovuser posted image .Moj mi sicer ni dal nič, ampak se je že za 8.marec tok izkazal, da nisem bla nič hudauser posted image .

Tinaaaaaaaaa go, go, gouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
26.3.2009 8:56:30   
A-N-J-A
Joj pa še kup pikapokuser posted image za Živo!

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
26.3.2009 10:13:18   
sezam
Naše stanje - noč user posted image , ful se zbujal pa premetaval, spal kar je pri meni - vzrok vročina. Sicer ni nekaj ful visoka, je pa kar skoz prisotna. Bruahanja na srečo ni bilo več, jhe bila pa danes že ena srača. Tečnoba pa na višku user posted image

Živa - user posted image user posted image user posted image

Čestitke današnjim slavljenčkom user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
26.3.2009 10:24:17   
tinaaja
No tko.. brina je v varstvu, jaz pa sem izkoristila priliko in sla v leclerc po ribice user posted image

Sem mal setala in sem zdaj cist fertik user posted image Moj se je odlocu, da bi bilo ful fino it zdaj do nedelje rodit, da mu ni treba v sluzbo v pon.. mislim svasta user posted image user posted image Sem pa danes ful nenaspana, tko da se mi danes glih ne da it user posted image Je brina od 4 naprej skoz se zbujala v joku, kr neki..

Sva se z anjo cist razgreli vceraj user posted image user posted image user posted image a ne  anja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sva obdelovali next kolekcijo user posted image user posted image user posted image user posted image ker ogledala se vedno nimave za dodatno akcijo.. deca sta pa dreto vlekla user posted image

Sezam, ja pike poke se za vas...

Ma punce, a sem samo blizje boleznim zaradi brine, da vec slisim, dozivljam zaradi nje in bolj to opazam, al je letos res ena cudna sezona in ogromno tega sranja???

Anja, kaj pa si dobila za 8 marec? pa iiiiiiiiiiiiii za pesmico in telohe user posted image

Nic grem pospravljat.. mogoce... al pa spat user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
26.3.2009 13:57:40   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Sva se z anjo cist razgreli vceraj user posted image user posted image user posted image a ne  anja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sva obdelovali next kolekcijo user posted image user posted image user posted image user posted image ker ogledala se vedno nimave za dodatno akcijo.. deca sta pa dreto vlekla user posted image

a nisi ti tista k nč ne rabiš???user posted image user posted image user posted image


bubkoti user posted image user posted image user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
26.3.2009 14:26:19   
A-N-J-A
tinaaja-dobila sem orhidejo in parfumuser posted image .
Ja a vidš sem ti rekla da pejt spat pa nisi hotlauser posted image .No sej boš šla pa dons mal prej.Rodila boš pa itak čez kakšen teden, ker vozovnico za čez tri dni si že zamudilauser posted image .

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
26.3.2009 14:41:32   
tinaaja
No sej boš šla pa dons mal prej.Rodila boš pa itak čez kakšen teden, ker vozovnico za čez tri dni si že zamudilauser posted image .


da bi te kaj tazga user posted image   napadlo za take besede user posted image

V nedeljo bi bilo kar kul, bi imela prijateljico za cimro user posted image
Hmm upam,da ne bo treba user posted image   uporabit, da sprozimo user posted image
Morda bi kaksen dober party al karkol kaj pripomogel user posted image

Draja pravi, da grem lahko se na potovanje, k imam se 10 dni casa user posted image

Thaiss ... se vedno vztrajam,d a nic ne rabim user posted image user posted image

Dosta... zena gre kuhat user posted image





_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
26.3.2009 20:06:28   
draja
Kolekcija next - dej še mene mal vključite. Jaz fuuuul rabimuser posted image , ker kdo pa ve, mogoče bo pa zdajle vendarle pobič user posted image . Dej mi link pošlji Tinaaja (seveda pol k se iz Grčije vrnešuser posted image ).

Pri nas ni več bruhanja, sračkanje se umirja, samo tamala je pa totalno brez volje in je kot megla! Večino dneva je itak prespala, pa zdajle je prav prosila,če jo damo spat. Čist jo je izmučilo tokratuser posted image . No, sam da gre na bolje, tud malček je že papala.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
26.3.2009 20:28:46   
A-N-J-A
draja-evo samo zate http://www.nextdirectory.eu/

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
26.3.2009 20:45:44   
draja
Anja hvaaalaaaauser posted image user posted image user posted image . Ne vem kje sem živela do sedaj, ampak prvič vidim to spletno stranuser posted image . Ampak hudoooooo. Definitivno sem zraven, če boste kaj naročale!

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
26.3.2009 20:54:34   
A-N-J-A
Sem zdele spet mal učke pasla, pa imajo pri punčkah spet dve al tri stvari novih cunjuser posted image .Madona to kar polnijo, mogoče bo pa v prihodnjih dneh spet kaj novegauser posted image user posted image user posted image .
draja-jaz bi v bistvu rada samo ene čevlje.No pa Boru moram probat eno jaknico od Gapa, če mu je še prav drugač bom pa tle novo naročilauser posted image .

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
26.3.2009 21:09:52   
tinaaja
ja, ja anja, saj jaz bi tud samo ene cevlje, pa se ene pizamice, pa...

Kaksne pizame uporaljate? NMen so ti pajaci se najbolj vsec, samo v fazi odvajanja od plenice in kasneje, so verjetno dvo delne bolj prakticne..


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
26.3.2009 21:10:43   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: draja

Anja hvaaalaaaauser posted image user posted image user posted image . Ne vem kje sem živela do sedaj, ampak prvič vidim to spletno stranuser posted image . Ampak hudoooooo. Definitivno sem zraven, če boste kaj naročale!


another one is hoocked user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
26.3.2009 21:14:57   
A-N-J-A
tinaaja pejt spat, da ne bo noč kratkauser posted image

Mi imamo dvodelne in enodelne pižamce, odvisno katero si mulčka izbereta-po želji, sam da je miruser posted image .

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
27.3.2009 8:26:03   
thaiss
Dobro jutro

jaz sem včeraj tudi pasla učke na nextu (Anjauser posted image  kr zraven me dej)!!


TEJČICA danes je tvoj dan, lepo praznuj!!!!

user posted image  

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
27.3.2009 10:07:51   
erna14
IZVIRNO SPOROČILO: draja

Anja hvaaalaaaauser posted image user posted image user posted image . Ne vem kje sem živela do sedaj, ampak prvič vidim to spletno stranuser posted image . Ampak hudoooooo. Definitivno sem zraven, če boste kaj naročale!


jaz tudiiiiiuser posted image

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
27.3.2009 10:28:55   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: erna14

IZVIRNO SPOROČILO: draja

Anja hvaaalaaaauser posted image user posted image user posted image . Ne vem kje sem živela do sedaj, ampak prvič vidim to spletno stranuser posted image . Ampak hudoooooo. Definitivno sem zraven, če boste kaj naročale!


jaz tudiiiiiuser posted image

alo šu, katera prevzame to odgovornost da še za nas brez Credit Card naroči?????????

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
27.3.2009 10:55:40   
draja
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: erna14

IZVIRNO SPOROČILO: draja

Anja hvaaalaaaauser posted image user posted image user posted image . Ne vem kje sem živela do sedaj, ampak prvič vidim to spletno stranuser posted image . Ampak hudoooooo. Definitivno sem zraven, če boste kaj naročale!


jaz tudiiiiiuser posted image

alo šu, katera prevzame to odgovornost da še za nas brez Credit Card naroči?????????


jaz sem tudi brez credit card user posted image  

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
27.3.2009 10:58:11   
thaiss
draja, zdej so se pa obe(T&A) potegnile nazaj....user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
27.3.2009 11:23:49   
Sibil_
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

IZVIRNO SPOROČILO: draja

Anja hvaaalaaaauser posted image user posted image user posted image . Ne vem kje sem živela do sedaj, ampak prvič vidim to spletno stranuser posted image . Ampak hudoooooo. Definitivno sem zraven, če boste kaj naročale!


another one is hoocked user posted image



Count me too.....user posted image

No, zdaj rabim samo še cifro, koliko morm naročit če je Hm cifra 98 ali 104 in 122? Prosim info.....user posted image

Thaiss - ti se lahko meni pridružiš, bom jaz naročila za obe.

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Prigode marčkov in marčic 007 - II.del
27.3.2009 11:59:46   
.mea.
Živjo punce!

Dolgo me ni bilo. Vmes smo se malo selili, pa računalnik se mi je pokvaril in sem izgubila vsa gesla - zato imam nov nickuser posted image

Najprej hvala vsem za čestitke! Še od mene vse naj naj vsem marčevskim otročkom!

Vidim, da je nekaj bolančkovuser posted image user posted image user posted image , pa nekaj novih nosečk user posted image user posted image user posted image .

Na hitro sem preletela napisano, pogledala slikice in ne morem verjet kako so že vsi veliki in odrasli. Hitro mineva čas, se mi zdi kot da sem ravnokar rodilauser posted image

Toliko za zdaj, sem ven iz forme za pisanjeuser posted image

Aja, vidim da govorite o Nextu... Ravno včeraj sem dobila od njih dva velika paketa - ni šlo vse v eno vrečouser posted image Zdaj sva oba z L. komplet oblečena. Če bi katera brez kreditne kartice naročila, se lahko tudi mojemu nakupu pridruži, ampak šele naseldnji mesecuser posted image

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?